Перейти до змісту

Шукаю додаткові фішки для покера


4iter

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

 

Хочу докупити до свого набору (маю 200 шт. лише) трішки фішок, бо вже не вистачає. Не підкажете, де в Луцьку продається таке добро? Цікавлять як стандартні круглі непідписані  (білі,зелені, червоні, сині, чорні) так і квадратні, аля підвищеного номіналу

 

П.С. Якщо десь можна сьогодні заїхати - взагалі супер!

poker1.jpg.1ac49d21033de65ae1d1c83a54c59 poker2.jpg.c87ba466e11423089156790fe92c9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо вам не підписані?) Колись купував в Інтер-Атлетиці що в Глобусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, 4iter сказал:

Всім привіт!

 

Хочу докупити до свого набору (маю 200 шт. лише) трішки фішок, бо вже не вистачає. Не підкажете, де в Луцьку продається таке добро? Цікавлять як стандартні круглі непідписані  (білі,зелені, червоні, сині, чорні) так і квадратні, аля підвищеного номіналу

 

П.С. Якщо десь можна сьогодні заїхати - взагалі супер!

 

А що, влаштовуєш покерний турнір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підписані фішки, підписані зазвичай не так пропорційно як хотілося б. А в непідписаних сам назначаєш номінал.

Ні, не турнір, просто з друзями збираємся.

На турнір і сам би сходив ).

П.С. на сьогодні додатковий набір знайшов, на майбутнє куплю на олх, там ціни приблизно 1 фішка = 1 грн, що вдвічі дешевше ніж в магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

  +38 093 0000 288Київстар  +38 098 0000 288МТС  +38 099 0000 288
Звати Ігор, фішки в луцьку. сайт - http://www.nashpoker.net/ua/contacts/. Самовивіз р-н Вишкова. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Yurec сказано:

 

  +38 093 0000 288Київстар  +38 098 0000 288МТС  +38 099 0000 288
Звати Ігор, фішки в луцьку. сайт - http://www.nashpoker.net/ua/contacts/. Самовивіз р-н Вишкова. 

дякую! він на візочку так? якщо так, то саме в нього свій перший набір купив. але згубив контакти.

 

п.с. хлопці, можна влаштувати бордопокер, очуняю, створю темку, зберем бажаючих, виберем час та місце і спробуєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)) Я також колись грав на ПОКЕРСТАРІ навіть 10 баксів набив з одного)))(з мінімальними блайндами по 0.2 цента вроді, вже не пам'ятаю грав більше двох років назад)кароч я тіпа в темі)) давно хотів наживо пограти,бо в онлайні якось після пару місяців стає не цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так 4iter. Саме про цього хлопця я й кажу. А щодо гри. Сам збираюся х друзями часом пограти наживо. Але гра цікава. Якщо не менше 5 людей за столом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...