Перейти до змісту

Підкажіть по інтернету...


Рекомендовані повідомлення

Хочу купити модем 3G для ноутбука. Підкажіть який модем кращий (ціна-якість), дешевший. І який тар.пакет якого оператора використати (мінімальна абонплата). Ідеально, щоб була плата за фактичне використання (списання коштів в залежності від фактичного трафіку). Полазив по інтернету подивився кучу пропозицій, але так і не розібрався.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато чого залежить від місцязнаходження. Є місця в Луцьку, де Інтертелеком перевантажений юзерами, а МТС справляється. Є - навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю дома таку штуку. Валяється. Що з нею можна зробити, тобто, чи можливий вихід в нет? Це 3G модем? Обов'язкого потрібна сім-картка КС чи можна якось через МТС вийти в нет? Просто ніколи не стикався і не користувався модемами...А цей модем знайшов колись давно.... І там є ще слот для мікроSD - для чого він в модемі?

IMG_20160214_144145.jpg

IMG_20160214_144156.jpg

IMG_20160214_145118.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, YouRich сказал:

Маю дома таку штуку. Валяється. Що з нею можна зробити, тобто, чи можливий вихід в нет? Це 3G модем? Обов'язкого потрібна сім-картка КС чи можна якось через МТС вийти в нет? Просто ніколи не стикався і не користувався модемами...А цей модем знайшов колись давно.... І там є ще слот для мікроSD - для чого він в модемі?

Да. Це 3g модем діджус. Київстар працюватиме МТС ні. Хіба може знайдете спеціалістів які його відв'яжуть від оператора і будуть працювати всі карточки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минуту назад, Brytva сказал:

Да. Це 3g модем діджус. Київстар працюватиме МТС ні. Хіба може знайдете спеціалістів які його відв'яжуть від оператора і будуть працювати всі карточки

 

Дякую за вичерпну відповідь. Якщо неможливо користуватись ним через МТС, тоді тому, хто користується Київстаром і кому потрібен цей модем - подарую його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, YouRich сказал:

 

Дякую за вичерпну відповідь. Якщо неможливо користуватись ним через МТС, тоді тому, хто користується Київстаром і кому потрібен цей модем - подарую його.

1 в черзі за подарунком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.02.2016 at 16:37, YouRich сказано:

Дякую за вичерпну відповідь. Якщо неможливо користуватись ним через МТС, тоді тому, хто користується Київстаром і кому потрібен цей модем - подарую його.

Впринципі можна спробувати відв'язати його від діджуса, щоб можна було вставляти і інші сімки за допомогою dc-unlockera, але не факт, що МТС там таки заведеться, бо в МТСаВодафона є проблеми з підключенням модемів huawei до мережі 3G.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paolvo сказал:

Дякую, YouRich

Все працює!

 

Будь-ласка)). Я радий, що пригодилась річ).

 

ПС. До речі, є ще блютуз-гарнітура (вроді Самсунг), така що в одне вухо, правда вушко, яким кріпиться гарнітура за вухо, зломане. Гарнітура нова, ніхто не користувався (колись купив дружині, вона не сприйняла новинку), лежить давно, навіть не знаю чи не здох акум. Можливо комусь треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, YouRich сказал:

 

Будь-ласка)). Я радий, що пригодилась річ).

 

ПС. До речі, є ще блютуз-гарнітура (вроді Самсунг), така що в одне вухо, правда вушко, яким кріпиться гарнітура за вухо, зломане. Гарнітура нова, ніхто не користувався (колись купив дружині, вона не сприйняла новинку), лежить давно, навіть не знаю чи не здох акум. Можливо комусь треба?

Дякую! Але я таким не користуюсь. Розмістіть в розділі "ВІДДАМ ДАРОМ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...