Перейти до змісту

Військові навчання "Весняний грім - 2016"


IgorOkCJ

Рекомендовані повідомлення

Облачность...

На взлёт идут от Вышкова в сторону Забороля. А потом пролетают над городом в сторону Киверец куда-то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 189
  • Створено
  • Остання відповідь

Слухайте народ, цетільки мене ці польоти напрягають, особливо нічні. Тільки мої діти під цей гуркіт не можуть спати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, halcogen сказал:

Під установками Град спати важко, а під цими можна висипатися по повній..

Розумник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так.але реально навіть телевізор нечути а вже досить пізно)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це ж не постійно буде.. не кожен день/ніч.... а "відпрацювати певні маневри" і в темну пору доби їм мабуть також треба.... 

Враховуючи ситуацію в країні треба миритись...

 

За союзу здається шуму було куди більше на Вишкові ... 

Авіазавод як не як... випробовування і тд...усе працювало... 

зараз якийсь мізер хоч трішки оживає шось....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, sergkots сказал:

Агов! У нас війна йде а не ігри. 

А до цього 2 роки не йшла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, spqr сказано:

Такий приємний звук,заскучив,пора бомбить,тільки не схід а Київ(Раду) :)

Скоріш кілька бомб треба на тих дибілів хто її вибирав... Так для профілактики ;)

Цікаво, а вертолітний полк відновлювати будуть?

Цитувати

А до цього 2 роки не йшла?

Не все й зразу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Під установками Град спати важко, а під цими можна висипатися по повній..

А що гради теж в Луцьк привезли на навчання? Коли будуть стрілєти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Изнеженые, блин :)

 

Что я, что ребёнок засыпаем при ярком свете и под брутал-грайнд-коровый гроулинг. И никаких проблем. Не в стерильной пробирке обитаем  ;)

 

Напрягают... А не надо напрягаться. 

Лучше ночами напролёт слушать рёв двигателей, чем последний раз услышать вой фугаса, влетающего тебе в окно.

 

P.S.

В "союзные" времена полёты чуть ли не постоянно были - все живы-здоровы, ни у кого расстройства сна нет. И даже возле Вокзала жили. И поезда (товарняки) спать не мешали. А было их куда больше, чем сейчас.

 

 

Поэтому - да, только тебя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, ursa сказал:

Изнеженые, блин :)


 

Что я, что ребёнок засыпаем при ярком свете и под брутал-грайнд-коровый гроулинг. И никаких проблем. Не в стерильной пробирке обитаем  ;)


 

Напрягают... А не надо напрягаться.

Лучше ночами напролёт слушать рёв двигателей, чем последний раз услышать вой фугаса, влетающего тебе в окно.


 

P.S.

В "союзные" времена полёты чуть ли не постоянно были - все живы-здоровы, ни у кого расстройства сна нет. И даже возле Вокзала жили. И поезда (товарняки) спать не мешали. А было их куда больше, чем сейчас.


 


 

Поэтому - да, только тебя :)

Вам би слонгі на плакатах писати!)))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, ursa сказал:

 

Лучше ночами напролёт слушать рёв двигателей, чем последний раз услышать вой фугаса, влетающего тебе в окно.

 

А може ні того ні іншого?

І не кажи за всіх.

Я не проти навчань і сильної авіації, я проти нічних польотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, vaz75 сказал:

А може ні того ні іншого?

І не кажи за всіх.

А це-ще один філософ,який можливо і не знає як той фугас виглядає!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, vaz75 сказано:

А до цього 2 роки не йшла?

Шла два роки,точно..А в якому стані аеродром був?А гроші де брати,при Союзі так не звертали уваги на літаки,до того звикли.В мене жінка теж почала-*гуде*.А сама виросла в сімї військового ,100 метрів від вертолітного майданчика жила,то не гуло?Точно написали хай гуде літак,а не ракета *граду* в вікно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ig_rok сказано:

Шла два роки,точно..А в якому стані аеродром був?А гроші де брати,при Союзі так не звертали уваги на літаки,до того звикли.В мене жінка теж почала-*гуде*.А сама виросла в сімї військового ,100 метрів від вертолітного майданчика жила,то не гуло?Точно написали хай гуде літак,а не ракета *граду* в вікно.

Союз був вісь зла - готувались воювати. Якби у нас сусід був адекватний, то ті бомбардувальники були би непотрібні, гроші можна було би використати раціональніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, vaz75 сказал:

А може ні того ні іншого?

І не кажи за всіх.

Народ, не кормящий свою армию, кормит чужую. Знаешь такое?

А кормить своих, не требуя ничего взамен - тупо. Толстыми брюшками агрессию не остановишь, сквозь жировые прослойки она проходит, не задерживаясь, да ещё и раскалённые капли этого жира разбрасывает, выжигая всё вокруг. 

Раз кормим - пусть тренируют навыки, чтобы в случае чего могли бы хоть что-нибудь путное сделать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, ursa сказал:

Народ, не кормящий свою армию, кормит чужую. Знаешь такое?

А кормить своих, не требуя ничего взамен - тупо. Толстыми брюшками агрессию не остановишь, сквозь жировые прослойки она проходит, не задерживаясь, да ещё и раскалённые капли этого жира вокруг разбрасывает, выжигая всё вокруг. 

Раз кормим - пусть тренируют навыки, чтобы в случае чего могли бы хоть что-нибудь путное сделать.

Ппц, та я ж кормлю, постійно. Як ви вже задрали, теоретики хрєнові, знатоки того, хто що робить. Я вже рік не можу купити матрицю до ноута, бо треба підкормлювати армію, чи допомогти якійсь людині зі здоров`ям. Тільки щось підкоплю, клич, наприклад, Діфото про Таблєтку.

Так що твій вислів не за адресою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, ursa сказано:

Народ, не кормящий свою армию, кормит чужую. Знаешь такое?

Це правило не універсальне - але те, що воно для нас працює - то факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Ппц, та я ж кормлю, постійно. Як ви вже задрали, теоретики хрєнові, знатоки того, хто що робить. Я вже рік не можу купити матрицю до ноута, бо треба підкормлювати армію, чи допомогти якійсь людині зі здоров`ям. Тільки щось підкоплю, клич, наприклад, Діфото про Таблєтку.

Так що твій вислів не за адресою.

1. Эмоции отбрось.

2. Перечитай ещё раз. Между строк. Там написано так: "Идёт финансирование армии посредством нового налога. Соответственно появляются деньги на тот же керосин. Армия страны должна быть боеспособной. А для этого необходимы учения, авиационные в том числе."

3. Исходя из написанного - матрица для тебя не приоритетна в данный момент. Тогда к чему эта жалоба ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, vaz75 сказано:

Слухайте народ, цетільки мене ці польоти напрягають, особливо нічні. Тільки мої діти під цей гуркіт не можуть спати?

Неправильно ти їх виховуєш, значить :) Мої всі сплять як має бути :) Лише спочатку попитали, що то таке робиться, я пояснив, і все - сон спокійний! :)

 

А в самого аж ностальгія защемила :) В дитинстві весь час так гули... і вертольоти весь час літали... А зара - диковинка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так би і писав. А то з моєї колокольні то виглядало так: "заплив жиром, ніхрєн не робиш, мішає йому шум," і улюблена фраза Ukrainec'а "роби хоч щось", яку за сьогодні чую вже не вперше.

А про матрицю, так, є приорітетніші справи: спдатити комуналку без субсидій, підготувати дитину в школу, накормити родину, віддати борги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, jack74 сказал:

Неправильно ти їх виховуєш, значить :) Мої всі сплять як має бути :) Лише спочатку попитали, що то таке робиться, я пояснив, і все - сон спокійний! :)

 

А в самого аж ностальгія защемила :) В дитинстві весь час так гули... і вертольоти весь час літали... А зара - диковинка

До чого тут виховання? Діти знають, що це, їм пояснено. Вони не бояться. Але спати нормально не можуть, фізіологія така.

Крім того ми певно в різних частинах Лучеська живемо, бо на 40-му при влетах мене дзижчать вікна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...