Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

Про російську мову на Волині та про тих, хто її приніс до нас. Що б не плекали надій щодо двомовності....

https://www.facebook.com/andriy.mykhailov.1/posts/10201255958236848

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Уявімо собі, що на 2015 рік у Латвії 1700 тисяч латишів і 570 тисяч росіян. І половина латишів говорить російською. Які шанси латиської мови на майбутнє? Добре, що майже всі латиші говорять латиською.

А 1989 року було було біля 1400 тисяч латишів і близько 900 тисяч росіян. Майже все було зросійщене.

У 1989 році в Литві було литовців біля 3 млн 360 тис. і росіян – близько 350 тис.

Сьогодні литовців 2 млн 570 тис. і біля 177 тис. росіян. Литовці завжди прагнули бути литовськомовними і такими залишаються. Які досягнення литовців в економічній і соціальній сферах на сьогодні?

Уявімо, що в Польщі на 1989 рік половина поляків говорить російською. Якою була б доля Польщі через 25 років, тобто сьогодні?

В Україні маємо 25 років незалежності, а половина населення розмовляє російською. У великих містах центру, південного сходу й у столиці значний відосоток населення є російськомовним. Ми і нагадуємо рівнем свого розвитку провінцію Росії.

Треба змінюватися.

Сергій ЖИЖКО

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не чекав від тебе Мадкотик такого) Адекват!

 

дивно, чому не чекав?

 

статтю знайшов на просторах, але вона повністю виражає мої думки по цьому питанню.

насильницької українізації робити не треба, але максимально реалізовувати  всебічну програму популяризації та впровадження української мови - це просто МАСТ ХЕВ

попри всі протести і боязнь росіськомовного населення.

Змінено користувачем madkot
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби вскрили душонку Петра Олексійовича, то там на першому місці був би Путін, як символ політичної мега прухи. Але нажаль з Петром Олексійовичом так не складеться, тому-що Путін як явище, це виключно витвір гебні, яка зліпила народу царя, бо так тому народу легше. Нам царя непотрібно, тому і Петро Олексійович виглядає з кожним наступним місяцем свого сидіння на посаді, як мілкий гопник-аферист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Txt-17.png

 

Справді, якщо ми всі такі російськомовні, то для чого розвивати-піарити власний шоубізнес, якщо є вже все готовеньке в сусіда: і розкручені артисти, і розкручені пісні, і франшизні шоу, серіали. І то фігня що це все треба купувати втридорога, бо ж ми фактично єдиний ринок збуту не включаючи білорусів. Ще й отримувати в пакеті пропаганду, покачку мозгів і ідеологію. Забезпечуючи інтереси російськомовних, ми москалимо всю Україну. І це в час, коли московія єдиний наш ворог. І при цьому що він найсильніший в регіоні, мовна прокачка робить його ще на порядок сильнішим. 

Поляки також перше що робили, насаджували пацифікацію - полонізацію населення. Потім роби що хочеш, це ж поляки. Без мови це важко втілити в життя, а з спільною мовою - будь-ласка. Тим прийомчиком зараз і користається кацапня: "не важливо що говорять, головне що па-русскі".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, я не читав всієї теми, лише твій топік, і знудило. Смердить, чесно. Тобі вже серйозно зашкалює. Видихай, революціонер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, я не читав всієї теми, лише твій топік, і знудило. Смердить, чесно. Тобі вже серйозно зашкалює. Видихай, революціонер.

москалі цілеспрямовано знищували українську націю і мову в тому числі, чи Ви не погоджуєтесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і так, і ні.

По-перше, те, що якісь хворі маньяки, що змогли дорватись колись до влади, займались геноцидом, зовсім не означає автоматом, що і зараз кожен москаль бажає знищити українця (а значить "давай ми його першими на гіляку!").

А по-друге, Сталін, наприклад, не москаль

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і так, і ні.

По-перше, те, що якісь хворі маньяки, що змогли дорватись колись до влади, займались геноцидом, зовсім не означає автоматом, що і зараз кожен москаль бажає знищити українця (а значить "давай ми його першими на гіляку!").

А по-друге, Сталін, наприклад, не москаль

проблема в тому, що москалі заперечують геноцид  і таких більшість в раші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і таких більшість в раші.

от скажи, ну от звідки в тебе така "статистика", га? Бо так кажуть?

І до того ж, мову Ромаха завів не про ТИХ москалів ТАМ, а про "наших" ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от скажи, ну от звідки в тебе така "статистика", га? Бо так кажуть?

І до того ж, мову Ромаха завів не про ТИХ москалів ТАМ, а про "наших" ТУТ

 

Покажіть мені, хто з москалів визнає геноцид українців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теми не читав, але тошнить. Я не читав твій пост Джек, але мене вирвало)))

 

Проблема в тому, що якщо наші москалі не вивчуть мову, від якої їм тошнить, то вже їхні діти чи внуки будуть героїчно захищати від справжніх кацапів те що залишиться від України. От і все. Тошнить? Російськомовна Україна = Малоросія, Наваросія, Лугандонія, хочуть того корінні рускоязичні чи ні. Прочитай тему, короче)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть мені, хто з москалів визнає геноцид українців?

всі мої знайомі та рідня! "Звідти" мається на увазі в даному випадку. Ти ж про ТИХ запитував? З Новосибірська, Воронежу.

Також багато адекватних, з ким "знайомий" лише по інету.

Повір, кожен бачить лише те, що хоче.

Адекватних думаючих людей там дуже багато. Інша справа, що вони не згуртовані і не кричать про це на кожному кроці, бо якраз тому, що мають розум думати і зважувати всі ризики з ілюзорними можливими "виграшами"

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також багато адекватних, з ким "знайомий" лише по інету.

Повір, кожен бачить лише те, що хоче.

Адекватних думаючих людей там дуже багато. Інша справа, що вони не згуртовані і не кричать про це на кожному кроці, бо якраз тому, що мають розум думати і зважувати всі ризики з ілюзорними можливими "виграшами"

Я спілкувався на русо форумі ще до майданів - то там москалі зразу писали, такої національності як українці немає - їх придумали, це русскіє, мови - немає, це ополячений русскій язик. А Ваші знайомі це лише виключення - бо інакше би війни не було би :) Ваші знайомі - це як луцькі кононовичі - вони є, але не становлять критичної маси.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Покажіть мені, хто з москалів визнає геноцид українців?
я, наприклад.

Проблема в тому, що якщо наші москалі не вивчуть мову, від якої їм тошнить, то вже їхні діти чи внуки будуть героїчно захищати від справжніх кацапів те що залишиться від України. От і все.
Я не зрозумів подібного (а)логічного висновку. Ну наприклад - в мене батя ні бе ні ме українською. Так само - брат. Чому від України "має щось залишитись"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спілкувався на русо форумі ще до майданів - ...

хтів запитати скільки тобі років, що ти по таких "джерелах" робиш абсолютний висновок про весь народ, але заглянув в твій профіль, здивувався і подальшу полеміку вважаю безкорисною Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтів запитати скільки тобі років, що ти по таких "джерелах" робиш абсолютний висновок про весь народ, але заглянув в твій профіль, здивувався і подальшу полеміку вважаю безкорисною

Тож не тільки по форумах - але й по об'єктивній реальності - у якій москалі зараз черговий раз здійснюють агресію проти України. А що може бути за полеміка? Тут і так все зрозуміло - Донбас, Луганщина та Крим - найбільш зросійщені регіони, тому там і проблеми. Все логічно.

Я не зрозумів подібного (а)логічного висновку. Ну наприклад - в мене батя ні бе ні ме українською. Так само - брат. Чому від України "має щось залишитись"?

Вони тут живуть?

я, наприклад.

Те що Ви є виключення - всім і так зрозуміло, але на загальну картину русского міра це не впливає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Вони тут живуть?
тут. Батя - досить відома людина серед рибаків Луцька, брат щомісяця віддає з зарплати біля 20 тисяч грн. на Правий Сектор. І ще - в брата майже всі друзі переїхали за кордон, а він лишається, щоб його діти виросли в Україні, хоча його "приймуть" в любій розвинутій країні з руками і ногами.
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ти вважаєш що те що твій батько нібельмеса не говорить українською проживши тут купу життя, робить йому якусь додаткову честь? Хіба це не наслідок русифікації, при якій українська мова була вторинною, рагульською, а російська вищою, мовою інтелігенції? Я не розумію що ти хочеш довести, бо виглядає на якісь безпідставні вброси:"самдурак!". Тобі принципово москалити українців? Що від цього ми виграємо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ти вважаєш що те що твій батько нібельмеса не говорить українською проживши тут купу життя, робить йому якусь додаткову честь? Хіба це не наслідок русифікації, при якій українська мова була вторинною, рагульською, а російська вищою, мовою інтелігенції? Я не розумію що ти хочеш довести, бо виглядає на якісь безпідставні вброси:"самдурак!". Тобі принципово москалити українців? Що від цього ми виграємо?

 

а хіба це робить його яккимось нижчим за тих, хто говорить українською?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоять! Рома, в мене батя не говорить, брат не говорить, але мої діти і діти брата - майже не говорять російською! Але! Батя говорить і брат говорить лише російською! ШОНАМДЄЛАТЬ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти провокатор. Я до мадкот Я був в різних країнах світу. І всюди доводилось спілкуватись англійською, було встидно, що я не знаю нормально польську мову, неприємно, що не виходила чеська, словацька, німецька, литовська, латвійська чи грузинська. Але я був там пару днів. Якщо я надумав би там жити, я б вивчив їх мову. Тільки зверхність на підсвідомому або відкритому рівні не дає людям говорити українською. Випарвдання бувають різні, але суть одна, людина встидається говорити українською, але мовою окупації говорити не встидається.

Змінено користувачем romaxa11
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

ШОНАМДЄЛАТЬ?

Ваша справа. Хочеш збирати таблєтки чи здавати по 20 000грн на війну з кацапстаном через 10-30 років? От зверни увагу, найбільший лібераст кацапів все одно розглядає Україну з боку метрополії, як якусь недорозвинуту, або розвинуту але колонію. Дехто з них вбачає для себе прийнятну територію для еміграції - русскій хаб. А не визнання суверенності навіть з боку найбільших толерастів, це посуті прогнозовані територіальні конфлікти в майбутньому. А якщо ще покурити історію спільних стосунків - то гарантована війна за тих хто не поняв, не догнав, не розібрався і все ще в ілюзіях добросусідства і бєспопутал.

Про литовський чи латвійський хаби вже ніхто не говорить, бо там мовне питання закрите, а у нас граблі. Ласкаво просимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...