Перейти до змісту

Коршів


Sleestaki

Рекомендовані повідомлення

Я розумію ваше обурення. Ця тема для того і створилась щоб тут можна було висловлювати думки скарги та пропозиції. Власник з ними ознайомлюється. Але коли людина вкладає в щось кошти то вона вирішує яким чином воно буде розвиватись та які правила встановлювати. Коли ви купуєте ту чи іншу річ ви автоматично погоджуєтесь з її вмістом. Якщо щось не влаштовує ви або не купуєте або шукаєте альтернативу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь
8 минут назад, PPArhangel сказал:

Якщо щось не влаштовує ви або не купуєте або шукаєте альтернативу.

абсолютно згоден. Але кожна медаль має дві сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.02.2016 at 14:52, Polehan сказал:

а шо осінню не можна ловити? чи я шось незнаю? чого вказали саме 3 місяці?

 

Та нє, можна, чо ж нє, то я так більше для себе, там захочеться зі спіном трохи поїздити, бо на одному місці сидіти досить холодно ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Antiphase сказал:

 

Та нє, можна, чо ж нє, то я так більше для себе, там захочеться зі спіном трохи поїздити, бо на одному місці сидіти досить холодно ))

ну впринципі так, весною\осінню зі спінінгом веселіше)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

І що? от цікаво чи багато абонементів купили?. Без підйо.. просто цікаво.

 Хоча думаю правду всерівно не напишуть, скажуть канєшно багато!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий момент:

 

3.3 Кожен відпочиваючий, в кінці рибалки, у випадку підозри зобов’язаний надати (по вимозі контролера) для огляду свої особисті речі або авто.

 

На підставі якого із чинних Законів чи законодавчих актів КОНТРОЛЕР не будучи представником правоохоронних (навіть не член риб-вод-річко-став охоронних) органів може здійснити огляд особистих речей громадянина України, громадянина інщої держави чи особи без громадянства?

 

Ситуація: Особа відмовляється надати до огляду багажник власного авто (В пункті 3.3 вказано відпочиваючий зобов'язаний). Зі словами "я нікому нічьо нє абязан" персона намагається залишити межі Вашого господарства. Ваші дії? Кожного разу викликати поліцію (як ОВС, який має право, в де-яких випадках, оглядати особисті речі громадян) для проведення несанкціонованого в даному випадку шмону?

 

П.с.: Хамство та бикуватість окремих персонажів дивна річ, як не крути.

П.п.с: Цікаво почути думку орендаря (представника орендаря) водойми на рахунок даної ситуації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий купив собі абонемент ще в лютому. то за рибу яку можна забирати домовились особисто. шоб ніхто не никався. і так може зробити кожен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, veter сказано:

Цікавий момент:

 

3.3 Кожен відпочиваючий, в кінці рибалки, у випадку підозри зобов’язаний надати (по вимозі контролера) для огляду свої особисті речі або авто.

 

На підставі якого із чинних Законів чи законодавчих актів КОНТРОЛЕР не будучи представником правоохоронних (навіть не член риб-вод-річко-став охоронних) органів може здійснити огляд особистих речей громадянина України, громадянина інщої держави чи особи без громадянства?

 

Ситуація: Особа відмовляється надати до огляду багажник власного авто (В пункті 3.3 вказано відпочиваючий зобов'язаний). Зі словами "я нікому нічьо нє абязан" персона намагається залишити межі Вашого господарства. Ваші дії? Кожного разу викликати поліцію (як ОВС, який має право, в де-яких випадках, оглядати особисті речі громадян) для проведення несанкціонованого в даному випадку шмону?

 

П.с.: Хамство та бикуватість окремих персонажів дивна річ, як не крути.

П.п.с: Цікаво почути думку орендаря (представника орендаря) водойми на рахунок даної ситуації

Це зазвичай зумовлено тим, що у нас народ дуже часто ховає рибу, яку згідно правил не можна брати. І це на жаль дуже поширена практика, тому в багатьох водоймах практикується дане правило (Прилбичі (там набагато жорсткіші правила, але завдяки їм зробили одне з найкращих озер України), в Шепелі також дане правило було, поки не cпустили).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила - це дуже добре, але я про зворотний бік медалі (обгрунтування, підгрунтя, законність, як кому більше подобається). В даному трактуванні воно схоже не на правило, а на порушення прав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, veter сказано:

Цікавий момент:

 

3.3 Кожен відпочиваючий, в кінці рибалки, у випадку підозри зобов’язаний надати (по вимозі контролера) для огляду свої особисті речі або авто.

 

На підставі якого із чинних Законів чи законодавчих актів КОНТРОЛЕР не будучи представником правоохоронних (навіть не член риб-вод-річко-став охоронних) органів може здійснити огляд особистих речей громадянина України, громадянина інщої держави чи особи без громадянства?

 

Ситуація: Особа відмовляється надати до огляду багажник власного авто (В пункті 3.3 вказано відпочиваючий зобов'язаний). Зі словами "я нікому нічьо нє абязан" персона намагається залишити межі Вашого господарства. Ваші дії? Кожного разу викликати поліцію (як ОВС, який має право, в де-яких випадках, оглядати особисті речі громадян) для проведення несанкціонованого в даному випадку шмону?

 

П.с.: Хамство та бикуватість окремих персонажів дивна річ, як не крути.

П.п.с: Цікаво почути думку орендаря (представника орендаря) водойми на рахунок даної ситуації

Предявити не означає що охоронець буде сам нишпорити по вашим речам.  предявити це означає дати візуально оглянути речі без контакту. В цьому селі є рибінспектор, і за потреби він разим з посвідченням може підїхати якщо буде якесь непорозуміння, також недалеко від ставка мешкає дільничий працівник поліції. 

дане правило в цілях вашої безпеки також.

хамів приїжає на ставок достатньо, на даний момент вдавалось вийти з будь якої ситуації мирним шляхом, правда були випадки коли інспектори разом з поліцією складали протоколи та штрафували.

що стосується кількості проданих абонементів, то можу лише сказати що не 1 і не 10 а більше, більш детальна інформація вам непотрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, PPArhangel сказал:

 

що стосується кількості проданих абонементів, то можу лише сказати що не 1 і не 10 а більше, більш детальна інформація вам непотрібна.

А чого не потрібна. Якшо для прикладу продано 100 абонементів. а місць для ловлі 50. і 50 чоловік забронює собі місце. То тоді де ловити тим хто приїхав на рибалку без абонемента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Grekus сказано:

А чого не потрібна. Якшо для прикладу продано 100 абонементів. а місць для ловлі 50. і 50 чоловік забронює собі місце. То тоді де ловити тим хто приїхав на рибалку без абонемента.

непереживаєте рибаків було і більше ніж 50 і всім хватило місця. 

читаючи оці пости про критику з приводу правил, роблю висновок що ви сидите за моніторами і дивитесь як би то докулупатись до людини яка потратила власні зусилля щоб дати можливість іншим комфортно відпочити, та зробити так щоб риби всім хватило. перш ніж писати тут критику приїдьте на місце попробуйте порибалити, а вже тоді критикуйте.

пробачте якщо когось обідив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PPArhangel дякую за відповідь,але Grekus правильно перепитує, скажу більше,що і я коли запитував, то щось типу цього мав наувазі,чи багато викуплено людьми,бо якщо вже людина купує абонемент то я так думаю що вона там буде кожні вихідні, проти даної водойми і рибаків нічого проти не маю,нехай собі ловлять абонеменщики на здоров"я,але і я не проти разок,другий приїхати саме на вихідних при цьому  хоча б надіятися що не сяду десь у кущах.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, PPArhangel сказал:

що стосується кількості проданих абонементів, то можу лише сказати що не 1 і не 10 а більше, більш детальна інформація вам непотрібна.

Також податковій така інформація не завадить))) небось податки не платяться з цих абонементів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную приїхати попробувати. вибрати сбі місце яке подбається, а вже перед тим як їхати наступний раз можна зателефонувати та забронювати. ми лояльно намагаємось ставитись до клієнтів. повіртеми не зацікавленні посадити клієнта в тому місці де небуде клювати чи будуть ще якісь незручності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Selbeor сказано:

Також податковій така інформація не завадить))) небось податки не платяться з цих абонементів?

я б нерекомендував би робити поспішних висновків та розкидатись неперевіреними плітками. це неличить культурній людині. а якщо ви переймаєтесь про податки, то можете посадити інспектора в машину та приїхати і перевірити щоб в вас на душі було спокійно що ми чесні перед законом. таким поступком ви зробите 2 корисні справи, будете впевненні в нашій чесності та хоть щось зробите для держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, PPArhangel сказал:

пропоную приїхати попробувати. 

в смислі ? До десятого червня ще дожити треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

в смислі ? До десятого червня ще дожити треба

мусимо дожити. ми ж УКРАЇНЦІ нас не так легко вижити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, PPArhangel сказал:

я б нерекомендував би робити поспішних висновків та розкидатись неперевіреними плітками. це неличить культурній людині. а якщо ви переймаєтесь про податки, то можете посадити інспектора в машину та приїхати і перевірити щоб в вас на душі було спокійно що ми чесні перед законом. таким поступком ви зробите 2 корисні справи, будете впевненні в нашій чесності та хоть щось зробите для держави.

Я ніяких висновків не робив і тим більше не розкидався плітками. Мій пост був написаний з іронією, і як на мене ви мали б також відповісти з гумором, а не писати банальні фрази про культуру і користь для держави;).

До 10 червня абонеметщики всю рибу виловлять))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, якщо це дійсно щире бажання створити хорошу водойму для рибалки (як Шепельський став), то ціна та запобіжні міри виправдані. Тому що для створення шорошої рибацької водойми потрібно напевне самому бути фанатом та мати  бажання це робити. Я вже мовчу про браконьєрів які тільки чатують де появиться халявна риба. А альтернатива завжди є, я наприклад вже років 15 прекрасно рибачу на р Стир . Безкоштовно, норма вилову - власна совість, і ніякого контролю. А щоб віновити рибацьку культуру та рибне поголівя напевно потрібні ще крутіші міри, тому що такими темпами вже ми з вами будемо про рибу в книжках читати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, bulchyk сказал:

вже років 15 прекрасно рибачу на р Стир

Згоден на 1000%, сам ловлю на Стирю- неймовірно цікаво. В порівнянні зі ставком небо і земля.Перестав іздити на ставки років 5 назад, через те що,приїдеш не встиг розмотатись - вже плати за що!!! Каже правила такі. Коли буде відповідні умови та риба тоді може буду  платити, атак нема чого їздити на ті ставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bulchyk сказал:

років 15 прекрасно рибачу на р Стир 

15-20 років назад риба була в річці, а зараз в порівнянні з тими часами її практично немає....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, PPArhangel сказано:

про критику з приводу правил, роблю висновок що ви сидите за моніторами і дивитесь як би то докулупатись

Правила не критикую, а задав аргументоване запитання щодо методів забезпечення та законності виконання одного з пунктів, а саме п.3.3 (з метою задоволення власного інтересу). Вибачаюсь. якщо когось образив! Більше так не буду (менше буду :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, veter сказано:

Правила не критикую, а задав аргументоване запитання щодо методів забезпечення та законності виконання одного з пунктів, а саме п.3.3 (з метою задоволення власного інтересу). Вибачаюсь. якщо когось образив! Більше так не буду (менше буду :D)

З приводу правил. Коли ви купуєте квиток, то ознайомлюєтесь з правилами і підписом в журналі підтвержуєте що будете дотримуватись. так що все законно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...