Перейти до змісту

*Цікавить* Фотоапарат для початківця.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

І так, є думка подарувати дитині фотіка. Починати одразу із дзеркалки ? Не варіант.

Хочу прикупити для початку щось із так званих "суперзумів".

 

Отож цікавить фотоапарат, без прив'язки до бренд-релігії. В хорошому зовнішньому стані, та із гарною коплектацією.

Легке б.в.

Вітаються конструктивні поради по вибору, із врахуванням того, що я в тому ані бум-бум!

 

Пропонується Fujifilm FinePix S5700 вартий ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Моє аматорське Імхо: дивився б тільки (не на "зуми") на без зеркалку (системну) камеру.

Бренд і модель в залежность від бюджету, особистих вподобань.

Найпростіша модель - на голову вище від маркетингових мегапіксельних зумів, та й зеркальці якщо і програє то не значно,

зете значно компактніша.

Наявнісь ручного керування і модульна система - "на виріст".

Матриця - "рулить", а "зум" (портрет, макро тощо) можна докупити, при бажанні профільним об'ктивом .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, lerov сказано:

дивився б тільки (не на "зуми") на без зеркалку (системну) камеру.

 

Модельки якісь, огляди і ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, lerov сказано:

"зум" (портрет, макро тощо) можна докупити, при бажанні профільним об'ктивом

за космічну доплату ;)

щоб вийти на можливості макрозйомки суперзума (10х кратним), треба буде витратити не менше штуки баксюків для дзеркалки чи беззеркалки. на фоні вартості б-у суперзума 50-100дол. - якось це неправильно для побутового використання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

"зум" (портрет, макро тощо) можна докупити, при бажанні профільним об'ктивом .

Я теж так думав, але жаба душить купляти хороший об'єктив в ціну тушки з кітовим об'єктивом.

Але по якості фото то однозначно беззеркалка / зеркалка на порядок кращі. Якщо дозволяє бюджет то їх варто брати.

І як на мене важливо щоб в камері були ручні налаштування, це дає можливість набагато глибше познайомитися з фотографією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, є профільна гілка де все це можна обсудити і посперечатися.

Ви конкретніше кажіть.  Типу:

Нікон Д80 - зеркалка, не нова 1000 у.о. в комплекті з ультрамодним об'єктивом, відклацала овер 50 000 кадрів.

Вона буде явно краща, за будь-який суперзум в цій же ціновій категорії.

Чи навпаки!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікон Д80 - зеркалка, не нова, в комплекті з ультрамодним стандартним об'єктивом 18-55 зі стабілізатором, відклацала овер 30 000 кадрів - 159дол.США (коробочний комплект)

Canon SX10 - ультразум, не нова, коробочний комплект, косметичний стан на 4..4- (з 5) -  1499грн.

Олімпус Е-510 - зеркалка, не нова, в комплекті з ультрамодним 40-150, пробіг не пам'ятаю (20-30 тис ніби, можна визначити точно), не дуже вдало підклеєні резинки на корпусі, тому косметика на "4-" 2799грн. (чудові репортажні фото з натуральною кольоропередачею, і непогані портрети як для стандартного об'єктива ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Нікон Д80 - зеркалка, не нова 1000 у.о. в комплекті з ультрамодним об'єктивом, відклацала овер 50 000 кадрів.

Вона буде явно краща, за будь-який суперзум в цій же ціновій категорії.

Чи навпаки!

 

 

Женя пилка більше 20 000 це плуг. якщо клацав весілля то на 50 000 будеш мати заміну вартості 150 вічнозелених.

так що купувати б/в  - краще купити нове прикладом Nikon 3100 or 3200 Kit потім не пожалієш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, rrid сказано:

Нікон Д80 - зеркалка, не нова, в комплекті з ультрамодним стандартним об'єктивом 18-55 зі стабілізатором, відклацала овер 30 000 кадрів - 159дол.США (коробочний комплект)

Canon SX10 - ультразум, не нова, коробочний комплект, косметичний стан на 4..4- (з 5) -  1499грн.

Олімпус Е-510 - зеркалка, не нова, в комплекті з ультрамодним 40-150, пробіг не пам'ятаю (20-30 тис ніби, можна визначити точно), не дуже вдало підклеєні резинки на корпусі, тому косметика на "4-" 2799грн. (чудові репортажні фото з натуральною кольоропередачею, і непогані портрети як для стандартного об'єктива ;) )

Шкода що не можна плюсувати :)

От тепер ще питання / уточнення

1) Фотік для дівчини. Із фото не знайома, але те, що вона фоткає  телефоном - мене радує. (Принаймні мені здається, що має художній смак.)

2) Перший фотік і одразу дзеркалка? Може варто почати із простішого? Чим краще вчитися?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Jack сказано:

пилка більше 20 000 це плуг.

Дякую джек. Щоб я без тебе робив!

Я ніхєра не зрозумів.

Єдине, що зрозумів уже інтуїтивно (бо мова про це йде) що дзеркалку, яка відклацала більше 20 000 кадрів, не варто купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ko3bMa сказано:

Євгєній, який бюджет?

не знаю, якщо чесно.

Озвучений вище 160 у.о. цілком прийнятний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Zheny@ сказано:

дзеркалку, яка відклацала більше 20 000 кадрів, не варто купувати

висновок неправильний - при заявленому ресурсі 50-100тис., 20тис. - це тільки 20-40% , відповідно залишається 40-60%, що для любительського використання - більш, ніж достатньо.

та й з Праги в мене близько півтисячі кадрів за один день - за 5-10 років і любитель може наклацати 20тис.

Тому якщо ціна адекватна - то сенс в такій покупці є

http://radojuva.com.ua/2013/10/where-are-you-bug/

 

29 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Перший фотік і одразу дзеркалка? Може варто почати із простішого? Чим краще вчитися?

"просунутий" ультразум і дзеркалка мають майже однакове управління і режими зйомки - як повністю автоматичний режим, так і повністю ручний, так і напівавтоматичні (які також називають "ручними" - режими пріоритету діафрагми й витримки), так і цілий ряд сюжетних режимів.

тому особливої різниці для навчання немає. у всіх вище перерахованих мною варіантів ці режими є - можу показати вживу )

просто на дзеркалці зручніше переключатись між режимами, зручніше (і точніше) крутити зум, швидше працює автофокус і просто швидше працює камера.

зате ультразум більш універсальний

 

п.с.

29 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Шкода що не можна плюсувати

в мене є тема про вихідні в Празі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, купи дітю мильницю покрєпчє, щоб носило з собою і пробувало знімати все підряд. Сама побачить, пре її таке діло, чи ні.

При бажанні можна знайти щось з матрицею 1/1.7 і склом світлосилою від 2.0. Нехай має троха більше можливостей в плані зміни параметрів.

А вже коли захоче детальніше заглибитись - тоді вже можна думати про розширення. Та й не факт що буде, або не дуже й скоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, igorsolop1 сказано:

"Крутий смартфон". Величезний плюс - завжди під рукою, ще й дзвонити можна :D 

Це пропозиція?

Смарт є. 8 / 2

Не то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Фотоаппарат Nikon Coolpix L120 Black практично не користувався стан на 5  хочу 2200 разом з чохлом .Всі документи і коробки в наявності .
Подробнее: http://rozetka.com.ua/nikon_coolpix_l120_black_of/p138294/comments/#comment_form

https://youtu.be/H0e5yvLXkbA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, rrid сказано:

Нікон Д80 - зеркалка, не нова,

VS

10 годин тому, rrid сказано:

Олімпус Е-510 - зеркалка, не нова,

 

Чим я програю в дешевшому?  Чим виграю в дорожчому?

Дитина буде вчитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу придивитися до цієї камери (якщо вона ще в продажі), дуже навіть солодка ціна для такої цікавої камери

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, YouRich сказано:

солодка ціна для такої цікавої камери

ЧИм вона така цікава та камера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

Чим я програю в дешевшому?  Чим виграю в дорожчому?

Дитина буде вчитися

Дивлячись як буде вчитися. Якщо просто вивчати композицію і фоткати в автоматі - то нафіг взагалі зєркалка. Бери якісь ультразум новий типу нікон л840. Його мона рік проюзати і продати за адекватні гроші.

Але якщо дитина дійсно буде вчитися на зєркалє, то полюбому захоче інший об'єктив, бо скоро зрозуміє, що одного мало. Для нікона набагато легше буде знайти недорого бу лінзу. Знаю по собі - дуже хочеться до свого люмікса ще пару об'єктивчиків( хочаб ширік і тєлє70-300), але ціни захмарні.

Те саме можна сказати і про вищевказаний самсунг. Ну купиш його з лінзой 20-50? А далі що з ним робити? Вже краще знайти шось з універсальним кітом типу 14-140. Він хоч на якийсь рік-два покриє потреби початківця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, yurgen сказано:

Дивлячись як буде вчитися.

ЩО можна сказати про запропонований вище Д80?

Те, що Нікон, то майже 100%. (Дитина сама чула про таку фірму, і, походу, іншого не знає і не захоче)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Zheny@ сказано:

Чим я програю в дешевшому?  Чим виграю в дорожчому?

Дитина буде вчитися.

Це в чомусь схоже на порівняння Самсунга й Еппла, наприклад ) Маркетинг - рулить...

В Нікона широкий парк оптики, Олімпус поки взагалі відмовився від випуску цифрозеркалок на користь системних камер (де вони були піонерами), Нікон легше продати потім.

В плюсах Е-510, порівняно з Д80 - наприклад, наявність лайв вью (і тут Олімпус випустив перші камери з такою опцією, раніше за Нікони й Кенони); ще один жирний плюс - світлосильний 14-54 Олімпуса значно дешевший, ніж його аналог 17-55 для Нікона.

Насправді, камери дуже схожі. Але є стереотип щодо Нікон і Ке(а)нон - ці марки розкручені, на них більший попит (а відповідно, й ціна на б-у).

Вчитися можна на будь-якій камері, яка має режими P-A-S-M - всі дзеркалки мають, і більшість ультразумів.

Коли важливо швидкодія (репортаж, подорож, рухливі об'єкти) - однозначно треба дзеркалку, ультразуми й системні камери не справляться (не рахуємо древні камери типу Кенон 300Д, 350Д які вкупі з древніми об'єктивами 18-55 без стабілізатора будуть промахуватись в половині випадків репортажного фото, і ще старіші).

Коли є час для вдумливого фото, експериментів з експозицією - то й купа "просунутих" мильниць справляться (не тільки ультразуми), не кажучи вже про "беззеркалки".

Тому вчитись можна на будь-чому.

 

В мене перший фотоапарат був Нікон Е7600 - куплений тут колись в Шкодера.

Потім захотілось більшого. Купив Кенон 350Д з кітовим 18-55 без стабілізатора. В репортажному фото - було 30-50% браку із-за промахів автофокуса. Сама камера шикарна - але тільки з об'єктивами L-серії розкривався її потенціал, але ця лінійка лінз дуже дорога. Тому без жалю поміняв на Олімпус Е-410 з кітовим 14-42 - відразу брак скоротився до 5-10% завдяки швидкому та "чіпкому" автофокусу, отримав різкість, яка мене вже влаштовувала. Пізніше Е-410 продав, купив Е-510 - заради ширшого функціоналу (фактично, розлочено пару параметрів, і плюс пару кнопок, як бонус отримав лайв вью). Докупив рідний спалах (в приміщенні - необхідний), світлосильний об'єктив 14-54, мав "млинець" 25/2.0 .

А потім гостро терміново були потрібні гроші, продавав все, без чого міг обійтись - 14-54 продав за 350дол., 25/2.0 за 150, спалах за 125 (чи 150? купував мабуть за 150), камеру за 250, але без дзеркалки залишитись не міг. Мінімум, який мене задовольняв - це був Нікон Д50 зі склом 18-135, які я тоді придбав за 350дол.

Це було не дуже комфортно (малесенький дисплей 1.8" для перегляду фото, для чого треба було настинути 3-4 кнопки), тому з часом був інший Е-510, куплений доволі дешево, функціональний Д80, а для відео - мильничка Нікон Л-18.

Зараз я зупинився на Д3100 з 18-135 - вистачає на 90% випадків фото, плюс відео з дитячих ранків в садочку.

Ліпше було б 3200 з 18-105 (або 18-140), але спочатку треба продати Д80 і Е510.

Мильниці із зумом в частині макро - залишаються далеко попереду по співвідношенню ціна-якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЧИм вона така цікава та камера?

В порівнянні з d80 - samsung компактніший і вміє знімати відео. По якості фото вони будуть приблизно однакові.

 

В принципі в мене була схожа ситуація, зеркал vs. беззеркалка. Перемогла компактність - вибрав samsung nx3000, вдалося нового взяти за 200 євро. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...