Перейти до змісту

Перехід та розвязки доріг навпроти Там-Таму


vasya83

Рекомендовані повідомлення

Прошу підтримайте петицію http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/377

 

Зміни по ній мінімальні і їх  можна провести за декілька днів а може і день чи декілька годин, а головне рух транспорту перекривати не треба все залежить від  бажання чиновників та відповідних служб.

 

ось текст:

 

"Більшість водіїв при виконанні маневру з парковки Там-Таму на парну сторону вул. Соборності чи розвороті з непарної на парну сторону вул. Соборності навпроти г-ту Там-Там порушують ПДД та їдуть на червоне світло не звертаючи уваги на початок руху пішоходів на зелене світло на пішоходному переході. Намагаються швидко проскочити в той момент коли вся маса автомобілів зупинилась на червоне світло а пішоходи лише починають свій рух, в більшості випадків люди що рушають просто не бачать такі авто через громадський транспорт який не встиг відїхати від зупинки і стоїть біля самого переходу. 

 

Пропоную

1. Заборонити дані маневри відповідною розміткою та дорожніми знаками, бо переїхати на парну сторону можна за декілька десятків метрів від даного місця і ще декілька разів в продовж вулиці, залишити можливість лише розвороту з парної на непарну сторону, щоб додатково не навантажувати цим маневром розвязку мосту.

2. Зупинку громадського транспорту перенести на нове збудоване місце навпроти 38-40 будинків забезпечивши цим самим вільний огляд дороги при переході вулиці з парної на непарну сторону. 

3. Збільшити час горіння зеленого світла для пішоходів мінімум на 5-10 секунд, бо в годину пік пройти за встановлений час пенсіонерам чи батькам з дитиною майже не реально. "

 

"Роздуми в голос"

З парної на непарну сторону переходити в годину пік  переходити просто страшно, майже завжди на "зеленого чоловічка" для пішоходів з парковки Там-Таму вилітая сволота щоб проскочити  пошвидше. Після такого жалкуєш що нема пістолета щоб такому Г* розрядити обойму в зад автомобіля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б логічно  з виїзду від ТАМ-ТАМу заборонити поворот наліво, взагалі незрозуміло, якою логікою керувались, коли робили цю розв'язку на свілофорі, зупинку втулили на переході, ніяких стандартів не дотримано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато разів на день перетинаю той світлофор, і ніяк неможу роздивитися де там знак зупинкі вісить. Перед світлофором є і зупинка і знак, але там ніхто нестоїть, тай маршруткі і тролейбуси також там відмовляються зупинятися, а їдуть далі тих 50 метрів і стають на переході. Можливо там потрібно поставити патрульних щоб повиписували пару десятків штрафів і все буде нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, bagsss сказал:

тільки я не бачу петицію по силці?

я вночі її створив вона поки на модерації, мабуть в середу після свят лише зявиться 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, depp сказал:

багато разів на день перетинаю той світлофор, і ніяк неможу роздивитися де там знак зупинкі вісить. Перед світлофором є і зупинка і знак, але там ніхто нестоїть, тай маршруткі і тролейбуси також там відмовляються зупинятися, а їдуть далі тих 50 метрів і стають на переході. Можливо там потрібно поставити патрульних щоб повиписували пару десятків штрафів і все буде нормально

доречі одного разу бачив, як з потоку поліціянти одразу за порушником вискочили, але біда що вони звуків ніяких не подавали, а блимавку за маршруткою під самим переходом не видно, тобто вони самі могли б зробити наїзд на перших пішоходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж думаю, що потрібно забрати звідти зупинку і перенести її на 100 метрів ближче, вона то в принципі вже перенесена, знаки стоять, але водії маршруток далі зупиняються  біля Там-Таму, і поворот з парковки наліво потрібно заборонити, дозволити тільки направо і щоб розвертались перед храмом і їхали вже собі куди хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, stiops сказал:

я теж думаю, що потрібно забрати звідти зупинку і перенести її на 100 метрів ближче, вона то в принципі вже перенесена, знаки стоять, але водії маршруток далі зупиняються  біля Там-Таму, і поворот з парковки наліво потрібно заборонити, дозволити тільки направо і щоб розвертались перед храмом і їхали вже собі куди хочуть.

доречі сьогодні уважно придитвився до цього проблемного місця виявляється проблема всього на пів дня роботи комунальникам - продовжити острівець безпеки з парканом на 2-3 метра праворуч від переходу недозволяючи безпечний розворот від тамтаму на іншу сторону, та інший острівець навпроти заправки продовжити перекривши виїзд по прямій на іншу сторону вулиці, залишивши лише місце для маневру з парної сторони на ліву з можливістю по прямій рухатись далі на парковку там-таму чи автозаправку.

Деталі на фото:

 

377.jpg

 

Все геніальне просте аби тільки захотіли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, bormotuha сказано:

зупинку втулили на переході,

Якщо звернути увагу - то там і знака немає.  Знак ЗНАЧНО раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vasya83 сказал:

Все геніальне просте аби тільки захотіли

 

Це не спасе. Там розвертатись і так не можна, а ті, хто порушує, буде розвертатись і на трьох метрах розриву. Також і на рахунок виїзду з Там-Таму. Там тільки поможе повністю перекрити розрив, що напроти в'їзду на стоянку Там-Таму. Хто захоче заїхати до Там-Таму (ті що їдуть від ЗАГСу), або повертають раніше на вул.Спортивна і заїзжають за Там-Там (підземна стоянка),  або їдуть під міст по колу. Нічого складного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, YouRich сказано:

Хто захоче заїхати до Там-Таму (ті що їдуть від ЗАГСу), або повертають раніше на вул.Спортивна і заїзжають за Там-Там (підземна стоянка),  або їдуть під міст по колу. Нічого складного.

це в теорії. Але насправді, ті, хто їздять - ліниві, і пронести свою сраку на 2-х ногах зайвих 100м, щоб зайти в магазин - непосильна ноша. Тулитимуть ті машини будь-де. І розвертатися будуть як завгодно. І про потратити 20-30мл бензину, щоб кудись об'їхати - то це взагалі немислимо!

 

11 годин тому, depp сказано:

Можливо там потрібно поставити патрульних щоб повиписували пару десятків штрафів і все буде нормально

було. Не допомогло. Ставали, аж 2-3 дні.  Івсе. немає патрульних - немає зупинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, bormotuha сказано:

..., взагалі незрозуміло, якою логікою керувались, коли робили цю розв'язку на свілофорі, зупинку втулили на переході, ніяких стандартів не дотримано.

якою логікою? :) логікою, замовленою Там-Тамом ;)

В нас в Луцьку таких "логік" немало... Перехід біля "Салюта", перенесення зупинки від окружного адмінсуду, ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Zheny@ сказал:

це в теорії. Але насправді, ті, хто їздять - ліниві, і пронести свою сраку на 2-х ногах зайвих 100м, щоб зайти в магазин - непосильна ноша. Тулитимуть ті машини будь-де. І розвертатися будуть як завгодно. І про потратити 20-30мл бензину, щоб кудись об'їхати - то це взагалі немислимо!

 

Женя, ти напевно щось не зрозумів. Якщо перекрити виїзд зі стоянки Там-Таму сплошним острівцем з забором, то водіям не буде куди діватися, як заїзджати через Спортивну або їхати під міст розвертатися і заїзджати нормально на стоянку перед Там-Тамом (це для тих, хто їде від ЗАГСу). А ті, які виїзджають зі стоянки перед Там-Тамом, їдуть направо і на розворот, де виїзд зі Спортивної на Соборності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то було б добре як зазначив я на фото, тобто, виїзд з паркінгу Там-Таму на ліво заборонити(поставивши знак), тим самим забезпечити безпеку перехожим на переході, дозволивши повертати тільки направо. А заїзд зі сторони Соборності залишити так як є, тому що там і розворот і заїзд не тільки на паркінг, а й на заправку, тому закривати той пробіл буде недоречним. Ну і само собою я думаю потрібно збільшити час на рух зі сторони мосту в сторону Соборності, а також час для пішохідного переходу, тим самим і збільшиться час заїзду на паркінг й парковку зі сторони Соборності. Зупинку перенести.

А щоб не було так як в нас водії люблять казати, я не бачив знака і т.д., поставити реєстратора на стовпі що зі сторони базару і направити на виїзд, тим самим в разі порушення виписувати штрафи і надсилати на пошту водіям

Screenshot_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

 

 

3 часа назад, jack74 сказал:

 

 

2 часа назад, YouRich сказал:

 

 

1 час назад, stiops сказал:

 

     Ось що я Вам скажу потоки транспорту біля маркету дуже цінна річ, сам колись визначав обєм потоку авто в Рівному і Луцьку на замовлення Торгово-промислової палати. Тому можу з вірогідністю 99,9% сказати що Континіум так добре "забашляв" кому треба, що не скоро ми там зміни побачимо. Хто ж добровільно погодиться відєднати парковку від постійно переповненого автомобілями та людьми потоку переключившись на бічні вулиці.

     Та і киданули вони весь народ конкретно проекту не бачив але з уривків спогадів з вишу та старих карт Луцька трохи памятаю що весь 33-й та привокзальний стоїть на нестабільних грунтах, висушених карстових болотах та можливо і з підземними течіями.

     Не даремно ж 5-и етажку на Кравчука 19а поставили стройбатівці єдину в окрузі (я там жив з 88 чи 89 коли його здали в експлуатацію), бо памятаю батько ще в дитинстві розказував що мала бути 9-и етажна панелька як навпроти, але фундамент після заливки почав осідати і терміново на 5 етажну аля хрущовка переробили, доречі батько водієм в той час в стройбаті був і будматеріали на будівництво возив тому сумніватись в його словах я не буду. В підвалі потолки не вище 2 метрів місцями це прямий доказ і комунікації в коридорах ледь не на висоті в 1,5. Та і просто фізично зшитих металевими пластинами будинків не мало в Луцьку.

     Тому кому вигідно копати тонель щоб потім качати цілодобово воду з нього і тратитись на підтримку щоб не завалився за 5-10 років. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, vasya83 сказано:

старих карт Луцька

а є якісь що на борді не проскакували?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каким боком Кравчука 19а к Соборности-Сухомлынского?

Единственная, по твоим словам, низкоэтажка, спасает весь район от обвала? Да ещё и находясь далеко от обсуждаемого места.

Какие коммуникации на 1.5 метра? Какие подвалы? Они тут вообще при чём? Панели (синие) стандартные, высота дома - стандартная, не ниже, чем "близнецы" на Гулака-Артемовского.

Ещё скажи, что в "сотах" 5ти и 9ти этажные дома чередуются по той же причине.

Был бы карст - за столько лет вокзал с товарняками и мост над ж/д уже давно бы под землю ушли. И 9ти этажки перед Ювантом вместе с ними.

Ну и на подземной стоянке морей не наблюдается. Всё благодаря насосам, наверное :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dream сказал:

а є якісь що на борді не проскакували?

 

 

колись був атлас Волинської області, і в ньому географічна карта околиць Луцька в різний час, по ній було видно що за межами замку та міста майще суцільні болота. Можна спробувати пошукати  

 

   

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, ursa сказал:

Каким боком Кравчука 19а к Соборности-Сухомлынского?

Единственная, по твоим словам, низкоэтажка, спасает весь район от обвала? Да ещё и находясь далеко от обсуждаемого места.

Какие коммуникации на 1.5 метра? Какие подвалы? Они тут вообще при чём? Панели (синие) стандартные, высота дома - стандартная, не ниже, чем "близнецы" на Гулака-Артемовского.

Ещё скажи, что в "сотах" 5ти и 9ти этажные дома чередуются по той же причине.

Был бы карст - за столько лет вокзал с товарняками и мост над ж/д уже давно бы под землю ушли. И 9ти этажки перед Ювантом вместе с ними.

Ну и на подземной стоянке морей не наблюдается. Всё благодаря насосам, наверное :)

1-е  Кравчука 19а як приклад навів і він не спасає район а приклад невдалого місця для будівництва,

2-е думаю що так, Метельницький з Маловицею не даремно мабуть комплекс будинків на Молоді-Соборності   саме сотової форми збудували (найбільш стійка при сейсмічній активності і разом зменшує тиск на грун по принципу лиж на снігу), і таких прикладів дуже багато.

3-е а про старі звалища засипані чув, прикладом є гора на якій стоїть фін управління Луцька зі сторони Стиру дуже крутий схил а споруди на Франка що на мапі ніби поруч насправді набагато нижче за рівнем, і стоїть до пори до часу.

4-е не забувай що архітектура совка будувалась більш з практичної точки зори а ніж з естетичної, форма сот стабільна, в дуже екстремальних умовах, а чергування 5-9-5-9, могли додати наші метці просто для естетичності

 

Я не геоднезист і не архітектор тому на 100% стверджувати не можу, хто має доступ до інформації про стан грунтів на цьому місці пролийте світло. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось знайшов в неті цей атлас даю одну з сторінок де є Луцьк в різні періоди,

43.jpg

подивіться що за межами міста,

будівничі міста не дурні люди були, із Заходу річка зі Сходу непрохідні болота найкраще місце для неприступної фортеці чи я не правий, пізніше закатаю весь атлас в PDF на інших сторінках видно що Луцьк стоїть на пісках та суглінках і тут нема чому дивуватись вигин річки Стир, притоки Сапалаєвка та Глушець а в окрузі острівки серед суцільних боліт та Лісів (доречі великою мірою хвойних, а хвоя любить пісок). 

 

Модерати якщо треба готовий до співпраці щоб залити Атлас до 900 річчя Луцька на Борду.

Оригінал великий 50 файлів (642 Мб), але як видно із зменшоного на 50% варіанту вище потенціал для стискання є ))))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, vasya83 сказал:

 

Модерати

 

Упс Модератори сорі за очепятку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Dream сказал:

@vasya83 як хоч він називається, той атлас?

ось титулка і обкладинка

обкладинка наспрафді світлосіра а букви з переливом здається точно не памятає темна бо сканер її так розпізнав, скан не мій а з мережі тому як є так є

00.jpg01.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...