Перейти до змісту

Коршів


Sleestaki

Рекомендовані повідомлення

А ну рибалки,  хочу почути вашу думку на рахунок нових правил  2016 ловлі   на ставку в  с.Коршів,  бо як на мене це вже перебор  і в деяких моментах "брєд", 

 

ПРАВИЛА РИБОЛОВЛІ 
ВХІД ТА В’ЇЗД НА ТЕРИТОРІЮ ГОСПОДАРСТВА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ЗІ СТОРОНИ ФЕРМИ, ЧЕРЕЗ ПРОПУСКНИЙ ПУНКТ (охоронний кунг), А ТАКОЖ ПІСЛЯ ПРИДБАННЯ В НЬОМУ РАЗОВОГО КВИТКА І ПІДПИСКУ В ЖУРНАЛІ ЗА ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ НА ТЕРИТОРІЇ ГОСПОДАРСТВА.
Особа яка підписалася в журналі являється старшим і несе повну матеріальну відповідальність, відповідно правил, за групу людей які прибули з ним на відпочинок.
Автомобіль рибалки може знаходитись в секторі (або поруч) весь період рибальства. Дозволяється встановлення туристичного обладнання (палатки, навіси, зонти і т. п.), а також розведення багаття в спеціально відведених місцях.
2. Любительське рибальство здійснюється в світлу пору доби (з 04 до 22.00 год).
ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
ПОНЕДІЛОК – НЕДІЛЯ 150.00грн. (день) 
Після обіду (з 14.00 до 22.00 год.) з рибалки 75.00грн. 
Одноразове бронювання сектору 
(з 04.00 до 10.00 наступного дня) 30.00грн. 
Бронювання сектору до 3-х днів 80.00грн.
Бронювання сектору 3-х днів і більше 100.00грн.
Вилов особин коропа, товстолоба, амура – вагою понад 3кг випускається у водойму або купується риболовом за кожен кг ваги рибини 60.00грн. 
Риболовля спінінгом (щука, окунь) 50.00грн. 
Риболовля спінінгом (щука, окунь) після обіду (з 14.00 до 22.00 год.) 50.00грн.
Вартість абонементу на 1 сезон 2000.00грн. 

3. Кожен рибалка-аматор, прибувши в господарство, зобов’язаний при собі мати:
3.1 документ, який засвідчує особу для реєстрації в журналі. Гроші в сумі на оплату разового квитка (один квиток на одного рибалку). Вартість квитка може змінюватись і встановлюватись господарством. Сім’я (чоловік, дружина, діти віком до 12 років) купують один разовий (рибальський) квиток.
Учасники ВВВ, АТО та інваліди 1 групи – сплачують 50% від вартості квитка але додатково оплата за рибу, а також інвентарю – повна вартість.
3.2 Вартість квитка складає - 150.00грн. (До або після до14.00 год. – 75.00грн.) 
Карась, щука, окунь, плітка – можуть забиратися рибалкою без обмежень. 
Норма відлова коропа, товстолоба, амура – 3 кг. ДОДАТКОВА ВАГА ВКАЗАНОЇ РИБИ ПРОПЛАЧУЄТЬСЯ ПО 60.00 ГРН/КГ.
3.3 Кожен відпочиваючий, в кінці рибалки, у випадку підозри зобов’язаний надати (по вимозі контролера) для огляду свої особисті речі або авто. В кінці відпочинку рибалки зобов’язані здати взятий на прокат інвентар. У випадку пошкодження клієнт несе матеріальну відповідальність і відшкодовує 100% вартості пошкодженої речі.
4. Рибальство здійснюються на любительські снасті, оснащені одним гачком.

4.1 На основі разового (рибальського) квитка в секторі дозволено встановлювати до 4-х снастей з одним гачком кожна.
4.2 Додаткові снасті оплачуються по 30.00 грн. за кожну.
5. Риболовля без карпового мата ЗАБОРОНЕНА. Його можна взяти на прокат в охорони водойми при заїзді і повернути після закінчення рибальства.
6. За УМЕРТВІННЯ ВЕЛИКОЇ РИБИ (короп, товстоло, амур) або навмисне нанесення їй пошкоджень, з рибалки стягується ШТРАФ в розрахункові 200.00грн. ЗА КОЖНИЙ КГ ВАГИ РИБИНИ.
7. Прикормлювання (приважування) риби проводиться з берега.
8. Риба під час риболовлі і до зважування повинна знаходитись в живому вигляді.
9. Бажаючі приготувати рибу для використання в їжу на водоймі, зобов’язані провести з представником господарства зважування риби і розрахунок за неї.
10. При ночівлі на водоймі, знаряддя лову риби повинні бути вийняті з водойми.
11. Під час всього періоду перебуванні на водоймі, забороняється надмірно шуміти, голосно слухати музику, а в нічний час світити на воду фарами автомобіля.
12. Місце під час та після рибальства повинно лишатися прибраним і чистим. Сміття складається у спеціально встановлені баки.

Примітка: 
При порушенні даних вимог дозвіл на вилов риби буде вилучено!!!

13.ЗАБОРОНИ: 
а) рибальство без разового квитка;
б) порушення екологічного стану і балансу та території господарства (полювання на звіра та водоплавну птицю, норку, ондатру, встановлення капканів, миття і прибирання транспортних засобів);
в) купання, вилов риби і раків руками і іншими знаряддями;
г) порушення правил – лишаються вилову і права на подальшу рибну ловлю на весь період існування господарства;
д) за кожну вкрадену рибу, риболов обкладається штрафом в розмірі 10 базових величин;
е) заходити в воду для рибної ловлі вище колін;
є) рибальство в карпових секторах без погодження з адміністрацією водойми;
ж) зберігання риби в металевих садках.
14. Бонус 5,10,15,20,30 і т.п. риболовля – 50% від вартості. Після 30-ї риболовлі рибалка отримує посвідчення «Почесного рибалки» і продовжує рибалити безкоштовно до завершення поточного року.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь

Що тут скажеш, зазнався орендар.  Хоча мені відписував власник що він там відвів також місце і для безплатної ловлі. Цікаво було б перевірити :-) . Те що норма вилову 3 кг, а далі плати - повний брєд. Він ж мені не дає рибу якщо я нічого не впіймаю.  

 

Думаю просто даний ставок не доріс до цих правил і цін. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умови в принципі нормальні, на багатьох ставках України такі ж. Шепель феміди те ж саме було, правда з часом правила стали більш лояльні, але за ту рибалку, яка там була можна було їх дотримуватись. А взагалі рибалка в Коршові минулого року була нормальна? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво - тобто якщо я приїду з сином якому 15 років, то мені потрібно платити вже за двох? при тому, що вудок в мене все рівно буде однаково чотири що на одного, що на двох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мою думку то це "типові" правила любительского лову для орендованих ставків, які коригуються під кожну водойму індивідуально.

При поїздці на орендований став слід більше зважати на адекватність господаря, а не на десь там написаний "статут" який і в очі 99% риболовів не бачило і не побачить. Платна риболовля це свого роду бізнес, і відповідно також орієнтується на існуючий попит і пропозицію яка діє в регіоні на дану послугу, ціну можна поставити і 200 і 300 грн, а потім жити на ставку що б тільки ганяти тих рибаків які будуть тебе посилати при озвученні ціни, або поставити ціну в 50-100 грн і приїхати два рази на добу і зібрати гроші з рибаків які не будуть від тебе ні втікати ні морозитись, ну це в ідеалі звичайно. :)

Особисто для мене потолок в ціні є 100 грн за добу чи день не принципово, тому що в ціну рибалки входить не тільки абонемент, зазвичай все інше тягне ще більше от і виходить разова рибалка 250-300 грн, крім того завжди є вибір куди податись що б збити тижневу оскомину.

Ну це був ліричний відступ, а що до Коршева, то наскільки мені відомо, водойма лише два роки як в оренді, кожного року зариблялась коропом, амуром, карасем, на цей рік планується благоустрій прибережної зони. Сам там не ловив, але спілкувався з рибалками як був на полюванні, то в принципі майже всі щось ловили в міру своїх можливостей, принаймі карпиків до кг бачив в уловах регулярно, по ціні то казали як домовишся, але якщо не було кльову то грошей брав символічно. На полюванні познайомився з орендарем, молодий і цілком адекватний чоловік, з правильним розумінням справи, цього року планую поїздити туди на рибалку, то скажу вже щось конкретно. 

Відео улову, для затравки, з літньої рибалки, не Коршів. :)

 

CAM02623.mp4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.02.2016 at 14:55, VaLeRa сказано:

цікаво - тобто якщо я приїду з сином якому 15 років, то мені потрібно платити вже за двох? при тому, що вудок в мене все рівно буде однаково чотири що на одного, що на двох...

якщо ви будете сімєю ловити на один гачок тді і купуєту один квиток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власник даної водойми буде проінформований про будь-які питання, які будуть тут задаватись. Я від його імені буду відповідати та писати про новини.

Поскільки вже тема створена то ще одну робити небачу приводу.

Цього року водойма поповнилась острівсем з якого можна буде ловити рибу а в перспективі на ньому буде бесідка (фото нище) 

На даний момент абонемент до 29лютого вартує 1500грн. 

Контаки власника: Юрій Береза +380938335822;  +380954384485 20160202_165845.thumb.jpg.6f6b41a279ba0620160202_163052.thumb.jpg.95daa9200de16720160202_163022.thumb.jpg.c13a42b913a605

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, PPArhangel сказано:

Власник даної водойми буде проінформований про будь-які питання, які будуть тут задаватись. Я від його імені буду відповідати та писати про новини.

Поскільки вже тема створена то ще одну робити небачу приводу.

Цього року водойма поповнилась острівсем з якого можна буде ловити рибу а в перспективі на ньому буде бесідка (фото нище) 

На даний момент абонемент до 29лютого вартує 1500грн. 

Контаки власника: Юрій Береза +380938335822;  +380954384485 20160202_165845.thumb.jpg.6f6b41a279ba0620160202_163052.thumb.jpg.95daa9200de16720160202_163022.thumb.jpg.c13a42b913a605

 

 

Цікавлять умови ловлі з абонементом. Як бути якщо зловив більше як 3 кг карпа ?  Кількість вудок якими можна ловити ? Як часто можна ловити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим класний ставок в Коршіві це тим що кльов залежитьсуто від погоди, на тому ставку немає можливості скинути чи підняти рівень води штучно. Буває приїдеш на якийсь став,  а кльову нема, питаєш в "месних" а вони і кажуть що хазяєн позавчора дамбу відкрив а на вихідні люди понаїжали, він касу зібрав і риба в ставі залишилась. 

Рекомендую Коршів

Безик так тримати  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даному ставку діє зона безкоштовної рибалки. одна особа на один крючок.

До березня місяця діє акція.Вартість  абонементу 1500 грн. Після березня 2000грн. Власник абонементу має ряд переваг:  Карпа, амура, товстолоба від 1кг до 3 кг. можна ловити в будь якій кількості, Бронювання сектору безкоштовне, та інші.

зимова рибака була практично безкоштовна, хоча планувалось брати 10 грн, проте коли було багато рибаків, то брали символічно по 5грн за жерлицю.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент неможу відповісти, але думаю що на томуж місті де була минулого року. Як тільки власник повідомить мене відразу відпишусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не до кінця зрозумів?

 

Норма відлова коропа, товстолоба, амура – 3 кг. ДОДАТКОВА ВАГА ВКАЗАНОЇ РИБИ ПРОПЛАЧУЄТЬСЯ ПО 60.00 ГРН/КГ.
Карпа, амура, товстолоба від 1кг до 3 кг. можна ловити в будь якій кількості

чи це тільки з абонементом?

 

і знижку для бордівців не завадило б,  як для нормальних пацанів, мо коли що допоможемо)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для власників абонемента деякі обмеження недіють. З приводу 100-метрівки постараюсь дізнатись найблищим часом.

Думаю що зможу домовитись про лояльність для адекватних бордівчан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

Доречі ставка там 2, вони обидва в оренді, чи тільки великий?

обидва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не був там. Скажіть, по фото видно шо навкруги поле, чи є там рослинність якась? в палатці з ночовкою веселіше як хоч якісь дерева є а не чисте поле)

ПС почитав правила, дещо обурило, але судячи по коментам деякі правили вимушені. Обовязково приїду влітку з дружиною на карасика)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є декілька дерев на протилежному березі, безкоштовна 100-метрівка біля кунга. Подивитись на територію можна з гугл карти супутника 

Як буду на місці постараюсь пофографувати місця для парковки, як доїхати і берег з водоймою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, PPArhangel сказал:

постараюсь пофографувати

було би дуже круто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я так і не зрозумів(звиняйте) то перепитую,можливо Ви пане PPArhangel знаєте чи уточните,буду дуже вдячний.

Короч, якщо ловити пів дня(приблизно) ну нехай з 5-6ранку до 13-14год.наприклад,то можна заплатити 75грн. чи пофік 150 рубасєй і хазяїна не ї........ чи можливо так можна до скажімо 14год.,а? то було б непогано))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...