Перейти до змісту

Митниця! Запитання і відповіді.


difoto

Рекомендовані повідомлення

26 минут назад, difoto сказал:

серед яких немає ні Лапіна, ні Хведчака - їх голос на зборах дорівнює нулю

По бумагах наші чиновники теж бідні як церковні миші. Так що оці офіційні статути і декларації - то все до одного місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 372
  • Створено
  • Остання відповідь
6 хвилин тому, Savage сказано:

По бумагах наші чиновники теж бідні як церковні миші. Так що оці офіційні статути і декларації - то все до одного місця.

Прикинь, а в нас все давпаки. Де-юре координатор Самооборони Волині - Хведчак, це по статуту тіпа, офіційно. А по факту вирішує все група людей, в яку він не входить. І знову це не відноситься до теми.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару раз їздив, що замітив, раніше прикордрник переписував номера машин в черзі, щоб свої не пропускали своїх і боялись лізти без черги. Було більше порядку. 

Зараз ходить мова що прикордоникі штучно створюють чергу щоб заробляти на "ліваку". "Лівак" це коли їдуть червоним пасом, або взагалі посадкою, і дають 200-400 грн прикордонику щоб пропустив в чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба щоб vagus відписався, він постійно катається.

В Львівській та Закарпатській областях давно назвали основною причиною саме автомобілі на забугорній реєстрації. Щось не вдалося нагуглити інфу але десь зустрічав цифру більше 250тис. Ясно що все це переважно три західні області. Такий автомобіль повинен бути в Україні не більше п’яти (чи десяти у випадку різних митниць) днів.

Тобто мінімум один раз на 5 днів кожна з цих машин стоїть в черзі з України і назад.

Всі прикордонні райони живуть з того що можна взяти навіть норму цигарок + спиртного на кожного пасажира та вивезти це в Польщу. Швидко збути і по дорозі назад ще взяти "перекидку" гривень за 70-200. За кермом один раз тато, потім мама, потім ще хтось з родичів – за день можна декілька ходок зробити.

Ніхто з них не порушує діюче законодавство бо з новими паспортами та візами (в які внесено відбитки пальців) значно менше бажаючих отримати депортацію та заборону в’їзду на тривалий термін. Тепер зміна прізвища не врятує.

.

Як цьому зарадить Самооборона ? смішно. Тут треба ВРУ, Гройсман та президент.

Ясно що з-поміж тої купи авто є і "серйозні" (декілька блоків цигарок) контрабандисти, але вони погоди з чергами не роблять. То лише їх ви і можете спробувати ловити щоб зробити чергову видимість роботи. Но черг то не зменшить.
Реальний контрабас возять автобусами та бусами. Але їх ніхто не чіпає бо там всі в долі. Ну і їх ще менше, плюс в автобусів свій пас, батюшки на бусах з бурштином переважно по віп-пасу валять повз колєйкі  тому впливу на черги ніякого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, difoto сказано:

Контрабандисти. (яким чином вони створюють чергу??? Вони просять їх подовше оглядати, чи як?)

А) їх просто багато (і з курсом "25" їх значно більше, ніж було по "8")

Б) був свідком - коло 1-ї ночі, стоїмо в рейсовому автобусі. автобуси якось милого не пропускають, авто черга майже не рухається, спостерігається рух тільки вантажних авто. черга автомобілів перед шлагбаумом - 4 ряди (і всі ці авто стоять!), купа припаркованих легкових авто з порушенням ПДР - в два-три ряди на смузі зустрічного руху! зокрема, там, де виїзд після шлагбаума. фури, які заїзджали на територію України після митниці, ледве-ледве "протискались" між машинами й нашим автобусом. десь коло 2-ї ночі почався "двіж" - всі 4 ряди перед шлагбаумом, а також припарковані у всіх "карманчиках" і на смузі зустрічного руху намагались одночасно проскочити до шлагбаума й стати на контроль. попутно створюючи пробки не тільки на в'їзді, але й на виїзді з митниці. це була натуральна ж.о.п.а.! завдяки тому, що в черзі було більше десятка автобусів (більша частина - рейсові, наш став в чергу 11-м чи 13-м!!!), мав можливість спостерігати це бардак зо три години - і протягом всього цього часу "хвіст" черги рухатись не міг. тому що А - їх просто багато.

3 годин тому, difoto сказано:

Виїзд раз на 5 днів (подробиці, будь ласка - як це впливає на черги?)

якщо я маю авто на польських номерах, то повинен часто перетинати кордон, щоб не платити хабарів - логічно, нє? і чим більше таких авто - тим більше навантаження на митницю (звісно, певна частина - не просто їдуть, щоб поновити термін перебування на тих кілька днів, але й цигарки везуть)

 

Окремо про автобуси. Чомусь це був єдиний раз, коли дві митниці на автобусі проходив п'ять годин - це було незвично й дико. І нічим, крім дибілізму митників, пояснити це не можу - в них окрема черга, регулярні міжнародні рейси сплановані так, щоб один одному не сильно заважали - крім наших митників, які тупо не пропускали першого автобуса з тої черги, перешкод для руху не було (автобуси йдуть окремо від фур і легкових авто, їх - небагато, зазвичай година-півтори - і рейсовий автобус проходить обидві митниці).

За п'ять годин бачив десятки вантажних авто, які проїхали шлагбаум, десятки легкових з мишиною вознею перед шлагбаумом - і три години спостерігав, як два автобуси перед нами не могли проїхати шлагбаум!

За час вимушеного спостерігання - безперервно рухались тільки фури.

Тут вище написали - черги створюються спеціально, щоб можна було підсунути "прискорювачів" черг.

 

Тому основна причина черг - все-таки контрабасисти. Які і паркуються, як їм заманеться, і в 4-5 рядів стають в чергу на 2-х полосах дороги, і "вікно" своє чекають.

Але тут вище вже писали - вони прямо й опосередковано впливають на макроекономіку - по-перше, самі себе роботою займають; по-друге - покращують платіжний баланс; по-третє, перепродують легально вироблені в нас цигарки, з чого сплачені немалі податки.

 

Так що з чергами варто боротись розширенням пунктів пропуску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

А) їх просто багато (і з курсом "25" їх значно більше, ніж було по "8")

Б) був свідком - коло 1-ї ночі, стоїмо в рейсовому автобусі. автобуси якось милого не пропускають, авто черга майже не рухається, спостерігається рух тільки вантажних авто. черга автомобілів перед шлагбаумом - 4 ряди (і всі ці авто стоять!), купа припаркованих легкових авто з порушенням ПДР - в два-три ряди на смузі зустрічного руху! зокрема, там, де виїзд після шлагбаума. фури, які заїзджали на територію України після митниці, ледве-ледве "протискались" між машинами й нашим автобусом. десь коло 2-ї ночі почався "двіж" - всі 4 ряди перед шлагбаумом, а також припарковані у всіх "карманчиках" і на смузі зустрічного руху намагались одночасно проскочити до шлагбаума й стати на контроль. попутно створюючи пробки не тільки на в'їзді, але й на виїзді з митниці. це була натуральна ж.о.п.а.! завдяки тому, що в черзі було більше десятка автобусів (більша частина - рейсові, наш став в чергу 11-м чи 13-м!!!), мав можливість спостерігати це бардак зо три години - і протягом всього цього часу "хвіст" черги рухатись не міг. тому що А - їх просто багато.

На рахунок запуску без черги, також спостерігав дану ситуацію, якось простоявши в черзі порядка 9ти годин і за весь цей час проїхавши всього десь 100 метрів, вирішив з колегою піти до прикордонників взнати в чому спарва бо вже уривався терпець , так от підійшовши ближче побачив цікаву картину, багато автівок перш ніж стати поперед черги з порушенням ПДР, по стороні заправки в декілька рядів, в тому числі на зустрічній смузі, рухаються до прикордонника, опускають скло, типу вітаються з ним за руку тим часом передаючи 200-300грн хабара і потім паркуються поперед основної черги, щоб коли буде запуск відразу заїхати на митницю. після того як прикордонник пропустить порядка 10 авто до нього підходить чоловік в цивільному і забирає касу, і так цілий день. тобто схема дуже проста - підїхав, дав хабара, почекав коли почнуть пускати, і вліз без черги. Але ті люди які стоять в черзі чесно - не рухаються, так як за хабар без черги запустять 20 авто, а з черги візьмуть лише 2 авто. Запитавши в прикордонника чому він запускає лєвак, сказав що то все інваліди і їм положено без черги їхати. Простоявши біля нього півгодини, на протязі яких він не міг брати хабарі, так як я хотів побачити тих інвалідів, він запитав номер авто, виписав талончик і побажав щасливої дороги. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, morokk сказано:

Простоявши біля нього півгодини, на протязі яких він не міг брати хабарі, так як я хотів побачити тих інвалідів, він запитав номер авто, виписав талончик і побажав щасливої дороги. 

От бачите? А тепер уявіть, що поруч з погранцями будете не ви, а зо п'ять людей у камуфляжі, з посвідченнями і найголовніше - із дозволом керівництва митниці. І не годинку-дві, а цілодобово. І доречі, там хтось писав про режимні об'єкти і повноваження... Так от повна назва закону - " Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto і як це вплине на чергу в кілометр ? ну не проїде без черги 10 машин з двох сотень... елементарно компенсується пофігізмом митників і сповільненням роботи.

Доречі, не полінувався і прочитав того закона. Зрозумів, що самооборона постійно порушує його бо катається сама без поліції та розказує що кому робити. Ну і на кордоні теж матиме право лише допомагати там де скажуть, бо прикордонники контролюють дії громадських формувань а не навпаки. Тобіш якщо пощастить то дадуть покататися на квадроциклі по лісу вздовж кордону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, difoto сказано:

 

1. Контрабандисти. (яким чином вони створюють чергу??? Вони просять їх подовше оглядати, чи як?)

2. Виїзд раз на 5 днів (подробиці, будь ласка - як це впливає на черги?)

3. і т.д.

 

На вашу думку черги сягають до 10 км від ПЛ митниці до готелю " Ягодин " із-за того що наші люди їдуть до Польщі щоб купити кусок ковбаски?

Контрабандисти везуть цигарки (бурштин) вони стоять у черзі, у кожного 2 польська машина,(везуть контрабанду щоб заробити якусь копійку, також і назад з ПЛ везуть купу товарів додому) ось вам і черги, так само стосується перетину 1 раз в 5 днів, авто на пл номерах дуже заполонили західну Україну, і кожному кому потрібно зробити транзит також стають у чергу, кому вже геть вломмм, це процентів 5-10% / зі  100, перетинають кордон на Білорусію, або взагалі в іншій області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову брехня. По-перше патрулюють разом з поліцією, а по-друге - кури КПК ст. 207, ч. 2,3. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що ясно лише те, що ви плануєте продовжити справу чувака з бусом на Айдарівських номерах. 

Ти так і не неписав план дій для зменшення черг.

.

P.S.: попросіть ще Мирку щоб він зглянувся на людей і дороги зробив до Володимира та Новолинська. Розумію що це шкодитиме бізнесу, ну але ж він з ваших і патріот, йопта. На трасі періодично з’являються незрозумілі бригади, які типу щось латають. Але відчуття таке що вони довбуть нові ями щоб роздобути асфальтику для ремонту дороги на Львів, на якій всі попіарилися. 

І то ні разу не оффтоп бо по наявних дорогах до того кордону ще треба добре постаратися щоб доїхати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти любиш писати про народ з IQ девятикласника - в мене стійке враження, що це ти про себе. Я спитав про проблеми, а ти мені пишеш про план, який я вже мав би скласти. З логікою все гаразд?

А про Мирку - ти свої фантазії можеш прямо йому й висловити. А то виходить диванний патріотизм у квадраті - мало того, що нічого не робиш, так навіть про проблеми пишеш тут, на борді, а не Мирці напряму. Не знаєш його ФБ сторінки? Можу номерком поділитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, в тебе колосальна громадянська пасіонарність, як і у твоїх друзів, близьких. Будь-ласка, зберіться колись на шашличок і обговоріть загальну стратегію вашої діяльності. наголошую, саме стратегію, довготривалу стратегію. А від неї вже вибудовуйте тактичні кроки. Люди з якими ти тут сперечаєшся, ще дуже недавно готові були тебе підтримати практично в усьому. Зараз вони в багато чому тормознулись бо просто не розуміють деяких ваших кроків. Поки виглядає що ви боретесь з сміттям ганяючи двірників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto, в кожній темі самі лише образи...

Про проблеми я написав і інші писали, тільки ти того не бачиш. Тобі хочеться щоб хтось писав типу давайте посони, мачітє їх всєх!! урааа!! ви маладци !!

Ну і ще Маньяк потім дописав типу "да ти ніхєра не зробив.. он учися в Ді"...

і це журбинка, бо Ді ніхєра не зробив просто так... переконвертував гроші товаришів і свій час в бонуси для верхівки Самооборони і свій авторитет в певних кругах.

Я знаю багато людей які допомагають армії не за голоси на виборах і посади а просто так, тихенько, без реклами. І от якраз вони для мене волонтери. А ви... ну так, люди що користуються становищем в державі. Ваша допомога безцінна і дуже потрібна, вона рятує життя. Але ви її продаєте.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

Я знаю багато людей які допомагають армії не за голоси на виборах і посади а просто так, тихенько, без реклами. І от якраз вони для мене волонтери. А ви... ну так, люди що користуються становищем в державі. Ваша допомога безцінна і дуже потрібна, вона рятує життя. Але ви її продаєте.

 

А до чого тут волонтерство до митниці? По митниці є щось путнє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

@difoto, в кожній темі самі лише образи...

Про проблеми я написав і інші писали, тільки ти того не бачиш. Тобі хочеться щоб хтось писав типу давайте посони, мачітє їх всєх!! урааа!! ви маладци !!

Ну і ще Маньяк потім дописав типу "да ти ніхєра не зробив.. он учися в Ді"...

і це журбинка, бо Ді ніхєра не зробив просто так... переконвертував гроші товаришів і свій час в бонуси для верхівки Самооборони і свій авторитет в певних кругах.

Я знаю багато людей які допомагають армії не за голоси на виборах і посади а просто так, тихенько, без реклами. І от якраз вони для мене волонтери. А ви... ну так, люди що користуються становищем в державі. Ваша допомога безцінна і дуже потрібна, вона рятує життя. Але ви її продаєте.

 

це якийсь лютий пі*дець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, MANJAK11 said:

це якийсь лютий пі*дець

ну вже як є

звиняй що тебе приплів, просто від тебе то найчастіше чув коли хтось сперечався з Ді на будь яку тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, може я чогось не розумію в цьому житті, але твої претензії до СО мені видаються дивними.

Громадська організація - це добровільне об'єднання громадян з метою захисту і реалізації своїх законних прав та інтересів. 

Тобто люди об'єднуються, щоб допомагати в першу чергу собі. І використовують для досягнення своїх цілей усі можливі і незаборонені законом методи.

Щоб мати змогу найбільш ефективно допомагати членам свого об'єднання - треба мати вплив на прийняття рішень владою. Найкращий шлях - делегувати своїх представників до цієї влади. Щоб представники опинились у владних коридорах - треба щоб за них проголосували не лише члени ГО, але й інші громадяни. Тобто треба здійснювати діяльність, яка буде корисною не лише для захисту інтересів самих членів ГО, але й більш широких верств населення. Простіше кажучи, треба допомагати людям, а за це ці люди віддадуть свої голоси на виборах за представників цього громадського об'єднання.

Ні про яке "безвозмєздно" в такій системі мова не може йти апріорі.

 

От дивись. Завтра велика група контрабандистів об'єднається в громадську організацію "Самооборона Старовойотового". Їхня мета - захист прав та інтересів (в першу чергу фінансових) членів свого об'єднання. І вони все будуть робити в рамках закону, щоб їхня комерційна діяльність продовжувалась і далі: влаштовуватимуть пікети, блокування доріг та інші речі. Чому б і ні? Якщо Самообороні Волині можна блокувати роботу комерційного підприємства чи державної установи без будь яких негативних наслідків для себе, то чому цього не можна Самообороні Старовойотового, адже ця організація таким чином теж реалізує захист законних інтересів своїх членів. 

 

Уявляєш, приїжджає така СО Волині в Ягодин, а їх там зустрічає СО Старовойтового. І відбувається громадянський конфлікт, бо одні хочуть обмежити права інших. І саме цікаве, що з обох боків барикад сама справжня громада, а не поліція чи куплені тітушки.

 

On 28.04.2016 at 2:49 PM, Соромітник said:

"серйозні" (декілька блоків цигарок) контрабандисти

Ланьо з Йовбаком падають під стіл від сміху :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007, я не проти ГО, більше того – твердо вірю що лише вони зможуть щось змінити, так як надії на вибори і наш народ особливо немає. Але це не ті ГО що повиростали як гриби після Майдану. Ці відразу показали що їх цікавить і яка мета того всього. Писати тут купу тексту не буду бо все то неодноразово вспливало по інших темах. Але найбільше вибішує що з них роблять національних героїв, не розуміючи яке це зло. Та в нас так прийнято, хто більше всі піариться – того й оберають.

Рецепт Самооборони дуже простий і накатаний роками – об’єднуємо людей з якоюсь ідеєю, котру підтримають маси, і за рахунок їхньої популярності вливаємося у владу. Цинічність полягає в тому що зараз ця ідея то волонтерство та допомога армії.

Більшість людей в самообороні – віддані цій ідеї патріоти, що до останнього будуть вірити і боротися. Вони всі свої сили та ресурси вкладають в допомогу. Шкода що їх використовує в своїх інтересах купка пройдисвітів... але політика в Україні іншою не буває.

Щоб "щось розуміти в цьому житті", треба мати дюже багато знайомих в різних сферах і часто з ними спілкуватися. Особливо допомагають самі самооборонівці та люди котрі з ними багато пересікаються.

 

 

1 hour ago, yu2007 said:

Ланьо з Йовбаком падають під стіл від сміху :) 

фе, як не гарно висмикувати шмат речення з контексту

ну та ладно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Соромітник said:

@yu2007, я не проти ГО, більше того – твердо вірю що лише вони зможуть щось змінити, так як надії на вибори і наш народ особливо немає.

 

Знову не розумію. Якщо наш народ в переважній більшості "гівно" (а саме це прослідковується в усіх твої дописах в політичних топіках), то як тоді ГО можуть щось зробити, адже це і є об'єднання цього самого народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повинно ж колись створитися ГО з людей що хочуть щось змінити, організоване не політиками чи аферистами. Теоретично.

В мене таке відчуття що ти починаєш мене тролити а я на те ведусь. Думаю досить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Соромітник сказано:

 бо Ді ніхєра не зробив просто так... переконвертував гроші товаришів і свій час в бонуси для верхівки Самооборони і свій авторитет в певних кругах.

А оце вже обідно. Дуже. Друже, ти пиз*иш х%№ню. В мене все. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, difoto said:

А оце вже обідно. Дуже. Друже, ти пиз*иш х%№ню. В мене все. 

Підтримав розмову на зрозумілій тобі мові, друже. Ото і все. Я свою позицію пояснив. ЇЇ можна сприймати, можна критикувати. Але вона є і частково сформована саме через спілкування з тобою. Без претензій на вселенську істину.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Соромітник сказал:

Я знаю багато людей які допомагають армії не за голоси на виборах і посади а просто так, тихенько, без реклами. І от якраз вони для мене волонтери. А ви... ну так, люди що користуються становищем в державі. Ваша допомога безцінна і дуже потрібна, вона рятує життя. Але ви її продаєте.

Як це круто - стати з боку і пи_діти: "Не так молотка тримаєш", "Не того цвяха б'єш", "Ага, щас зробиш роботу і будеш на ній піаритись, на вибори підеш". А сам стоїш такий - з IQ вище дев'ятикласника, ні за що не відповідаєш, з умним відом, прям Дартань'ян. Ну хай би й стояв, аби мовчки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми тут з кумом переговорили, все буде добре))) Куди не поткнись буде добре))) От ціни на газ. Це влада народ підрізає? Ніфіга, вона народ робить розумнішим. Зараз кожен чувак задумається, а що я зробив щоб мінімізувати втрати, чи поміняв вікна, утеплився, чи контролюю тепловтрати, чи раціонально використовую енергію. Людина стає реально розумнішою і цілі, вимоги до влади стають все чіткіші - совок зникає і на його місці утворюється суспільство розумних людей - найбільша небезпека влади, головна запорука реформ і змін. Короче все буде добре і тупа, захланна влада на чолі з Рошеном офігенськи прискорила цей процес. До наступної зими)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...