Перейти до змісту

Бізнес по-луцьки на Блаблакарі


Yankee

Рекомендовані повідомлення

Вчора (28.04.2016) на блаблакарі був невеликий ажіотаж в напрямку Луцьк-Львів, так як був півфінал Ліги Європи - матч Шахар - Севілія.

Ну і звичайно я собі за пару днів, знайшов машину (Сітроен Берлінго), зідзвонився, домовився зустрітися біля готелю "Україна" ( доречі вказано в оголошенні було, що кількість людей на задніх місцях буде 2 чол).

За пів години до зустрічі, я передзвонив аби уточнити чи все ок, що в відповідь я почув:

- "Да їдемо на Львів, підходь до "України" побачиш тут стоїть MAN."

Я відразу щось не зрозумів, і перепитав чи він стоїть біля того "Мана" ? 

- "Автобус тут МAN стоїть,ним будемо їхати!"

Я в шоці перепитав - "Як це автобусом? Ви ж казали шо Берлінго буде машина" 

На що бізнесмен сказав: - "Тобі нічим не буде гірше їхати автобусом"

 

Я відразу почав пошуки іншої машини і за 2 хвилини я домовився про поїздку з львівянином  (за 75 грн, а не за 100 на "Берлінго")

Але що б Луцьк знав своїх "бізнесменів", я підїхав до готелю що б зробити пару фото і побачив людей які теж були здивовані і страшно обурені обманом. 

Бізнесмен доречі був у формі  фк "Волинь" і з двох акаунтів на блаблакарі запрошував людей до поїздки.

Зрозуміло що на наступний раз "бізнесмен" можливо змінить номер і акаунт, але можливо і ні тому мобільний його - 0955347175.

Скріни акаунтів і самі фото прикріпив.

gOBIGKQLcO0.jpg

QXvDU0osUaQ.jpg

z3MOCXfxXMU.jpg

2.JPG

3.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zevs_Isver сказал:

"1 відгук" не насторожив ?

Ні, їздив не раз з людьми без відгуків і таких цирків не бачив 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні співробітниця крутіше добиралася до Нововолинська

поїздка машиною на блаблакарі

при дзвінку виявляється що це рейсовий автобус що відправляється з автобусної :) треба лише сказати водію що ти з сайта

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін,а шо жаба дужешить що хтось може заробити паро грн, а ти ні???

 

Тебе що так сильно хтось на***ав? Чим тобі комфортний автобус краще, берлінго??? 

 

 

Ну рейсова марштурка це звичайно жесть(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Zalepok44 сказал:

Блін,а шо жаба дужешить що хтось може заробити паро грн, а ти ні???

 

Тебе що так сильно хтось на***ав? Чим тобі комфортний автобус краще, берлінго??? 

 

 

Ну рейсова марштурка це звичайно жесть(((((

Причому тут жаба? Я заробляю і не "паро" грн, не такими методами.

Прикинь, на***бав! Хай тебе не ***бе, чим мені карщий автобус за берлінго чи ні.

До твого вузького мозгу доведу, що сайт блаблакару не розрахований на такий "бізнес" і там такі моменти присікаються і блокують акаунти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який це метод, що в когось вкрав, когось кинув чувак????? Ну зрозумів шо ажіотаж на напрямку і взяв автобуса пустив на рейс...

 

Це проблема блаблакара, а не наша з тобою. Вони введуть систему як в європі, і все буде гуд, подивись британський блабла і все зрозумієш.

 

 

 

Якщо той мужик виставив 78 грн, а бере 100 грн. Я тільки за шоб таких банили, бо це кидок на гроші, хай і не суттєві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, краще ліпи відгуки на блаблакар. Всяка велика система - інертна, але в кінці-кінців спрацьовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zalepok44 сказал:

А який це метод, що в когось вкрав, когось кинув чувак????? Ну зрозумів шо ажіотаж на напрямку і взяв автобуса пустив на рейс...

 

Це проблема блаблакара, а не наша з тобою. Вони введуть систему як в європі, і все буде гуд, подивись британський блабла і все зрозумієш.

 

 

 

Якщо той мужик виставив 78 грн, а бере 100 грн. Я тільки за шоб таких банили, бо це кидок на гроші, хай і не суттєві.

Ти або прикидуєшся, або справді....

Яка різниця? Причому тут кинув?Якби я хотів поїхати автобусом то пішов би відразу на АС.

Взагалі я поспішав, і ним я б не встиг на зустріч. Так як він приїхав на годину пізніше в Львів.

Побачив би я як ти в жару літом +30 домовишся їхати в авто з кондьором, а прийдеш і там буде Еталон. Яка ж різниця ? Нє? Тебе що хтось кинув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше мене розсмішив(здивував) Соромітник зі своїм постом! Ну а тепер по темі чувак все не так погано якщо тебе чекав якийсь транспорт на який ти розраховував! Бо повір набагато більше ти бувби розчарований коли підійшов час зустрічі для поїздки ти набераєш а на том кінці абонемент не абонемент! Бачу ти "блякаром" користуєшся недавно! Бо там такі нюанси сплош і рядом! Кидають пасажирів і так само кидають водіїв! вже мовчу про кіпіш який був як "пацик" пропав по дорозі до Києва! моя порада по "блякару" дуже і дуже перестраховуйтесь! Наприклад до поїздки можна зустрітись з людиною побачити хто що якщо викликає довіру дати якийсь мінімальний завдаток ну принаймі це особисто мої рецепти! Всім граного свята!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, vagus сказал:

Більше мене розсмішив(здивував) Соромітник зі своїм постом! Ну а тепер по темі чувак все не так погано якщо тебе чекав якийсь транспорт на який ти розраховував! Бо повір набагато більше ти бувби розчарований коли підійшов час зустрічі для поїздки ти набераєш а на том кінці абонемент не абонемент! Бачу ти "блякаром" користуєшся недавно! Бо там такі нюанси сплош і рядом! Кидають пасажирів і так само кидають водіїв! вже мовчу про кіпіш який був як "пацик" пропав по дорозі до Києва! моя порада по "блякару" дуже і дуже перестраховуйтесь! Наприклад до поїздки можна зустрітись з людиною побачити хто що якщо викликає довіру дати якийсь мінімальний завдаток ну принаймі це особисто мої рецепти! Всім граного свята!!!

Чувак все було б набагато гірше як би я ненайшов інший транспорт, бо я би на "берлінго" невстиг на зустріч, яка коштувала мені футбольний матч.

Користуюся блаблакаром більше року, сам водій і маю більше 20 відгуків.

Я так розумію, так як для більшості "это норма", то мені вас жаль, що ви так і непоняли про що пост, так як більшість впрягається за " бізнесмена" який хоть би міг по телефону попередити що буде бас і чи мені це підходить.

Всім гарних свят!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому тут бізнесмен!??? Ну як тебе харила така ситуація треба було сісти на власну тачку і ще когось підвезти!!! і два зайця вбив сам комфортно(напевно) заїхав і ще когось підвізби за пару коп!А то  так спішив що аж якогось баригу по центру ходив і фоткав! Чувак ти мабуть ще молодий і гарячий що такі дрібниці життєві так близько береш до сердця! Повір в житті ти ще набагато більше розчаруєшся в людях та їх вчинках! П.С особисто я нікого тут не відстоюю просто це мій власний погляд на таку ситуацію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому тут бізнесмен!??? Ну як тебе харила така ситуація треба було сісти на власну тачку і ще когось підвезти!!! і два зайця вбив сам комфортно(напевно) заїхав і ще когось підвізби за пару коп!А то  так спішив що аж якогось баригу по центру ходив і фоткав! Чувак ти мабуть ще молодий і гарячий що такі дрібниці життєві так близько береш до сердця! Повір в житті ти ще набагато більше розчаруєшся в людях та їх вчинках! П.С особисто я нікого тут не відстоюю просто це мій власний погляд на таку ситуацію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, vagus сказал:

Причому тут бізнесмен!??? Ну як тебе харила така ситуація треба було сісти на власну тачку і ще когось підвезти!!! і два зайця вбив сам комфортно(напевно) заїхав і ще когось підвізби за пару коп!А то  так спішив що аж якогось баригу по центру ходив і фоткав! Чувак ти мабуть ще молодий і гарячий що такі дрібниці життєві так близько береш до сердця! Повір в житті ти ще набагато більше розчаруєшся в людях та їх вчинках! П.С особисто я нікого тут не відстоюю просто це мій власний погляд на таку ситуацію!

Авто в ремонті, під'їжджав до готелю чому б не сфотографовути і що б ти тут порозпинався і не вважав його бізнесменом? Різниця була в півгодини до поїздки з наступним водієм.

Та й взагалі яка тобі різниця чим я мав їхати і чому їхав не на своєму авто?

Хотів донести міні історію до людей, а як завжди получаєш купу жовчі і висирань в коментах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пітримаю Янкі. BlaBlacar це сервіс приватних поїздок, де пасажири виграють здебільшого в швидкості\комфорті трансферу, подекуди в ціні. Водії - в певній компенсації пального\компанії в дорозі.

Цей "біснесмен" просто-напросто хитрожопий, який вирішив добити автобус пасажирами і підняти кеш, завідомо і цілеспрямовано подавши неправдиву інфу у вищевказаний ресурс, судячи твінків-акаунтів вже не вперше промишляє.

Вагус, прийдеш в кіоск за білим хлібом, буханка якого лежить на вітрині, а тобі паритимуть лаваш, яка різниця що їсти, ага?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yankee, все правильно зробив! А Deemon все гарно пояснив, шкода, що судячи по деяким постам для когось шахрайство це норма!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, NMA сказал:

 шкода, що судячи по деяким постам для когось шахрайство це норма!

 

зате в майбутньому, кожен подумає, чи варто мати справу з таким персонажем, чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я коли на Поляндію катався блаблакаром разів 7-8 то з першого разу певно ні разу не виїзджав

потім якось і звик що перший водій попадається гівняний

класика – о четвертій чи п'ятій ранку ти дзвониш а він сонний каже що машина не заводиться... і машин більше немає...

вже думав двох відразу шукати (що рівносильно бути гівнюком і когось підставляти як вони мене) :) але вчасно відпала потреба користуватися сервісом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...