Перейти до змісту

Стаціонарний домашній телефон. Чи потрібний він?


Рекомендовані повідомлення

Добрий день.

Суть запитання майже вміщена в заголовку теми.

 

Чи користуєтесь ви стаціонарним  телефоном, чи потрібно від нього відмовлятись, і саме головне можливо є в когось досвід проживання за кордоном чи є у когось родичі, друзі як там з домашнім стаціонарним зв'язком вони вирішують?,

 

Про себе - стаціонарний телефон є, але користуюсь вкрай рідко. Швидше за все не відмовився від нього тільки через те що далось те підключення в середині 90-х. дуже важко, як згадаю ті черги на підключення :mellow:

0.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Да кому вони треба ті стаціонарні телефони на сьогоднішній день? Хіба що на фірмах в них ще є необхідність (факси) і в тих в кого dsl інет теж змушні мати лінію. Я в себе вдома вже давно відключив. Пенсіонери і ті давно вже на мобілки попереходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Maniko сказано:

Да кому вони треба ті стаціонарні телефони на сьогоднішній день? Хіба що на фірмах в них ще є необхідність (факси) і в тих в кого dsl інет теж змушні мати лінію. Я в себе вдома вже давно відключив. Пенсіонери і ті давно вже на мобілки попереходили.

 

Найрозповсюдженіша відповідь яку я чув запитуючи це в реалі, невже на форумі не найдеться тих хто проаргументує за.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внас інет укртелекомовський. Єдиний хто звонить мені на стаціонарний то бабуля, але вже з пів року як купили їй мобільний, тепер телефон просто збирає пилюку.

Аргумент "за" - якшо забув заплатити - звонить робот на стаціонарний)))

ПС можна ще як перевагу записати те що з стаціонарного звонити можна в 101, 102, 103, незнаю чому, але мій смартфон в ці служби не дозвонюється(( хоча скоріше це не перевага стаціонарника а недолік моєї трубки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Polehan я так розумію якщо інет провайдера поміняєте то і автоматично відмовитесь від стаціонарного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по роботі користуюсь стаціонарним,

якість радикально краща ніж в ватафона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З новими тарифами КС і ВФ (20-30 хв. на любі номери в день) необхідність в стаціонарниках зникає. Ну хіба. 109, як комп виключений.

101-102-103 набирали(ся) і з мобільного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, fotlav сказал:

я так розумію якщо інет провайдера поміняєте то і автоматично відмовитесь від стаціонарного?

ну теоретично - так, а на практиці - ні, бо лінь тим займатись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Polehan сказано:

ну теоретично - так, а на практиці - ні, бо лінь тим займатись)

 

Лінь вона така... Але ті гроші що йде на оплату можна використати на мобільний чи за інтернет, Уже роки три як відмовився від стаціонарного, бо у родині ніхто не користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Harddriver сказано:

 

З новими тарифами КС і ВФ (20-30 хв. на любі номери в день)

 

на тому тижні спєцом собі взяв стартовий lifecell, де за 10грн дається 50 хв на ВСІ телефони в Україні (при абонплаті 5грн/міс) - імхо, ідеальний варіант з усіх наявних для дзвінків на стаціонарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Dream сказал:

на тому тижні спєцом собі взяв стартовий lifecell, де за 10грн дається 50 хв на ВСІ телефони в Україні (при абонплаті 5грн/міс) - імхо, ідеальний варіант з усіх наявних для дзвінків на стаціонарні.

що за тарифний план?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Polehan сказано:
On 03.05.2016 at 15:36, fotlav сказано:

я так розумію якщо інет провайдера поміняєте то і автоматично відмовитесь від стаціонарного?

ну теоретично - так, а на практиці - ні, бо лінь тим займатись)

 

Пробачте чим лінь займатись? не заплатили  місяць і вони самі цим займуться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно треба відключити. Стаціонарний телефон тягне за собою абонплату - біля 60 грн./міс незалежно від того користуєшся ти ним чи ні. На хвилиночку - це 720 грн. на рік. Одного разу кіт повідривав проводи - так ніхто і не замітив місяця так зо 2, що телефон не працює.

P/S/ Свій відключила 1,5 року тому, батьки відключили, друзі повідключали.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, LenKa сказано:

Свій відключила 1,5 року

LenKa і за цей час жодного разу не було в ньому потреби?  ну чи хоча б думка промайнула?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби не батьки відключив би давно (в них :) ). В себе то вже давно вимкнув і забув.

Але є ще деякі, блін, установи які для зв'язку мають тільки стаціонарні телефони.

І на жаль мобільні оператори не підтримують коротки чотиризначні номери (коли звониш наприклад у Волиньгаз) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь.

По перше, в мене до телефону прив'язана охорона квартири (сигналізація).

По друге, мама з-за кордону часто телефонує на стаціонарний (набагато дешевше, ніж звонити на мобільний. Скайпом теж користуємся, якщо що).

По третє, дуже багато служб міських (такі як лікарні, поліклініки, бари, ресторани, перукарні, ЖЕКи, різні комунальні служби, вокзал, автовокзал, тощо) сидять на стаціонарних телефонах (маю дома довідник "Жовті сторінки", частенько ним користуюсь, швидко і зручно). Тут казали, що купили пакет на мобильний з включеними хвилинами на стаціонарні. Так зручно. Але для одного. А в нас сім'я з чотирьох людей. Наприклад, не буде мене з тим пакетом дома, а дружині потрібно буде кудись на стаціонарний набрати? Не досить зручно.

Ну і вчетверте, коли звоню дітям на мобільний (коли вони дома), в них після школи часто телефони на беззвучному стоять (на уроках виключають і після школи забувають включити звук), неможливо дозвонитись, ось тоді виручає домашній телефон.

  Ось всі мої аргументи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, fotlav сказал:

Пробачте чим лінь займатись? не заплатили  місяць і вони самі цим займуться

:lol: якось під цим кутом не дивився на проблему)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби не самий модний інет в світі( читай, укртелеком), Давно б відмовились від стаціонарного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

Але є ще деякі, блін, установи які для зв'язку мають тільки стаціонарні телефони.

І на жаль мобільні оператори не підтримують коротки чотиризначні номери (коли звониш наприклад у Волиньгаз) 

 

57 хвилин тому, YouRich сказано:

дуже багато служб міських (такі як лікарні, поліклініки, бари, ресторани, перукарні, ЖЕКи, різні комунальні служби, вокзал, автовокзал, тощо) сидять на стаціонарних телефонах

 

мені теж інколи здається що в мене стаціонарний тільки для дзвінків в Волиньгаз:D

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YouRich сказано:

мама з-за кордону часто телефонує на стаціонарний

тобто з-за кордоном ще у людей залишається стаціонарний зв'язок у квартирах і будинках?, ваша мама не ділилася спостереженнями з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, deluxkangoo сказано:

що за тарифний план?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YouRich сказано:

Тут казали, що купили пакет на мобильний з включеними хвилинами на стаціонарні. Так зручно. Але для одного

А я його спєцом для дому і брав - з собою не ношу )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, fotlav сказал:

тобто з-за кордоном ще у людей залишається стаціонарний зв'язок у квартирах і будинках?, ваша мама не ділилася спостереженнями з цього приводу?

 

Я там був)). Телефони стаціонарні були майже (треба розуміти, що не завжди звертав увагу на даний факт) скрізь, де я був. А ходив я часто по гостях (помешкань з 20 точно відвідав). В однієї сеньори (близький друг нашої родини) три помешкання (квартира і два будинки) - телефони в кожному помешканні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені на стаціонарний телефонує бабуся - їй 87 і вона категорично відмовляється від мобільного

ну і ще поліклініка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Dream сказал:

А я його спєцом для дому і брав - з собою не ношу )

 

Тоді це ще більш проблематично, так як потрібно окремий мобільний телефон для цього. Хоча, якщо у Вас більше немає причин тримати стаціонарний телефон дома (на відміну від мене), то мобілка, наприклад, в 300-400 грн, окупиться десь за 10 місяців (при умові, що Ви будете звонити на стаціонарні номери не більше 50 хв. в місяць).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...