Перейти до змісту

Де можна взяти кредит?


AppMark

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, підкажіть де можна взяти кредит на суму 13.000 грн, гроші потрібні на власне використання, купити деякі меблі, і на інші росходи, маю зарплату 1500 грн, + жінка получає 2300 грн, термін кредиту до одного року, "+,-" лівий дхід до 1000 грн, як повезе. ;) 

вибачте за 3 однакових теми щось форум завіс(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже у всіх банків є калькулятори кредитів онлайн. Можна оцінити скільки віддавати. Плюс кілька тисяч - це точно

Майже у всіх банків є калькулятори кредитів онлайн. Можна оцінити скільки віддавати. Плюс кілька тисяч - це точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли брав кредит то для того щоб погодили потрібно щоб в кожного члена сімї був достатній дохід щоб покрити мінімалку (1300) на себе + мінімалку на дитину і + та сума яку потрібно сплачувати кожного місяця. тобто якщо потрібно сплачувати 1000 в місяць то дохід повинен бути 2500 мінімум якщо нема дітей. Та 2500+ 1300 на ножного непрацюючого члена

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минуты назад, PPArhangel сказал:

коли брав кредит то для того щоб погодили потрібно щоб в кожного члена сімї був достатній дохід щоб покрити мінімалку (1300) на себе + мінімалку на дитину і + та сума яку потрібно сплачувати кожного місяця. тобто якщо потрібно сплачувати 1000 в місяць то дохід повинен бути 2500 мінімум якщо нема дітей. Та 2500+ 1300 на ножного непрацюючого члена

 

дітей немає зараз, в жінкі дохід 2300 грн, в сім’ї тільки 2. Можна на жінку взяти так?

27 минуты назад, PPArhangel сказал:

коли брав кредит то для того щоб погодили потрібно щоб в кожного члена сімї був достатній дохід щоб покрити мінімалку (1300) на себе + мінімалку на дитину і + та сума яку потрібно сплачувати кожного місяця. тобто якщо потрібно сплачувати 1000 в місяць то дохід повинен бути 2500 мінімум якщо нема дітей. Та 2500+ 1300 на ножного непрацюючого члена

 

дітей немає зараз, в жінкі дохід 2300 грн, в сім’ї тільки 2. Можна на жінку взяти так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ви хочете купити меблі в кредит, то це можливо тільки в тих магазинах де продають в росрочку.

п.с. на даний момент великі знишки в глобусі на меблі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, ви розділом не помилились?

 

З такою ЗП треба роботу шукати, а не де кредит взяти!

ІМХО

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.... роботи на даний момент куча особливо у нас в місті.

Або бізнес, або маємо те що маємо, а на бізнес також потрібно вкласти чималу суму грошей, одітися немає за що купити, + 500 грн за світло кожен місяць + 130 інтернет, якби не маленьки шабашки з продажом телефонів то голий босий був б., Тому і хочу кредит взяти трішки привезти себе і будинок до порядку, а там буду відкладати  по 1000 грн в місяць буду старатися гасити той кредит, я створив тему не для флуду типу найти кращу роботу (як ніби під кожним кутком роботу пропонують з окладом 3000 грн в місяць)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це дасть гроші вже і зараз на меблі і деякі роботи.

А те, що до світла, інтернета, їжі і одягу додасться процент по кредиту зовсім-зовсім не відлякує?

Так, це дасть гроші вже і зараз на меблі і деякі роботи.

А те, що до світла, інтернета, їжі і одягу додасться процент по кредиту зовсім-зовсім не відлякує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може Ви і праві, краще тоді поїду на роботу до Польщі, до весни вже якось потерпимо.

може Ви і праві, краще тоді поїду на роботу до Польщі, до весни вже якось потерпимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ви чи дружина маєте і користуєтесь карткою ПривітБанку (особиста, зп чи кредитка) - то як варіант взнайте чи вам доступна послуга Оплата частинами (не путати з Миттєвою розстрочкою)

http://chast.privatbank.ua/pp_site/?lang=uk

 

там звичайно гроші в руки не дають, але купити щось велике і без переплати - можна.

а потім потихеньку погасите, головне не прострочувати. досить зручно якщо зразу немає повної суми і є стабільний дохід.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопче, вам дійсно потрібно або роботу міняти або щось в себе в голові.... ну неможливо мужику заробляти 1500 гривень (навіть з маленьким лівим доходом) і на це утримувати сім'ю та ще й виплачувати якийсь кредит! Чи ти хочеш, щоб тебе, навіть далекі родичі дружини, за спиною "лохом" рахували?  Просто, тобі потрібно усвідомити, що зараз такі часи, що на кожне робоче місце де кожен "вяся" (не хочу образити всіх Василів) буде і зможе "щось"  робити, тобто все що скажуть - знайдеться по 10 чоловік на одне місце, тому така зарплата!  Краще,  навчись щось конкретне  робити, де може буде й ваще працювати, але  будеш більше заробляти і зможеш утримувати сім'ю! Тобто, вчись і стань спеціалістом хоть в чомусь, щоб не шукати роботу яку знайду і робити те що скажуть, а шукати роботу - пропонуючи що ти знаєш і добре вмієш робити,  тобто спеціаліст конкретно в тому чи в тому і можеш це робити краще ніж інші 5 таких спеціалістів... і це може бути що завгодно. Якщо голова і освіта дозволяє - вчись робити якусь інтелектуальну роботу, якщо ні - то вчись працювати руками, але стань спецом і професіоналом у тому що ти вмієш, тоді будеш мати зовсім інший дохід... 

В общім, думай не над тим щоб десь взяти кредит на те на що тобі потрібно а потім їхати в Польшу на яблука чи клубніку щоб його віддати, а піти на таку роботу де можна за пів-року чи рік щось конкретно навчитися, навіть з мінімальною оплатою для початку,  а потім більш-менш спокійно працювати з гіднішою оплатою...

Хлопче, вам дійсно потрібно або роботу міняти або щось в себе в голові.... ну неможливо мужику заробляти 1500 гривень (навіть з маленьким лівим доходом) і на це утримувати сім'ю та ще й виплачувати якийсь кредит! Чи ти хочеш, щоб тебе, навіть далекі родичі дружини, за спиною "лохом" рахували?  Просто, тобі потрібно усвідомити, що зараз такі часи, що на кожне робоче місце де кожен "вяся" (не хочу образити всіх Василів) буде і зможе "щось"  робити, тобто все що скажуть - знайдеться по 10 чоловік на одне місце, тому така зарплата!  Краще,  навчись щось конкретне  робити, де може буде й ваще працювати, але  будеш більше заробляти і зможеш утримувати сім'ю! Тобто, вчись і стань спеціалістом хоть в чомусь, щоб не шукати роботу яку знайду і робити те що скажуть, а шукати роботу - пропонуючи що ти знаєш і добре вмієш робити,  тобто спеціаліст конкретно в тому чи в тому і можеш це робити краще ніж інші 5 таких спеціалістів... і це може бути що завгодно. Якщо голова і освіта дозволяє - вчись робити якусь інтелектуальну роботу, якщо ні - то вчись працювати руками, але стань спецом і професіоналом у тому що ти вмієш, тоді будеш мати зовсім інший дохід... 

В общім, думай не над тим щоб десь взяти кредит на те на що тобі потрібно а потім їхати в Польшу на яблука чи клубніку щоб його віддати, а піти на таку роботу де можна за пів-року чи рік щось конкретно навчитися, навіть з мінімальною оплатою для початку,  а потім більш-менш спокійно працювати з гіднішою оплатою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно... повідомлення навіть відредагувати неможливо

Странно... повідомлення навіть відредагувати неможливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офф, а чому за світло така сумма? В мене максимум 150 грн

Офф, а чому за світло така сумма? В мене максимум 150 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, sashulya сказано:

Офф, а чому за світло така сумма? В мене максимум 150 грн

Думаю власний будинок. так як з комунальних тільки світло й інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досить непогані меблі можна зробити і самому за допомогою рулетки, ручки та шуруповьорта. я влітку сам склав шафу купе і комод. на Мадоті вибрав тирсоплиту, розрахуав все по деталях , що де і як кромити. Там же все порізали і покромили. через 10 роб днів забрав і потрохи склав. тільки все треба розраховувати на свіжу голову, до міліметра,як на перший раз

досить непогані меблі можна зробити і самому за допомогою рулетки, ручки та шуруповьорта. я влітку сам склав шафу купе і комод. на Мадоті вибрав тирсоплиту, розрахуав все по деталях , що де і як кромити. Там же все порізали і покромили. через 10 роб днів забрав і потрохи склав. тільки все треба розраховувати на свіжу голову, до міліметра,як на перший раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 minutes ago, Такер said:

досить непогані меблі можна зробити і самому за допомогою рулетки, ручки та шуруповьорта. я влітку сам склав шафу купе і комод. на Мадоті вибрав тирсоплиту, розрахуав все по деталях , що де і як кромити. Там же все порізали і покромили. через 10 роб днів забрав і потрохи склав. тільки все треба розраховувати на свіжу голову, до міліметра,як на перший раз

Для цього треба щоб руки з правильного місця росли.

В мене, наприклад, це не так.

Заздрю людям в яких це вдається :)

49 minutes ago, Такер said:

досить непогані меблі можна зробити і самому за допомогою рулетки, ручки та шуруповьорта. я влітку сам склав шафу купе і комод. на Мадоті вибрав тирсоплиту, розрахуав все по деталях , що де і як кромити. Там же все порізали і покромили. через 10 роб днів забрав і потрохи склав. тільки все треба розраховувати на свіжу голову, до міліметра,як на перший раз

Для цього треба щоб руки з правильного місця росли.

В мене, наприклад, це не так.

Заздрю людям в яких це вдається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

світло маю власну квартиру, 3 кімнатну отоплюється обігрівачами. Роботу не так просто найти з нормальним окладом хотя є диплом вища освіта системного адміністратора, куплена за власний розум а не за сало.

світло маю власну квартиру, 3 кімнатну отоплюється обігрівачами. Роботу не так просто найти з нормальним окладом хотя є диплом вища освіта системного адміністратора, куплена за власний розум а не за сало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Tarzanych said:

Для цього треба щоб руки з правильного місця росли.

В мене, наприклад, це не так.

Заздрю людям в яких це вдається :)

Для цього треба щоб руки з правильного місця росли.

В мене, наприклад, це не так.

Заздрю людям в яких це вдається :)

Аби було бажання... бо потрібно просто пробувати... не вийшло перший раз - пробувати другий, тільки уже з усвідомленням того чому не вийшло в перший раз. Життя і навчання не закінчується отриманням диплома!

2 hours ago, Tarzanych said:

Для цього треба щоб руки з правильного місця росли.

В мене, наприклад, це не так.

Заздрю людям в яких це вдається :)

Для цього треба щоб руки з правильного місця росли.

В мене, наприклад, це не так.

Заздрю людям в яких це вдається :)

Аби було бажання... бо потрібно просто пробувати... не вийшло перший раз - пробувати другий, тільки уже з усвідомленням того чому не вийшло в перший раз. Життя і навчання не закінчується отриманням диплома!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.02.2016 at 15:56, Waver сказал:

піти на таку роботу де можна за пів-року чи рік щось конкретно навчитися, навіть з мінімальною оплатою для початку,  а потім більш-менш спокійно працювати з гіднішою оплатою...

Так може чоловік зараз тому й на такій роботі за 1500 грн. Хоча з постом в цілому, неможливо не погодитися.

В 10.02.2016 at 15:56, Waver сказал:

піти на таку роботу де можна за пів-року чи рік щось конкретно навчитися, навіть з мінімальною оплатою для початку,  а потім більш-менш спокійно працювати з гіднішою оплатою...

Так може чоловік зараз тому й на такій роботі за 1500 грн. Хоча з постом в цілому, неможливо не погодитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Tarzanych сказал:

Для цього треба щоб руки з правильного місця росли.

В мене, наприклад, це не так.

Заздрю людям в яких це вдається :)

я теж так думав але перечитав трохи інтернту і .....продовжував сумніватись але питання ціни в більше ніж два рази переконало. Як виявилось все просто, зараз подумую про заміну фасадів "кухні", або повнісю, там взагалі просто перемірюєш розміри плит старої, сверлиш і скручуєш

6 часов назад, Tarzanych сказал:

Для цього треба щоб руки з правильного місця росли.

В мене, наприклад, це не так.

Заздрю людям в яких це вдається :)

я теж так думав але перечитав трохи інтернту і .....продовжував сумніватись але питання ціни в більше ніж два рази переконало. Як виявилось все просто, зараз подумую про заміну фасадів "кухні", або повнісю, там взагалі просто перемірюєш розміри плит старої, сверлиш і скручуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за пару разів перебування на тій канторі бачив багато мужиків, які диктували дівчинці розміри, з манери їх спілкування зрозумів, що постійні клієнти. зараз купа мебельщиківі (читав, зрозумів), які мають 2 шуруповьорти, шукають клієнтів і наймають двох тіпочків. витрати матеріалу+зарплата множить на 2=ціна виробу

за пару разів перебування на тій канторі бачив багато мужиків, які диктували дівчинці розміри, з манери їх спілкування зрозумів, що постійні клієнти. зараз купа мебельщиківі (читав, зрозумів), які мають 2 шуруповьорти, шукають клієнтів і наймають двох тіпочків. витрати матеріалу+зарплата множить на 2=ціна виробу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А налагоджувальником виробничого обладнання, гідро-пневмо систем, чи верстатів з ЧПУ ніхто не хоче стати і добре в цьому розбиратись? Індустріалізація наше все! Правда так не один рік за 1500-2500грн потрібно пахати, щоб чомусь навчитись. Більшість чомусь хочуть "по бистрому стригти капусту" і нічому не вчитись і як результат: їдуть люди на заробітки на тупу роботу, або далі в ручну садять і копають бульбу, а в час коли вона росте чи лежить в підвалі то замість того щоб розвиватися пропивають мізки. Сумно. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...