Перейти до змісту

Щедрувальники вчорашнього вечора і ранкові посіпаки


Такер

Рекомендовані повідомлення

Кожного року на Щедрий вечір прокручую в голові тему, як діти ставляться до процесу щедрування. Для когось це відповідальна і цікава традиція з цікавими якісно підібраними і виконаними щедрівками,а для декого заробляння грошей. можливо, до когось додому вчорашнім вечором та сьогоднішнім ранком щось цікаве стукало у двері!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора заходили два хлопаки років по 13 з гарною щедрівкою на українській мові під мотив "We Wish You A Merry Christmas", дуже сподобалося. За ними трохи молодші дівчатка-побекали і помекали. біля 22.00 в двері стукала банда молоді, здалися мені під "шафе" тому не відкривав. Зранку посівальники заскочили...пару слів і все, будь добрий і розплтись. всі отримали по 20 гривень але задоволення отримали тільки від перших гостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

99,9% це заробляння грошей.

я в дитинстві теж практикував такий спосіб заробітку але старався підговуватись щоб стидно не було.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

99,9% це заробляння грошей.

ну да, але це заробляння... деякі діти - готуються, вчать що треба співати (говорити) за це отримують свої перші чесно зароблені гроші, що в цьому поганого?

P.S. Пам'ятаю, на початку 90-х, можна було дати цукерок,мандаринів і діти були раді, а зараз - більше розраховують на гроші...життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ходять зараз реально менше... якщо хтось один зайде, то уже добре, а раніше... ууу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Кожного року на Щедрий вечір прокручую в голові тему, як діти ставляться до процесу щедрування.

ТО це треба в дітей питати. Я розумію, що канікули, і всі сидять в неті, але на Борді їх мало. всі у ВК переїхали.



м щось цікаве стукало у двері!

А чому середнього роду!  Ти вже дітей за людей не вважаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

99,9% це заробляння грошей.

ну да, але це заробляння... деякі діти - готуються, вчать що треба співати (говорити) за це отримують свої перші чесно зароблені гроші, що в цьому поганого?

P.S. Пам'ятаю, на початку 90-х, можна було дати цукерок,мандаринів і діти були раді, а зараз - більше розраховують на гроші...життя...

 

А я хіба казав, що в цьому щось погане?) 

Коли діти добре підготувались, гарно розказали(проспівали), то приємно і не шкода дати грошей. А є такі, що вивчить 2 рядочки, розкаже запинаючись і підглядаючи в листочок та ще й гляне невдоволено на подаровану суму)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@,

є батьки тих дітей. Мене батьки з дому не випустили би якби я не показав, що можу нормально розказати чи заспівати. До дітей я ставлюся краще ніж до дорослих, просто так виразився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питак дітей в які квартири заходили з підїзду-кажуть, що рідко хто відкриває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ходять зараз реально менше... якщо хтось один зайде, то уже добре, а раніше... ууу))

Ти просто вдома не буваєш. Я хворію і 3 дня вдома. Вчора було 5 "бригад". Сьогодні 10!. Почали з 8.50. Це реально напрягає, вже й не відкриваю. А в домофон вони сміливо дзвонять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось жлоб?

Це про мене?

Слово"ХВОРІЮ", нічого тобі не каже, зараза, грип і всьо такоє.

На Різдво колядникам віддав до 200-т гривень = цукерки.

Може й жлоб, не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.01.2016 14:28, vaz75 сказал:

хтось жлоб?

Це про мене?

Слово"ХВОРІЮ", нічого тобі не каже, зараза, грип і всьо такоє.

На Різдво колядникам віддав до 200-т гривень = цукерки.

Може й жлоб, не знаю.

це де такий активний район?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...