Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь

@difoto Якби дитина йшла,то водій пропустив би його!?Сумніваюсь!Він навіть не думав приторможувати на зебрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, REVERS сказал:

@difoto Якби дитина йшла,то водій пропустив би його!?Сумніваюсь!Він навіть не думав приторможувати на зебрі.

Додам, що частину дороги водію на Дачі закривали зустрічні авто. В таких умовах (коли не бачиш всю картину, що робиться на переході) по-любому треба гальмувати. 

 

Погоджуся з @Zevs_Isver , що якби попередні водії, що не пропустили пішохода, були нормальними, то не було б і біди. ІМХО, більш ніж очевидно було, що пацан хоче переходити дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, difoto сказано:

Побігла.

намагалась уникнути удару,

побігла, а треба було б летіти

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zevs_Isver сказал:

оффтоп,

от як і описував ситуацію в сусідній темі,

4 (ЧОТИРИ) ПІДАРАСИ!!!!! не пропустили пішохода на зебрі, а 5й взагалі збив!!!!!

 

і що дитина зробила НЕ так?

 

Це ще раз доказує, що зебра не панацея і потрібно бути дууууже обережним переходячи дорогу на зебрі. Те що всі водії (всі п'ять підарасів) не праві - це 1000%, але і смію замітити, передивившись раз 10 це відео, що і хлопчик був не до кінця обережним. Переходячи дорогу, потрібно дивитись не тільки наліво, а і направо. Коли хлопчина починав рух, він глянув наліво, потім швидко направо... Не впевнений, чи йому видно було швидкорухаючу автівку, чи огляд закрили від'їзджаючі машини, але в любому випадку, коли він почав рух, він не дивився направо, щоб впевнитись, що там нема небезпеки (а я в сусідній темі писав, що я не перехожу дорогу, якщо не впевнюсь, що водій почав скидати швидкість або зупинився. А ще, всі машини, які наближаються до зебри мають бути в полі мого зору). І це його помилка в плані самозбереження. Не вина. Він все правильно зробив в плані правил, став на зебрі, почекав, пішов. Але не був достатньо уважний. А те, що водій Дачії взагалі без башні і гандон, якого не можна на дороги випускати - без варіантів. В тій ситуації, навіть якщо там не було б зебри, треба було б помаліше їхати, а враховуючи вузьку дорогу і перехрестя, взагалі зменшити швидкість до безпечної. Імхо.

 

Цитата

Дитина раптово вибігла на пішохідний перехід, тому водій не встиг зреагувати.

 

Це цитата з вищеподаної ссилки на інет газету "район.Луцьк". "Раптово вибігла"... От журналісти такі журналісти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, REVERS сказал:

@difoto Якби дитина йшла,то водій пропустив би його!?Сумніваюсь!Він навіть не думав приторможувати на зебрі.

Проживаю поруч і постійно ходжу через той перехід. І можу зазначити що постійно ігнорують пішоходів. Летять на всіх парах як в останню путь. Деколи маючи час можна до 10 хв постояти і не дочекатись що пропустять і вже просто тупо переходити,  а воно тормозить і ще не вдоволене. 

А щодо хлопчини, він для свого віку зробив максимум, а що біг, можливо інстинкт самозбереження врятував йому життя. Підар на корчі не зупинився б в любому випадку. Недоведи Господь, якби так з моєю дитиною вчинив,  то їздив би далі у інвалідному візку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Igor DMX сказал:

Проживаю поруч і постійно ходжу через той перехід. І можу зазначити що постійно ігнорують пішоходів. Летять на всіх парах як в останню путь. Деколи маючи час можна до 10 хв постояти і не дочекатись що пропустять і вже просто тупо переходити,  а воно тормозить і ще не вдоволене.

А щодо хлопчини, він для свого віку зробив максимум, а що біг, можливо інстинкт самозбереження врятував йому життя. Підар на корчі не зупинився б в любому випадку. Недоведи Господь, якби так з моєю дитиною вчинив,  то їздив би далі у інвалідному візку.

Колись такий розумник як ви-витріщивши очі на мене кинувся на зебру(типу я на пішоходному задовбався чекати)і погріб,натиснувши різко на гальма в мене лопнув гальмівний шланг і педаль тормозу провалилась,праворуч і ліворуч знаходились автомобілі і лише за допомогою ручника я вдарив пішохода не лишивши на ньому навіть синця,булаб на моєму місці якась блондинка був би він в інвалідному кріслі, в кращому випадку з переломом,Я з умовним терміном покарання а Ви далі тут би розписували який ви білий і пухнастий переходили на пішохідному і вас збили машина!Я це все до того ,що то є техніка і в її справності на сто відсотків дати грантії не зможе жодний майстер,як що почекати не має часу-Ваше життя робіть як важаєте за потрібним,а потім розписуйте тут хто поганий а хто хороший,хоча від цього ще жодний інвалід не зцілився!Я рахую коли Ви виходите на дорогу по якій несуться тони металобрухту яким не відомо хто керує(наркоман,пяний,чи ще якийсь не в собі),краще як було сказано вище-впевнитись що вони в вашому полі зору і ви безпечно для себе можете перейти дорогу,це точно зайвим не буде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, vadim7000 сказано:

натиснувши різко на гальма в мене лопнув гальмівний шланг і педаль тормозу провалилась

перед виїздом чому не перевірив гальмівні шланги?

2.3

Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:

a)

перед виїздом перевірити і забезпечити технічно справний стан і комплектність транспортного засобу, правильність розміщення та кріплення вантажу;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео показало, що всім пофігу на інших. Пофігу водію дорогого мерса, двох машин середнього класу і того жигуля старого, що проїхав останнім. Всі притормозили на трампліні перед пішохідним переходом щоб машину не гробити і знов на педальку газу надавили, ніби там того пацана взагалі нема. Джип проїхав тоді, коли ще хлопець доходив  до переходу, тому казати, що він підарас не доречно, може він таким і є але не в цьому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Basil сказал:

перед виїздом чому не перевірив гальмівні шланги?

2.3

Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:

a)

перед виїздом перевірити і забезпечити технічно справний стан і комплектність транспортного засобу, правильність розміщення та кріплення вантажу;

Я впевнений на 99 відсотків що ви не водій,і гальмівної системи в очі не бачіли.Водії мене зрозуміють!А Ви і далі сподівайтесь на пункти правил,як що не ціните свого життя не закликайте до цього інших людей!Як можно перевірити цілий шланг коли його від різкого високого  тиску розірвало,чи ви гадаєте,Я бачучи що з шланга тиче рідина і всеодно почав рух?З Вами немає сенсу вести дискусію,Ви мабуть важаєте,що і літаки не перевіряють перед вильотом-але вони всеодно падають.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, vadim7000 сказано:

Колись такий розумник як ви-витріщивши очі на мене кинувся на зебру

щоб пішоходи не кидались на зебру - треба його на ній пропустити заздалегідь, а не сподіватись що інший пропустить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Basil сказано:

перед виїздом чому не перевірив гальмівні шланги?

2.3

Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:

a)

перед виїздом перевірити і забезпечити технічно справний стан і комплектність транспортного засобу, правильність розміщення та кріплення вантажу;

Ну да. Повне ТО кожного ранку, в обід і ввечері. 

Була аналогічна ситуація. Тільки з тормозним циліндриком. НОВИМ, ЩОЙНО ПОСТАВЛЕНИМ. Який виявився бракованим і через день потік. І гальма пропали прямо перед світлофором, з переходом до речі. Де був би той пішохід, який вирішив би, що він правий а я стану?

Це залізо, яке має властивість зношуватися, ламатися і рватися в найбільш непідходящий момент. І йому абсолютно однаково, що відбувається в даний момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, vadim7000 сказал:

Я впевнений на 99 відсотків що ви не водій,і гальмівної системи в очі не бачіли.Водії мене зрозуміють!А Ви і далі сподівайтесь на пункти правил,як що не ціните свого життя не закликайте до цього інших людей!Як можно перевірити цілий шланг коли його від різкого високого  тиску розірвало,чи ви гадаєте,Я бачучи що з шланга тиче рідина і всеодно почав рух?З Вами немає сенсу вести дискусію.
 

як можна летіти через пішохідний перехід бачачи що біля нього стоїть пішохід?? а раптом він кинеться під колеса? 

Цитата

Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

им більшдосвідчений водій, тим рідше він користується гальмами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, lanima сказано:

Була аналогічна ситуація. Тільки з тормозним циліндриком. НОВИМ, ЩОЙНО ПОСТАВЛЕНИМ.

циліндрик на СТО ставили, чи самі на формулі купили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми не знаємо, хто і як кому кинувся, але, гадаю, якби кинувся за 10-30 метрів, то стоянкові гальма вже б не допомогли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, vadim7000 сказано:

Як можно перевірити цілий шланг коли його від різкого високого  тиску розірвало

Термін "періодичне ТО" щось вам говорить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, vadim7000 сказал:

Я впевнений на 99 відсотків що ви не водій,і гальмівної системи в очі не бачіли.Водії мене зрозуміють! ...  Як можно перевірити цілий шланг коли його від різкого високого  тиску розірвало,чи ви гадаєте,Я бачучи що з шланга тиче рідина і всеодно почав рух? ...

Я водій і я тебе не розумію. Як можна їздити на авто і допускати навіть мінімальну ймовірність того, що в тебе в один прекрасний момент відмовить гальмівна система?

Кажеш, рве шланги? Ну, так не став дешеве китайське гавно і роби хоча б раз в півроку ТО гальмівної системи. Просто так шланги не рве. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Zevs_Isver сказал:

і що дитина зробила НЕ так?

якби жертвою була доросла людина, а не дитина то до гнобили би і водія рено і того хто переходив. Один не дивився на право взагалі, а інший летить бо не бачить малого за жигулем. 

Водії і пішоходи, як запеклі вороги, які зневажають один одного. Хто не стоптав пару підошв по асфальті і не топтався хвилинами перед переходом той не буде розумно проїжджати зебру, а той хто не крутив баранку так і не зрозуміє, що шию треба розминати, не зрозуміє шкоду капюшонів, смартфонів і навушників. Якось треба теж зняти відео, як люди 5 хвилин на переході біля базарчику Лучеськ сновидять туди-сюди....кожен окремо сам по собі.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже шкода хлопця. Але дана аварія показує ставлення пересічних українців одне до одного. Якби хтось з 4 водіїв спішащих, наче в них срачка, пропустив би дитину на пішоходному переході - виконавши вимогу ПДД то цього лиха не сталося би. Також водій Дачі в шари  довбався коли підїжджав до переходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Basil сказано:

циліндрик на СТО ставили, чи самі на формулі купили?

Не хочу вас розчаровувати, та більша половина СТО луцька купує запчастини там де і я. З одних і тих самих польських складів. 

На запчастинах ніколи не економлю, найдешевший китай не купляю.

Чоловік займається ремонтом авто більше десяти років. І я довіряю тільки йому. Тому що на будь якому, навіть найдорожчому СТО є така штука, як текучка кадрів. І немає ніякої впевненості, що саме на моє авто не попадеться студент чи роззява, який тільки вчиться, чи просто з неуважності щось накосячить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, lanima сказал:

Не хочу вас розчаровувати, та більша половина СТО луцька купує запчастини там де і я. З одних і тих самих польських складів.

На запчастинах ніколи не економлю, найдешевший китай не купляю.

Чоловік займається ремонтом авто більше десяти років. І я довіряю тільки йому. Тому що на будь якому, навіть найдорожчому СТО є така штука, як текучка кадрів. І немає ніякої впевненості, що саме на моє авто не попадеться студент чи роззява, який тільки вчиться, чи просто з неуважності щось накосячить.

Як Я і казав -з ним немає про що говорити,мабуть по собі судить і думає що всі власникі авто біжать на ринок і купуючи запчастини каже- "дайте мені саму дешеву китайську"курам насміх,Я торгую запчастинами і ще вжитті такого не чув,навіть на авто на продаж!Люди може в нас і не дуже добрі але розуміють,що і до авторинку треба доїхати)))))))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Savage сказал:

Я водій і я тебе не розумію. Як можна їздити на авто і допускати навіть мінімальну ймовірність того, що в тебе в один прекрасний момент відмовить гальмівна система?

Кажеш, рве шланги? Ну, так не став дешеве китайське гавно і роби хоча б раз в півроку ТО гальмівної системи. Просто так шланги не рве.

Я готовий витратити свій час на щоденний огляд того як Ви виїзджаєте на дорогу і оглядаєте те про що пишите,може викладите відео урок?,нехай і люди оцінять!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, vadim7000 сказал:

Я готовий витратити свій час на щоденний огляд того як Ви виїзджаєте на дорогу і оглядаєте те про що пишите,може викладите відео урок?,нехай і люди оцінять!
 

потратьте краще той час на гальмування перед переходами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, vadim7000 сказал:

Я готовий витратити свій час на щоденний огляд того як Ви виїзджаєте на дорогу і оглядаєте те про що пишите,може викладите відео урок?,нехай і люди оцінять!

Відеоурок, як заїжджати на підйомник на СТО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...