Перейти до змісту

PC vs. PS4 vs. XboxOne


romaxa11

  

97 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

 

On 21.05.2016 at 18:32, romaxa11 сказано:

Ну що сказати Uncharted 4 - нереальна бомба. Я не знаю коли його сонька випустить для ПК, тому просто сприйміть на віру.))) 

    Ще варто спробувати journey та  god of war3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, case_l сказано:

 

    Ще варто спробувати journey та  god of war3

вони в мене є) але фіг знати коли буду грайкати. 

Трохи вникнувши в дану тему, я можу пояснити в чому помиляється Зеротул на рахунок консолей. За 300 баксів чистого бюджету створити ігровий ПК нереально. Та й Сонька не може, тому вона в мінусах, або в нулю по випуску заліза. В мінусах, або в нулю. Бо заробляє вона на ексклюзивах і інших іграх заточених під її платформу і заробляє дофігіща. І планку піднімає таку, що може тільки рокстар витягне, я надіюсь з ГТА6))) Тобто залізо, яким козиряють ПКбоярє, воно взагалі вторинне і граючи в 4-й анчертед я це зрозумів. Тому зарано не спішіть хоронити)

 

Хтось пригадує мультик Стівена Спілберга про пригоди Тін-Тіна? Так от 4-йпри десь такій якості картинки по екшену взуває той мульт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, case_l сказано:

@Zerotul Отримав вже прискорення від directx12? :D

Ну куда больше чем фиксированные 30 фпс превращающей игру в слоумо и пошаговую стратегию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zerotul сказано:

Ну куда больше чем фиксированные 30 фпс превращающей игру в слоумо и пошаговую стратегию.

У геймплеї фпс відіграє одну з останніх ролей :) . Хіба в грі немає ніякого  цікавого сюжету, задумки, тоді дійсно фпс виходить на перший план.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, case_l сказано:

У геймплеї фпс відіграє одну з останніх ролей :) . 

Сам же начал за фпс-странный ты. К тому же от фпс зависит восприятие геймплея-когда кап фпс 30 и идут просадки-это уже не игра. Когда фпс 60 и идет просадка, то она практически не ощущается.

Цитувати

Хіба в грі немає ніякого  цікавого сюжету, задумки, тоді дійсно фпс виходить на перший план.

Удивительно наблюдать за людьми считающих, что все талантливые сценаристы работают только над консольным эксклюзивами, а в остальные сферы они и не потыкаются ибо не эксклюзивно. 

Картинка старая, но показательная. Вся эксклюзивность консолей это несколько распиаренных, хотя и часто отличных игр, в одном поколении консоли. За обратную совметсимость можно и не вспоминать.

3uZQpxB.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zerotul сказано:

Удивительно наблюдать за людьми считающих, что все талантливые сценаристы работают только над консольным эксклюзивами, а в остальные сферы они и не потыкаются ибо не эксклюзивно. 

Талановиті не замикаються на платформі x86 - бо це нонсенс, за це ніхто не платить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul, як користувач плойки під назвою PS4 хочу озвучити для тебе хорошу новину: Анчартед це революція в геймінгу, після неї кожній компанії прийдеться піднімати планку або дуже високо або зникнути. Так що користі від плойки навіть для ПК бояр буде дофігіщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, case_l сказано:

Талановиті не замикаються на платформі x86 - бо це нонсенс, за це ніхто не платить :)

Лол, но плойка и хуан тоже работает на х86.

 

Цитувати

Zerotul, як користувач плойки під назвою PS4 хочу озвучити для тебе хорошу новину: Анчартед це революція в геймінгу, після неї кожній компанії прийдеться піднімати планку або дуже високо або зникнути. Так що користі від плойки навіть для ПК бояр буде дофігіщі.

К сожалению, каким бы класнным анчартед небыл, планку для других игр он не поднимет, так как мало кто захочет замахнуться на такого гиганта и с большой вероятностью сфейлить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Zerotul сказано:

Лол, но плойка и хуан тоже работает на х86.

 

Та ти шо :) Капітан очевидність :)  Але чомусь ексклюзиви не працюють ніде крім консолі :)   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/24/2016 at 22:53, case_l сказано:

Та ти шо :) Капітан очевидність :)  Але чомусь ексклюзиви не працюють ніде крім консолі :)   

Да ладно, ты наверное шутишь-быть того не может. Как будто все зависит от разрядности. Продолжайте радоваться двум с половиной эксклюзивам на плойке и полтора 

"уже почти не будет эксклюзивов" на хуане. 

Console gaming represented 36.1% of the game platform market in 2013.  In 2016, it is projected to represent 32.4% of the market.  I think "dying" is much too strong a word, but it is in a decline.  It is primarily giving up its share to tablet gaming, which had a 5.3% market share in 2013 and is projected to have a 16.2% share in 2016.

Рынок мобильных игр растет и долю он будет отхватывать у консолей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продажа четырёх миллионов консолей Sony PlayStation 4 в третьем квартале календарного года заставила Sony пересмотреть прогноз по поставкам PS4 в этом финансовом году в сторону повышения. Согласно текущим ожиданиям, компания намеревается продать 17,5 млн приставок PlayStation 4 в текущем финансовом году, который заканчивается 31 марта 2016. Если прогнозы компании сбудутся, то к концу первого квартала 2016 глобальные продажи PS4 составят 39,8 млн единиц. Учитывая, что предсказания Sony довольно консервативны, существует большая вероятность, что общие поставки PlayStation 4 к тому моменту значительно превзойдут 40 млн единиц при условии, что компания сможет удовлетворить спрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Подтверждена разработка 4K-версии PlayStation 4

Слухи о разработке более высокотехнологичной версии PlayStation 4 ходили несколько месяцев, и вот, наконец, они были подтверждены. Президент и исполнительный директор Sony Interactive Entertainment Эндрю Хаус (Andrew House) рассказал изданию Financial Times, что новая версия PlayStation 4, которая, вероятно, получит название Neo, будет дороже актуальной модели за $350. Хаус добавил, что она будет дополнять стандартную версию PS4. «Мы будет продавать обе на протяжении всего жизненного цикла», — заявил он.
Хаус отметил, что новая система разрабатывалась специально для хардкорных игроков. Так, официально подтвердился тот факт, что приставка будет поддерживать 4K-телевизоры. Вероятно, PlayStation 4 Neo станет идеальным вариантом для тех, кто нацелен на покупку шлема виртуальной реальности PlayStation VR.

Президент компании также развеял слухи о том, что разработчикам придётся создавать разные версии своих игр под разные модификации PS4. «Все игры будут поддерживать стандартную PS4, и мы предполагаем, что все или большинство игр также будут поддерживать высокотехнологичную PS4», — сказал Хаус.
Несмотря на подтверждение слухов, Хаус заявил, что консоль не будет представлена на E3 2016. По словам исполнительного директора, Sony хочет, чтобы на PlayStation 4 Neo можно было показать как можно больше подходящих под её характеристики игр. Хаус не рассказал, когда приставка поступит в продажу и сколько она будет стоить. Ранее ходили слухи о том, что консоль будет продаваться по цене в $399.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Microsoft полностью обновит техническую составляющую Xbox 

10 октября 2016 года глава отдела Xbox в Microsoft Фил Спенсер заявил, что компания не планирует использовать в обновлённой версии Xbox под кодовым именем Scorpio технические элементы Xbox One или Xbox One S. 

По его словам, разработчики поставили себе цель достичь в новой консоли «заметного скачка технологий». 

Xbox Scorpio будет работать на последних технология AMD. Спенсер подчеркнул, что в дизайне новой консоли компания отказалась от процессора AMD Jaguar, который установлен в PlayStation 4 и Xbox One. Вместо этого компания, скорее всего, выберет чип AMD Zen. 

По словам Спенсера, компания хочет добиться производительности новой системы в шесть терафлопс. Именно столько, по их подсчётам, нужно для корректной работы консоли в разрешении 4K. Поэтому от идеи «слегка повысить производительность» существующей версии Xbox One в Microsoft отказались. Спенсер добавил, что они «могли сделать PlayStation 4 Pro», но выбрали другой путь. 

Примерно два с половиной года назад мы начали задумываться об обновлении технической части, что в итоге привело нас к Xbox One S и Scorpio. Мы поиграли с мыслью выпустить консоль помощнее уже в этом году — я бы сказал, уровень PS4 Pro это как раз то, о чём мы думали — добавить туда процессор, видеокарту, память из тех, что уже выпустили. Но мы решили пойти другой дорогой. Посмотрев на Scorpio и 4K, мы решили достичь того, что показалось мне более ощутимым скачком технологий. Это было то, на чём мы хотели сфокусировать внимание. глава отдела Xbox, Фил Спенсер 

Спенсер также заявил, что Xbox Scorpio не заменит Xbox One. В Microsoft рассматривают новую консоль как «премиальную», и цена у неё будет соответствующей. 

12 октября 2016 года Microsoft анонсировала конференцию, на которой может расскзаать о подробностях некоторых своих устройств, в том числе Xbox Scorpio. Конференция пройдёт 26 октября 2016 года в Нью-Йорке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

підтримаю того, хто вище писав, що "uncharted 4 бомба". гра просто шикарна. враховуючи, що гра ексклюзив на PS4, то сумісніть просто ідеальна. 

графіка просто шикарна, причому не суто як для консолі, але і відносно ПК. безліч маленьких деталей, текстури і все решта-нарікань немає взагалі. фпс стабільно високий, просідань немає, іде просто гладенько. 

приємний сюжет, причому видно, що він розроблявся адекватними людьми для адекватних людей, тому він не напічканий бездумним убиванням всього і вся. це проявляється у тому, що в грі є суто маса рівнів, де не потрібно з автоматом наперевіс косити ворогів або різати всіх підряд ножем. а є цілком спокійні рівні, наприклад в аквалангу підняти на поверхню затонулий вагон з дна моря або зробити інші, цілком банальні і спокійні речі. знаєте, це дуже приємно сказується на сприйнятті гри-мене вже давно дістали ігри по принципу "вбий всіх", де всю гру пре екшн і ти тільки те і робиш, що гоцаєш по парі кнопок аби всіх убивало. наприклад, не знаю чому, але мені дуже сподобався ненапряжний рівень, де він просто блукав у себе по хаті, постріляв з дитячого пістолета на присосках, поблукав по хаті, повечеряв з дружиною і погрався на її PS2 (відсилка до старих консолей) у міні гру. І хата у нього така затишна, я б сам у такій жив. Причому, вона побудована і обставлена дійсно як жилий будинок, а не сарай для екшен сцен. Гра варта того, аби пройти. 

 

 

А в даному контексті підтримаю консольщиків-дійсно, в плані ігрового апарату, краще взяти консоль. Я сам до цього довго йшов, змінив чимало ПК і лептопів (читай-ноутбуків), ігрових і не дуже. Але я нарешті зрозумів просту істину-ігри на консолі виходять раніше, частіше, є купа ексклюзивів, плюс вони краще адаптовані під консоль. З іграми немає ніяких танців з бубном, які є на вінді, навіть якщо гра ліцензійна. Немає ніяких системних вимог, немає якихось проблем по сумісності. Усе елементарно просто-на коробці пише, що гра підтримується твоєю консоллю-значить 100% вона підтримується. Купляєш гру, вставляєш в приставку, граєш і знаєш, що все буде так, як і має бути.

Аксесуари теж варті того. От випустили VR від HTC VIVE, а толку? У мого друга вдома стоїть, я мав можливість погратись на ній. Так, круто. Але... У нього відгороджено під це цілий кусок кімнати. В нього під ці потреби суперпотужний ігровий пк, який потягнув йому на 2к доларів. З топовою відяхою і всім рештою. Ну ок... додамо до цього супердорогий хедсет-800 баксів+. До нього докупляються муви і сенсори, що показують рамки на екрані VR, коли ви підходите "за межі зони", коротше, коли підходите до стіни чи столу. В шоломі він вам показує решітку як в тюрмі-значить далі йти не треба, бо можна вдаритись. Окей, муви і сенсори ще пару сотень баксів. 

VR від соні можна зібрати значно дешевше. Сама приставка $300, шолом з камерою і мувами ну ще хай $600+. За штуку баксів можна мати приблизно все те ж саме, що на ПК за три. 

 

Єдине, я повторюсь, єдине, чим виграє ПК-це вартість ігор. По-перше, можна скачувати і халявні ігри з торентів. З Соні так не проканає, з іксбоксом теж. По-друге, вартість ігор у стімі значно менша, ніж блюрейних двд. Часто ціна ігор відрізняється не те що у відсотках, а в рази. Сьогодні надибав Батлфілд 1 на PS4-японамать, $60 проста версія, а ексклюзивна версія $80. Еееех. Жаба задавила, не взяв. Почекаю поки подешевшає. Я розумію, що в Україні може ціни трохи нижчі на ліцензійні ігри під PS4 і Xbox, але не факт. Ну в Українському стімі точно дешевше, та і в американському теж. Але гемор з апдейтам ПО і особливо з заміною заліза-та ну нафіг. Ігровий ПК живе значно менше за ігрову консоль в плані підтримуваності ігор. Для приставок це 5-6 років, а для пк років 2-3. Якшо гратись і купляти конкретно те, що подобається, а не все підряд, то різниця все ж на користь приставок. 

Ну і додайте до цього ексклюзивні ігри. На ПК вони, звісно, теж є, але це як правило стратегії. Я особисто чекаю Red Dead Redemption 2 на консолях, дуже хотів свого часу погратись в першу частину і не мав такої можливості, адже гра суто під PS3 і xBox 360. Це типу GTA на дикому заході-ковбої, коні, стрілянини і золота лихоманка. 

 

Ну і останнє-комп'ютер все ж зроблений для роботи, а не для ігор. Тому щонайменше раз в рік треба переставляти віндовс, апдейтити драйвера, ПО і тд, ставити антивірусник, кодеки, той же діректХ і...і качати патчі під ігри. З приставкою живеш і горя не знаєш-кнопка включив, кнопка виключив і комфортний геймпад. 

Я розумію, що в Україні простіше поморочитись і качнути все з торента, але в країнах заходу за скачування пальоного контенту дрюкають, причому неслабо. Свого часу отримав повідомлення (лист) за скачку серіалу торентом, погрожували штрафом і судом. Навіть докачати не встиг. А в деяких країнах (типу Німеччини, Канади), одразу присилають штраф, без всяких попереджень. Причому, штраф там не для галочки, а так, аби навчити раз і назавжди-від кількох сотень і до кількох тисяч. Коротше, собі дешевше купити і не морочитись. За консолями майбутнє, принаймні в ігровому плані і в плані розваг (4к відео, VR і решта). А от ПК все більше будуть ставати робочими інструментами і відносно ігор все більше будуть обслуговуватись в останню чергу, як це було у випадку з усіма відомими тайтлами-гта 5 тому яскравий приклад. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Bit сказал:

Єдине, я повторюсь, єдине, чим виграє ПК-це вартість ігор.

Не єдине. В ПК є маса плюсів. 

До того ж на плойці нормально не пограєш шутери. А якщо мова йде про мультиплеєри з прицілом на скіл (UT, CS, Quake, DOOM) - то альтернативи ПК нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Ну і останнє-комп'ютер все ж зроблений для роботи, а не для ігор. Тому щонайменше раз в рік треба переставляти віндовс, апдейтити драйвера, ПО і тд, ставити антивірусник, кодеки, той же діректХ і...і качати патчі під ігри. З приставкою живеш і горя не знаєш-кнопка включив, кнопка виключив і комфортний геймпад. 

К чему этот детский лепет. Первые игры были созданы на ПК, игры пишут на ПК и под ПК. Игры лишь 1 из сотен направлений испльзования ПК под одной оболочкой.

Переставлять Виндоус давно не надо-есть откат, ресет и много других способов вернуть молодость винде за несколько минут. Антивирус кодеки и дистрибутивы это незначительная цена использования агрегата 100 в 1.

Вопрос цены меня всегда удивлял- купи консоль, акссесуары, мягкий диван и большой телик если хочешь играть с нового дивана. Думаю что из всего этого можно некислый такой комп забабахать + цены на игры, которые имея консоль, наверняка будешь покупать много. Хотя сколько там игор- с десяток эксклюзивов на поколение, остальное мультыплатформа, которую явно лучше играть на клавомышке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Zerotul сказано:

Вопрос цены меня всегда удивлял- купи консоль, акссесуары, мягкий диван и большой телик если хочешь играть с нового дивана.

На пк граю також на дивані із геймпадом, дякуючи xbox.

14 годин тому, Zerotul сказано:

Первые игры были созданы на ПК, игры пишут на ПК и под ПК.

Зараз розробники більше будуть орієнтуватись на консолі, бо денуво взломана, а консоль ні.

14 годин тому, Zerotul сказано:

остальное мультыплатформа, которую явно лучше играть на клавомышке.

Лише fps і rts зручніше.

14 годин тому, Zerotul сказано:

цены на игры, которые имея консоль, наверняка будешь покупать много

На консолях можна обмінюватись дисками.

@Zerotul і ще такий факт - The Witcher 3: Wild Hunt - 70% продаж игры приходится на консоли

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, alexvvv сказано:

На пк граю також на дивані із геймпадом, дякуючи xbox.

Зараз розробники більше будуть орієнтуватись на консолі, бо денуво взломана, а консоль ні.

Лише fps і rts зручніше.

На консолях можна обмінюватись дисками.

@Zerotul і ще такий факт - The Witcher 3: Wild Hunt - 70% продаж игры приходится на консоли

 

1.Тоесть бабок ты потратил в 2 раза больше и на комп и на всю консольную акссесуарщину. А как же компьютер это дорого и прочее?

2.Я слышу басню о смерти Пк гейминга с конца 1990-х. Денуво, несмотря на всю мою нелюбовь к ней, свою функцию выполняет-гарантирует пару месяцев продаж, а не непробивную защиту.

3.Хрень. На клавомыше лучше играеться все, кроме симуляторов футбола(баскетбола итд) и файтингов. Любая нормальная РПГ на консолях преврщается в пошаговое нечто либо в унылый слешер с перекатами вместо толкового АРПГ.  Клавомышь по скорости и точности лучше везде, кроме некоторых жанров где  контроль мышкой реализовать невозможно. Это подтверждается отсутствием киберспорта на консолях. Ну а то что контроллер абсолюно бесполезный во внеигровых реалиях вообще можно не спорить.

4.Тот же фемили шеринг на стиме, ну и пиратство никто не отменял.

5.Не вижу проблем в статистике. Дело в том, что на консолях мало годноты, вот и набросились☺.На Стиме продано 2.200.000, на гоге цифр нет, но в начале продаж игры, на гоге покупали в 2 раза больше чем на стим+ точно не учтен ориджин и это на глаз получается окол 4-4.5 млн проданных копий на ПК только в цифре. И это из 10млн проданных копий(чуть больше на данный момент так как точных цифр нету).

И вообще получать графический обрезок втридорога. Я купил Ведьмака за 615 рублей(рублей КАРЛ). На консолях даже сейчас цена космическая и они еще будут говорить о экономии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zerotul сказано:

Я купил Ведьмака за 615 рублей(рублей КАРЛ)

Це ще раз підтверджує, що виробник на консолях більше заробляє і вони для нього будуть в пріоритеті.

2 годин тому, Zerotul сказано:

Хрень. На клавомыше лучше играеться все, кроме симуляторов футбола(баскетбола итд) и файтингов.

Це ще як сказати - на клавіатурі Rise of the Tomb Raider для мене меганезручно грати було, поки не взяв у руки геймпад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zerotul сказано:

Это подтверждается отсутствием киберспорта на консолях

кіберспорт - це вузькоспеціалізована ніша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

Це ще раз підтверджує, що виробник на консолях більше заробляє і вони для нього будуть в пріоритеті.

 

При всем этом, несмотря на то, что цифровые продажи составляют 25%, от них CDPR получила 50% доходов в связи с тем, что часть доходов забирают себе ритейлеры.  -угадай какая платформа принесла больше всего цифры и соответственно прибыли.

Ведьмак на ПК дешевле из-за Гога, так как не надо платить ритейлеру и платформодержателю, типа сони и мелкомягких и это не значит что ПК приносит меньше прибыли. Цена ниже из-за  конечных меньших затрат.

Цитувати

Це ще як сказати - на клавіатурі Rise of the Tomb Raider для мене меганезручно грати було, поки не взяв у руки геймпад.

Как говорится, рожденный с геймпадом....

Цитувати


кіберспорт - це вузькоспеціалізована ніша

 

Глупость. В конце 90-х она была узкая, а теперь в киберспорте вертятся миллиарды денег. Основной компонент КС-соревновательность, а так как консольным играм соревновательность, динамичность и скилл не присущ в полной мере, поэтому и КС у консолей нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zerotul сказано:

Как говорится, рожденный с геймпадом....

Я би так не сказав - в молодості зависав на fallout2/heroes3 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...