Перейти до змісту

Наклейка Борди на авто - підтримка воїнів АТО


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Був в Нашому Часі в Там -Тамі - дівчина сказала - нічого не знаю, немає, а потім вдруг - можливо згадала - і каже - ""Нам ще не привезли, мають підвезти""" - ппц, що за лаж

Багато лишнього тексту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Був в Нашому Часі в Там -Тамі - дівчина сказала - нічого не знаю, немає, а потім вдруг - можливо згадала - і каже - ""Нам ще не привезли, мають підвезти""" - ппц, що за лаж

Багато лишнього тексту!

 

Ви та дівчина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Був в Нашому Часі в Там -Тамі - дівчина сказала - нічого не знаю, немає, а потім вдруг - можливо згадала - і каже - ""Нам ще не привезли, мають підвезти""" - ппц, що за лажа???

Там її напарник ще торгує, через день, то той в *тємє*, той зможе більш адекватно сказати, є чи нема, й коли будуть, якщо нема

Яка різниця хто торгує . всі в свій час нормально і вчасно в *тємє* .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора віддав наклейки власнику мережі, думаю вже можна купити на всіх точках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Яка різниця хто торгує . всі в свій час нормально і вчасно в *тємє* .

якщо ви маєте якесь відношення до Самооборони, то я щиро перед вами вибачаюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора у точці "Свій час" в Порт-Сіті, продавець-хлопець взагалі нічого не чув і не в курсі справи. Сьогодні заїзджав на Відродження 10, вийшла старша жінка, спочатку все заперчувала, коли я її питав про наліпки сайту, а потім сказала, що вона господарка магазину чи то салону і що ті хлопці, які продають наліпки мають тут свою справу і будуть завтра. Короче, чорті що. Діфото, я звичайно не вправі тобі давати поради, але - ти спочатку би переконався в доступності наліпок на місцях, а потім вже їх анонсував. А то їздиш по вказаних тобою точках, як той придурок, а там  на тебе дивляться здивованими очами і не розуміють, що від них хочуть...І по ходу, не я один такий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можливо, моглиб мені передати по почті штук з 10 наклейок, і яка їх ціна?

ваша стійкість й послідовність достойна поваги :) прочекати добу, й ВСЕРІВНО не прочитати перший пост, це зачот :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ми надрукували наліпки на авто, на двері, на забори або на гаражні ворота. Крута штука - крім ідентифікації свій-чужий можна зберегти/приховати пару квадратних сантиметрів, які поржавіли.
Всі надлишкові кошти підуть на допомогу  бійцям АТО  (не люблю таке писати) - на війну з москалями.
Є два види - кругла та контурна, чіпляємо - як kmd - на праву сторону багажного відділення :)
post-1-0-44602400-1447513561.jpg
 
а ще є кругла, яку можна почепити на лобове скло прямо перед водієм, щоб не вийо*№вався.
Ціна пари наліпок - від 25 грн і до "скільки не жалко", купити можна в мережі магазинів "Свій Час" - всі гроші "підуть в діло".
 
20151113183141.jpg
Для тих хто не шарить читати перший пост :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє, косякі случаюцца. Прошу усіх бажаючих попередньо зі мною зідзвонюватись О99 3О7ОО83. Про наявність наліпок по всіх магазинах "Свій Час" попереджу окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УПД: в магазинах "Свій час" наліпки мають з"явитись сьогодні після обіду, в мене забрати можна після дзвінка та домовленості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В там-тамі наклейки є, я взяв пару (куди велику круглу клеїти поки не знаю). Хотілося ще б кепу, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


куди велику круглу клеїти поки не знаю
кажуть, що на лобове скло)). А може її клеїти на корпус лівого (водійського) дзеркала заднього виду? Так буде добре зустрічного бордівця видно)).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

куди велику круглу клеїти поки не знаю

кажуть, що на лобове скло)). А може її клеїти на корпус лівого (водійського) дзеркала заднього виду? Так буде добре зустрічного бордівця видно)).

 

Та ну, якось некомільфо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Та ну, якось некомільфо.
ну тоді на значок бмв на капоті...і пофіг, що в тебе не бмв :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні придбав наліпки і вже наклеїв. До речі, в мене під написом "Мазда 5" є немаленька царапина (20 см), я все думав, чим би сховати...думав "UA" приклеїти, так розміри наліпок були маленькі, не перекривали всю царапину. А наші наліпки чітко перекрили непорядок. Як говориться, вбив двох зайців...навіть трьох. Дякую за вдалий (для мене) розмір наліпки. Приєднуйтесь до акції.

 

П.С. До речі, ви помітили, як кольорова гама наліпки підходить до кольорової гами номерного знаку? :)

 

xila31rq7yql.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж сьогодня придбав і вклєїв :) Круглу на заднє скло, фігурову на переднє.

Дівчинці продавцю респект - попередила про можливість оплатити більше вартості наклейок, при бажанні. Коли отримала суму - все рівно спитала чи потрібна здача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

Ще свої 5 монеток добавлю. Наклейки це добре, але багатьом просто нема куди їх клеїти. Пропоную зробити ще значки з логотипом Борди, типу такі. Все одно більшість людей ходять з сумками, от вам і додаткова ідентифікація. Але звичайно стоїть питання чи буде це діло економічно вигідно.

buttonbox.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, difoto сказано:

ще з минулих років є значки :)

Є на продаж? Можна фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...