Перейти до змісту

Коршів


Sleestaki

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, PPArhangel сказано:

і підписом в журналі підтвержуєте

Без підпису в журналі квиток не продають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь
On 18.03.2016 at 09:19, veter сказано:

Без підпису в журналі квиток не продають?

ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ну шо там клює??? так і є до 10 числа ні-ні? тільки абонименщики ловлять, чи може можна рванути до вас?. І взагалі як там, троха карасик покльовує,щось ловлять, ніяких підйо,просто цікаво:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зганяв я вчора в Коршів, планував ще з вечора з ночівлею але переніс на ранок, хотів відловитись весь день та злякався дощу і в обід чкурнув вже до дому. Отже, був на ставку орієнтовно десь в 4 30, вже було 3 машини з ночі, я став на протилежному березі тому про їх результат не в курсі. Ловив на оснастку флет-метод, прикормка МетодМікс+Карась Часник+Стік Кукурудза для вязкості, наживка була опариш, червяк, кукурудза. Рибка відгукнулась на прикормку швидко, десь за пів години пішли регулярні покльовки, на кукурудзу зловив декілька плотиць на "лодошку", клювало в принципі на все тому в підсумку зупинився на опариші. Збоку закинув дві палочки з макушатніками так сказати на "крупняка", але ловився все то й же "лодошечний" коропець. В кінці рибалки я мав 6 плотиць, 6 карасів один з яких потянув на бігфіш орієнтовно грам 350-400, і десятка три коропців розміром з лодоньку, це не рахуючи певно десятка два меньшеньких які зразу летіли в став минуючи садок. Це був напевно перший раз коли я хотів щоб клював карасик чи плотва замісь карпика, бо щось рука не піднімалась брати на жаранку такого розміру карпиків, тому взяв на сковрідочку, а решту відпустив підростати до слідуючого разу. По цінах все стабільно :) , сутки 150, день 100, половина 75 грн., народу було багато, але місць для риболовлі є достатньо, тому на голові ніхто не сидів. 

Парочка фото на додачу. 

CAM00965.jpg

CAM00967.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Де саме цей ставок і як доїхати? Ніколи не був там.

Їдеш по селу, починаються колгоспні будівлі - з правого боку будуть ваги для машин (здається там млин був). Ці ваги орієнтир. Біля них дивись зліва зїзд у поле. Повертаєш у нього і їдеш прямо до става. Тіко обережно, там крутенький такий спуск :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Тіко обережно, там крутенький такий спуск :).

Після дощу пісєц? Чи пів 3.14здєца)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Після дощу пісєц? Чи пів 3.14здєца)

я ще не втрапляв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдеш по селі головною дорогою, з ліва буде ферма, за першою кошарою поворот наліво, получається їдеш між корівниками і далі спуск до ставка, спустився і їдь на ліво в кінець водойми нібито на друге плесо, воно не заросле зіллям. Ну а там вже сам розберешся.

П.С. На гуглімапі добре все видно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

On 17.03.2016 at 09:16, veter сказано:

Правила не критикую, а задав аргументоване запитання щодо методів забезпечення та законності виконання одного з пунктів, а саме п.3.3 (з метою задоволення власного інтересу). Вибачаюсь. якщо когось образив! Більше так не буду (менше буду :D)

ніякої законності немає і ніхто в мій багажник не заглядав би, без мого дозволу 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Selbeor сказал:

Можна було б невеличкий коментар до фото написати - коли, на що і як....

І написати яка жаба душила всіх і автора як він його випускав. Бо рибу від 5 гк. в правилах відправляти додом. Но не до себе на кухню. Приємно заздрю. Вітаю з трофеєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Grekus сказал:

І написати яка жаба душила всіх і автора як він його випускав

а може то абонементщик, їм правила не такі як для всіх  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нашо пальці пхати під жабра,людина яка видумує такі правила мала б знати...+ є багато фото в Контактах в їхній групі з такими коропами ,но не на одному фото нема того карпового мата,без якого даже і думати не можна про рибалку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скаже чесно, вчора трохи хильнув заморського самогону, тому будильник з 3 30 перевів аж на 5 30, а поки роздуплився то виїхав десь в 6 15. На ставку вже було десь чоловік з десять, але кльову практично не було. Замішався, розклався, випив кружечку чайку і вмостився чекати покльвки.

CAM01002.jpgCAM01005.jpg

Перший карасик проклюнувся десь хвилин за 20, через трохи коропчик, години до 10 зловив всього пару карасиків і два карпика, не рахуючи одної  плотички і верховодки.

CAM01006.jpgCAM01012.jpg

Потім трохи розпогодилось і отримав гарне клювання, підсічка, думаю зацеп, і тут щось там в далені робить два ривочки і усьо...

CAM01008.jpg

Фігасе, думаю і навсяк-провсяк ослабляю фрикціони на катушках, гачечки то в мене далеко не карпові. Ну і підсак розклав, як відчував...

Щось ще клювало, ловилось, випускалось і тут знову хорошенька потяжка і фідерок в дугу, підвів і взяв якось дуже легко, аж сам не повірив.

CAM01009.jpg

CAM01011.jpg

Заважив на 2,2 кг. Це вже цікаво, ще такого я тут не ловив. Настрій піднявся, будуньчик пройшов в мить.

Через годинку знову покльовка, підсічка і тільки бурун в далині...

CAM01016.jpg

Капец думаю, оце то опариш творить диво, поки перевязував гачка знову паравоз і пішла боротьба.

Ніяк не міг його підвести, ходив в ліво в право, спутав два фідери, я одною рукою скидаю взуття, шкарпетки, штани і заходжу в воду на край зілля майже по тіво самі, через хвилин десять вдається завести в підсак. Хух....

CAM01014.jpg

Заважив 2 кг, але боровся достойно.

CAM01015.jpg

Потім був ще один схід, майже під берегом, думаю десь такий самий.

Одним словом кайфанув я сьогодні по повній. В результаті на 15 годину в садку було два карпи, 4 карасі,18 карпиків 200-300 грам, парочка плотичок і котяча верховодка. Телефон по всіх правилах жанру сів, тому вірте вже на слово.

Меньші попливли підростати, а більші будуть прикрашати святковий стіл на Трійцю.

Фінальне фото сьогоднішніх трофеїв вже в дома на газончику.

CAM01019.jpg

От така видалась рибалочка, напевно одна з кращих що в мене були по білій рибі, на цей сезон думаю з місцем риболовлі я вже визначився остаточно. 

Всім ні хвоста, ні чешуї!

П.С. І прибирайте за собою.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шнур через те що м'який, наживка добре лежить з ним в флетці.

Гачки від Декоя, мега класні для ловлі на опариша, легесенькі, тоненькі і пружні, добре просікають рибу.

Я то орієнтований на ловлю карася, це просто Коршів вносить корективи.

На флети коропів такого розміру я ще не ловив, як впринципі і на опариша, сьогоднішня рибалка скоріше виключення з правил.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора їздив на знайомство. Приїхав десь в 19.30. Мав тільки поплавочні вудки. Наживка картошка та білий хліб. За 2 години зловив 10 карпиків на лодошку і кілька карасів. Кілька карпиків втопив добровільно. Обірвало одного гачка та один розігнутий гачок. Рибалкою задоволений. Враження тільки в кращу сторону. Юра власник адекватний чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...