Перейти до змісту

хто вкладав гроші в Хелікс


dimon18

Рекомендовані повідомлення

а фото тут до чого?

 

розказували мені про людей, які ходять рекламують вкладати гроші в хелікс. а самі цікавляться  в який то бізнес чи банкс свої гроші вкласти...

на зустрічну пропозицію вкласти свої ж гроші в хелікс який вони рекламують внятної відповіді не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ми частенько такими агресивними інвестиціями балуємось, знімали через приват картку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
1 хвилина тому, dimon18 сказано:

не стрьомно гроші сюди вкладати?
 

 

людська жадібність до халяви не немає меж :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво просто скільки хелікс проживе? 3 чи 4 роки! саме головне не прогадати!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вклала. Треба просто витягувати нарахування щоразу, а не залишати їх на рахунку. Коли відбивається тіло вкладу, а дивіденди ще нараховуються, то 50% витягувати, а інші продовжувати інвестувати. Так Хелікс буде працювати на вас, а не ви на Хелікс.

 

До речі, я зауважила одну спільну рису в наших людях. Перше, що вони думають-це: агааа....значить якшо я підписуюсь під тебе, значить ти з мене будеш мати якийсь прибуток. І все. Штори на очі впали, і людина навіть не припускає, що основна ціль - власна інвестиція і власний прибуток. Самі ладні залишитись без вигоди, аби ти з нього ніц не получив.

 

Ну і п.с. Якщо хтось має бажання бути в Хелікс - велкам в приват)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в Луцьку відбудеться конференція по Helix. Всі бажаючі можуть прийти і послухати, отримати відповіді на свої запитання та просто вийти в люди)

Пишіть, кого цікавить - скерую куди і на котру підходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, inna8919com сказано:

скерую куди і на котру підходити

Ви розумієте, що хочете "скерувати" людей в структуру, котра має набір належних атрибутів фінансової піраміди?

знаєте про наявність, наприклад, ст.222 ККУ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минуты назад, rrid сказал:

Ви розумієте, що хочете "скерувати" людей в структуру, котра має набір належних атрибутів фінансової піраміди?

знаєте про наявність, наприклад, ст.222 ККУ?

 

Я ж не повідовляю завідомо неправдиву інформацію людям. Я маю свій позитивний досвід, інвестувала в цю компанію свої заощадження і отримую від неї пасивний дохід. Маю бажання поділитись цим досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, inna8919com сказано:

маю свій позитивний досвід, інвестувала в цю компанію свої заощадження і отримую від неї пасивний дохід

МММ також давало дохід, до пори, до часу...

але у всіх фінансових пірамід однаково сумний фінал для 70-90% учасників - вони не повернуть свої кошти, тим більше не світить "дохід"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я не розумію,чи то я такий наївний,в мене купа знайомих пхає гроші в той лохотрон...і нікого не смущають космічні відтсотки,і що очільником є колишній ммм...це ппц...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...