Перейти до змісту

#FreeSavchenko Звільнити Надію Савченко


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, veter сказано:

Насмішив методичками до сліз. Де ти студента побачив неадекват? Незнайому людину обізвати дебілом без причини - це норма? А ну так, звісно - Команді форума можна!

 

Чуєш бетмен, не перегинай

 

П.с.: подивись скільки я на борді питання із студентами відпаде саме собою (твої ж методичні рекомендації викладені декількома постами вище), а те що мій рівень IQ вищий твого - це факт, його навіть доводити не потрібно

Що ти, рівень твого IQ не викликає сумнівів, тільки от всі тут знають хто такий Діфото, а ти хто? Бот? За 9 років написав 434 повідомлення, з яких 413 за останні 5 місяців. Взлом чи купівля аккаунта?

Не здивуюсь, якщо ти черговий довготривалий проект Мінстеця чи його опонентів і, набивши трохи постів, почнеш писати суто в "правильному" напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі за оф-топ... Пачьом зараз аккаунти бордівські з хорошою репутацією? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, bublik007 сказано:

Стидаюсь спитати, це тема про Савченко?))))

Тема "Звільнити Савченко", її вже звільнили, значить або закрити або перейменувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді такий заходить тіпа не вкурсі що тут вже з рік як боти живуть. А те по скільки років їх аки на Борді і чи куплені чи подаровані чи за бабки на АТО - то діло десяте. Чого я особисто сприймаю в штики їх позицію - створення паралельної реальності з точної копії кацапської тільки в більш лайтовому варіанті. Поки провал, як на мене. Тут й так в тій всій візантійщині розібратись складно, та й вже й ніхто не розбирається, бо двох років і скандалів вистачило щоб загальна картина маслом намалювалась. А вони приходять сюди як дзенбуддисти з квіточками і давай квітки розкидувати і дзвіночками заколисувати. Дешевенько дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Що ти, рівень твого IQ не викликає сумнівів, тільки от всі тут знають хто такий Діфото, а ти хто? Бот? За 9 років написав 434 повідомлення, з яких 413 за останні 5 місяців. Взлом чи купівля аккаунта?

Не здивуюсь, якщо ти черговий довготривалий проект Мінстеця чи його опонентів і, набивши трохи постів, почнеш писати суто в "правильному" напрямку.

Доведи, що я бот, спостережливий ти наш! Те, що в мене немає статусу "Павера" за тривалий час на борді не є підставою визначати мене ботом!  Адвокат :D ти зараз його захищаєш (лизнув ефектно, галочка детектед), а завтра він і тебе дебілом назве, та то таке, але ж його всі знають, значить можна і на х*й послати, між іншим.

 

П.с.: на ображених балкони падають, я вже це тобі казав (запиши в кінці кінців, якщо пам'ять коротка)! На "защітніків" не агрюсь, оревуар!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@veter, з якого я тобі маю щось доводити. Почнеш писати про "порох бох" і кожен сам побачить хто ти. Про статус павера я взагалі нічого не писав,  а от 21 повідомлення за 8 з половиною років і 414 за останні 5 місяців - це підозріло.

А на рахунок Діфото. з чого ти взяв що він мене ніяк не називав? Не дебілом, але не пам'ятаю як. Напевно на борді легше порахувати тих,  кого він не обзивав і нікуди не посилав. Це не нормально, але що ж зробиш, коли людину, яка не сидить склавши руки, дратують всілякі висери диванних "експердів".

 

З. І. : Ніяк не зрозумію з чого ти взяв, що я на щось ображений. Чи це в тебе коефіцієнт інтелекту так зашкалює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як я породив цю тему, то прошу іі і зачинити. Тема себе вичерпала. Аватар свій зміню, як доберусь до свого компа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...