Перейти до змісту

Допоможіть знайти вкрадений ноутбук!


liuda_007

Рекомендовані повідомлення

На вихідних 5-6 лютого пограбували квартиру в Луцьку, 33-й район. Винесли всі дорогоцінні речі: золото, техніку та кровно зароблені гроші (дуже круглу суму  :()

 

Дуже прошу небайдужих та добрих людей допомогти. Можливо, у вас є знайомі власники ломбардів, перекупників чи людей, які займаються комп'ютерами, як могли б натрапити на ноутбуки. Може, ви й самі десь бачили цю техніку.

 

Будь ласка, відписуйте в коментарях або телефонуйте: 093 95 48 972. Буду дуже вдячна за допомогу!!!!!!!!

 

У нас вкрали:

 

Ноутбук Asus X553M білий. На ньому є дві наклейки - справа і зліва, він з алюмінієвим напиленням. Стоїть 7 Windows. 

Laptop-notebook-tablet-ASUS-X553M-feher-

 

Ноутбук Asus K501 чорний. В хорошому стані, глянцевий, є полоска натерта знизу (стояв на підставці).

953596_2.jpg

Ноутбук Lenovo чорний. На дні трохи задерті етикетки та задвоює клавіша N. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, liuda_007 сказано:

Коробку забрали. Там лежали документи, лишився тільки чек. 

 

тоді питання як довести право власності на ноутбук?

(наявність фоток на диску не доказ :( )

 

може фірма-продавець віднови по прізвищу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не уявляю як заяву в міліцію подавати якщо немає коробок і паперів... Ну і головне, що вони шукати мають ? будь який ноут цієї моделі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Соромітник сказано:

Я взагалі не уявляю як заяву в міліцію подавати якщо немає коробок і паперів... Ну і головне, що вони шукати мають ? будь який ноут цієї моделі ?

п.с. на всяк випадок ховаючи подалі всі ноути зазначеної марки та моделі;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже колись з таким стикався один мій знайомий. За пару тижнів ноут "виплив" на олх тільки в Рівному. Міліціянти сказали "якщо скажете де і в кого він є і дасте доки що він ваш" От тоді то ми їх приїдемо і пов'яжем. така от х...ня малята. Але якщо вже ноут "поплив" з коробкою  і  ціль його продати пошвидше, то простіше простого його здати в ломбард.

Більш надійний спосіб шукати по MAC-адресі через провайдера інтернету але чесно-кажучи  навіть не знаю до кого звертатись.  За те якщо мережева "засвітиться"  практично 100% гарантія заведе прямо в будинок де стоїть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.02.2016 at 10:05, Zevs_Isver сказано:

 

тоді питання як довести право власності на ноутбук?

(наявність фоток на диску не доказ :( )

 

може фірма-продавець віднови по прізвищу?

 Залишився чек на ноутбук, де повністю взазана назва моделі. Думаю, якщо знайти ноутбук і номери співпадуть, то й тут доказувати не треба. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По назві і моделі можна п'яту частину населення України підозрювати, А от по серійнику...А його у вас немає. Діло - труба. Але бажаю удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно у мами вкрали мобільний

документи є,бо тільки на Миколая купила

є сенс писати заяву  ?є шанс повернути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, paksivatova сказал:

нещодавно у мами вкрали мобільний

документи є,бо тільки на Миколая купила

є сенс писати заяву  ?є шанс повернути?

Якщо в документах вказано IMEI - то звичайно ж писати, навіть якщо немає (не знаєте) IMEI, але телефон дорогий - варто писати. Тільки після того як приймуть заяву, прослідкуйте щоб внесли дані сюди -http://wanted.mvs.gov.ua/searchthing/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.02.2016 at 13:30, santa11 сказал:

Більш надійний спосіб шукати по MAC-адресі через провайдера інтернету але чесно-кажучи  навіть не знаю до кого звертатись.  За те якщо мережева "засвітиться"  практично 100% гарантія заведе прямо в будинок де стоїть. 

по-перше, людина навіть серійника не знає, а мак-адресу тим більше, хоча, теоретично її можна взнати в свого провайдера...якщо підуть на зустріч...

по-друге, по мак-адресі можна знайти, якщо знати де шукати, тобто, хоча б в якій мережі (в мережі якого провайдера) знаходиться, і це робиться на рівні провайдера, а не самостійно сидячи вдома...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Детективи :) якщо ноутбук виходить в нет через роутер, то мак адресу провайдер не бачить ноута це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

Детективи :) якщо ноутбук виходить в нет через роутер, то мак адресу провайдер не бачить ноута це точно.

Ще колись, пам'ятаю, вкрали в одному із райцентрів,  в когось комп. На одному із підприємств.

То менти (розумні, холєра)  сказали, що можна його по  ІР знайти!  Як тільки його підключать в Інтернет, одразу ІР вспливе!

 

Ну ,кажу, Удачі вам у пошуках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MACCEN сказал:

Детективи :) якщо ноутбук виходить в нет через роутер, то мак адресу провайдер не бачить ноута це точно.

так а я про що казав? мак-адреса "гуляє" до першого маршрутизатора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.02.2016 at 21:13, paksivatova сказал:

нещодавно у мами вкрали мобільний

документи є,бо тільки на Миколая купила

є сенс писати заяву  ?є шанс повернути?

звісно потрібно писати заяву. шанси що знайдуть по е-мей досить великі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай їм грець, тим москалям. Приносили телефон, куплений в москві  років три назад,  сеносор поміняти. В коробці лежав чек. Так от в чеку на кожен товар модель і серійний номер, на телефон модель та  імей. Нашим ельдорадам ще далеко.  Їм би тільки втюлити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

бо в нас багато "сірого" товару, тому й не пишуть серійників, і будь яких даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
В 07.02.2016 в 23:47, Basil сказал:

серійні номери?

Доброго дня.

У мене також аналогічна крадіжка ноута, документи всі є. Підкажіть як можна відслідкувати??? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nata55 сказано:

...крадіжка ноута... Підкажіть як можна відслідкувати??? 

ніяк. Саме "відслідкувати" - ніяк.

Але написати в міліцію ой, в ПАліцію заяву потрібно, і змусити їх зареєструвати. Тоді ваші серійники внесуть в базу, і якщо десь накриють "маліну" з накраденим, і там виявиться ваш ноут, то вам повідомлять і у вас будуть всі шанси його повернути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nata55 сказано:

Підкажіть як можна відслідкувати??? 

потрібно було туди ставити GPS трекер.

Тоді з точністю до метра знаходиться :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...