Перейти до змісту

*Цікавить* Фотоапарат для початківця.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

53 хвилин тому, FOX сказано:

вміє знімати відео.

Відео не є пріоритетом.  Для цього, як казали, є смарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Для дитини беззеркалки з головою хватить, тим паче, що беззеркалки типу Соні, Самсунг з кітовими об'єктивами краще знімають ніж зеркалки початкового рівня з кітовим об'єктивом. Я знімаю SONY NEX-3 18-55 вже 4 роки (можеш глянути мої фотки даним фотоапаратом ссилка ), для сім'ї і деякої творчості самий раз. Нафіга дитині та бамбула, якщо вона не збирається нею гроші заробляти? Чи збирається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, YouRich сказано:

Для дитини беззеркалки з головою хватить, тим паче, що беззеркалки типу Соні, Самсунг з кітовими об'єктивами краще знімають ніж зеркалки початкового рівня з кітовим об'єктивом. Я знімаю SONY NEX-3 18-55 вже 4 роки (можеш глянути мої фотки даним фотоапаратом ссилка ), для сім'ї і деякої творчості самий раз. Нафіга дитині та бамбула, якщо вона не збирається нею гроші заробляти? Чи збирається?

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, YouRich сказано:

Для дитини беззеркалки з головою хватить, тим паче, що беззеркалки типу Соні, Самсунг з кітовими об'єктивами

Модель / ціна?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, YouRich сказано:

тим паче, що беззеркалки типу Соні, Самсунг з кітовими об'єктивами краще знімають ніж зеркалки початкового рівня з кітовим об'єктивом

не варто по одному вдалому, конкретно взятому екземпляру некса судити всі зеркалки... в мене особисто - досвід протилежний (порівнював з 5-м нексом, якщо що). 18-55 від Кенона без стабілізатора - так, дуже слабенькі. зі стабом вже пішли набагато кращі. ніконовські 18-55 без стаба - взагалі вважаються еталоном по співвідношенню ціна-якість. чомусь не бачив жодного ревью, де б порівнювали й хвалили кітові лінзи від соньки.

для репортажного фото - беззеркалки ті ще тугодуми. для статичного кадра - можна юзати.

ну, і фотокамера без оптичного видошукача - не може бути повноцінною фотокамерою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Zheny@ сказал:

Модель / ціна?

 

Я ж вище написав, чим користуюся. Ціну можна на сландо глянути.

 

56 минут назад, rrid сказал:

чомусь не бачив жодного ревью, де б порівнювали й хвалили кітові лінзи від соньки.

 

Кітові лінзи від Соньки на голову кращі від таких же Ніконовських чи Кенонівських. І автомат в нексах працює майже на 100 %. Є панорама, 3D-панорама, відкідний екран. Коли купував Соньку, спецом поїхав в Київ, в самий крутий магазин фотоапаратів, там є все - від простої мильниці до Лейкі за 30 штук баксів. Так ось спочатку я думав зеркалку брати (вибір стояв між Нікон 3100, Кенон 550Д, Пентакс K-r), фотав в різних режимах в полумраці підвального приміщення магазину, виходив на вулицю...Робив фотки з різних фотіків одного і того ж предмета, з однієї і тієї ж точки, потім приближав і дивився на деталі знімку....Перемогла всіх Сонька. Але я не наполягаю...Дитині ж певно надо буде репортажі знімати)). Тільки одне ще скажу...Моя дружина по роботі проводить різні вечірки-свята для своїх підлеглих дівчат, запрошує платних фотографів з кучою апаратури у вигляді зеркалки, об'єктивів, світла і т.д. Деколи і мене запрошує на такі вечірки (не фотографом, хоча скільки раз мене просила познімати замісь фотографа) і я як завжди беру з собою свою Соню. Так ось дівчата завжди задоволені якістю моїх фоток, на відміну професійних фотографів...ця їхня обробка в фотошопі - це якийсь жах...мультяшні лиця...Мені тільки одного не вистачає - вспишки (хоча це легко рішається, якщо б я надумав підробляти деколи...купується ведома вспишка, яка спрацьовує по імпульсу), рідна вспишка слабенька, хоча я купив недавно переходнік (горячий башмак) на стандартну вспишку, але ще не пробував різні вспишки, руки не доходять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, YouRich сказано:

Я ж вище написав, чим користуюся. Ціну можна на сландо глянути.

тема не просто так в розділі "торгівля". 

На тему дзеркалка / не дзеркалка - холіврів уже на борді 10 років. Міг пошукати і почитати.

Ця тема для обгрунтувати і запропонувати!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Zheny@ сказал:

тема не просто так в розділі "торгівля". 

На тему дзеркалка / не дзеркалка - холіврів уже на борді 10 років. Міг пошукати і почитати.

Ця тема для обгрунтувати і запропонувати!

 

 

Ну якщо тебе не цікавить стороння думка (до речі намагався обгрунтувати), то навіщо людей тут питати? Є профільні сайти, там би почитав, прицінився, вибрав пару моделей, а вже потім тут виклав би свої "наробітки" - а люди би вже проголосували за ту чи іншу модель. А так тобі тут зараз напіхають те, що треба ЇМ впіхнути. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, YouRich сказано:

(до речі намагався обгрунтувати)

оце ключове.  Я думав ти запропонуєш щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, YouRich сказано:

Кітові лінзи від Соньки на голову кращі від таких же Ніконовських чи Кенонівських.

можна посилання на тести? типу http://www.kenrockwell.com/nikon/18-55mm-vr.htm

бо і в фотоспільноті не шанують кіти від Соньки, і мій особистий досвід з 5-м нексом - протилежний

традиційно, вважалось що хороші кіти в 1) нікона 2) пентакса 3) олімпуса 4) кенона 5) соні, мінолта - саме так, в порядку спадання (особливо "видатним" був 18-70 на соні альфа ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2016 at 09:32, Zheny@ сказал:

Вітаються конструктивні поради по вибору

 

Я намагався радити. Ще раз повторюсь - не цікавлять поради, замовкаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rrid ,читай вище, як я вибирав фотоапарат. Це і є мої тести. А собі я більше вірю, ніж тестам з інтернету. І ще одне:

 

59 минут назад, Zheny@ сказал:

На тему дзеркалка / не дзеркалка - холіварів уже на борді 10 років.

Ця тема для обгрунтувати і запропонувати!

 

Rrid, http://kenrockwell.com/sony/18-55mm-oss.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую подивитися беззеркалки Fujifilm, вони видають найкращі кольори одразу на виході в джипегах і потім майже нічого не потрібно крутити в редакторах. В старих моделях Ніконів - це сама велика проблема,  дитина рави в фотошопі крутити не буде, а з джипегів нічого толкового майже не виходить. Раніше мав декілька моделей Нікон, потім беззеркалку фуджика, зараз панасоніка... знімаю в джипегах і не парюсь. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло в тому, що зараз навіть телефони останніх моделей мають кращу кольоропередачу ніж старі моделі дзеркалок типу Д80, Д90... як приклад, можеш подивитися в моїй темі про сша... половина всіх фото знята телефоном, решта беззеркалкой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, YouRich сказано:

Приведу приклади фотографій з крайньої вечірки. Дивитися в повному розмірі. Перше фото знімав професійний фотограф, з додатковим світлом (у вигляді чорного балахону і матової білої матерії, всередину якого вставлявся спалах), модною зеркалкою і послідуючою обробкою в фотошопі (зверніть увагу на мультяшну шкіру на лицях (рябь) і фокус...до речі всі знімки такі були). Друге фото знімав я своєю Сонькою (до речі, без спалаха), на фото моя доця. Повторюсь, фото з однієї вечірки.

1) більшість тих доморощених фотографів, тупо не вміють використовувати фото-редактори. Ліплять якісь фільтри, щось хімічать. І на фіналі картинка надто яскрава із вирви-око кольорами. Обличчя воскові. Або навпаки.  Замість того, щоб просто конвертувати RAW y JPG (JPEG).

2) на твоїй фотці все таке як є. В оригіналі. Світла бракує - це єдине.

3) в обох фотках не вистачає якогось художнього задуму.  1-е фото на портретне не дотягує. ніяк. 2-е ж  просто "підловив" дитину. Або не любить фотографуватися.

 

Над вибором дзеркалка-бездзеркалка я ще думаю. Вибір не остаточний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А говориш, що ніц не розумієш в фотографії)). До речі, подивись на Sony nex-7. Там і видошукач є, і башмак на сторонню вспишку, і відгуки схвальні... Сам би поміняв свою тройку на сімку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось всі фото з беззеркалки Панасонік з кітовим обьєктивом, абсолютно без ніякої обробки - джипеги прямо з камери... тут тобі і розмиття, і об'єм, і художність... а в фуджика кольори ще кращі!

 

P1010376Fotor.jpg

 

P1010663.jpg

 

P1010876.jpg

 

P1020282.jpg

 

P1020286.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Waver сказал:

Ось всі фото з беззеркалки Панасонік з кітовим обьєктивом, абсолютно без ніякої обробки - джипеги прямо з камери... тут тобі і розмиття, і об'єм, і художність... а в фуджика кольори ще кращі!

Соррі за оффтоп - бімба (як казав мікола янівічь азіров), і фото класні, ну і модель також ))) Маю купу фототехніки, типу 450D, D90 і об'єктивів нормальних... але от нема часу, щоб дійсно навчитись робити гарні знімки...ну, але це ж і не кожному дано... Колись, коли ходив в дитинстві на фотогурток, то і фєдом були нормальні знімки, а коли зеніт дали в руки - то взгалі...забув все...тепер треба вчитись з нуля...Користуюсь стандартними налаштуваннями, рідко коли експериментую...

P,S, Ще раз соррі за оффтоп, а в кого б взяти кілька уроків? звичайно ж, не безкоштовно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Waver сказано:

Ось всі фото з беззеркалки Панасонік з кітовим обьєктивом, абсолютно без ніякої обробки - джипеги прямо з камери... тут тобі і розмиття, і об'єм, і художність... 

можливо, варто було відразу написати, що зума в тебе немає взагалі, бо "кітом" служить світлосильний "млинець" - який ніяк не вписується в бюджет Жені? http://www.bhphotovideo.com/c/product/768816-REG/Panasonic_H_X025_Leica_DG_Summilux_25.html

http://m.ua/m1_item.php?resolved_name_=PANASONIC-H-X025-25MM-F-1-4&i=1&view_=prices&cgi_idsr_=61859&gclid=CMXazezQr8wCFQbgGwodjv8Paw

58 хвилин тому, yurgen сказано:

@Waver , а яким саме панасом знімаєш і об'єктив який? 

об'єктив - я вище написав, камера - DMC-GH4 http://m.ua/desc/panasonic-dmc-gh4-body/

беззеркалка преміум-класу, набагато дорожча за дзеркалки початкового рівня ;)

 

модель камери й лінзи - з екзіфа фото дівчини (чи жіночки) із заходом сонця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Варіант 1

 

Варіант 2

 

Плюси чи мінуси одного та іншого.

 

 

Nikon. Процитую сам себе зі старої теми:

Цитувати

 

Користувався L820 (трохи старіша модель за цю) - за свої гроші відмінний апарат. Коли в мене не було фулХД технікі, то навіть знімав ним відеоролики для тв і презентацій. При нормальному освітленні відео кльове виходить.

Для фото теж універсальний апарат - зум, автофокус, всякі там нічні режими і тд. Мінуси - відсутність ручного фокусу і об"єктив постійно дуже тихесенько жужить, але то норма для нього. За три роки активного юзання тільки гумова накладка на місці хвату відклеїлася, а так все нормально працює і досі. Кришка батарейного блоку не бовтається, хоча доволі часто відкривалася-закривалася.

 

Додам до афігенних плюсів поворотний екран. З мінусів - нема RAW, майже всі налаштування тільки через меню.

 

Lumix. Таким не знімав, але радив би помацати самому. Єдиний магазин де бачив ніби такий люмікс в Луцьку - "мойо". Взяв в руки - не сподобався пластік. Але то на любітєля. Від нікона кращі тактильні враження. Але думаю плюсів більше ніж у нікона: рав, башмак для зовнішньої вспишкі, багато зовнішніх органів управління, видошукач (хоча не знаю якої він там якості, бо навіть у топового GH3 він отвратний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це фото робив уже після заходу сонця майже в темноті, тому ставив світосильний фікс. Інші фото робив кітом зумом... 

Що головне хотів довести, це те, що навіть в найпростіших і найдешевших але нових безеркалках, стоять набагато кращі і з кращою кольоропередачею матриці ніж в устарілих дзеркалках Нікон d80 чи d90. В найдешевших простих беззеркалках  фуджиках, стоять кращі матриці для фото ніж у мене в панасі... просто менше функціоналу і відео так не знімають як GH4... 

Пізніше покажу які камери я маю на увазі, бо найближчі три дні я не совєтчік... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Zheny@ said:

Варіант 1

 

Варіант 2

 

Плюси чи мінуси одного та іншого.

 

 

Що один що другий в наведених прикладах - мильниці з великим зумом, не більше... в більшості випадків, фото будуть теж як з звичайної мильниці. Якщо хочеш отримувати фото хоч трошки  близькі по якості з простішими дзеркалками - забудь про супер-зум. Ось, як приклад, камери, деякі навіть не беззеркалки, які мають кращу і більшу матрицю ніж в суперзумі, а це - краща кольоропередача, набагато вища світлочутливість (високе ISO), жирні пікселі, мають кращі світлосильні лінзи (f1.8-2.0-2.8) та багато інших корисних функцій та режимів. По якості фото, якщо грамотно користуватися в ручному режимі,  в багатьох випадках, особливо при поганому чи складному освітленні, ці камери видадуть набагато  кращу картинку зразу з камери в джипегах, ніж д80 з кітовими обьєктивами в тих же джипегах... не кажучи уже про більшість суперзумів.

В общім, якщо вчитись і вдосконалюватись, і на виході отримувати доволі хорошу картинку, то рекомендував би дивитися в сторону таких камер, навіть трошки б/у, правда, не знаю чи доступні вони в Україні...

 

http://www.bhphotovideo.com/c/product/1210898-REG/fujifilm_16499136_x70_digital_camera_silver.html

 

http://www.bhphotovideo.com/c/product/1077799-REG/fujifilm_16437695_fujifilm_x30_digital_camera.html

 

або ось така простенька з трошки гіршой лінзой але теж з хорошим сенсором....

 

http://www.bhphotovideo.com/c/product/1112821-REG/fujifilm_x_q2_digital_camera_silver.html

 

 

Якщо потрібен сеперзум щоб просто клацати в автоматичному режимі і отримувати фото як зі звичайної мильниці - дивись на суперзум )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...