Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

7 годин тому, snouden сказано:

 

Мужик адекватно розмовляє, а от таксист на диво борзий

 

Може ви б хотіли,що б цей *адекватний* мужик так розмовляв при ваших дітях?Що там в звуковій доріжці за слова звуком *пі* скрили?Може -*пробачте,прошу*?Я думаю інші слова,це ті слова ,що в основному *адекватні*люди вимовляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь
7 годин тому, snouden сказано:

Мужик адекватно розмовляє, а от таксист на диво борзий

Завалиться бухе чмо в твоє авто, підеш з ним обійматись?

А взагалі, рівень розмов, що стартує "я льотчик, в танку горів, шоб ти тут красіво тусовались" - це якесь мудацтво в квадраті, мало того що а) бухий, б) залишив місце дтп, так він ще позорить тих хлопак, що дійсно боронять країну від агресора, хоча сам, не виключено, що посидів під Маріуполем для галочки, а далі чесатиме, як цука командос...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карамба, не напрягайся, мені абсолютно рівнобедренно до даних персонажів, ну і ти нічого нового не відкрив.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

не виключено, що посидів під Маріуполем для галочки, а далі чесатиме, як цука командос...

вибач, але при всій повазі, не 3,14зди ху@ні, якщо не знаєш достаменно...

Павлик командував батальйоном там...

Я звісно, його не захищаю в даній ситуації, навпаки..., але і говорити те чого не знаєш, не варт... імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sargio сказано:

Худик і Кулик  чим командували?

за цих не знаю, та і мова не про них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Basil сказано:

Павлик командував батальйоном там...

ок, нехай командував, а не сидів колупаючись в носі, це якось його виправдовує в цій ситуації і вцілому?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Deemon сказано:

ок, нехай командував, а не сидів колупаючись в носі, це якось його виправдовує в цій ситуації і вцілому?
 

він своє відкомандував...

а де я писав, що виправдовую його?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з тим переходом треба щось робити... звук удару був дуже сильний...

http://www.volynnews.com/news/extreme/u-tsentri-lutska-dtp-iz-poterpilymy/

 

як так летіти... не зрозуміло :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Струмівці знову неподалік вулика бус збив велосипедиста, була швидка значить не летально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Щойно, Vikvik Mawr сказано:

На Струмівці знову неподалік вулика бус збив велосипедиста, була швидка значить не летально.

Я чув дуже сильний писк гальм,це метрів 700 .Але удару не було чутно,думав все нормально,а тут таке....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Arden сказал:

 

з тим переходом треба щось робити... звук удару був дуже сильний...

http://www.volynnews.com/news/extreme/u-tsentri-lutska-dtp-iz-poterpilymy/

 

Та то треба з водіями щось робити. Не будеш же ж перед кожним переходом класти поліцейських.

Я розумію, маючи бумера, хочеться полихачити... Але ж не на Волі з інтенсивним рухом і переходами через кожні 200 м.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Savage сказал:

Та то треба з водіями щось робити.

це зрозуміло, але за два місяці вже четверта ДТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

На Струмівці знову неподалік вулика бус збив велосипедиста, була швидка значить не летально.

нічого це не значить. Швидка завжди їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Itzamna сказано:

Знову - БМВ головного мозку :angry:

Вул. Гнідавська, відразу за мостом, час орієнтовно - 21-20, зустрілися маршрутка №11 та бмв, напрямок руху - маршрутка на Дпз, авто летіло в центр. Зустрілися в лоб на стороні маршрутки, водій авто мертвий, пасажирів в авто не було, водій маршрутки з переломом ноги, пасажири маршруткі різноманітної важкості.

 

 

Данила Галицького-Гнідавська: BMW влетіла під маршрутку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій маршутки живий був. Бігав біля машин кульгаючи , здається на ліву ногу, недумаю що він потім від перелому помер.

Сам рухався якраз за машиною патруля , яка саме їхала за цією маршуткою. Благо що швидкість маршутки була десь км 20 ( всі посзли на мосту за тролейбусами що повертались в депо) . Якби більше , важко уявити що було б з пасажирами. На мою думку водія маршутки просто викинуло через лобове скло, бо він появився з лівого боку після дтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Сергія знав особисто. Він не був мажором, всього в житті добився сам. Їздив добре. Це була віруюча людина, яка не вживала алкоголю і багато допомагала людям. Чому так сталося, наразі невідомо. Можливо стало погано за кермом. Співчуття рідним Сергія та постраждалим пасажирам та водію маршрутки.

 

Це цитата коментаря з посилання вище. Моя думка, якщо б він їхав по правилах 60 км/год і йому стало зле, такого би сильного удару не було б... Якщо подивитись на сидіння...як спинки позагиналися проти руху автобуса, це ж так пасажири вперед летіли...І ще, віруючі люди не беруть собі такі номери на авто...А я впевнений, що цей номер йому не випадково попався, спєцом такий вибрав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

віруючі люди не беруть собі такі номери на авто

Незгідний...номери і те чи віруюча чи ні неповязується ніяк... В батюшок з церков ще круче бувають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Foross сказал:

номери і те чи віруюча чи ні неповязується ніяк...

 

Та не вже? Якщо людина вірить в Бога, то певно і в д'явола. Всі знають (з фільмів, з повір'їв..ще звідкись там, не цікавлюсь) що 666 число д'явола...принаймі нехороше число. А є ще така штука, як нумерологія, до речі, також має право на життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 Моя думка, якщо б він їхав по правилах 60 км/год і йому стало зле, такого би сильного удару не було б... 

Швидкість 60км. /год найбільш травмонебезпечна, це показують тести. А сидіння в маршрутці просто гавно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, yura2281 сказал:

Швидкість 60км. /год найбільш травмонебезпечна

 

Тобто, приміром, швидкість в 100 км/год менш травмонебезпечна? Не говоріть дурниць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Юріч сказано:

Тобто, приміром, швидкість в 100 км/год менш травмонебезпечна?

Та людина просто краєм вуха почула,що тест проходив  на швидкості 60 км\год і чогось вирішив,що то сама травмонебезпечна швидкість.Ще б логіку включив трошки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Швидкість від 60км.

Хлопці не спорте,  телефон краще знає він навмисно слово"від" пропустив. І я хотів сказати що не обов'язково потрібно їхати 100 км/год.  щоб наслідки зіткнення були смертельні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...