Перейти до змісту

PC vs. PS4 vs. XboxOne


romaxa11

  

97 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я повний нуб в встановлені ігор на ПК, якщо є детальний огляд і стабільна версія, то я встановлю, але маленький глюк чи недокінця описаний процес і все. Далі кодеки, оптимізації графіки і т.д. Я можу пограти пару годин на тиждень, а тут тільки з встановленням потрібно повозитись півдня. Я не сперечаюсь якщо є час і натхнення, але це як на мене - нескінчена рулєтка.

З однієї сторони в тебе є два варіанти консолі - мізерний вибір і то вже PS4 дрюкає коробочку навіть в цій темі. Вибір унікальний і чіткий. Більше того, на років 5.  З іншого боку купу факів, характеристик по відяхах, процах, оперативках, їх узгодженню і постійному стрьомі що за ці гроші можна було купити щось краще вже за пару місяців. Тут вже мозги потрібно мати і час для цього, а це пару відсотків клієнтів порубатись в грайки. Я це все вже пройшов декілька разів і більше не хочу. Плюс, кімната з телевізором в більшості переважно пуста на ніч)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

Я повний нуб в встановлені ігор на ПК, якщо є детальний огляд і стабільна версія, то я встановлю, але маленький глюк чи недокінця описаний процес і все. Далі кодеки, оптимізації графіки і т.д. Я можу пограти пару годин на тиждень, а тут тільки з встановленням потрібно повозитись півдня. Я не сперечаюсь якщо є час і натхнення, але це як на мене - нескінчена рулєтка.

З однієї сторони в тебе є два варіанти консолі - мізерний вибір і то вже PS4 дрюкає коробочку навіть в цій темі. Вибір унікальний і чіткий. Більше того, на років 5.  З іншого боку купу факів, характеристик по відяхах, процах, оперативках, їх узгодженню і постійному стрьомі що за ці гроші можна було купити щось краще вже за пару місяців. Тут вже мозги потрібно мати і час для цього, а це пару відсотків клієнтів порубатись в грайки. Я це все вже пройшов декілька разів і більше не хочу. Плюс, кімната з телевізором в більшості переважно пуста на ніч)))

Я повний нуб в встановлені ігор на ПК, якщо є детальний огляд і стабільна версія,

 

Воувоувоу....купил игру, кликнул кнопку установить, играешь. Это с пираткой изредка нужно возится и то если получаешь игру на халяву то можно потратить немного времени на шаманизм.

 Далі кодеки, оптимізації графіки і т.д.

 

Редистрибутивы ставятся раз и навсегда и они используются не только для игр. 

Я можу пограти пару годин на тиждень, а тут тільки з встановленням потрібно повозитись півдня

 

Разленился ты).Пол дня это преувеличение и такое ощущение чтотебя мешки таскать заставляют)

 

 

  З іншого боку купу факів, характеристик по відяхах, процах, оперативках, їх узгодженню і постійному стрьомі що за ці гроші можна було купити щось краще вже за пару місяців

Нет, ну если каждые пару месяцев покупать что то получше, то конечно можно разорится. Попробуй продержаться несколько лет на одной конфигурации.

 

 

Плюс, кімната з телевізором в більшості переважно пуста на ніч)

Вот-вам еще телик подавай, да побольше-а он денег стоит немалых-вот и нет разницы в цене компа и консоли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul,

прикол в тому шо в більшості телік і так вже є 

Емм....да есть. У меня вон еще советский пылится и еще один кухонный, диагональ которого помещается в линейку? Как то неудобно будет, наверное, играть на кинескопе.

И даже если есть толковый и современный, ты ж его не из магазина стащил и не в лотерею выйграл, а выложил свои кровные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно міняв ТВ. Була велика плазма правда старенька. до неї були підключені - супутниковий тюнер, меліабокс з вінтом, приставка смарт_тв від ол_тв

купив нового (ясєн фіг що ще більшого :) ) - в ньому все це вже є - тюнер супутнику, медіаплеєр, тюнер т2, старт_тв, камера блін і ще якась шняга на жести. пульт ду - працює як пульт, як яля миша, розуміє жести і розпізнає голосові команди. не говорячи що до тв і так під'єднана безпровідна клава і миша.

 

я до того веду - як не крути в консолей як в окремого девайсу немає майбутнього. так вмерли плеєри і волкмени - коли кожен мобільний це плеєр. те ж буде і з консолями

це все буде відразу в телевізорі. там місця тьма, вся електроніка буде там.

всі допуски до сервісу аля стім чи щось на зразок будуть через мережу прямо лише через ТВ, ніяких приставок.

Буде просто пункт в меню типу Ігри - і купуєте підписку попадаєте на оранж чи стім, встановлюєте гру і вперед. джойстик в руки і пішов (той же блютус давно є в смарт_тв)

 

так от таке організувати в Майкрософту більше грошей і можливостей. Майбутнє думаю за ними - дадуть грошей медіахолдингам отримають ексклюзив на мережеві доступи (бо більшість тв в цивілізованому світі кабельне)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є один голос за коробочку)))

Питання в тому, що це вже буде не телевізор а ігровий відео центр в форм-факторі телевізора. І ціна буде: приставка плюс телевізор плюс унікальність поєднання. Питання тільки чого так мало виробників приставок, якщо питання настільки просте і так легко вирішується)?

 

 

 

Вот-вам еще телик подавай

А вам моніторчик 24-32 дюйми фулайчді з айпіесматрицею.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я за ПК, люблю коли є куди розширитись в *залізному* плані й ширше поле дії в медіаможливостях, навіть якщо я це використаю один раз  в рік. Вже давно тупо не граю декілька годин підряд в одну гру, за дві три години я трохи і борду почитаю, паралельно браузерку пограю, паралельно фільм подивлюсь, паралельно фільм скачаю ну й паралельно ще на якийсь форум чи сайт заскочу, це ще добре, що в жодній соціальній мережі не зареганий :) Та само й по залізу, часто не обовьязковий серйозний апгрейд (при умові відносно потужного так би мовити *стартового* компу) , через два три роки оперативки добавив й *відяху* поміняв, ще через рік *проц* і *мамку* (якщо чіпсет змінився), або просто *проц*, тим більше якщо *мамка* хороша й надійна, й так далі, хоча особисто вже компа не апгрейдив десь роки чотири, поки ніби на все вистачає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає нічого, і потрібна платформа для погратись то на мою думку консоль мастхев. І в теперішній ситуації ПС4 практично без варіантів (х-бокс імхо вартий покупки тільки заради якихось конкретних ексклюзивів).

Але якщо дома вже є ПК - то краще його просто підтримувати в актуальному стані. Це розтягує витрати коштів у часі та не дуже дорого якщо все робити правильно, особливо враховуючи що приріст потужності сильно сповільнився. І ніяких YOBA-ТОП конфігурацій з титанами не потрібно для "народного" fullHD. При адекватних налаштуваннях навіть на 7870 можна грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б сказав на середньо-високих в залежності від гри. В будь-якому випадку радикальної різниці в якості картинки в порівнянні з ультрами не буде. Звісно завжди знайдуться ті кому потрібно 120+фпс в відьмаках та 300+ в кс на моніторах що вміють лише 60. Але тим не менше: середньо-високі налаштування, на відеокарті середнього рівня 4-річної давнини. З процесорами ще веселіше - сидять на квадах/ксеонах 775 і цього достатньо в більшості випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сирйосли? Прошел ее дважды-никакого дискомфорта не почувствовал. Скорей всего сила привычки - если долго играть за геймпадом/клавиатурой/рулем, то становится трудно возвращатся на другие контроллеры.

а я тому і закидав 2-ва рази, бо не було геймпаду, а грати на клавіатурі таке - для мене збочення.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старкрафт - це нішова гра, не всім подобаються rts, щодо сталкера - то вона в консолі не вписалась по часу і Ви самі знаєте які були проблеми при розробці, а от метро є вже на консолях.

 

Опять аргументы не аргументы.Любая игра нишовая, не всем нравятся Last of us игр с худшим ИИ в истории игр, God of War, Heavy rain(больше фильм нежели игра)

 Але жодна із названих ігор не зрівняється із last of us  :) - не того калібру ігри. 

 

Не более чем твое личное мнение.

а я тому і закидав 2-ва рази, бо не було геймпаду, а грати на клавіатурі таке - для мене збочення. 

 

Ну вот-тебе збочення, а тем кто на клаве и мышке собаку сьел абсолютно нормально. Даже исконно консольные слэшеры очень даже прижились на ПК и Дарксайдерс доказал это.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот-тебе збочення, а тем кто на клаве и мышке собаку сьел абсолютно нормально. Даже исконно консольные слэшеры очень даже прижились на ПК и Дарксайдерс доказал это.

я геймпадом відносно недавно почав користуватись - також сидів на мишці і клавіатурі, але вони зручні лишу у fps/rts

Опять аргументы не аргументы.Любая игра нишовая, не всем нравятся Last of us игр с худшим ИИ в истории игр, God of War, Heavy rain(больше фильм нежели игра)

ясно, що тим, хто грав на youtube, вони можуть не подобатись :)

а на рахунок штучного інтелекту, звідки такі дані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ну вот-тебе збочення, а тем кто на клаве и мышке собаку сьел абсолютно нормально. Даже исконно консольные слэшеры очень даже прижились на ПК и Дарксайдерс доказал это.

я геймпадом відносно недавно почав користуватись - також сидів на мишці і клавіатурі, але вони зручні лишу у fps/rts

Опять аргументы не аргументы.Любая игра нишовая, не всем нравятся Last of us игр с худшим ИИ в истории игр, God of War, Heavy rain(больше фильм нежели игра)

ясно, що тим, хто грав на youtube, вони можуть не подобатись :)

а на рахунок штучного інтелекту, звідки такі дані?

 

ctrl%2Balt%2Bdel-%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B

http://coub.com/view/6lur

The-Last-of-Us-%D0%98%D0%B3%D1%80%D1%8B-

http://www.youtube.com/watch?v=Hjj0ZeDxP2I

http://www.youtube.com/watch?v=so6yW_TwaIU

http://www.gamefaqs.com/boards/652686-the-last-of-us/66378092

http://www.gamefaqs.com/boards/652686-the-last-of-us/66468972

http://www.gamefaqs.com/boards/652686-the-last-of-us/66796583?page=2

я геймпадом відносно недавно почав користуватись - також сидів на мишці і клавіатурі, але вони зручні лишу у fps/rts/rpg/adventures/mmos/quests/simulators(sims, simcity, airplane simulator etc) и прочих гибридах и поджанрах аля action-rpg/tbs/vertical and horizontal scroll shooters.

 

Исправил немного. Вот и  остается за гемпадом файтинги, которые на клаве играются со скрипом(хотя кто мешает играть по сети), отчасти слэшеры и отчасти симуляторы и те в большинстве спортивные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість з геймерів, які позволили собі купити 35 млн. PS4 і 15млн. Xbox, могли б позволити купити собі ігровий комп'ютер. Але вони вчинили так як вчинили. Тепер питання, скільки сучасних потужних відеокарт заточнех під геймінг сумарно продано.Це і буде реальна картина масової популярності, без глибокого занурення в особливості заліза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краща ігрова платформа на данний момент однозначно ПК через велику варіативність і свободу. Тут тобі і найбільша база ігр і величезний вибір аксесуарів (вплоть до того ж кінекта) і саме велике комюніті гравців які самі створюють моди гайди і подекуди навіть пишуть патчі до ігр якщо разраби довго не реагують.

 

Ну а зараз зруйнуєм пару легенд. 

1 Про проблеми з установкою і настройкою за тебе давно поторбувався стім. При першому запуску гри він сам перевіряє чи стоять в тебе всі потрібні для гри програми і якщо чогось не вистачає то він автоматично це встановить а тобі максимум прийдеться декілька раз клацнути некст або фініш 

2 Так як бішість ігр виходить на даний момент мультиплатфоменими то ніхто з разрабів не вкладується особо в проривні технології а відповідно системні вимогі докі не зміниться покоління консолей рости то і не будуть а значить що любий середній комп куплений сьогодні зможе грати ігри з кращою графікою чим на консолі протягом слідуючих років пяти. Да не на максі, але як показують порівняня сьогоднішніх ігр то в бішості випадків консольна графіка рівняється низьким настройкам на пк.

3 Як би там не крутились виробникі приставок але часи ексклюзивів пройшли. На даний момент всі варті увагі проекти виходять і на пк також. Хто не вірить може зайти просто подивитись список ексклюзивів на тій же вікіпедії. На ПС4 варте увагі лише Бладборн (є інфа що скоро і він буде на пк) і парочка ремастерів з ПС3. На цьому вся ексклюзивність закінчилась на даний момент. Да через років пару вийде ще декілька цікавих ігр, але чи варто купляти приставку зараз з надією що може щось цікаве випустять. На боксі ситуація не краща так як зараз там можна грати лише в хало і форзу.

4 На Пк можливо чудово грать перед телевізором використовуючи бездротовий контролер. Організувать це діло можна по різному. Steam Link один з варіантів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, silia сказано:

в бішості випадків консольна графіка рівняється низьким настройкам на пк

Не полностью согласен. Разница в графике есть, она очевидна, но не такая огромная чтобы  сравнится лишь с низкими настройками на ПК. Все же низкоуровневый АПИ это хорошая оптимизация и стабильность и консоли выдают картинку эквивалентную своему железу, пк же, из-за гребанного Майкрософта и  его убогого ДиректХ теряет часть мощности. Если бы игры на ПК работали под тем же АПИ(Будда храни АМД  и Вулкан)то текущего железа хватало бы на все 5 лет  на ультра настройках и консоли б давно вымерли(что не выгодно тем же мелкомягким). Посмотрим что будет с играми на 12 ДиректХ-обещают омг прирост и много блаблабла, хотя я лично ставлю на Вулкан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде приросту значного у directx12, до battlefield 4 є mantle патч - можете перевірити :) . Але ps4 не тягне battlefield 4 у 1080р - а це погано.  PS4 використовує opengl, але це їй мало що дає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, alexvvv сказано:

Не буде приросту значного у directx12, до battlefield 4 є mantle патч - можете перевірити :) . Але ps4 не тягне battlefield 4 у 1080р - а це погано.  PS4 використовує opengl, але це їй мало що дає.

Мантл лишь первый шаг-прототип, который улучшал производительность в связке процессор-видеокарта в случае если процессор не эквивалентен видеокарте, проще говоря слабее .  Вулкан же будет чем то большим и более объемным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul, покращень не буде, аналогічно як windows з кожним релізом працює все "швидше", те ж саме стосується і directx 12, який потрібен буде, щоб робити ще більш ресурсоємні ігри, але і залізо всеодно вони будуть вимагати топове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zerotul сказал:

Не полностью согласен. Разница в графике есть, она очевидна, но не такая огромная чтобы  сравнится лишь с низкими настройками на ПК. Все же низкоуровневый АПИ это хорошая оптимизация и стабильность и консоли выдают картинку эквивалентную своему железу, пк же, из-за гребанного Майкрософта и  его убогого ДиректХ теряет часть мощности. Если бы игры на ПК работали под тем же АПИ(Будда храни АМД  и Вулкан)то текущего железа хватало бы на все 5 лет  на ультра настройках и консоли б давно вымерли(что не выгодно тем же мелкомягким). Посмотрим что будет с играми на 12 ДиректХ-обещают омг прирост и много блаблабла, хотя я лично ставлю на Вулкан.

Ну тому там І була приписка "в більшості випадків". Да є разраби які випускають на всі платформи одинакові текстури ітд, але і при цьому на консолях обично йде занижене розширення а не чисте Full HD або частота обмжується 30 кадрами.

Про низькорівневий доступ згіден, але ти забуваєш одну маленьку річ. В консолях стоять ноутбучні АПУ від АМД з частотами в районі 1,6-1,8 і люба дискретна відеокарта рівня теї ж gtx 950 несе в собі стількі ізбиточної потужності що з легкістю перекриє відсутність низькорівневого доступу. 

А коли ігри на пк почнуть затачуватись під вулкан і дх12 то ця відеокарта отримає ще і додатковий буст і розрив буде тільки збільшуватись. 

Ну а на десерт от вам відео 

 

 

ЗІ В них на каналі можна подивитись багато інших відяшок з порівнянням графіки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

своїх 5 копійок:

а) З технічної (залізної) сторони найкраща ігрова платформа:
1. ПК (все що на написано вище). При чому був, є і буде (для ентузіастів точно). Ентузіасти в даному випадку люди з некривими руками, які крім пограти можуть і попрацювати головою.
2. PS4
3. Xbox One

 

б) По комфорту гри ПК краще за консоль, так як будь-який ПК можна перетворити в  консоль (кількість коштів до уваги поки не беремо). Окремо треба відзначити:

1) Шутери і РТС на ПК під мишку - геймпадом грати можна, але як кажуть "game experience" не той.

2) Kinect - для діток саме те.

3) Move Gun - правильна концепція для шутерів на консолі.

 

в)  Оптимізація ігор з коробки краща на консолях (унітарність заліза), для ПК все залежить від працелюбності авторів гри і заліза з якого Ви склали свій ПК. (Більшість ААА проектів так чи інакше (після патчів) знаходять оптимізацію для комфортної гри - винятки тільки підтверджують правило). До речі деякі Ентузіасти (а хтось скаже збоченці) для гри використовують окрему ОС (гола ОС + DirectX + Microsoft Visual C++ ).

 

г) Ціна готового рішення:

Ціна нового ігрового ПК знаходиться в діапазоні 700 - 1000 у.о. Пропоную зняти 190-200 у.о. закладених на монітор (23″, матрица IPS/e-IPS/PLS, DVI). Тобто 500-800 у.о. Оптимальна конфігурація дозволить комфортно грати на високих-середніх для ПК принаймні 3 роки, а далі на рівні графіки консолей до кінця (не не знаю чийого :)).

Ціна PS4 знаходиться в діапазоні 350-400 у.о. (Кому цікаво може додати 250 у.о. на телевізор FullHD 32″, матрица IPS, тобто загальний мінімум 600 у.о. )

Ціна Xbox One знаходиться в діапазоні 350-400 у.о. (з телевізором звісно ж та сама історія)

 

д) Ціна ігор (аналогія з витратними :)). За офіційні писати сенсу нема.

1) ПК - ціна трафіку. Комусь ліцензія+ліки, комусь репак (суть не змінюється).

2) PS4 - чекаємо кастомну, на разі обхід з можливістю заливати цифрові версії.

3) Xbox One - чекаємо кастомну, по деяким даним умільці чекали/чекають перехід на Win10.

 

Можливі висновки:

1) Якщо у Вас є ПК неспішно апгрейтіть систему до сучасного оптимально рівня (оптимально по ціні - комплектуючи з Європи нові або б/в), щоб забезпечити високий-середній рівень графіки на ПК на мультиплатформі).

2) Якщо новий пристрій - основне питання скільки Ви плануєте витрачати на купівлю ігор. Якщо "0", тоді очевидно Ваш вибір ПК, при достатньому бюджеті, або при його відсутності прошиті консолі минулого покоління (особливо актуально при купівлі дітям).

2а) Якщо не розглядати минуле покоління консолей, то грубо кажучи у порівнянні з ПК економія в сторону консолі ~150-450у.е. (остання цифра насторожує - це по ціні щонайменше 7-8 ААА проектів). Тому бюджет, як і завжди, буде визначальним фактором для кожного.

3) PS4 vs. Xbox One. Якщо офіційно все однозначно - PS4 (тільки нові ігри). На користь Хуана можуть сказати тільки старі ігри, які переїжджають і клава+мишка (ніби не тільки для браузера, кнопки на джої вже можна перепризначати). Також фанати сподіваються що перехід на Win10 пришвидшить "створення ліків" - і на виході Ви отримаєте ПК підключене до телевізора за 350у.о. (без можливості апгрейту і "посередньою" графікою).

 

P.S. Щодо графіки, спілкуючись з молодшим поколінням, для яких консоль Xbox 360 перша платформа, графіки Rise of the Tomb Raider цілком достатньо для комфортного проходження при правильних налаштування картинки і фокусної відстані (ех кінескоп і СЕГА - на тоді цього було достатньо).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...