Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

 
Цитувати

 

"Дороге українське телебачення. В Новому році я бажаю тільки одного: щоб ти нарешті здохло! Інакше мені ніяк не вдасться відрізнити укрТВ від ТВ Новоросії", - Юрій Винничук на своїй Facebook сторінці.

Зазначимо, що активісти Відсічі зробили новорічний моніторинг того, що транслювали українські телеканали в новорічну ніч. Згідно даних проведеного моніторингу українською мовою, в новорічну ніч, з 15 телеканалів мовить лише два.

Результати бліцу:

НТН – дискотека 80-х од російського Авто радіо (пісні начебто англомовні, але є й російські гурти).
UA1 – співає російськомовний укрАінскій співак.
1+1 – Квартал 95 знущається з україномовних.
2+2 – бокс, україномовний та російськомовний коментатори, останній традиційно балакучіший та знавець
Інтер – Потап і Настя та Лобода, російською.
Україна – російськомовне шоу, але трапився ТІК, зараз щось про штучні цицьки, російською з домішками українською – шизофренія.
Тоніс – двомовний концерт.
Київ – трансляція з-під Софійського, українською.
ICTV – російськомовний Дизель-шов, навіть дівчата, які співали Щедрика, потім вітали глядачів російською.
ТЕТ – Одного разу під Полтавою, суржик, про село.
5 канал – Машина часу, українською.
СТБ – російськомовне шоу з нудотною російськомовною попсою.
Новий – Вар'яти, українською.
К1 – Розсміши коміка з рашистами Шепелєвим і Галустяном.

Отже, в незалежній Україні новорічної ночі з 14 каналів українською мовлять лише два з половиною.

Результати бліцу 2 (після 0:00):

НТН – концерт російського гурту Сєкрєт.
UA1 – Жлоб-шов з рашистом Бистряковим, російською.
1+1 – Квартал 95, знущання з українців, російською.
Інтер – "Напапалам-напапалам, адна любовь дасталась нам", російськомовне попсове шоу "Астайомся зімовать".
Україна – "Пєрвоє лєто бєз нєго оказалось очєнь дажє нічєго", російськомовне поп-шоу.
Тоніс – двомовний концерт, переважно для тих, кому за 50.
Київ – концерт біля Софійського, українською, зараз інструментал.
ICTV – Дизель-шов, російською.
М1 – двомовний концерт у Палаці спорту, зокрема були Полякова та Грінгрей, а зараз Білик співала в дуеті з якимсь хлопцем українською й аж раптом їх перемкнуло на російську в тій самій пісні.
ТЕТ – Одного разу під Полтавою, суржик, про село.
5 канал – концерт гурту Скрябін, українською.
СТБ – російськомовне шоу .
Новий – шоу з Притулою та Потапом, переважно російською.
К1 – Розсміши коміка з рашистами Шепелєвим і Галустяном, російською.

Отже, українською з 15 каналів мовить лише два.

 

http://galinfo.com.ua/news/yuriy_vynnychuk_meni_niyak_ne_vdastsya_vidriznyty_ukrtv_vid_tv_novorosii_248646.html

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я напередодні був у Києві... Хотілося забитися в куточок і скавунчати. Не зустрів жодного (!) україномовного киянина. Чесно, мене огортав сум і гіркота. Все, ВСЕ, прогинається під цей МАГУЧІЙ РУСКІЙ ЯЗИК!!! СТРАШНО!!!!!!! Допоки я живий, як мінімум в моїй родині українська співуча мова житиме.

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, людина яку огортає сум, вона напевно, не зовсім може перемогти.

Це перша стадія усвідомлення, далі якщо є стержень, отримуєш заряд на перемогу, гіркоти нема - є тільки усвідомлення що попереду велика дорога. Така дорога попереду і в нас, українців. І якщо людина не школяр, вона пам'ятає що було і що є. Майте терпіння! 2016 рік порадував зміною свідомості українців:  відношення до Савченко (немає беззаперечних авторитетів, за якими сліпо йдемо), до падшого ту-154 (відношення до окупантів, непохитність позиції). Я то таким завжди був :) І тут на форумі мене за це гнобили, але то таке, головне в голові зміни пішли на краще в українців, а все починається з голови, свідомості. Тепер треба розбудувати державу, захищати. Це те чого нам не вистачало всі ці століття. Ви майте терпіння, не будьте бабою базарною.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась срань була на Новий рік, хотілось додивитись то все до привітання лідєра нації, випити шампанського і поринути у власні турботи. Тягнув один канал 1+1, то ж квартал дивився без звуку))), виступив лідєр, а потім на тарілці пропав сигнал так що довго не мучився. Відбувається досить чіткий реверанс назад в совок і журнашлюшки й раді старатись, більшість з них так і не навчились української, тому повернення домів відбувається природньо, щиро.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, snouden сказал:

Ну, людина яку огортає сум, вона напевно, не зовсім може перемогти.

Це перша стадія усвідомлення, далі якщо є стержень, отримуєш заряд на перемогу, гіркоти нема - є тільки усвідомлення що попереду велика дорога. Така дорога попереду і в нас, українців. І якщо людина не школяр, вона пам'ятає що було і що є. Майте терпіння! 2016 рік порадував зміною свідомості українців:  відношення до Савченко (немає беззаперечних авторитетів, за якими сліпо йдемо), до падшого ту-154 (відношення до окупантів, непохитність позиції). Я то таким завжди був :) І тут на форумі мене за це гнобили, але то таке, головне в голові зміни пішли на краще в українців, а все починається з голови, свідомості. Тепер треба розбудувати державу, захищати. Це те чого нам не вистачало всі ці століття. Ви майте терпіння, не будьте бабою базарною.

Як ти обламаєшся, коли нарешті спадуть рожеві окуляри, і оглянешся навкруги (далі, ніж квартира). Ніякі зміни в головах українців на краще не відбулося, не тіш себе заголовками газет. Або хоч наведи факти і аргументи, що саме покращилося. Я не всепропалець, але написав те, що бачу, і те, що,відчуваю, порівнюю з минулими роками.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Русский язык должен получить законодательный статус в странах бывшего СССР, заявил посол по особым поручениям МИД РФ Элеонора Митрофанова. По заявлению Митрофановой, в мире происходит девальвация русского языка. Особую тревогу, с точки зрения посла, вызывает правовой аспект языковой политики стран Прибалтики, Украины и Грузии.

Мерой, способной решить сложившуюся ситуацию, по мнению представителя МИД РФ, станет «развитие и правовое закрепление определенного статуса русского языка в конституциях и практике наших соседей», то и есть законодательное принудительное изучения языка оккупантов.

 

http://www.rubaltic.ru/news/17112016-mid-russian-postsovet/

 

І будуть же продавлювати через "п'яту колону" в нашій Раді та через медіапростір!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Василюк: «Україна починається з мови»

http://ukrpohliad.org/komentari/sergij-vasylyuk-ukrayina-pochynayetsya-z-movy.html

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене тiшить одне: у мене українська сім'я, україномовна. Ми вживаємо також англійську і німецьку. Мала грає і слухає англомовний рок, інді. З усього російського сегменту тільки бг і то намагається імпровізувати з перекладом. Діти думають українською, пробують англійською. Мене не цікавить російськомовна Україна, її проблеми, думки. Я не вважаю українцем людину, яка не вміє спілкуватись українською. На мою думку в цієї країни є майбутнє виключно з українською мовою. І якби це не було важко, але територія України є там де є її мова. Все решта аморфний сурогат з купою протиріч, невизначеностей і парадоксів. Квартал - зло. Українське телебачення в широкому сенсі - чуже і примітивне. Воно принаймі могло б бути українським, але примітивність не дає змоги цю річ осягнути. Воно могло мати величезну практично безконкурентну територію, але чогось вибрало конкуренцію з кацапами в якій повністю програє. В Україні мало талановитих режисерів, сценаристів і акторів. Відсутність фінансування - галіме виправдовування. Фільм можна зняти і на апплівський планшет з аймуві, цього повністю достатньо для суті.

Україна мала країна з великою територією і великою кількістю випадкових людей на ній.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romaxa11 сказал:

Я не вважаю українцем людину, яка не вміє спілкуватись українською.

 

Все вони вміють, інколи навіть краще, ніж ми з тобою. АЛЕ "НЕ ХОТЯТ"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romaxa11 сказал:

Українське телебачення в широкому сенсі - чуже і примітивне. Воно принаймі могло б бути українським, але примітивність не дає змоги цю річ осягнути. Воно могло мати величезну практично безконкурентну територію, але чогось вибрало конкуренцію з кацапами в якій повністю програє. В Україні мало талановитих режисерів, сценаристів і акторів. Відсутність фінансування - галіме виправдовування. Фільм можна зняти і на апплівський планшет з аймуві, цього повністю достатньо для суті.

 

Тут, Романе, з тобою не згідний. Нормальне в нас телебачення, принаймі краще ніж руське. І шоу різні в нас багатше поставлені, і серіали цікавіші, і фільми комедійні, сімейні...Навіть тої ж студії 95-кварталу. Що там в кацапії дивитись? Серіали однотіпні про мєнтов, убійства, братків і масковські тусовкі? Шоу всі якщо не в нас, то за кордоном змалюють, букву в назві поміняють - і тіпа руське. Один дійсно руський (навіть радянський продукт), який я дивлюсь - це квн. Більш там нема що дивитись. Тепер зрівняй наше тб наприклад з італійським. Так там взагалі тоска смертна - новини, фільми і якісь вікторини в студії у вигляді розважальних програм. Да, ще пізнавально-історині і релігійні програми. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно ми якісь різні російські телебачення дивимося...

Я дивлюся в москалів купу науково-пізнавальних каналів на будь які тематики. Вони не лише перекладають але й багато свого створюють. І варто відмітити що воно розвивається і стає все якіснішим та цікавішим. Ще б викинути звідти "радіоактівний пєпєл" і було б взагалі супер.

Тобто в них є контент і для тупого бидла і для людей, які вчаться і думають. А українські канали продукують контент лише для тупого бидла. Ну є якісь потуги в каналу "Мега" по перекладу забугорних програм, але то на рівні похибки.

Телебачення продукує те що піпл хаває. Наше населення хаває оті помиї, приправлені "кварталом" щоб могли поржати зі своєї тупості та нікчемності.

Був в кінотеатрі на днях :) вгадайте на який "фільм" весь зал зайнятий і двоє з трьох в черзі питаються ?... питання риторичне

.

По літературі переважно те ж саме. Хочеш почитати щось актуальне – купуй російською якщо мови оригіналу не знаєш.

.

Казати що це "рука кремля" :) щоб потішити свою нездатність до дій... звичайно можна. Але варто розуміти що це не кремль не дає нам розвиватися а ми не хочемо.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Соромітник сказано:

Був в кінотеатрі на днях :) вгадайте на який "фільм" весь зал зайнятий і двоє з трьох в черзі питаються ?... питання риторичне

який фільм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Соромітник сказано:

Ще б викинути звідти "радіоактівний пєпєл" і було б взагалі супер.

воно заради цього і створюється  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Соромітник сказал:

Казати що це "рука кремля" :) щоб потішити свою нездатність до дій... звичайно можна. Але варто розуміти що це не кремль не дає нам розвиватися а ми не хочемо.

От і я такої думки. Я дуже сподівався, що на тлі патріотичного піднесення населення після революції і на початку "сусідської" агресії і українська мова встане з колін і переможе двоглаву расєйську. Але далі вишиванки на свята і прапорця на авто не пішло, нажаль, це лиш данина моді, яка швидко пройшла.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник , так, ти правий. Я мав на увазі і порівнював саме популярне ТБ для  тупого "бидла", як ти виразився. І таке ТБ дивиться переважна більшість населення, що в рашці, що в нас. Всякі наукові, типу діскавері, спорти, автомобільні канали, я не мав на увазі. Це канали цільового направлення для певної категорії глядачів, так би мовити, для нетупого небидла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч так от українське ТБ разом з владою навіть не розглядає наявність в Україні того "нетупого небидла"... що є дуже сумно

То я власне писав що не таке вже погане те російське ТБ на фоні нашого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все зняла, змонтажила, наклала аудіодоріжки 13-ти річна дитина на планшет. Головному герою - 6 років. Їм просто захотілось зняти ще один фільм.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 , фільмом це важко назвати. Якщо це думки дійсно дитини, то вони занепадницькі і мені шкода, що дитину турбують такі думки. Я хочу думати, що це текст, який писала доросла людина, а дитина лиш прочитала. Моя старша доця (також 13 років) не гірше монтує і накладає аудіоряд (викладати нічого не буду, повір на слово), хоча робила це раз чи два в своєму житті. Доречі, цього літа, на відпочинку на морі, я проснувся від плачу дитини...плакала моя старша доця...я до неї побіг, а вона плаче майже навзрид...питаю - що сталося? Відповіді (точніше питання) мене повергли майже в шок. Вона запитувала про сенс життя, навіщо ми її родили, якщо вона все-одно помре, також жалкувала, що ми помремо і вона нас ніколи не побачить...Дитині було тоді 12 років... Звідки в дитини такі думки, я не хочу, щоб в дітей були такі думки...не хочу...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Юріч сказано:

Дитині було тоді 12 років... Звідки в дитини такі думки, я не хочу, щоб в дітей були такі думки...не хочу...

12 років це не таке вже і глибоке дитинство, щоб не замислюватись про такі речі.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто в дорослих буває стереотипне мислення. На неї справив враження Селінджер з повістю "Над прірвою в житі":) Вирішила втілити в фільмику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, case_l сказал:

12 років це не таке вже і глибоке дитинство, щоб не замислюватись про такі речі.

 Мова не про замислювання (всі ми в дитинстві про таке думали інколи), а більше про реакцію дитини на дані думки...Це мене бентежить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Просто в дорослих буває стереотипне мислення. На неї справив враження Селінджер з повістю "Над прірвою в житі":) Вирішила втілити в фільмику

сучасним дітям більш пощастило, фактично можуть мати доступ до всієї інформації, хоч тут і криється певна небезпека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Юріч сказано:

 Мова не про замислювання (всі ми в дитинстві про таке думали інколи), а більше про реакцію дитини на дані думки...Це мене бентежить.

Я також сказав що пляшка фраголіно там лишня, але то моє бачення і я не сильно у всі ті діла вмішуюсь. Головне що зараз технічні засоби такого рівня, що знімати можна без проблем, аби було бажання і вміння. І виправдовування про недофінансування не зовсім недоречні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...