Перейти до змісту

PC vs. PS4 vs. XboxOne


romaxa11

  

97 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Темка впринципі вже десь рік як боян, але на Борді не знайшов, а темка була гаряча і може зараз хтось якусь добру думку скаже, поміркує, поділиться наболілим))) Щоб гарячіше зроблю я малята в темці голосування. В голосуванні намагався охопити максимально широкий спектр відповідей)))
 
Для затравочки відео з Шелдоном.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

Гарна стаття по темі, в якій сонька дуже жостко в певних моментах катрупить коробочку.

PS4 vs XBoxOne

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене все дуже просто:

Графіка і доступність ігор це ПК, що до коробок - SONY №1

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Графіка і доступність ігор це ПК

ну і багів з кожним роком, і залізо в постійному недешевому апгрейді, це також варто врахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


ну і багів з кожним роком, і залізо в постійному недешевому апгрейді, це також варто врахувати.
Баги а де їх нема? Раз в 5 років (при правильній зборці ПК а не "калькулятора") це в постійному апгрейді? З такими темпами консоль бистріше устаріє.

Ну і якщо враховувати вже все, тоді давайте начнем з того що можна робити на пк, і що на коробці.

Потім ще можна перейти до ціни на ігри, а як всім вже думаю відомо - взлом консолі має свої наслідки, чого нема на пк, хочеш граєшь на піратку (халява), а хочеш в онлайн на ліцензії, а коробочка скаже в "БАНю"

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соні купляється раз на 3-5 років) вибачте якщо купити топовий пк зараз він в "лузерах" буде через 3 роки) для ігор

тому для ігор саме консоль)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекати коли взламають приставки теперішнього покоління. Коли вийде кастом, дешевше взяти консоль, і років 5-7 не задумуватись про апгрейд.  Графіка графікою, але як писали вище, стабільність вирішує. 

П.С подивіться порівняння нової лари крофт, на боксі 360 та One, відмінність мінімальна. Можуть коли хочуть.

П.П.С Так, взлом має свої наслідки, а саме збільшення популярності консолі, що веде до збільшення продажів. Тому це навіть вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соні купляється раз на 3-5 років) вибачте якщо купити топовий пк зараз він в "лузерах" буде через 3 роки) для ігор

тому для ігор саме консоль)

Не смішіть мене, що по вашому топовий пк? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ну і багів з кожним роком, і залізо в постійному недешевому апгрейді, це також варто врахувати.

Баги а де їх нема? Раз в 5 років (при правильній зборці ПК а не "калькулятора") це в постійному апгрейді? З такими темпами консоль бистріше устаріє.

Ну і якщо враховувати вже все, тоді давайте начнем з того що можна робити на пк, і що на коробці.

Потім ще можна перейти до ціни на ігри, а як всім вже думаю відомо - взлом консолі має свої наслідки, чого нема на пк, хочеш граєшь на піратку (халява), а хочеш в онлайн на ліцензії, а коробочка скаже в "БАНю"

 

давайте на компі топ проц, топ відео 2010 року запустимо відьмака або гта 5 звичано це все на вище середніх та максимальних й подивимось

 

в мене пс3 взломана й до цього часу не забанена, хочу грати в онлайн купляю ліцензію й граю) жалко грошей качаю піратку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 2016 рік виходять грайки на соньку типу Uncharted 4, де вже ПК не вигребе. Дальше нехай PS4 - 10000 грн. Що зараз за таку суму можна купити з заліза? Ми тут розглядаємо саме ігри. В автомобілі також магнітола є, але ж головним для нас все ж залишається автомобіль, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


давайте на компі топ проц, топ відео 2010 року запустимо відьмака або гта 5 звичано це все на вище середніх та максимальних й подивимось   в мене пс3 взломана й до цього часу не забанена, хочу грати в онлайн купляю ліцензію й граю) жалко грошей качаю піратку
3 сонька і ігри, зарас, це жарт? графіка - да її там взагалі нема. Це все менуле, давайте не будем про те що вже відбуває свое.

А зарас збераються такі машини які через 5 років потягнуть любу гру на ультра, і графіка до того часу буде в раз 5 краще за консольну, да дорого, але як на мене це кращий варіант, і це мій вибір.

А як грають в шутери на коробках, я взагалі не розумію.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

давайте на компі топ проц, топ відео 2010 року запустимо відьмака або гта 5 звичано це все на вище середніх та максимальних й подивимось   в мене пс3 взломана й до цього часу не забанена, хочу грати в онлайн купляю ліцензію й граю) жалко грошей качаю піратку

3 сонька і ігри, зарас, це жарт? графіка - да її там взагалі нема. Це все менуле, давайте не будем про те що вже відбуває свое.

А зарас збераються такі машини які через 5 років потягнуть любу гру на ультра, і графіка до того часу буде в раз 5 краще за консольну, да дорого, але як на мене це кращий варіант, і це мій вибір.

А як грають в шутери на коробках, я взагалі не розумію.

 

Спеціально загуглив, gtx 970 вартує біля 10k гривень. А ще ж треба і інши комплектуючі. І що з нею буде за 3 роки? Вже зараз той же Відьмак на максі не тягне. 

Щодо шутерів, гугліть Halo, Destiny, Resistance і  тд. Нормально граються.

Якщо що, я пека дрочер, нажаль консолі не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


На 2016 рік виходять грайки на соньку типу Uncharted 4, де вже ПК не вигребе. Дальше нехай PS4 - 10000 грн. Що зараз за таку суму можна купити з заліза? Ми тут розглядаємо саме ігри. В автомобілі також магнітола є, але ж головним для нас все ж залишається автомобіль, чи не так?
Так на ПК цієї гри не буде, чи я щось пропустив? З ціновою "політикою" я згоден, і на цьому крапка. Автомобілі бувають різних виробників, і суттево відрізняються. 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

да дорого, але як на мене це кращий варіант

Цікавить вартість, щоб розуміти порядок цифр. Це ж справедливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Спеціально загуглив, gtx 970 вартує біля 10k гривень. А ще ж треба і інши комплектуючі. І що з нею буде за 3 роки? Вже зараз той же Відьмак на максі не тягне.  Щодо шутерів, гугліть Halo, Destiny, Resistance і  тд. Нормально граються. Якщо що, я пека дрочер, нажаль консолі не маю.
Про цей огризок 970 можете взагалі нічого не писати, TITAN Z SLI штучки 3 думаю досить;) 

Цікавить вартість, щоб розуміти порядок цифр. Це ж справедливо?
30 000 грн з головою (при умові купляти не в наших магазинах)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Спеціально загуглив, gtx 970 вартує біля 10k гривень. А ще ж треба і інши комплектуючі. І що з нею буде за 3 роки? Вже зараз той же Відьмак на максі не тягне.  Щодо шутерів, гугліть Halo, Destiny, Resistance і  тд. Нормально граються. Якщо що, я пека дрочер, нажаль консолі не маю.

Про цей огризок 970 можете взагалі нічого не писати, TITAN Z SLI штучки 3 думаю досить ;) 

 

Ви не любите зелених? Берем червоних - r9 390 ціна таж, фпс 33-35 на максі відьмак. Плюс просадки. Плюс геморой з дровами , патчами і тд.

30 тисяч це 3 консолі) Або одна консоль і всі актуальні ігри на даний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є непоганий компик, але я використовував його більше для графіки. Захотів на ньому пограти в ГТА5, щоя там тільки не набачився, зрозумів що реально просто його вгроблю і з тим потрібно щось робити. Купив іксбокса, пройшов здається з одним багом і то, там щось в приставці недогрузилось. Графон не торт, але я не настільки естет))) Награвся, продав за ті самі гроші. Мене також цікавить крякнута четверта сонька) Бо насправді немає альтернативи. Мені так і казали сам комп потягне на півтора штуки баксів, а далі ще чекай по року поки грайка на ПК вийде, коли вже всі в неї відіграли і забули) Тому я за консоль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ви не любите зелених? Берем червоних - r9 390 ціна таж, фпс 33-35 на максі відьмак. Плюс просадки. Плюс геморой з дровами , патчами і тд. 30 тисяч це 3 консолі) Або одна консоль і всі актуальні ігри на даний час.

Ні, не люблю я "червоних" а зелені 9ХХ серії це "урізки" ще раз є така гарна річ як SLI 

Мій сусід збирав пк років 5 назад, і досі в нього всі ігри літають на ультра 3шт GTX 480 I7 DDR3-32Gb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ви не любите зелених? Берем червоних - r9 390 ціна таж, фпс 33-35 на максі відьмак. Плюс просадки. Плюс геморой з дровами , патчами і тд. 30 тисяч це 3 консолі) Або одна консоль і всі актуальні ігри на даний час.

Ні, не люблю я "червоних" а зелені 9ХХ серії це "урізки" ще раз є така гарна річ як SLI 

Мій сусід збирав пк років 5 назад, і досі в нього всі ігри літають на ультра 3шт GTX 480 I7 DDR3-32Gb

 

І зимою тепло) правда рахунок за електроенергію огого)

А якщо по темі, слай неефективна штука, бо потужність не подвоюється, а зростає лише на 40-60%,+ не всі ігри підтримують. Хоча, якщо є можливість, чому б і ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


а далі ще чекай по року поки грайка на ПК вийде
Можливо я помиляюсь, але останнім часом ігри виходять в один день, на пк, і консолі (не враховуючи єксклюзивів) навіть є такі які вишли на пк, а на консолі ще чикають.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

а далі ще чекай по року поки грайка на ПК вийде

Можливо я помиляюсь, але останнім часом ігри виходять в один день, на пк, і консолі (не враховуючи єксклюзивів) навіть є такі які вишли на пк, а на консолі ще чикають.

 

Ви помиляєтесь) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був в шоці, коли захотів гетеашку пройти і всі тут чекали стабільної версії, а консольщики вже рік як завершили процес.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


І зимою тепло) правда рахунок за електроенергію огого)
Да не, холодно, в нього вода ;) А за єлектроєнергію - так на це він взагалі не звертає увагу.

Якщо є за що - то чому ні? А якщо в плані єкономії - тоді консоль 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був в шоці, коли захотів гетеашку пройти і всі тут чекали стабільної версії, а консольщики вже рік як завершили процес.)))

Так, але це тільки для старих консолей так було з цією грою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...