Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь

"спіртовозів" гарно кинули :(

"спіртовози" та "сігарєтчікі" вже давно, хто метикуватіший - з картою поляка, хто менш - з посвідкою мешканця прикордонної зони, катаються з незначними проблемами по візах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безвізовий режим з ЄС не для трудових іммігрантів. Хоча, не факт

200879.jpg

На жаль, в Україні зараз важко з роботою. Після того, як НБУ закрив велику кількість банків, велика кількість юридичних осіб розорилася або перейшла в стадію "бриючого польоту". Навіть за офіційними даними близько 2,5 млн українців втратили роботу за останні два роки. І, на жаль, цей процес не тільки не припиняється, а посилюється. У зв'язку з торговою війною з Росією, у найближчі два-три роки Україна буде переживати масове закриття підприємств. Очікується, що закриється велика кількість машинобудівних, хімічних підприємств, а також частина металургійних і продовольчих. Як результат, це призведе до масового руйнування малого і середнього бізнесу.

І зараз базари та торгові точки відчувають нестачу покупців, а в майбутньому це може ще посилитися, коли закриється в Україні більша частина великих підприємств, а дрібні підприємства не забезпечать великої кількості роботою з хорошою зарплатою. Швидше за все, в Україні залишиться лише дві галузі: аграрна і частково металургія. Навіть сфера послуг змушена буде зменшитися. Оскільки, хоча нові інтернет-технології і дозволяють створювати інноваційні продукти, але вони не знають, де знайти покупців з грошима. У цій ситуації для багатьох українців вже давно не стоїть питання їхати на заробітки за кордон або не їхати, бо в Україні просто немає роботи. Поїздка на заробітки за кордон для багатьох українських сімей стала останньою надією.

Не дивно, що багато українців з нетерпінням очікують введення безвізового режиму, вважають, що він спростить пошук роботи в ЄС, де, як вони впевнені, платять на порядок більше, ніж в Україні. Але біда в тому, що багато українців не знають або не хочуть навіть думати, що безвізовий режим буде запроваджено тільки для туристів. Що стосується роботи і навчання в ЄС, зберігаються звичайні візи та навіть посилюються умови.

Безвізовий режим - це далеко не те, що поїздки в країни СНД, у тому числі і на роботу. Для використання безвізового режиму потрібно мати біометричний паспорт, при цьому прикордонна служба ЄС має право на кордоні вимагати від українського туриста оплачені квитки, інформацію про заброньовані місця в готелі і, обов'язково, підтвердження платоспроможності. У разі недостатніх доказів того, що метою поїздки в ЄС є тільки туризм, прикордонник з ЄС може просто не пустити українця, навіть якщо у нього є біопаспорт. ЄС бореться з нелегальними заробітчанами, і, багато в чому, для цього і потрібні біометричні паспорти. Особи, які будуть вислані з ЄС за порушення візового режиму, не зможуть ще раз в'їхати в ЄС, оскільки їхні відбитки пальців буде внесено у список "персона нон ґрата".

Хоча всі розуміють, що навіть такі заходи не врятують ЄС від напливу нелегальних трудових мігрантів з України. Бо для багатьох українців робота в ЄС – остання надія, і вони будуть ризикувати, хоча і будуть розуміти, що вони діють нелегально. Складно підрахувати точно, але, швидше за все, протягом найближчих десяти років після того, як Україна отримає безвізовий режим, з України в ЄС поїде 5-7 млн українців. Це в основному працездатні українці, які спробують знайти, нехай і незаконну, але роботу в ЄС.

Зрозуміло, що нелегальна робота в ЄС - справа ризикована, бо немає гарантії оплати праці, крім того будуть платити менше, ніж місцевим працівникам, і постійно доведеться відкуповуватися від місцевої поліції та перевіряючих. Так що, ризику багато, але і бажання заробити теж багато. Зараз в Україні середня зарплата близько 180 євро, у найближчі десять років вона може зрости до 200-220 євро, у той час як у ЄС можна навіть нелегально буде заробити 300-500 євро за місяць. Україна тепер крім зерна і металу стає найбільшим постачальником дешевої робочої сили в ЄС. Багато в чому це повинно допомогти економіці ЄС. Оскільки за рахунок економії на оплаті праці європейський бізнес зможе вистояти в жорсткій конкурентній боротьбі з США. Хоча, на жаль, дозволити легальну трудову імміграцію з України в ЄС європейські політики не можуть з геополітичних міркувань. Але українці самі зможуть ці геополітичні міркування подолати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 19.02.2016 at 19:52, Barugan сказал:

реально є наївні що це станеться найближчого майбутнього??:blink:

Звичайно є!!! Одразу всі все покинуть і поїдуть в Голандію або взагалі Норвегію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.02.2016 at 19:52, Barugan сказано:

реально є наївні що це станеться найближчого майбутнього??:blink:

давай поб"ємся об заклад. Якщо буде (до кінця цього року - 31.12.2016р.) ти мені пляшку первака (ну щоб не сильно нікому по карману, думаю 55-60 грн то не так вже і вдарить по бюджету), якщо ні то я тобі таку пляшку? Хай я буду тим наївним простачком що в це вірить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, la20 сказано:

давай поб"ємся об заклад. Якщо буде (до кінця цього року - 31.12.2016р.) ти мені пляшку первака (ну щоб не сильно нікому по карману, думаю 55-60 грн то не так вже і вдарить по бюджету), якщо ні то я тобі таку пляшку? Хай я буду тим наївним простачком що в це вірить.

за 55-60 грн. в кінці 2015 року, хіба що якусь бодягу купите

ціна бутилки горілки має бути в районі 90 грн))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, la20 said:

давай поб"ємся об заклад. Якщо буде (до кінця цього року - 31.12.2016р.) ти мені пляшку первака (ну щоб не сильно нікому по карману, думаю 55-60 грн то не так вже і вдарить по бюджету), якщо ні то я тобі таку пляшку? Хай я буду тим наївним простачком що в це вірить.

Запам'ятайте цей твіт )))

Безвізовий режим до кінця року. Приймаю парі на пляшку горілку!

П.С. Сподіваюсь la20 віддасть "брендовий" первак, а не саморобну бурачанку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що там хоче він мені не цікаво. він в мене в ігнорі, його повідомлень я не бачу. Я з тобою говорив і буду тобі віддавати пляшку. По рукам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, la20 сказано:

думаю 55-60 грн то не так вже і вдарить по бюджету

 

Це ціна на сьогоднішній день. Тоді він коштуватиме - х2 :) (почитай про підвищення акцизу ) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі здається...

Походу Європа і не вкурсі що з Україною має бути безвізовий :) то тільки в нас розповідають таку "ахінєю" всілякі свідки покращення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, aksm7 сказано:

Як можна йти в європу  з таким курсом гривні, і рівнем життя? мені одному тільки здається, що європа  нас тупо троллить, і нікуди вона нас не прийме і ніякого режиму небуде, в нас війна куча сєпарів лазить, всі крадуть і хітровимахані усі, що я думаю європа усвідомлює ці ризики і просто троллить ту Україну..

якщо ти сам себе не потролиш, не зможеш спокійно спати?

пару фактів - просто так, для загального розвитку.

1 долар США коштує більше ста японських єн.

в 2002-му році, італійські ліри міняли на євро по курсу 1936.27 за 1 (один!) євро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, aksm7 сказано:

В італії так само, там економіка завжди була сильною, багато корпорацій

якщо в Італії все так зишибісь, то звідки взявся курс майже 2000 лір за євро?

ти тролиш сам себе, і ще когось намагаєшся потролити.

 

Європі до жопи курс твоєї національної валюти. Європі до жопи твоє АТО (щодо валюти - приклади навів, щодо АТО - згадай про ПМР, Осетію).

Європі треба, щоб приймались і виконувались закони, які працюють в Європі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, aksm7 сказано:

 в європи немає чіткої ідеології, починай но історію як і з яких причин створювалася єврозона,   порохобот?   

тролю, де я хоч слово сказав про ідеогологію???

 

не плутай правову державу, в якій присутні і виконуються закони про захист особи і приватної власності, з ідеологією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуты назад, aksm7 сказал:

принаймні треба опустити гривню хоча б до курсу 10 за доллар а тоді вже говорити про перехід на євро

Цікаво, а який курс в тебе зараз, якщо гривню "треба опустити" до 10 за долар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Barugan сказано:

лади. 31.12.2016р чи буде в Європу без візи.

Домовились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, aksm7 сказано:

дотримання законів, захист особи і  приватної власності, це демократична ідеологія....

Ідеології завжди були і будуть інструментом для маніпулювання,  Ідеологія грошей, ідеологія комунізму та інші віками існують, і існуватимуть надалі...

сам придумав?

ти маєш право жити у своєму, придуманому світі, будувати свої теорії держави і права. ти маєш право вважати, що тобі не по дорозі в ЄС. можеш приписувати Яценюку те, чого він не робить (чи називати чорне - білим).

 

але не видавай свої "міркування" за істину в останній інстанції.

українці проголосували за Європу.  Європа не вимагає від України курсу, не вимагає "рівня економіки", і ще багато чого не вимагає, чого ти понаписував.

тому, якщо тобі не по дорозі зі всіма українцями, які за рух до Європи - хоча б не заважай, не навішуй ярлики, а краще - перемістись до Тайожного союзу, де в тебе буде свій, "особливий" шлях.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.02.2016 at 21:34, aksm7 сказано:

будь які книжечки загальної теорії політики

а це що ще за чудо? і яким боком до безвізового режиму?

і я не писав, що Європа не вимагає нічого. писав тільки, що Європа не вимагає практично нічого з того, що ти собі понапридумував... і намагаєшся комусь нав'язати навіщось... медведчуковатнік? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Закриті зустрічі з керівництвом Європарламенту та Єврокомісії були дуже відвертими. 
1. Європа в шоці від мільйона сирійських біженців. Говорити про безвіз для воюючої країни в таких умовах - непопулярно. 
2. Голландські політики вимагають зупинити всі процедури до завершення референдуму щодо безвізового режиму для України. 
3. Європейський бізнес втомився від санкцій щодо Росії і в умовах економічного спаду підтримує запущене Путіним гасло " Санкції б'ють не по Путіну, а по простим людям" 
4. Корупція і олігархія в Україні не подолана. 
5. Неможливо домовлятися про стратегію з країною, де Уряд втратив підтримку парламентської більшості. 
6. В законі про електронне декларування треба скасувати звуження осіб, що підпадають під контроль. А також - доформувати НАЗК.

Висновок: ми маємо 2 тижні для формування нової коаліції, нового технократичного Уряду, голосування за поправку в законі. 
Наступні 2-3 місяці Уряд має усунути всіх партійних та олігархічних ставлеників з найкрупніших державних монополій, покінчити з смотрящими на митниці та інші видимі антикорупційні кроки.

Інакше - фіаско. Брюссель сльозам не вірить

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я читаю це соплявіння Луцика, і в мене виникає питання: кому цей меседж. Фіаско було ще на старті, коли сформувався уряд Яценюка. Мені здається що вже досить вірити у "вседаючий" омріяний безвізовий режим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та взагалі якого хєра ним нам мізки забивають?! Нах він нам нужен?! Принаймні, це не найнагальніша потреба на даний момент! Он за квартири скоро взагалі не буде чим платити, а вони про якісь візи надумані... І причому втовкмачують нам в голови, що він НАМ потрібен... "НАМ, Карл!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Закриті зустрічі з керівництвом Європарламенту та Єврокомісії були дуже відвертими. 

І далі починає перераховувати. Вибачте, але ржу з такої "закритості".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...