Перейти до змісту

потрібна порада материнка чіпсет Z170


Рекомендовані повідомлення

1 Чи продаються  у Луцьку материнки чіпсет Z170

2  Можливо хтось вже купував цікавлять відгуки . Буду купувати щоб не потрапити в халепу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На розетці почитав коментарі власників , дуже багато негативних відгуків . Про несумісність памяті і глючних біосах . Потім повертати в розетку проблемно 2-3 тижні чекати. (вже повертав товар знаю як це )

 

Мені людина яка купувала радила таку модель Asus Z170-P D3 . Він перевіряв біос все прошивалось без глюків. Проци без (К) гоняться на ура але DDR3L.

І я вже замовив  з США і оплатив DDR4 3000 . Якщо візьму чіпсет не Z то частоти будуть занижені 2100 з копійками що не гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минуту назад, stoleyourjet сказал:

Буду купувати щоб не потрапити в халепу.

 

А яка така халепа буде якщо не купити?

1.А справді потрібен Z170? Бо я чомусь підозрюю що процесор без "К" і розгону не буде.

2.Світ не обмежений Розеткою. Є магазини кращі.

3.Читати коментарі на розетці - це хіба що чисто для "поржать".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, TaHkicT сказано:

А яка така халепа буде якщо не купити?

1.А справді потрібен Z170? Бо я чомусь підозрюю що процесор без "К" і розгону не буде.

2.Світ не обмежений Розеткою. Є магазини кращі.

3.Читати коментарі на розетці - це хіба що чисто для "поржать".

Ніякої халепи не буде . Лежить проц на днях приїде память а материнка і не потрібна :D

Це як авто - навіщо йому 4 колесо хай стоїть собі .

Є магазини кращі. Згоден є  кращі і по цінах дешевші тільки відгуків покупців там майже нема.

На розетці є і нормальні покупці . Які залишають якісні коментарі . Так що не треба всіх під одну гребінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, stoleyourjet сказал:

І я вже замовив  з США і оплатив DDR4 3000 . Якщо візьму чіпсет не Z то частоти будуть занижені 2100 з копійками що не гуд.

Різниці між DDR4-3000 МГц і DDR4-2133 МГц не буде ніякої. Даремно переплачував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Savage сказано:

Різниці між DDR4-3000 МГц і DDR4-2133 МГц не буде ніякої.

Ви трохи помиляєтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, stoleyourjet сказал:

Ви трохи помиляєтесь

Я не говорю зараз про синтетичні тести. В реальних програмах і іграх на зовнішній відеокарті частота оперативної памяті практично не відіграє ніякої ролі. Ось наприклад:

http://ru.gecid.com/ram/ddr4-2800_corsair_vengeance_lpx_cmk16gx4m4a2800c16/?s=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візміть у нас на пробу, все таки маєте 14днів.

 

а там думайте...

 

але бери Асус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Savage сказано:
53 хвилин тому, Savage сказано:

Я не говорю зараз про синтетичні тести. В реальних програмах і іграх на зовнішній відеокарті частота оперативної памяті практично не відіграє ніякої ролі. Ось наприклад:

http://ru.gecid.com/ram/ddr4-2800_corsair_vengeance_lpx_cmk16gx4m4a2800c16/?s=1

Я не говорю зараз про синтетичні тести. В реальних програмах і іграх на зовнішній відеокарті частота оперативної памяті практично не відіграє ніякої ролі. Ось наприклад:

http://ru.gecid.com/ram/ddr4-2800_corsair_vengeance_lpx_cmk16gx4m4a2800c16/?s=1

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозуміло, як вони отримали такі результати. Але тести на всіх IT-ресурсах говорять, що частота ОЗУ практично не впливає на фреймрет в іграх. Ось, наприклад, ще одна стаття: http://www.legitreviews.com/ddr4-memory-scaling-intel-z170-finding-the-best-ddr4-memory-kit-speed_170340/5.

 

Результати в GTA5:

Режим DDR4-2133 МГц - 105,2 FPS;

режим DDR4-3733 МГц - 106,1 FPS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Savage сказал:

Не зрозуміло, як вони отримали такі результати.

Можливо якщо зменшити до мінімуму об"єм ОЗП...

В будь-якому випадку я б не довіряв одному тесту, ще й незрозуміло на якій системі/налаштуваннях він проведений.

У всі часи швидкіть роботи ОЗП практично не впливала на ігри.

Ось з іншого ресурсу:

Цитата

Что касается игровых приложений, то они очень слабо реагируют на изменение параметров подсистемы памяти, даже при использовании встроенной графики. Более-менее существенный прирост производительности (около 8%) наблюдался лишь при переходе с 2133 МГц на 3000 МГц. Между режимами DDR4-2666 МГц и DDR4-3000 МГц разница была куда меньшей (примерно 1,5%). В компьютере же с дискретной видеокартой ситуация окажется еще более печальной – в большинстве случаев прирост быстродействия будет виден лишь на отчетах программ наподобие FRAPS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Материнка виявилась з самим новим біосом оновлювати не прийшлось.

Память встала без проблем . Все працює навіть вінду не міняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...