Перейти до змісту

Добрі справи Петра Олексійовича Порошенка


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь
4 hours ago, romaxa11 said:

Ну нарешті з третьої сторінки почався оптимізм і добро! Тут вже казали, що зараз в Україні один з найунікальніших ринків робочої сили в світі. Ситуація просто фантастична. На зарплату одного китайця спокіно собі жирують два-три українці. Звісно що те все треба було вберегти, тому й створювались спеціальні перепони на шляху до ЄС, як от корупція, схеми, х.з. які стосунки з москалями. Петру Олексійовичу вдалось обхитрити дибільних ойропейців і ринок праці врятовано!!!

Ну от почав за здравіє, а закінчив за дибілів-європейців.

 

Згадалося. Ти от зовсім недавно скаржився, що не зміг перетнути кордон з республікою Польща через величезну чергу на митниці. Розвернувся і поїхав додому. А приїхавши і сівши за комп, всю вину за це неподобство поклав особисто на Петра Олексійовича.

 

І я з тобою майже згідний! Майже, тому що це не вина, а заслуга Порошенка!

Тисячі українців через економічну ситуацію в країні переорієнтувалися на експорт товарів українського походження до ЄС, не очікуючи ніяких там ратифікацій, асоціацій та інших прострацій.

Тютюн, нікому раніше не потрібна смола, що пролежала в землі тисячі років, дозволяють щодня заводити в Україну мільйони готівкових валютних надходжень. Десятки тисяч українців отримують достойну винагороду. І не лише самі експортери, але й багато інших. Починаючи від старателів, які займаються розвідкою і добуванням корисних копалин, і закінчуючи прикордонниками і митниками, які мають непогану прибавку до своєї невеликою зарплати, і вже не думають, за які гроші звозити дітей на море, зібрати їх до школи чи, в разі чого, оплатити складне лікування. Я вже мовчу про податки. Найбільші платники податків в Україні - тютюнові фабрики, усі інші бізнеси їм і в пуп не дихають. Чим більший експорт тютюну до ЄС - тим більші податки, з яких держава платить пенсії і зарплати бюджетникам!

 

Повертаючись до твоєї ситуації. Ти під'їжджаєш до кордону, бачиш сотні автівок, які за день повернуться з валютною виручкою і віллють ці кошти як свіжу кров в економічне тіло країни. І замість того, щоб порадіти таким тенденціям, ти починаєш звинувачувати Порошенка. Ну зовсім не далекоглядно, чесне слово. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.04.2016 at 08:46, yu2007 сказал:

 

Як на мене, найголовніше досягнення президента знаходиться у економічній площині. Надзвичайно мудре рішення (я впевнений, що ідея належить саме йому) - це трикратна девальвація гривні до вільноконвертованих валют. 

І хоча деякі заздрісники приписують цю заслугу  чивокуні, мовляв саме він зробив все для цього, - це неправда. 

Думаю, не треба пояснювати загалу, які перспективи цей процес відкриває (і вже відкрив) перед Україною? Всі ж ми люди достатньо економічно грамотні.

Я рахую, що це по аналогії з сусідньою могутньою державою така місцева "многоходовочка" - спосіб залучити інвесторів у країну! А ще більше тих самих інвесторів захочуть купляти в три рази дешевші державні підприємства! Це дуже гарна заслуга по залученню живих грошей в державу! Тільки це чомусь мало хто цінує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольна тема! :) Дай, думаю, зайду, почитаю... Авось і дійсно щось доброго зробив, а я не в курсі, чи не бачу... почитав, а тут ... ті, хто типу знає про нароблені "добрі справи", замість того, щоб написати про оті саме "добрі справи", займаються тим, що виганяють з теми тих, хто не вірить в "добрі справи" :) Прям секта обраних ;) Чужим зась!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, jack74 сказал:

замість того, щоб написати про оті саме "добрі справи", займаються тим, що виганяють з теми тих, хто не вірить в "добрі справи" :) Прям секта обраних ;) Чужим зась!

крім того, вони позиціонують такі знання, як вищу ступінь інтелекту й *просвітлення*, мол якщо ми дибіли самі цього не бачим, то і нєфіг перед нами свинями бісєр мєтать, як то кажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Фонтан Рошен. Перегляд безкоштовний.

2. Дитячі майданчики Рошен. Такий в Луцьку в парку розмістили. У Вінниці їх дуже багато. Відвідування безкоштовне.

3. Тука губернатор.

4. Волонтерський десант в мінобороні. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все пізнається в порівнянні. у нас поки що немає зразка ідеального президента, який зробив і те і те, і все, що обіцяв. аби був-порівнювали б з ним.

 

а якшо об'єктивно порівняти Порошенка з куЧМОю, ющом всемогутнім і яником-то тут, знаєте, чимало змін на краще можна знайти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Bit сказал:

а якшо об'єктивно порівняти Порошенка з куЧМОю, ющом всемогутнім і яником-то тут, знаєте, чимало змін на краще можна знайти. 

я коли чую такі слова, чомусь згадую отаке відео

 

Можна взнати, які КОНКРЕТНО зміни на краще відбулись ? Й де ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, тут все дуже індивідуально, але на мою думку, є принаймні одна риса, якої не було до цього-Україна стала представляти себе на світовій арені. 

нарешті країна грає хоч якусь роль, а не лишається осторонь, як надцять років до того. сюди послали посла, туди послали посла, послали президента, прем'єр-міністра (голову уряду), голови профільних комітетів. постійно якісь зустрічі, брифінги, договори, і тд. Україна в міжнародних організаціях щось ставить на порядок денний, щось просить, щось вимагає і тд. А ще, в України на світовій арені нарешті з'явились "друзі" або ж принаймні компаньйони-Литва один з них, Польща, Грузія і навіть Туреччина. 

 

решту змін на краще кожен сам собі назве. комусь це будуть фонтани рошен, комусь реформа поліції чи будь-яка інша з реформ, іноземці в уряді і тд. 

навіть при янику певні зміни на краще все ж були-інше питання, що їх було недостатньо аби перекрити хоч якісь з його недоліків. хоча... тут же деякі верещать про доллар по 8. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Bit сказано:

ну, тут все дуже індивідуально, але на мою думку, є принаймні одна риса, якої не було до цього-Україна стала представляти себе на світовій арені. 

нарешті країна грає хоч якусь роль, а не лишається осторонь, як надцять років до того. сюди послали посла, туди послали посла, послали президента, прем'єр-міністра (голову уряду), голови профільних комітетів. постійно якісь зустрічі, брифінги, договори, і тд. Україна в міжнародних організаціях щось ставить на порядок денний, щось просить, щось вимагає і тд. А ще, в України на світовій арені нарешті з'явились "друзі" або ж принаймні компаньйони-Литва один з них, Польща, Грузія і навіть Туреччина. 

 

решту змін на краще кожен сам собі назве. комусь це будуть фонтани рошен, комусь реформа поліції чи будь-яка інша з реформ, іноземці в уряді і тд. 

навіть при янику певні зміни на краще все ж були-інше питання, що їх було недостатньо аби перекрити хоч якісь з його недоліків. хоча... тут же деякі верещать про доллар по 8. 

краще щоб про нас взагалі не знали - а то чорнобиль, війна і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, йопта, нариваєтеся на грубість

Де в темі написано що тут проводиться обговорення добрих справ Порошенка ?

Або шукайте позитив або тоє во

Добрі справи пана президента не можна обговорювати – їм потрібно радіти. Їх можна сприймати або і далі жити в негативі та лайні (але то в інших темах).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Bit said:

у нас поки що немає зразка ідеального президента,

Ну не знаю, ваш Обама мені подобається. 

А, згадав, ти ж чорних не дуже любиш.

 

2 hours ago, Bit said:

а якшо об'єктивно порівняти Порошенка з куЧМОю, ющом всемогутнім і яником-то тут, знаєте, чимало змін на краще можна знайти. 

З Америки зміни в Україні, звісно, краще видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Соромітник сказано:

Так, йопта, нариваєтеся на грубість

Де в темі написано що тут проводиться обговорення добрих справ Порошенка ?

Або шукайте позитив або тоє во

Добрі справи пана президента не можна обговорювати – їм потрібно радіти. Їх можна сприймати або і далі жити в негативі та лайні (але то в інших темах).

той во...всі хочуть порадіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромко, друже, дякую, давно я так не сміявся))) Я аж перечитав, чи бува не в темі Гумор ти нову темку забабахав......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару місяців Україною й справді щиро цікавились, справді щиро хотіли допомогти і щиро радили які кроки зробити. Навіть хотіли летальну зброю надати, але потім трошки вникли в інтереси президента і цікавити перестали, принаймі цікавитись саме президентською Україною. Тому отой позитив і можливості які реально були і це був прямий шлях до взлету економіки і мільярдних додаткових інвестицій, перетворились на розчарування і втому. Розумієте, брехати хоч якось має сенс коли ніхто навколо не розуміє твоєї брехні, але коли її розуміє кожен, це блін виглядає тупо і огидно. Тому першого вже ніхто ніде не хоче бачити бо тупо боїться власних репутаційних втрат від контакту. А загалом все дуже непогано і позитивно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Пару місяців Україною й справді щиро цікавились, справді щиро хотіли допомогти і щиро радили які кроки зробити. Навіть хотіли летальну зброю надати, але потім трошки вникли в інтереси президента і цікавити перестали, принаймі цікавитись саме президентською Україною. Тому отой позитив і можливості які реально були і це був прямий шлях до взлету економіки і мільярдних додаткових інвестицій, перетворились на розчарування і втому. Розумієте, брехати хоч якось має сенс коли ніхто навколо не розуміє твоєї брехні, але коли її розуміє кожен, це блін виглядає тупо і огидно. Тому першого вже ніхто ніде не хоче бачити бо тупо боїться власних репутаційних втрат від контакту. А загалом все дуже непогано і позитивно!

це злісний офтоп - з критикою ідіть в іншу тему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку з крану замість холодної води текла гаряча. Дякую Порошенку що призначив такого класного прем’єра. Оце я розумію "ні*уя собі – все людям".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Соромітник сказал:

Сьогодні зранку з крану замість холодної води текла гаряча. Дякую Порошенку що призначив такого класного прем’єра. Оце я розумію "ні*уя собі – все людям".

Порох тут ні при чому, хтось з сусідів неправильно бойлер підключив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, vaz75 сказано:

Що доброго? Смачні цукерки...Вродє всьо.

Я не думаю що ті солодощі корисні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, alexvvv said:

Я не думаю що ті солодощі корисні...

ну так, йуліні вареники значно корисніші.

 

народ, ну чесне слово, роззуйте очі! долар вже по 25!

це набагато добріша справа, чим перевести бабцю через дорогу чи нарубати дров ветерану.

якщо піде такими темпами, до кінця року побачимо курс 8!

тому, ми з президентом, започатковуємо нову соціальну ініціативу і готові викупити долари, які шалено обезцінюються, по курсу 24 уже сьогодні.

пишіть в приват, кількість акційної гривні обмежена.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, nickel said:

Порох тут ні при чому, хтось з сусідів неправильно бойлер підключив.

Фіга собі ні при чому – та до Порошенка мої сусіди не знали що таке бойлер. Президент своєю чіткою політикою піднімає рівень розвитку населення. Хто раніше користувався тими бойлерами чи твердопаливними котлами ? Хто, окрім купки задротів, знав що таке альтернативна енергетика ? Кому той весь мотлох треба був ?

А зараз ситуація зовсім інша – люди цікавляться, вивчають, впроваджують.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник всі твої пости направленні на бездіяльність пороха, може вже прийшов час відкрити секту ненависників пороха і рошеняток? і щодня триндіти на зібраннях, що туалет засрав порох, бандитський пєтя підіймає плату на світло і газ, із-за  цього клятого мільярдер доляра 20 буханок хліба вже коштує, і якби не його

завод - ти б, як глава секти, жив би на Багамах чи Мальдивах !

 

п.с. затриндівся ти, ще в 2000х роках відключали гарячу воду на все літо, ще в 90х відключали кожну п'ятницю на 3-4 години світло по всіх районах міста, але пєтя лох !

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...