Перейти до змісту

Добрі справи Петра Олексійовича Порошенка


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

8 minutes ago, Ukrainec said:

Я вже не можу читати, як "зрадофіли" винять в усьому когось і всіх окрім себе.

Я вже не можу читати, як порохоботи звинувачують у всьому усіх (тупих виборців, садонеміч, йулю, насіння, хробацьке...), окрім сонцеликого Петра Олексійовича :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, yu2007 сказал:

Я вже не можу читати, як порохоботи звинувачують у всьому усіх (тупих виборців, садонеміч, йулю, насіння, хробацьке...), окрім сонцеликого Петра Олексійовича :) 

Ну ще Ромаху знайшли винним, чо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, yu2007 сказал:

окрім сонцеликого Петра Олексійовича :) 

 

"Солнцеликого" потрібно з великої букви писати...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Ukrainec сказал:

Я вже не можу читати, як "зрадофіли" винять в усьому когось і всіх окрім себе

наразі, в теперішніх умовах, окремо взятій людині, жити *по уставу* в рази важче, ніж *при дідовщині*, якщо ти розумієш про що я

16 минут назад, Ukrainec сказал:

Люди не уявляють, що таке мати в підпорядкуванні сотню дибілів і не мати жодної законної підстави їх звільнити, не порушуючи жодних державних та міжнародних законів.

А деякі люди не уявляють , що абсолютно лєхко можна в нашій країні нагнути любого, в кого влади чуть більше, ніж в двірника, головне, щоб в самого нагібатора *рильце в пушку не було* , бо *прилетить* аналогічна *отвєтка* , от в цьому й є основна проблема

18 минут назад, Ukrainec сказал:

Люди не уявляють, що замість наказу наприклад помилувати, після третьої ланки підлеглі дозволяють собі самоуправство і міняють рішення на "розстріляти"

Чесно, не уявляю, як на офіційно підписаному документі, з печатками, чітко проставленими розділовими знаками (казніть нєльзя поміловать), може зьявитись кардинально протилежна інформація

20 минут назад, Ukrainec сказал:

А якщо ланок не одна не дві, а десятки, сотні, що за всім не вслідкуєш (нарахування субсидій, виплат бойових, різних пільг, фінансування освіти, тощо).

То ми чекаєм, що ті сотні ланок самоусунутся, чи хтось їх кількість для початку має зменьшити, щоб покращити логістику наказів і контролю ?

21 минуту назад, Ukrainec сказал:

А тут повинні включатися ми, громадяни і замість того щоб скиглити, забивати болт, нести хабаря, платити благодійні внески, тощо повинні опиратися системі і приводити її до чинних законів і нормативів

тут згідний впринципі, але в кожного є за що *зацепити*, в кого здоровья дитини, в кого бізнес, в кого щось інше. Й коли особисто я можу себе заставити переходити дорогу в положеному місці, донести папірця до смітника й таке інше, то в більш складніших ситуаціях включаются інші чинники й я не можу сказати напевне, як я поступлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Ukrainec сказал:

Я вже не можу читати, як "зрадофіли" винять в усьому когось і всіх окрім себе.

Тобто я себе маю винити в курсі 25 грн/дол? Чи може то я сам собі встановив кінські тарифи на комунальні послуги? Чи може то я винуватий, що в нас купівельна спроможність населення зкотилася до мінімальної позначки і як наслідок в мене стало в рази менше замовлень від роботадавця?

 

31 минуту назад, Ukrainec сказал:

Думаєте такі як пан Ромаха багато написав звернень?

Написане тобою звернення щось змінить з того, що я вище написав? Ні? Ну так, як х*ра ото розпинатися?

 

Головне результат. Якщо ти написав 100 петицій, а віз і нині там, то ти нічим не краще того, хто взагалі нічого не писав. Так що досить отого "що ти особисто зробив". Є речі, на які звичайний громадянин вплинути не може. Тому логічно, що претензії висуваются до тих, хто може вплинути на ситуацію (Порох і Ко). От тільки чомусь вони розчаровують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Я вже не можу читати, як порохоботи звинувачують у всьому усіх (тупих виборців, садонеміч, йулю, насіння, хробацьке...), окрім сонцеликого Петра Олексійовича :) 

Царь - хороший, бояре - плохие. - десь я таке чув. Народ, нагадайте де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки, а ви помітили, як порохоботи розсосались))) Ді і Українець ще намагаються говорити "сам дурак" не вникаючи в суть теми, а порохоботи вникли і тихенько відсиджуються)))

Ді, Українець, я знаю хто ви і можу оцінити ваше відношення до самих себе. Ви максимально вимагаєте з себе, ви принципові, максимально порядні і чесні перед собою. От скажіть мені, чого ви настільки змінюєтесь, коли річ заходить за владу, за президента? Чому ви дозволяєте йому речі, які б ніколи не пробачили собі і ще й їх виправдовуєте? Це для мене загадка. Чого ви його оцінюєте якось емоційно, через ваші мрії, бажання а не через реальні справи, які вже очі ріжуть кожному, навіть проплаченим ботам?

Ви політичні святі. Є у нас попики, які дуже переймаються щоб всі бачили тільки колоди в власних очах не дивлячись на інших, а по ходу на них самих. Тепер же ви цей примітивний прийомчик хочите використати до публічних політиків, з їх способом життя, обіцянками і проколами. От Українець, щоб зробив ти, коли керівництво твого заводу було напрямлено на максимальну, тимчасову викачку всіх ресурсів з підприємства, чи помогло б, врятувало завод твоє іноваційне бачення, твої рацухи і конструктиви? Коли директор бачить тільки залишкову вартість станка по якій він може його загнати покупцям? Подумай над цим. Загалом тема діагноз. Продовжуємо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Я вже не можу читати, як "зрадофіли" винять в усьому когось і всіх окрім себе.

 

А в чому, наприклад, я маю себе винити?
Я найманий робітник, працюю з 9 до 18, моя робота приносить державі податками - близько 15000 грн в місяць (вирахування з з/п, податок на прибуток і т. д.), я допомагаю волонтерам (в підприємства є подяка від волонтерів).

Взагалі кожна людина повинна бути на свому місці і займатися тим в чому розбирається. Якого милого народ має вкалувати, думати як вижити і ще бігати копати зажрату владу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, difoto сказал:

хто запросив до нас грузинів?

Як запросив - так і... тепер заяви на звільнення пишуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

сонцеликого Петра Олексійовича

@yu2007, заочно тисну руку, +100500 за словосполучення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Царь - хороший, бояре - плохие. - десь я таке чув. Народ, нагадайте де.

Це просто нова політика така. Раніше Янукович був поганий, бо погано жилось. А зараз Президент хороший, мабуть, проводячи аналогію з попереднім Президентом, через те, що добре живеться. *сарказм*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, romaxa11 сказано:

Хлопаки, а ви помітили, як порохоботи розсосались)))  а порохоботи вникли і тихенько відсиджуються)))

 

суть теми - створити, ще одну тему для чергового, по сотому кругу,  виливання гімна

і на порохоботів також

молодець, Рома, тримай +

ти вже задовольнив своє ЕГО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

суть теми - створити, ще одну тему для чергового, по сотому кругу,  виливання гімна

і на порохоботів також

молодець, Рома, тримай +

ти вже задовольнив своє ЕГО?

Тобто по темі немає що написати? Я правильно розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

Тобто по темі немає що написати? Я правильно розумію?

а я по темі й написав.

чи ти дійсно думаєш, що ця тема була створена Ромаха для того, щоб похвалити Порошенка? я ще не настільки ідіот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, rl72 said:

чи ти дійсно думаєш, що ця тема була створена Ромаха для того, щоб похвалити Порошенка?

 

А для чого ж ще? Просто прихильники президента в нас якісь трохи сором'язливі, як і сам Петро. Я думав вони відразу перерахують в темі цілу купу здобутків Олексійовича за ці два роки. Та ж ні, мовчать. Тому почну я.

Один, два, п'ять,

Починаю вихвалять.

Як на мене, найголовніше досягнення президента знаходиться у економічній площині. Надзвичайно мудре рішення (я впевнений, що ідея належить саме йому) - це трикратна девальвація гривні до вільноконвертованих валют. 

І хоча деякі заздрісники приписують цю заслугу  чивокуні, мовляв саме він зробив все для цього, - це неправда. 

Думаю, не треба пояснювати загалу, які перспективи цей процес відкриває (і вже відкрив) перед Україною? Всі ж ми люди достатньо економічно грамотні.

 

пошукаю свою гарну аву з Порохом і продовжу з комп'ютера, бо на телефоні незручно такі довгі тексти набирати ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

чи ти дійсно думаєш, що ця тема була створена Ромаха для того, щоб похвалити Порошенка?

якщо э за що, то чому не похвалити ? Корона не спаде. Просто не дає спокою думка : невже настільки все хєрово, як здаєтся на перший погляд ? Може є якісь надбання, які в короткостроковій (а не через 20,50,100 років) перспективі, допоможуть хоч трохи вигребсти з цього лайна ? Й якщо до якихось з цих надбань *приклав руку* особисто Петро Олексійович, то чому б за це не порадуватись ? Ви (пошановувачі президента) все ж так нас (зрадофілів) любите тикати цифрами, джерелами й правдивою інформацію, ну от, ваш вихід, прошу цифри, графіки, статистику, авторів проектів й прийнятих законів, викладайте. А саме головне, викладайте, який це ефект дало наразі, або дасть в перспективі.  Це ж який ефект має дати, коли все в одному місці, а не шматками, в різних темах. Та навіть можете свою тему створити, щоб Ромаху не звинувачувати лишній раз. Народ вже давно скучив за позитивною інфою, особливо в економічній сфері й ми (зрадовіли) не є мазохістами й ниємо не тому, що нам нєхєр більше робити, ми просто не володіємо позитивною інфою, а вона можливо й є, просто не всі про це знають, бо *зрадофільна* навала (при підтримці ольгіно і Ко) заполонила весь медіапростір й в шквалі негативу не дає пробиватись *росткам* позитивних змін . Я це все пишу майже серйозно й майже без сарказму, чесно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Ukrainec сказано:

А тут повинні включатися ми, громадяни і замість того щоб скиглити, забивати болт, нести хабаря, платити благодійні внески, тощо повинні опиратися системі і приводити її до чинних законів і нормативів. Якщо не влаштовують закони, то тут теж повинна працювати громада, пишіть звернення до народних депутатів, міняти і їх.  Думаєте такі як пан Ромаха багато написав звернень? Скиглення на борді не рахуються.

Нащо тоді він потрібен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви забуваєтесь що ПОП створив десятки тисяч нових робочих місць. "АТО" – найпродуктивніша його реформа. До того ж, українці в притаманній їм манері, замість боротьби з причиною винищення своїх побратимів  почали "підтримувати" цей процес, заробляючи на цьому хто гроші, хто популярність, хто авторитет. Тисячі людей, котрі не знали куди себе подіти, за короткий проміжок часу стали доволі відомими та впливовими. Почали цікавитися політикою, пропихати своїх коришів в депутати всіх рівнів і на "жирні" посади в держ.службах. "Їхня" (в лапках бо спущена їм зверху) думка швидко стала авторитетною серед слабоінтелектуального населення, тобто в більшості.

Так що ПОП надає "крила" покруче евангелістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 minutes ago, yu2007 said:

пошукаю свою гарну аву з Порохом і продовжу з комп'ютера, бо на телефоні незручно такі довгі тексти набирати ;) 

Так от.

Мудре і виважене рішення Петра Олексійовича дало потужний розвиток українській економіці.

В Україні вже починають з'являтися нові підприємства і розширюватися існуючі (буквально на днях Петро відкривав з японцями новий завод). На ринку робочих спеціальностей тотальна нехватка кадрів. 

Український експорт росте шаленими темпами. Люди отримують достойну оплату за свої старання.

 

Звичайно не всі. Багато трутнів, які звикли лише протирати штани на державній роботі або спекулювати на своїх братах-українцях, так і залишаються з копійчаними доходами та продовжують скиглити та винити в усьому владу. Але хто їм винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, ось, ще 5 повідомлень в підтвердження мого посту)

Ромаха, перейменй тему в "Добрі справи" ПОП (шоколадного, пороха, порохні і етс..., на твій вибір)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Соромітник said:

Ви забуваєтесь що ПОП створив десятки тисяч нових робочих місць.

Це ти зараз про війну, еге ж?

Ну але ж не ПОП її почав. Продовжив, так. Але дуже виважено. Зумів втягнути у відкритий конфлікт кремль і показав цілому світові справжнє лице російської влади.

Так, загинуло багато хороших людей. Але що таке життя кількох тисяч українців в порівнянні з подальшою долею 35-мільйонної (чи скільки нас тут лишилось) держави!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007, впринципі, я про "громадські" організації та кращу частину волонтерів писав, але вийшло що і війну зачепив.

Слабенько уявляю як тисячі чи десятки тисяч загиблих українців вплинуть на долю інших 35 мільйонів, які намагаються не помічати те "ато". Але вірю що наш президент чинить вірно та далекоглядно. Адже не могли українці обрати тупого злодія. Та і Ді каже що Порошенко молодець, а він все знає. Не бачу причин не довіряти.

Живемо з вірою в світле та солодке майбутнє. Наш президент, принаймні частково, надії виправдає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Соромітник said:

Слабенько уявляю як тисячі чи десятки тисяч загиблих українців вплинуть на долю інших 35 мільйонів, які намагаються не помічати те "ато".

Ну чому ж. Війна об'єднала українців. У багатьох чоловіків з'явилась спільна мета, та й не одна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...