Перейти до змісту

Підземний перехід на Соборності (петиція)


Честер

Рекомендовані повідомлення

Петиція про підземний перехід на Соборності.

 

Для збору підписів залишився 1 день! Прочитав, підписав – поділись.

 

Посиланнячко:
http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/347

 

Потрібен чи ні - це вже інше питання. Важливо те, що обіцяли і не виконали.

 

Все ж, можна обговорити топік нижче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Тицьнути "Підписати" я то тицьнув, але наперед скажу, що толку від цієї петиції буде рівно "0", так як від самого початку Там-Таму підземний перехід був запланований в ОСТАННЮ четверту чергу (1.Там-Там, 2.ПортСіті, 3.шеЯкесьРозважалоЗліваВідТамТаму і вже аж в 4.-ПідземнийПерехід). Таке етапування було погоджене міськрадою і був даний дозвіл хазяям ТамТаму. Так що ніяких важелів тепер міськрада не має, і нічого толком закинути не може. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

Тицьнути "Підписати" я то тицьнув, але наперед скажу, що толку від цієї петиції буде рівно "0", так як від самого початку Там-Таму підземний перехід був запланований в ОСТАННЮ четверту чергу (1.Там-Там, 2.ПортСіті, 3.шеЯкесьРозважалоЗліваВідТамТаму і вже аж в 4.-ПідземнийПерехід). Таке етапування було погоджене міськрадою і був даний дозвіл хазяям ТамТаму. Так що ніяких важелів тепер міськрада не має, і нічого толком закинути не може. 


Чесно? Вперше чую. Хоча не здивований. А вже якщо я не чув (а я задрот ше той по новинах) - то ніхто не чув. От нехай про це і напишуть офіційно і в новинах перепишуть, щоб всі знали і видихнули трохи.

Я ніколи не вірив, шо петиції до наших міських дадуть результат, але хоча б шуму наведемо. Майор 100% відпише статистикою і загальними фразами, як і на решту петицій. Сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пара реплік:

1. Ніхто ні разу не представив письмового меморандуму стосовно будівництва підземного переходу на соборності.Бо мабуть його й немає.

2. Підземні переходи для пішоходів-пережиток совка,в якому про людей думали в останню чергу,а про неповносправних і літніх людей не думали взагалі.Підземний перехід-це клоака,в якій буде брудно,небезпечно,некомфортно. Величезний трафік пішоходів,які йдуть в ТРЦ,ринок,автовокзал,залізничний вокзал з валізами,візками,сумками,пакетами тощо.Підземний перехід зразу відсікає можливість комфортного пересування інвалідам,молодим мамам,велосипедистам,подорожуючим.

Якраз на Соборності варто розробити проект підземного тунелю для автівок,починаючи від перехрестя біля церкви.Весь автотрафік заганяється під землю,облаштовується величезний підземний паркінг.Зверху буде величезний майдан з зонами розваг і відпочинку,сквериками,фонтанами,а головне всі пішоходи будуть пересуватись вільно у всіх напрямках.Так-це дорого,так - це довготривала робота.Але чому ми не можемо мислити масштабно по європейському? Чому ми повинні мислити вузько,бідно,по "совєтські"? Приклад правильного мислення-Луцький зоопарк(його вже дійсно можна так називати).Задумали,спроектували і зробили.Змогли залучити більшу частину європейських коштів.Так і треба рухатись в такому ж руслі.Мене дивує,коли молодь голосує за ці щурячі нори.Невже совок так глибоко в'ївся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

Якраз на Соборності варто розробити проект підземного тунелю для автівок,починаючи від перехрестя біля церкви.Весь автотрафік заганяється під землю,облаштовується величезний підземний паркінг.Зверху буде величезний майдан з зонами розваг і відпочинку,сквериками,фонтанами,а головне всі пішоходи будуть пересуватись вільно у всіх напрямках

Чесно? Засміявся на цьому реченні :) Хоча я розділяю думку, звісно ж. Оптимізм наше всьо ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маразм в Луцьку робити підземки, то вже давайте тоді реально говорити про метро з Львівської - Центр - Відродження, це ж так важко маршуткою проїхатися.

хто буде прибирати, патрулювати, скільки буде грабежів у ночі та пияниць з бомжами там ночувати, через 2-3р. ніхто не буде туди і соватися, щоб не спотворити свій аромат. на прибирання та підтримування цього переходу в рік будуть списувати кошти, які б можна було кинути на озеленення міста, які люди - такі і ідеї, маразм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Честер сказано:

Чесно? Вперше чую. Хоча не здивований. А вже якщо я не чув (а я задрот ше той по новинах) - то ніхто не чув. От нехай про це і напишуть офіційно і в новинах перепишуть, щоб всі знали і видихнули трохи.

Чесно? Здивував ти мене своєю самовпевненістю :) Поганенький ти задрот по новинах ;)

 

Підземка біля «Там Таму» вже у розробці

Цитувати

28 листопада, 2012

У Луцьку біля гіпермаркету "Там Там" планують побудувати підземний пішохідний перехід - документи уже в розробці.
Про це стало відомо 28 листопада під час сесії Луцької міської ради.
Луцький міський голова Микола Романюкзазначив, що вже виготовляють проектно-кошторисну документацію для будівництва переходу.
Депутат Сергій Григоренко подав запит до забудовника з проханням надати інформацію про хід підготовки до будівництва переходу. 
За словами Григоренка, перехід передбачили в містобудівних умовах ще в 2004-2005 роках, коли будували гіпермаркет. На протилежній стороні проспекту Соборності, через дорогу, міська рада зарезервувала ділянку для майбутніх виходів із переходу.
Зараз будують другу і третю чергу торгово-розважального комплексу, тож повинні не забути і про перехід, наголосив депутат.

 

Підземного переходу біля Варшавки у Луцьку поки що не будуватимуть

Цитувати

16 травня, 2014

Підземний перехід у Луцьку між гіпермаркетом «Там Там» і Завокзальним ринком поки що не будуватимуть: перед цим мають намір звести офісний комплекс.
Про це зізналася під час прес-конференції з нагоди відкриття торгово-розважального центру «ПортCity» директор фірми забудовника - ПП «Реммеблі» - Галина Лимар.
Як розповіла Лимар, відкриття «ПортCity» є лише одним із етапів розбудови гігантського комплексу. Після спорудження «ПортCity», почнеться нове будівництво - торгово-розважального офісного центру. І лише після цього візьмуться за підземний перехід. 
На прохання назвати точні терміни появи обіцяного підземного переходу Галина Лимар заявила: це питання складне, мовляв будуватимуть тоді, коли буде фінансова спроможність. 
Підприємство, за її словами, вже веде перемовини з управлінням містобудування та архітектури Луцької міської ради. Після оформлення усіх паперів, почнеться проектування об’єкту. 

 

А якби ти ще й читав відповідні теми на Борді, то багато чого нового і цікавого ще б взнав ;)

1. Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»

2. Майбутнє Порт-Сіті

3. Біля «Там Таму» потрібен підземний перехід, - ДАІ

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

...Так-це дорого,так - це довготривала робота.Але чому ми не можемо мислити масштабно по європейському? Чому ми повинні мислити вузько,бідно,по "совєтські"?

Чому не можемо? МОЖЕМО! мислити... а робим все, як завжди. "ШО нам стоит дом построить?! - НАРІСУЄМ - БУДЕМ  ЖИТЬ!!!"

А тому краще вже підземний перехід, аніж примарний тунель в 2999-му році.

В Києві метро толком добудувати не можуть, а ти про ЛУЦЬК!

Пропонуєш замовкнути про підземний перехід, котрий був обіцяний "Реммеблями", і натомість вовтузити демагогію про фантастичні проекти "європейського" Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж вбачаю від переходу мінусів більше. 

краще вже зупинку біля тама ліквідувати. пройдемся і від всіх святих,а навпроти вже облаштована зупинка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, timomaas сказано:

теж вбачаю від переходу мінусів більше. 

краще вже зупинку біля тама ліквідувати. пройдемся і від всіх святих,а навпроти вже облаштована зупинка

Давайте краще знесемо там-там, щоб не було потреби туди дорогу переходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, alexvvv сказано:

Давайте краще знесемо там-там, щоб не було потреби туди дорогу переходити.

ні, ну де ж,будемо ходити обсциканими переходами.  та й не ходити,а лазити, з таким то потоком люду і стихійною торгівлею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Честер сказал:

Чесно? Засміявся на цьому реченні :) Хоча я розділяю думку, звісно ж. Оптимізм наше всьо ;).

 Я жив в містах з підземними переходами для пішоходів і жив в містах з підземними тонелями для машин і надземними перехрестями для пішоходів.Я можу порівняти.А ще я рік ходив на милицях і також можу сказати скільки разів я падав зі сходів,які або круті(бо економія місця),або довжелезні,як "потьомкінскі сходи",а буває й те й інше разом. Оптимізм тут ні до чого,сенс в здоровому глузді.Нас привчилі комуняки,що ми бідні,бюджет маленький.Але то брехня,грошей море,але то окрема тема.

Почитай про мера Боготи Енріке Пен'ялоса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, jack74 сказано:

Чесно? Здивував ти мене своєю самовпевненістю :) Поганенький ти задрот по новинах ;)


1. Чесно?) Ніколи не був надто самовпевненим. Ну, міскузі, не сидів я на борді :) Так заходив рідко. Задрочу я здебільшого на новинних сайтах та ФБ. Кого не питав - ніхто не давав чіткої відповіді. Тепер відповідь є. 
2. Ідея петиції мені не належить, я лише оформив текст. Петиція не набрала необхідної кількості голосів, отже усім до сраки той перехід :) Я лише підняв тему для публічного обговорення, от і обговорили.

Є дві речі важливі:
1: Нас постійно тримають за лохів, кажучи "От дозволимо побудувати "Караван" - буде вам надземний перехід", а потім Караван стоїть кілька років, а моста все немає.. Підняли шум - зробили. Кажуть: "От дозволимо ПС - буде вам підземний перехід", а ПС вже два роки стоїть.
2: Ніхто нас не питав чи він потрібен. Треба якусь голосувалку для міста запиляти і законодавчо закріпити. Демократія жи. (*хоча завжди боявся довіряти шось масам. кажуть, шо більшість з них - ідіоти.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, zaHARE сказано:

Почитай про мера Боготи Енріке Пен'ялоса.

Богота якраз в тему. Я саме дивлюсь "Pablo Escobar, el patron del mal" :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Честер сказано:

Задрочу я здебільшого на новинних сайтах

У Джека 2 посилання на "волинь-ньюс". і 3 обговорення на борді. Перших 2 мав би бачити, раз новино-задрот.

21 годин тому, zaHARE сказано:

2. Підземні переходи для пішоходів-пережиток совка,в якому про людей думали в останню чергу,а про неповносправних і літніх людей не думали взагалі.Підземний перехід-це клоака,в якій буде брудно,небезпечно,некомфортно. Величезний трафік пішоходів,які йдуть в ТРЦ,ринок,автовокзал,залізничний вокзал з валізами,візками,сумками,пакетами тощо.Підземний перехід зразу відсікає можливість комфортного пересування інвалідам,молодим мамам,велосипедистам,подорожуючим.

Якраз на Соборності варто розробити проект підземного тунелю для автівок,починаючи від перехрестя біля церкви.Весь автотрафік заганяється під землю,облаштовується величезний підземний паркінг.Зверху буде величезний майдан з зонами розваг і відпочинку,сквериками,фонтанами,а головне всі пішоходи будуть пересуватись вільно у всіх напрямках.

Ні друже, ти не правий. І правий водночас.  поясню:

- Не правий бо:

Потрібно виходити із існуючої ситуації. І саме в цій ситуації - підземний перехід - це вихід. Бо та розв'язка із перехрестями і  світлофорами - як гівно. так є!

Щодо інвалідів та мамочок чи літніх людей. Яка така релігія забороняє зробити спуск у перехід за допомогою траволатора  (рухомої доріжки) ?

 

- правий бо:

зробити там "заглиблення" (псевдо тунель)  для проїзду авто, а "міст" над ним - для пішоходів і т.д. це було б шикарно.

Взагалі, ту розв'язку вже давно пора було переробити. Я повторюся, така, як вона є - то гівно.

 

ще один момент. Мабуть же ж таки є причини, по яким у місті не будуть будинки вище 9-14-16 поверху? Немає 21, 40. чому? (відповідь знаю сам)

Мабуть, така ж причина і з підземними переходами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, zaHARE сказано:

Мене дивує,коли молодь голосує за ці щурячі нори.Невже совок так глибоко в'ївся?

Трохи в'ївся. Є таке. З рештою нас виховували батьки, які там виросли. Се ля ві.

А щодо щурячих нір, то запропонуй варіант. Щоб не загнати всіх задовольняв. Або люди в норах. Або машини!

Як не крути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тонель для машин - це не в Луцьку. Наше село замаленьке для таких речей. Порахуй, скільки виїздів потрібно буде робити з того тонелю, і сенс його повністю втрачається.

Я вже мовчу про громадський транспорт, вхід-вихід з нього тим же інвалідам і мамочкам з колясками...

Короче, утопія це.

А от переробити розв'язку, щоб заїзд на міст починався раніше, а перехід від Там-Таму до Варшавки попав під міст - оце цілком можливе, хоча теж доволі коштовне. А коли мова заходить за кошти - то їх у міста, зазвичай, на такі ненагальні "проблемки" немає, а тому все лишиться в "мисленнях", а в найкращому випадку, в проектах.

А от підземний перехід мав робитись за кошти забудовника, а тому потрібно його давити полюбому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2016 at 01:26, Честер сказал:

Петиція про підземний перехід на Соборності.

 

Для збору підписів залишився 1 день! Прочитав, підписав – поділись.

 

Посиланнячко:
http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/347

 

Потрібен чи ні - це вже інше питання. Важливо те, що обіцяли і не виконали.

 

Все ж, можна обговорити топік нижче.

Ось моя петиція http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/377

 

з мінімальними рухами тілом, щоб хочаб якось врегулювати перехід, бо не так давно в самого син чуть під автівку не попав на тому переході.

Поки на модерації прошу підтримайте та поширте по соц мережам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Міста вмирають тоді, коли на їхніх вулицях замість пішоходів рухаються одні автомобілі. Вулиця без пішоходів - це вулиця, де панує криміналітет.

Кому цікаво раджу почитати:ось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/2/2016 at 04:16, vasya83 сказано:

Ось моя петиція http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/377

 

з мінімальними рухами тілом, щоб хочаб якось врегулювати перехід, бо не так давно в самого син чуть під автівку не попав на тому переході.

Поки на модерації прошу підтримайте та поширте по соц мережам.


Невдячне діло ці петиції чи не так? Зараз взагалі майже нереально назбирати 300 підписів. Мені лише раз вдалося і то тоді, коли в усіх ЗМІ написали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...