Перейти до змісту

Продам ASUS Z99L


Рекомендовані повідомлення

Продам ноутбук, стан на фото, ремонтувалась кришка матриці.
Х-ки: intel pentium t5870 dual core 2.0 ghz, 2gb ddr2 ram, ssd imation 64gb, відео інтегроване, wifi, bluetooth, card-reader. Батарея- рівень зносу 35% до 2 годин користування. У комплекті ноутбук та зарядка. Досить непоганий апарат, все працює чудово, завантаження системи завдяки ssd моментальне. Цікавить тільки продаж, дуже потрібні гроші. Пропозиції типу візьму за 1000 ігноруватиму. Ноутбук почищений, замінено термопасту на хорошу ідорогу та терпорокладку. Повністю готовий до використання. Встановлено windows 7. Ціна 2500. Можу замість ссд поставити вінчестер на 80гб, ціна буде меншою. Всі питання в особисті повідомлення. Прошу виявити повагу та не флудити у темі

фото: 4yJlGACjg2I.thumb.jpg.3970a515da12b4884a5SJfHNG5fHU.thumb.jpg.0ac2916ded28ba17cd9A5yMfLlSIs.thumb.jpg.178e4eb260f38177c3TZqU3kzla1I.thumb.jpg.1391472f083e8c9545

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як поясніть мені, як можна продавати ноутбук і не вказати діагональ дісплею? Як на мене це самий головний параметр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як поясніть мені, як можна не вміти користуватись google ?

 

Доречі, він пише що дисплей 14'

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 час назад, kot сказал:

Як поясніть мені, як можна продавати ноутбук і не вказати діагональ дісплею? Як на мене це самий головний параметр.

Матриця 14 дюймів лампа. Я вказав те що дійсно основне, так як мені діагональ 14 чи 15 чи 15.6 якось не суттєво. та й модель вказано, гуліть люди і не какайте у темі- написав же- всі питання у приват. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...