Перейти до змісту

Митниця! Запитання і відповіді.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Не про Волинські пункти пропуску, але все ж:

Переходив я сьогодні кордон на пішому пп Шегині - Медика. Це просто жесть. Мало того, що на автомобільному черга просто величезна (це не 200 і не 300 машин), так і людей на пішому як на концерті в поп зірки. І вгадайте хто там стоїть? 90% мпр. Раніше проходив там не раз і пам'ятаю, що якщо в тебе квитки є на потяг/автобус/літак і немає багато часу, то тебе пропускали разом з євро паспортами. Цього разу так не пройшло відразу - полячка сказала мені байдуже, твої проблеми, ставай в чергу. З малими дітьми і вагітними було так само. А після перезмінки як відкрили ворота, то треба було бачити, що там робилося, шкода що не подумав зняти мрг'шників на камеру, то було як і звіринці. От такі от справи

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 372
  • Створено
  • Остання відповідь

Пробував я вчора проїхати кордон, це просто жах, черги шалені. 

 Завжди їздив через Ягодин, передзвонив людям, - говорять черга до Окко, ліваком проїхати - легкова 700грн, бус - 1000грн. Вирішив на Угринів, приїхав туди в 20 годин, стояв на спуску до моста машин 20 було, тобто годин 12 це мінімум стоти, поїхав на Устилуг пробувати пробитися, говорив з людиною за 8 годин продвинувся на метрів 200, і ще стільки стояти. Стояв годину на брамі, при мені лівака не було всіх розвертали. В 1.00 вернувся додому, такого ще ніколи не бачів, та кого не питаю теж такого не пам'ятають. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На польской границе застряли 1700 авто, люди стоят в очередях по12 часов

текст

 

По состоянию на 8 часов утра четверга, 18 августа, в очередях перед пунктами пропуска на границе с Польшей во Львовской и Волынской областях скопилось 1720 автомобилей, украинцы стоят в очередях по 12 часов. Об этом сообщила пресс-служба Западного регионального управления Государственной пограничной службы Украины.

Так, самые крупные очереди зафиксированы в пунктах пропуска «Ягодин авто» – 450 автомобилей, «Рава-Руська» – 400 и «Угринов» – 250.

При этом в пункте пропуска «Шегини» – 130 атомобилей, в «Устилуг» -120, «Краковец» – 200, «Грушев» – 130, «Смильница» – 40.

Всего на границе с Польшей в очередях стоят 1720 автомобилей. При этом на границе со Словакией, Венгрией и Румынией очередей нет.

По словам грдан, находящихся в очередях, в Шегини очередь на 12 часов, пропускают за деньги и в очередях хамство.  Украинцы сообщают, что большая вина в этом бардаке поляков. Именно из-за них эти очереди.

Следите за свежими новостями НБН на Facebook.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, rl72 сказано:

  Украинцы сообщают, что большая вина в этом бардаке поляков. 

Їх вина в тому, що відновили МПР :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черги лише і тільки через МРГ! Бо тільки вони умудряються по 2 рази на добу їздити! ну і ще плюс цей йобаний транзит на 5днів добавляє бажаючих постояти в черзі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vagus ти ж розумієш, якщо відмінять МПР то через декілька місяців вони всі будуть з візами і тому, впринципі, то нічого не змінить

так що причина глибше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, зараз нові картки по МПР не оформляють. В знайомої закінчився термін, виготовити нову неможливо, буде робити візу. Тому погоджуюсь з Соромітником, відміна МПР, чи "загон" МПРщиків на окремий пас - покращення буде на декілька місяців, а потім повернемось до того, з чого починали, бо всі МПРщики будуть з візами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так але по візі більше 10 виїздів в місяць череваті проблемами з польськими митниками! Ну і плюс дні в візі не дадуть сильно розігнатись! Ну і плюс не всі і не всім відкриють ті візи!Скільки підвозив тіх МРГшників у них всі паспорти вже проїзджені що навіть не має місце на штампи мовчу вже про вклеїти візу! Якщо відмінити Мрг до до пів року буде спокій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, DCTO said:

 

Згіден, що відміна МПР ніц не змінить, так як будуть з візами за пару місяців. Тут не тільки не зручність для подорожуючих, але і жахлива картинка в очах іноземців. Бо як був в останній раз я, то був шокований свинством і дикісттю того СТАДА. Сорі, але по іншому ту араву назвати не можу. А жага легких грошенят (при тому, що проводять пів свого життя, деградуючи в чергах, там діти робляться, дні народження проводяться і тд і тп) та вивіз свого транспорту раз на 5 днів. Так до того всього деякі роблять по некілька ходок, спочатку чоловік, потім жінка, потім ще хтось з родити, таким чином ці  .....раси роблять там балаган. А наглості їм не позитачи. як подивишся, що коїться то і їхати не хочеться зайвий раз, через цих муднів.

Зробити можливим в їзд на митну територію України ТЗ на іноземній реєстрації, тільки власникам, от і все (частково знімить напругу на кордоні).

Цілком підтримую бо, те що зараз робиться на Україно-Польскому кордоні - це просто жах!!!!

Декілька разів пересікав наш кордон і... ще ніде в світі я такого більш не бачів (відношення прикордонників до людей і, цих же людей до прикордонників і законів України і сусідньої держави...) 

...у мене просто немає слів (а говорити зараз погано про наших людей Українців - просто нехочеться...), тому - просто без слів... але - просто жах!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поки МПРгнутих не було трохи покатав по Польші. Якщо раніше їхав тільки через Угринів то в останній місяць вирішив відірватись: Шегині, Ягодин, Устилуг - 1,5-2 години на всіх. Тільки раз проблема була коли НАТО в Польші збиралось. Зараз страшно уявити, бо колись дійсно з сім'єю валив трохи дальше ніж Люблін, то 8 годин на кордоні в постійній тянучці вимотали вщент - тупо вирубувало за кермом, то мусів дві годинки кимарнути. І то це було в Угринові і практично без безпрєдєльщіків, як на тому ж Ягодині. Короче я в ауті. Зараз виходить, що якщо кудись з сім'єю, то треба їхати самому, а щоб їх вже потім підвезли.

Ще цікавить такий кусок кордону як Закарпаття на Угорщину, Словаччину, а що там? Хтось був, їхав, така ж жопа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, DCTO сказано:

Саме цікаве, що на інших кордонах немає такого ажіотажу. Я знайшов лазейку і почав їздити через Білорусь.

Я їхав в минулий понеділок назад в РП  через Угринів черга до річечки 2 км приблизно - 8 годин чекав на перетин кордону.

Зате порядок ніхто без черги не лізе як на Устилузі чи Ягодині, погранець переписав всіх і ніхто не влізе ні за які гроші.

З РП черги зовсім не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.08.2016 at 3:57 PM, DCTO said:

Ось схема проїзду, на українсько/білоруському кордоні було 2 машини, на білорусько/польському з 10 максімум. В загальному в нас на то пішла година. Тут одне тільки не зручне, трішки більше км вийде. Але того варте, повірте.

А машина у Вас була з тонуванням заднього і заднього бокового скла? 

І я так розумію, що якщо їхати з України в Польщу по такому маршруту, то треба робити зелену карту і для ЄС, і для Білорусі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пункт пропуску Домачево хіба не закритий до жовтня місяця на ремонт? На скільки мені відомо, міст через З. Буг ремонтують, він в аварійному стані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто по вихідним їздить? Які зараз черги вранці в суботу\неділю? Ягодин\Устилуг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цілому, перетинаючи кордон машиною, на територію України без оподаткування дозволяється ввозити товару на суму загальною вартістю 500 євро, при загальній вазі - 50 кг. на людину. Повітряним шляхом – на суму 1000 євро, ліміт ваги товарів визначається авіаперевізником.

Товар може бути однорідний? Десь написано що товар має бути різнорідний, чи то вигадка митників?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду і пятницю з Варшави і і неділю на Варшаву, думаю ч-з Устилуг як ні то через Угринів можу підкинути в Люблін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, foxx77 сказано:

В цілому, перетинаючи кордон машиною, на територію України без оподаткування дозволяється ввозити товару на суму загальною вартістю 500 євро, при загальній вазі - 50 кг. на людину. Повітряним шляхом – на суму 1000 євро, ліміт ваги товарів визначається авіаперевізником.

Товар може бути однорідний? Десь написано що товар має бути різнорідний, чи то вигадка митників?

 

Товар може бути будь який, який не заборонено ввозити.(зброя,наркотики і тд.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс під окрему статтю підпадають продукти харчування

http://smf.in.ua/node/4541

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба пораду від людей, котрі стабільно перетинають кордон на автомобілі. Планую їхати через 2 дні в Польщу на машині, але на лобовому склі є невеличкий скол. Чи не буде проблем при перетині кордону, чи все-таки бажано його заробити полімером? 

Скол приблизно такий 

a562bd8s-960.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Selbeor said:

Краще зробіть і будете мати спокій. Я робив ось тут, 40 хв. роботи і скола практично не видно, рекомендую.

Спасибі! Вже домовився про роботу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, yucore сказал:

Треба пораду від людей, котрі стабільно перетинають кордон на автомобілі. Планую їхати через 2 дні в Польщу на машині, але на лобовому склі є невеличкий скол. Чи не буде проблем при перетині кордону, чи все-таки бажано його заробити полімером? 

Скол приблизно такий 

 

  Маю 3 таких сколи.Перетинаю кордон регулярно.Проблем не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, zaHARE said:

  Маю 3 таких сколи.Перетинаю кордон регулярно.Проблем не було.

Спасибі за інформацію. А можливо ще підкажете куди краще завтра їхати (орієнтовно з 18:00 до 21:00), на Устилуг чи Ягодин, щоб швидше перетнути кордон? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...