Перейти до змісту

Коршів


Sleestaki

Рекомендовані повідомлення

37 минуты назад, yura-patriot сказал:

То я так і не зрозумів(звиняйте) то перепитую,можливо Ви пане PPArhangel знаєте чи уточните,буду дуже вдячний.

Короч, якщо ловити пів дня(приблизно) ну нехай з 5-6ранку до 13-14год.наприклад,то можна заплатити 75грн. чи пофік 150 рубасєй і хазяїна не ї........ чи можливо так можна до скажімо 14год.,а? то було б непогано))

 

так все ж написано в першому пості, невже так важко уважно прочитати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь
On 07.02.2016 at 11:20, Sleestaki сказано:



Після обіду (з 14.00 до 22.00 год.) з рибалки 75.00грн. 

3.2 Вартість квитка складає - 150.00грн. (До або після до14.00 год. – 75.00грн.) 



 

О! так,додивився саме пункт 3.2,а саме "До або після" тепер усьо ясно)), а то спочатку читав що "після обіду з рибалки 75грн. Ну ще раз звиняйте, буває:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

так все ж написано в першому пості, невже так важко уважно прочитати ?

Да понятно що не важко,але блін,от не додивився,не побачив,не дочитав,ще млять якийсь шрифт маленький,але вже дійсно усе збільшив, перечитав,тепер ясно:)

PS: ну до 14год. нормальок 75 грн. тепер і я задумаюся, бо знаю точно що карась там смачний,хоч і торфу-мулу багато,але то досраки,риба (принаймі була)хороша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки пізніше я закину правила в нормальному шрифті  та попрошу модераторів щоб закріпили першим постом. на даний момент не викладаю тому що вони ще коригуються. власник моніторить цю тему і прислухається до адекватних пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба буде спробувати, якщо клювати буде більш меньш нормально й обмежуватись буде лише природніми чинниками та майстерністю рибака, то можна й на такі, не дуже то й демократичні умови пристати. На рахунок абонемента, не дешево, навіть зі знижкою, середньостатистичний рибак, імхо, якщо десять раз на рік виїде на рибалку, то добре, при теперішніх то цінах на все, й абонемент фактично, крім деяких нюансів, ніякого фінансового полегшення не несе. Разом з тим, покаже час, від Луцька відносно й не далеко, можна буде спробувати зьїздити декілька разів, залежно від результатів лову, на наступний рік й про абонемент можна буде задуматись, а от так, не побувавши на водоймі декілька разів, купувати абонемент не готовий. Тай питання про ловлю на мою улублену *резинку* остаєтся відкрите. Хоча там час покаже, імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1 БЕРЕЗНЯ по 10 ЧЕРВНЯ - РИБУ ЛОВИТИ НЕ МОЖНА, ОКРІМ РИБАЛОК КОТРІ ПРИДБАЛИ АБОНЕМЕНТ НА СЕЗОН ТА МІСЦЕВИХ. 
ПОЧИНАЄТЬСЯ НЕРЕСТ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, Selbeor сказал:

З 1 БЕРЕЗНЯ по 10 ЧЕРВНЯ - РИБУ ЛОВИТИ НЕ МОЖНА, ОКРІМ РИБАЛОК КОТРІ ПРИДБАЛИ АБОНЕМЕНТ НА СЕЗОН ТА МІСЦЕВИХ. 
ПОЧИНАЄТЬСЯ НЕРЕСТ!!!

це ви взагалі чи про конкретно цю водойму ? Якщо про цю водойму, то як офіційний представник власника (чи сам власник), чи просто думки вслух (десь почув й таке інше ) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минуту назад, MANJAK11 сказал:

це ви взагалі чи про конкретно цю водойму ? Якщо про цю водойму, то як офіційний представник власника (чи сам власник), чи просто думки вслух (десь почув й таке інше ) ?

Це не думки вслух, і не представник і не власник))) Ця інформація розміщена на сторінці  https://vk.com/id286479936 , яка розміщена двома постами вище. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді це цирк реально, для одних починаєтся нерест, для інших ні ? Що за дискримінація ? Цікаво, самому власнику, така аргументація слух не ріже ? Ну то таке, то його особиста справа. Від данності битія й будем відштовхуватись при прийняті рішення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MANJAK11 сказал:

тоді це цирк реально, для одних починаєтся нерест, для інших ні ? Що за дискримінація ? Цікаво, самому власнику, така аргументація слух не ріже ? Ну то таке, то його особиста справа. Від данності битія й будем відштовхуватись при прийняті рішення

Так і я про те ж....вже руки "чешуться" порибачити. Думав при нагоді поїду, а тут така засада, до 10 червня явно довго чекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо власник таким недолугим способом просто намагаєтся залучити побільше *абонементщиків*, то як кажуть в народі - нехай щастить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійшли до мене слухи що орендар  водойми ходив минулого тижня по ^красному^ щуки продавав.

От цікаво де він їх наловив і чим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу абонемента. Абонемент на даний момент може собі дозволити людина з хорошими фінансовими можливостями або професійний рибак. Поскільки людина купує абонемент, вона отримує додаткові можливості при ловлі риби в тому числі і ловлі в період нересту. Якщо людина купує абонемент, то вона розуміє що таке нерест і якщо зловить матку то відпускає. Коли в той час не кожний рибак який прийшов заплатив і зловив відпустить. 

З приводу цін, власник не намагається заробити за короткий час велику суму. Ставок набуває популярності і піднімати від разу великі ціни не розумно. Ціна формується з того скільки власник вклав цей вид діяльності фінансів. І вартість повинна бути оправдана відпочиваючими. 

Ринок послуг відпочинку в нас великий, і якщо ви вважаєте що ціни завишені або власник ставить нелояльні умови,  можете невідвідувати дану водойму. Але всеж таки рекомендую зкористуватись послугами а вже тоді коментувати.

З приводу чуток, вони завжди були чутками без фактів. Якщо навіть припустити що власник продавав певну кількість риби то він користувався здоровим глуздом і виловлював беспечним чином та ту кількість яка не вплине на загальну ситуацію.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минуту назад, PPArhangel сказал:

Ціна формується з того скільки власник вклав цей вид діяльності фінансів. І вартість повинна бути оправдана відпочиваючими. 

 

 

 

Так про вартість мова не йде. Мова про заборону вилову аж до 10 червня. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заборона на вилов риби в пеніод нересту по всім ставкам. Через те що вартість абонемента велика то її предявнику дозволяється ловити в даний період на даному ставку. 

Ми розуміємо що з настанням тепла всі бажають порибалити, але в звязку з тим що в нас хватає горенеадекватів і за всіма не всідкуєш мусим дотримуватись правил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минуту назад, PPArhangel сказал:

але в звязку з тим що в нас хватає горенеадекватів

от тому ви місцевим й дозволили ловити, бо мішок селітри вкинути можуть в ставок, чи ще щось, їм пох на ваші заборони. Ставити рибаків в правилах вилову риби, в такі жорсткі умови, з оглядами транспортних засобів, обовьязковими карповими матами та іншим й потім говорити про якихось міфічних горенеадекватів ? Ну ну. Але чого це я. Вибачаюсь, Просто думки вслух. Хто як хоче так і дроче (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, PPArhangel сказано:

Якщо людина купує абонемент, то вона розуміє що таке нерест і якщо зловить матку то відпускає. Коли в той час не кожний рибак який прийшов заплатив і зловив відпустить. 

 

Про яку матку мова, якщо риба більше 3 кг відпускається згідно правил? 3 кг по міркам карпа - це не матка, це скоріше підліток.

 

Причина заборони, очевидно, лише одна: орендар вважає, що рибку разок запустив, а далі вона сама наплодиться. От і не хоче, щоб рибку з ікрою виловлювали. В такому випадку можна дозволити рибалити лише однією вудкою з одним гачком в нерестовий період, як це написано в Правилах любительського та спортивного рибальства. 

Безкоштовна рибалка теж заборонена в період нересту?

І, до речі, зазвичай нерестовий період починається з 1 квітня.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.02.2016 at 11:20, Sleestaki сказал:

Карась, щука, окунь, плітка – можуть забиратися рибалкою без обмежень.

Мене особисто карп не цікавить, цікавить карась і спінінг. 

Там де безкоштовна зона я так розумію теж неможна? Місцевих як ідентифікуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.02.2016 at 13:56, PPArhangel сказал:

абонемент більш актуальний для тих рибаків які чуть не кожний день їздять

 

1500 грн - це 10 рибалок.

Для людини яка працює в місяць виходить вирватись не більше 3 раз.

3 місяці сезон на білу рибку виходить 9 рибалок, як на мене не вигідно.

Якби абонемент вартував нехай навіть 2000, але в нього входило 2 рибалкомісця, тіпо команда, тоді було б цікаво.

Їдеться все рівно авто, а з колегою цікавіше )))

Ну це моє імхо, якшошо  ))

53 минуты назад, Віталій СК сказал:

І, до речі, зазвичай нерестовий період починається з 1 квітня.

 

Ну хазяїн-барин, які хоче такі  правила встановлює, логіку шукати я думаю потреби нема.

Цей сезон покаже стане ця водойма цікавою чи нє :)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Antiphase сказал:

1500 грн - це 10 рибалок.

Для людини яка працює в місяць виходить вирватись не більше 3 раз.

3 місяці сезон на білу рибку виходить 9 рибалок, як на мене не вигідно.

ну якшо нерестовий період для абонементщиків не нерестовий період, то цілком вигідно, ловиш собі весну і літо ціле.

ПС а шо осінню не можна ловити? чи я шось незнаю? чого вказали саме 3 місяці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...