Перейти до змісту

Добрі справи Петра Олексійовича Порошенка


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Дуже багато закидів штибу: "ну скільки ж можна!", "хіба в нас все так погано?", "задовбали вже своїм песимізмом і зрадою". Сьогодні я вирішив дослухатись до них і створив мегаоптимістичну тему, яка буде наповнюватись радістю, вірою в майбутнє: Добрі діла нашого президента. Тільки друзі, прохання викладати речі, які наближені до реальності, що кожен може перевірити чи хоча б оцінити дійсність тої чи іншої справи. Все ж пройшло майже два роки. Ну вперед, хватить песимізму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну в нас парламентсько -президентська форма правління, так що він мало за що відповідає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от і ні, в зраді купа тушкованів, які були скуплені за посади чи за гроші, коли просовували Гройсмана до кучі з Кабміном. Більшість (на папері) є так що тепер   він відповідає за ВСЕ.

 

Не забуваєм про СБУ, РНБО (армія), прокуратуратуру, МВС, НАБУ,  податкова, митниця, держкомітет по телебаченню і так, "по мєлочі" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Harddriver сказано:

А от і ні, в зраді купа тушкованів, які були скуплені за посади чи за гроші, коли просовували Гройсмана до кучі з Кабміном. Більшість (на папері) є так що тепер   він відповідає за ВСЕ.

це був сарказм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Дуже багато закидів штибу: "ну скільки ж можна!", "хіба в нас все так погано?", "задовбали вже своїм песимізмом і зрадою". Сьогодні я вирішив дослухатись до них і створив мегаоптимістичну тему, яка буде наповнюватись радістю, вірою в майбутнє: Добрі діла нашого президента. Тільки друзі, прохання викладати речі, які наближені до реальності, що кожен може перевірити чи хоча б оцінити дійсність тої чи іншої справи. Все ж пройшло майже два роки. Ну вперед, хватить песимізму!

Який народ такий і президент... ;) 

Хватить песемізму! Вже пройшло майже 2 роки, а Ромаха з борди так і не зліз, пішов би "патріотично" навів би лад в якомусь департаменті за 2538грн/міс з без вирахуваних податків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Нагадайте но, хто запросив до нас грузинів?

А не по рекомендаціях Штатів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

може все ж ще щось в нього получилось?

може - ключове слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обіцяв з/п військовим по 25к грн в місяць. Початок зробив - нормально так в три рази гривню обвалив. Ще залишилось в 3-4 рази її обвалити і обіцянку виконає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Українець, ми тут про Петра Олексійовича говоримо)

Рома, а давай почнем не з Петра Олексійовича, а припустим... з тебе? Давай, розказуй: що тобі вдалося зробити за ці два роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, difoto сказано:

Рома, а давай почнем не з Петра Олексійовича, а припустим... з тебе? Давай, розказуй: що тобі вдалося зробити за ці два роки.

Ромаха нікому нічого не винен.... і по ТБ нічого не обіцяв.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь на ФБ проскакував пост якоїсь дєвачкі, про ЗРОБЛЕНЕ цією владою. Вона змогла назвати лише реформу ДАІ, навіть не всієї міліції, а лише її даішної частини. І я з нею згоден. Хтось відчув пакращення ще десь? На своїй шкурі? Пишіть сюди. Мені реально цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

Ромаха нікому нічого не винен....

Да? Ок! Стаття 5 Конституції України - почитай, це для початку.

Виходить, що Петро Олексійович винен комусь щось менше, ніж Рома? Шось я заплутався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, difoto сказал:

Виходить, що Петро Олексійович винен комусь щось менше, ніж Рома? Шось я заплутався.

Рома, то ти тоже свій Рошен не продав? Ну ти й п***рас, я такого не чекав від тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, difoto сказано:

Да? Ок! Стаття 5 Конституції України - почитай, це для початку.

Виходить, що Петро Олексійович винен комусь щось менше, ніж Рома? Шось я заплутався.

точно заплутався

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, difoto сказал:

Да? Ок! Стаття 5 Конституції України - почитай, це для початку.

Виходить, що Петро Олексійович винен комусь щось менше, ніж Рома? Шось я заплутався.

От коли президент і вся та пі3Dота буде щось робити в першу чергу по відношинню до громадян, от тоді і будем читати статтю 5 ... а так пішли вони всі на.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось досягнень не бачу, може краще створити тему, де буде фіксувати чергова зрада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже не можу читати, як "зрадофіли" винять в усьому когось і всіх окрім себе. Люди не уявляють, що таке мати в підпорядкуванні сотню дибілів і не мати жодної законної підстави їх звільнити, не порушуючи жодних державних та міжнародних законів.

Люди не уявляють, що замість наказу наприклад помилувати, після третьої ланки підлеглі дозволяють собі самоуправство і міняють рішення на "розстріляти". А якщо ланок не одна не дві, а десятки, сотні, що за всім не вслідкуєш (нарахування субсидій, виплат бойових, різних пільг, фінансування освіти, тощо). А тут повинні включатися ми, громадяни і замість того щоб скиглити, забивати болт, нести хабаря, платити благодійні внески, тощо повинні опиратися системі і приводити її до чинних законів і нормативів. Якщо не влаштовують закони, то тут теж повинна працювати громада, пишіть звернення до народних депутатів, міняти і їх.  Думаєте такі як пан Ромаха багато написав звернень? Скиглення на борді не рахуються.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...