Перейти до змісту

PC vs. PS4 vs. XboxOne


romaxa11

  

97 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

 

В 18.01.2016 14:19, klyots сказал:

 

г) Ціна готового рішення:

Ціна нового ігрового ПК знаходиться в діапазоні 700 - 1000 у.о. Пропоную зняти 190-200 у.о. закладених на монітор (23″, матрица IPS/e-IPS/PLS, DVI). Тобто 500-800 у.о. Оптимальна конфігурація дозволить комфортно грати на високих-середніх для ПК принаймні 3 роки, а далі на рівні графіки консолей до кінця (не не знаю чийого :)).

Ціна PS4 знаходиться в діапазоні 350-400 у.о. (Кому цікаво може додати 250 у.о. на телевізор FullHD 32″, матрица IPS, тобто загальний мінімум 600 у.о. )

Ціна Xbox One знаходиться в діапазоні 350-400 у.о. (з телевізором звісно ж та сама історія)

Видно що ціни ви геть не моніторите, нормальна відеокарта типу 980 буде коштувати 16-20 тисяч, а це навіть не ti версія.

В радеонів топи теж по 20k+. Додавайте інші комплектуючі, і у вас виходить 2-3 консолі теперішнього покоління.
Звісно зараз набіжать кричати що у когось там 660 і все тягне чудово. Я не сперечаюся, хоч тести говорять про інше. Спеціально вчора заходив, запускав uncharted 2, на плазмі 32 графіка шик, ніяких глюків тормозів і тд. На компі ж , рідко щось іде без просадок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені також говорили, що вкласти в комп потрібно десь до 1500 баксів. А PS4 можна придбати вже десь в районі 350баксів. Різниця в чотири рази. Але в кожного своя думка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, AnimaNoir сказал:

 

Видно що ціни ви геть не моніторите, нормальна відеокарта типу 980 буде коштувати 16-20 тисяч, а це навіть не ti версія.

В радеонів топи теж по 20k+. Додавайте інші комплектуючі, і у вас виходить 2-3 консолі теперішнього покоління.
Звісно зараз набіжать кричати що у когось там 660 і все тягне чудово. Я не сперечаюся, хоч тести говорять про інше.

Рівняти шота з пальцем тут не нада.

980 порівняно з приставками це як ферарі порівняно з жигулями.

Щоб приблизно отримати якість консольної графікі якраз і достатньо 660-750

Щоб не буть голослівним

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, silia сказал:

Рівняти шота з пальцем тут не нада.

980 порівняно з приставками це як ферарі порівняно з жигулями.

Щоб приблизно отримати якість консольної графікі якраз і достатньо 660-750

Щоб не буть голослівним...

Ви самі порівняння хоч дивились?) Відміннісь мінімальна, а у випадку ps4 з 2-3 метрів взагалі не буде. Давайте порівняєм графіку ексклюзивів коли ті підтягнуться. Справа не в залізі, а в прямих руках. Як досі памятаю, коли вийшов God of War 2 нове покоління консолей вже було як рік два, але графіка там була шик, і це то на старенькій ps2.

На рахунок GTA щоб не бути голослівним
http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому PS4 не тягне у fullhd battlefield 4, а 7770 1G працює, то про який комп за 1500 баксів може бути мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГТА5 гра для минулого покоління консолей. Наскільки я розумію до тепер був адаптаційний період з переходу від старого до нового, а в 2016 починається весь жир ось тут і поговоримо) І про графон і про лаги і про фпс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та немає про що говорити - у консолях процесори слабенькі і шина памяті для відекарти 128біт - а це критично. Саправа в тому, що консолі на момент релізу вже мали слабеньке залізо, а xbox one із ddr3 - це взагалі нікуди не годиться.

мультиплатформа на консолях відстає від PC, а ексклюзивів багто немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, AnimaNoir сказал:

Ви самі порівняння хоч дивились?) Відміннісь мінімальна, а у випадку ps4 з 2-3 метрів взагалі не буде.

Ти хоч мій пост прочитав перед тим як кинутись захищать свою позицію ?) 

Чи назву відео не помітно ?

Люди спеціально на дешевому залізі виставили якість гта ідентичну приставочній, і щоб не виникало запитань зняли ролік з датчиком фпс на обох платформах. І в них там самий дешевий І3 і відяшка 750 

На ПС4 стоїть лок в 30 фпс а на компі за таку саму ціну на такій же графіці 30-45. 

Це до того що не дивись на тести які робляться в вері хай графікс, вері хай приставка ніколи не видавала. Про 60 фпс на приставці теж зачасту тік мріяти приходиться, так що якщо тобі хватає приставочної графікі то нема чого рот розявляти на 980 і подобні відяшкі.

 

ЗІ Можеш на їх каналі подивитись інші ігри протестовані на тій же конфігурації і зняти рожеві окуляри. ПС 4 рівносильна компу за ті ж гроші і ніякої економії в залізі нема. А от в свободі значно урізана і не дає тобі можливості настроїти гру під себе. Я наприклад ненавиджу розмиття в іграх і стараюсь його скрізь відключить, подекуди це можливо лише правленням вручну іні файлів але я можу це зробить на пк а от на приставці пришлося б жрать що накідали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, romaxa11 сказал:

Наскільки я розумію до тепер був адаптаційний період з переходу від старого до нового, а в 2016 починається весь жир ось тут і поговоримо) І про графон і про лаги і про фпс)

2 рокі прошло, 2 рокі Карл як вона на ринку. І це при тому що це не пс3 і пс2 де унікальна архітектура і разрабам нада навчитись її юзати. Це стандартний х86 де всі знають що з нього можна вижати і революції далі точно ждать нема чого. Да буде до кінця покоління ще ігр з 3-5 від внутрішніх компаній соні з вилизаним всім до блеску але це все, на більше нажаль надіятись нема чого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, silia сказал:

Ти хоч мій пост прочитав перед тим як кинутись захищать свою позицію ?) 

Чи назву відео не помітно ?

Люди спеціально на дешевому залізі виставили якість гта ідентичну приставочній, і щоб не виникало запитань зняли ролік з датчиком фпс на обох платформах. І в них там самий дешевий І3 і відяшка 750 

На ПС4 стоїть лок в 30 фпс а на компі за таку саму ціну на такій же графіці 30-45. 

Це до того що не дивись на тести які робляться в вері хай графікс, вері хай приставка ніколи не видавала. Про 60 фпс на приставці теж зачасту тік мріяти приходиться, так що якщо тобі хватає приставочної графікі то нема чого рот розявляти на 980 і подобні відяшкі.

 

ЗІ Можеш на їх каналі подивитись інші ігри протестовані на тій же конфігурації і зняти рожеві окуляри. ПС 4 рівносильна компу за ті ж гроші і ніякої економії в залізі нема. А от в свободі значно урізана і не дає тобі можливості настроїти гру під себе. Я наприклад ненавиджу розмиття в іграх і стараюсь його скрізь відключить, подекуди це можливо лише правленням вручну іні файлів але я можу це зробить на пк а от на приставці пришлося б жрать що накідали

Я то читав. А на яких параметрах собсно запускали в даному відео? Я ж не спорю, що мультиплатформа виглядає краще на пека за пару тисяч вічозелених. Якщо є гроші, то вперед на амбразуру. Повторюсь-  сам сижу на пека вже років 12, але відкидати через це обєктивні аргументи як мінімум тупо. Не чув щоб хтось жалівся наприклад на погану графіку чи глюки в консольних версіях останнього Бетмена.

P.S про рівняння шото с пальцем повторите коли вийдуть нові ексклюзиви де на пека такої графіки не буде ще пару років.  Особисто чекав Alan Wake, і залюбки погравби The Order 1886.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом пішла мода на захист Denuvo, якщо його не зможуть взламувати, тоді буде більше сенсу купувати консоль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AnimaNoir сказал:

Я то читав. А на яких параметрах собсно запускали в даному відео? Я ж не спорю, що мультиплатформа виглядає краще на пека за пару тисяч вічозелених. Якщо є гроші, то вперед на амбразуру.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-grand-theft-auto-5-pc-face-off - зсилка на детальну статю з відео де описують на якіх настройках ітд. 

Звідти я тобі привів докази що мультиплатформа на ПК починає краще виглядать якщо в тебе комплектуючі трохі кращі за ігровий мінімум якій на мою думку і починається з 660-750 відяшок. І не потрібні для цього одразу "пека за пару тисяч вічозелених"

1 час назад, AnimaNoir сказал:

 Не чув щоб хтось жалівся наприклад на погану графіку чи глюки в консольних версіях останнього Бетмена.

І ? Якщо ворнербразерс випустило кривий продукт це значить що на консолях все краще ? Просто це значить що контора ворнерів погано працює і не біше. 

Самий простий приклад це МГС5й. В попередньому поколінні кричали що на ПК ніколи не буде МГС і кічились ексклюзивністю і доводили що такі контори випускають ігри лише на консолях. Чим це все скінчилось ? Тим що на ПК в МГС5 найкраща графіка з усіх платформ і гра працює стабільно без глюків. 

Логіка тут дуже проста. ПК це величезний ринок якій приносить прибуткі, завдякі цифровій дистрибюції, і оминать його зараз ніхто собі дозволит не може тому все йде в мультиплатформу. Коли компанії при цьому халтурять вони отримують по руках рублем і їх гра не продається як той же бетмен. Тому чим далі тим більше ігри будуть націлені на те щоб на ПК гра мала як умога менше нарікань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, silia сказал:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-grand-theft-auto-5-pc-face-off - зсилка на детальну статю з відео де описують на якіх настройках ітд. 

Звідти я тобі привів докази що мультиплатформа на ПК починає краще виглядать якщо в тебе комплектуючі трохі кращі за ігровий мінімум якій на мою думку і починається з 660-750 відяшок. І не потрібні для цього одразу "пека за пару тисяч вічозелених"

І ? Якщо ворнербразерс випустило кривий продукт це значить що на консолях все краще ? Просто це значить що контора ворнерів погано працює і не біше. 

Самий простий приклад це МГС5й. В попередньому поколінні кричали що на ПК ніколи не буде МГС і кічились ексклюзивністю і доводили що такі контори випускають ігри лише на консолях. Чим це все скінчилось ? Тим що на ПК в МГС5 найкраща графіка з усіх платформ і гра працює стабільно без глюків. 

Логіка тут дуже проста. ПК це величезний ринок якій приносить прибуткі, завдякі цифровій дистрибюції, і оминать його зараз ніхто собі дозволит не може тому все йде в мультиплатформу. Коли компанії при цьому халтурять вони отримують по руках рублем і їх гра не продається як той же бетмен. Тому чим далі тим більше ігри будуть націлені на те щоб на ПК гра мала як умога менше нарікань.

Вас не переспориш. Про що може йти мова якщо ВИ вважаєте 660-750 ігровими відеокартами? Якщо навіть так, то новий комп буде коштувати до 1k зелені, що з ним буде через рік, думаю пояснювати не важко. Про цифри продаж взагалі смішно, порівняйте рівень піратства на пк і інших платформах. Порівняйте кількість ексклюзивів на пк ( крім тотал ворів і героїв більш не пригадаю) та інших платформах. Поки розробникам не дадуть прямий доступ до заліза без непотрібних API, буде темний ліс. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AnimaNoir сказал:

Вас не переспориш. Про що може йти мова якщо ВИ вважаєте 660-750 ігровими відеокартами? Якщо навіть так, то новий комп буде коштувати до 1k зелені, що з ним буде через рік, думаю пояснювати не важко. Про цифри продаж взагалі смішно, порівняйте рівень піратства на пк і інших платформах. Порівняйте кількість ексклюзивів на пк ( крім тотал ворів і героїв більш не пригадаю) та інших платформах. Поки розробникам не дадуть прямий доступ до заліза без непотрібних API, буде темний ліс. 

Вчись читати уважніше.

Я назвав ці відеокарти мінімумом якій дозволяє грати на рівні з консолями.

Щоб ти краще міг орієнтуватись то ПК такій приблизно як і той що використовують в наведеному мною відео коштуватиме в районі 13.5к грн за цінами http://rozetka.com.ua/, там же ти можеш глянути ціну і на ПС4 і що ми там бачим ? Ті самі 13600.

Що з ним буде через рік ? А нічого з ним не зробиться аж до слідуючого покоління консолей. Так як ігри будуть продовжувати виходити мультиплатформеними в основній масі а значить і вимогі рости не будуть.

 Якщо ж вкласти зверху трішки грошей і взяти мощніший процесор і відеокарту з повною підримкою ДХ 12 то це відразу відкриває людині двері в лігу "ПКбояр" котрі дивляться на консолі зверху в низ, бо можуть собі дозволити і кращі настройкі і біший фпс. 

Про ексклюзиви ти знову ж таки не прав. ПК по даному показнику якраз впереді планети всєй, ну мб на мобілках тільки біше ексклюзивів :) З найблищих релізів XCOM2. За минулий рік з того що згадав StarCraft II: Legacy of the Void, Pillars of Eternity, куча різної індюшатіни яка з собою принесла геніальний Undertale. 

Про продажі наведем статистику відьмака http://shazoo.ru/2015/09/25/33588/lish-30-prodazh-the-witcher-3-na-pc 
З  тої заметкі ми робим висновок що гра на ПК має рівну долю проданих копій як і на консолях, але так як на пк в основном продажі шли через цифру то прибилі з ПК версії гри разраби получили більше. І заміть що відьмак продавався з першого ж дня без ДРМ і ніякий "рівень піратства на пк" їм не помішав отримати чесно зароблені гроші.

Так що хватить розповідати старі заєжані міфи.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так любят говорить о эксклюзивах на консоли, но вся эксклюзивность это раздутая рекламная кампания и желание консолефагов тыцнуть этим раздутым эксклюзивом другим в лицо.

Пиратство? Пффф.....пк гейминг как и Европа-все загнивают, но никак не могут до конца. ПК гейминг хоронят с конца 90х, а он,скотина такая никак не сдохнет, а даже наоборот, выглядит здоровее.

Цитувати

Поки розробникам не дадуть прямий доступ до заліза без непотрібних API, буде темний ліс. 

Вот когда на ПК будут делать игры на АПИ с низкоуровневым доступом к  железу, консоли превратяться в калькуляторы Ситизен начала 80х в сравнении со средним ПК, но так как монополию на игровое АПИ держит Микрософт со своим ДиректХ, то им не выгодно выпускать низкоуровенвый Апи для ПК, так как продажи их недоконсоли упадут в днище.

Цитувати

Не чув щоб хтось жалівся наприклад на погану графіку чи глюки в консольних версіях останнього Бетмена.

Бэтмена на ПК делали 12 индусов-ПК как платформа тут не причем, а чистой воды жадность. Предыдущие Бэтмены выходили адекватными и были хорошо оптимизироваными.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ексклюзиви в першу чергу мають відмінну вилизану якість у всіх аспектах. Тому піар там заслужений. Взагалі тут не має про що сперечатись ,кожен залишиться при своїй думці. Я можу назвати тисячу випадків неякісних портів на пека, мультиплатформа в тому числі і одиниці коли навпаки. Що заважає розробникам ілітної платформи робити якісні проекти? Нічого не заважає, все просто, пека приносить менше грошей. От і вся правда. Можна до посиніння доводити протилежне, але люди які не одну собаку на цьому зїли вважають саме так. Бабло править балом, як і скрізь в бізнесі. Ваша проблема в тому що ви по собі судите тенденції в ігровій індустрії. Україна це взагалі не ринок для цифрової дистрибюції, це капля в морі. Поки європейська домохазяйка буде купляти консолі аби пограти на кухні в перериві між серіалами, вони будуть продаватися. Імхо і Dixi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zerotul сказано:

Вот когда на ПК будут делать игры на АПИ с низкоуровневым доступом к  железу, консоли превратяться в калькуляторы Ситизен начала 80х в сравнении со средним ПК, но так как монополию на игровое АПИ держит Микрософт со своим ДиректХ, то им не выгодно выпускать низкоуровенвый Апи для ПК, так как продажи их недоконсоли упадут в днище.

Зрозумійте, низькорівневий доступ буде використаний для того, щоб полегшити майбутні важкі ігри, для яких не буде вистачати сучасних топових карт, а старий код ніхто переписувати не буде :) . Тобто на виході ви ніякого прискорення не отримаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Нічого не заважає, все просто, пека приносить менше грошей.

Видать Стим, Ориджин,Юплей, ГОГ и прочие несут ужасающие убытки и терпят их лишь бы оставаться в "элите" 

Цитувати

Эксклюзиви в першу чергу мають відмінну вилизану якість у всіх аспектах

О чем можно спорить с человеком считающий Эксклюзивность гарантией качества.The Order 1886 -красивая киношка на 5 часов геймплея с сомнительной механикой и сюжетом детского мультфильма.

Да и эта ваша эксклюзивность дело шаткое-сегодня только на ПС4, а когда бабки кончаться, давай портировать на ПК. Дарк Соулсы это доказали.

Цитувати

Україна це взагалі не ринок для цифрової дистрибюції, це капля в морі

Купить игру в стиме теперь может каждый первый школьник. Украинский рынок конечно не китайский, но терять его никто не захочет

Цитувати

Ваша проблема в тому що ви по собі судите тенденції в ігровій індустрії.

Игры для консолей пишутся на ПК, рендер делается на ПК, мокап с помощью ПК и прочее и прочее, разница лишь в архитектуре-на горизонте ДХ12 и Вулкан. Угадай что станет с консолями когда ПК игры начнут писать на низкоуровневом Апи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul, назвіть PC шедеври з довгим гейплеєм, гарною механікою і толковим сюжетом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку, давайте збавляти рівень хамства. ПКбоярам не пристало нервуватись через якихось консолефагів)))

Що для мене означає "купи ПК". Це блін те ж саме, що "купи акваріум". 1000грн-2000грн - фіг там. А кращий насос, а апгрейднути освітлення, а рибок поцікавіших і подорощих, а щось на дно кинути для краси, а розхідники, корм, засіб для води і т.д. Я колись здуру купив 35л-акваріум і мене по правді вже він дістає помаленьку. В мене брат ще з років 5 тому зробив собі топовий ПК і все що його цікавило, що треба докупляти щоб топовість зберігалась. Воно мені вже тоді не сподобалось. А вперше нормально грати в ігри почав тільки з купівлею іксбокса. Тому для мене вже десь з рік не питання що краще для ігор. Зараз продав ікса, щоб компенсувати вартість пс4-ї.

Мені комфортніше з геймпадом в кріслі навпроти фулайчді тєлєка. Запустив собі стабільну грайку і валиш, не мучаючи ПК)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AnimaNoir сказал:

 Нічого не заважає, все просто, пека приносить менше грошей. От і вся правда. Можна до посиніння доводити протилежне, але люди які не одну собаку на цьому зїли вважають саме так. Бабло править балом, як і скрізь в бізнесі. Ваша проблема в тому що ви по собі судите тенденції в ігровій індустрії. Україна це взагалі не ринок для цифрової дистрибюції, це капля в морі. 

Нуу хз де ти побачив що по собі тільки судим... 

Вроді всі свої слова аргументую зсилками і звітами а от якраз в свою сторону чую голі неаргументовані міфи. 

Давай розберемся з тим що біше приносить грошей 

" EA опубликовала результаты за первый и второй квартал 2016-го финансового года, судя по которым, PC остается очень даже выгодной платформой для издателя. Согласно статистике, общий доход на PC составил 23% во втором квартале и 21% в первом, тогда как PS4+Xbox One принесли по 41% за первый и второй квартал. Учитывая, что PS4 ощутимо обходит Xbox One по продажам, можно предположить, что продажи на PS4 составили 23-25%, на Xbox One 16-18%.

Що ми тут бачим ? ЕА получає з ПК грошей стільки ж як і з приставок. Це я теж по собі сужу ? 

Йдем далі, що ж там у юбісофт 

"Процент продаж на PC по сравнению с прошлыми результатами этого года вырос на 5%. Количество проданных игр на ПК составили около 20% от общей суммы продаж. Больше всего игр продают для PlayStation 4, однако представители французского издателя отмечают высокий темп роста продаж игр для персональных компьютеров.

Полная статистика продаж игр Ubisoft приведена ниже:

PlayStation 4 — 27%

PC — 20%

Мобильные платформы: 18%

Xbox One — 12%

Xbox 360 — 10%

PlayStation 3 — 10%

Wii U — 1%"

Так що давай ти не будеш судити по собі а глянеш правді в очі що ПК зараз як мінімум рівноправна платформа яка находиться на взльоті і з кожним роком продажи на ній тільки ростуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Zerotul, назвіть PC шедеври з довгим гейплеєм, гарною механікою і толковим сюжетом?

Цитувати

After playing The Order: 1886 for myself and completing it during launch day, I’m sad to report that my playthrough only lasted for a mere 6 hours.The playthrough was on the “Normal” difficulty setting and was a first-time run. The 6 hours also included all of the cutscenes (which aren’t skippable) and even the end credits too.If you were able to skip all of the cutscenes, the actual gameplay it offers is very miniscule. Another disappointing thing about The Order: 1886 is the lack of things for you to see and do.

Да после такого даже Prehistorik выглядит лучше. Даже в Сталкере было интересней. А в общем вибирай любую https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PC_exclusive_games#B

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, romaxa11 сказал:

 В мене брат ще з років 5 тому зробив собі топовий ПК і все що його цікавило, що треба докупляти щоб топовість зберігалась. Воно мені вже тоді не сподобалось. А вперше нормально грати в ігри почав тільки з купівлею іксбокса. Тому для мене вже десь з рік не питання що краще для ігор. Зараз продав ікса, щоб компенсувати вартість пс4-ї.

Мені комфортніше з геймпадом в кріслі навпроти фулайчді тєлєка. Запустив собі стабільну грайку і валиш, не мучаючи ПК)

Хз що тобі мішало підключить той пк до теліка і так же свобідно грать нікого і нічого не мучаючи.

Про докупляння до ПК з нинішнім прогресом в залізі це теж видумкі. Мому системнику вже 3 рокі а я міняв в ньому тільки відяшку бо та була ще з попереднього. При цьому доставлять або мінять в ньому нічого особо і не нада ще років зо 2 бо проізводітельності хватає на хай і ультру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Zerotul сказано:

Даже в Сталкере было интересней. 

Просив назвати шедеври, але кривий вилітаючий сталкер (купував ліцензію) з дубовою анімацією, із звуком, який лунав із невідомих сторін, із слабеньким сюжетом був шедевром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...