Перейти до змісту

Наклейка Борди на авто - підтримка воїнів АТО


difoto

Рекомендовані повідомлення

Ми надрукували наліпки на авто, на двері, на забори або на гаражні ворота. Крута штука - крім ідентифікації свій-чужий можна зберегти/приховати пару квадратних сантиметрів, які поржавіли.

Всі надлишкові кошти підуть на допомогу  бійцям АТО  (не люблю таке писати) - на війну з москалями.

Є два види - кругла та контурна, чіпляємо - як kmd - на праву сторону багажного відділення :)

post-1-0-44602400-1447513561.jpg

 

а ще є кругла, яку можна почепити на лобове скло прямо перед водієм, щоб не вийо*№вався.

Ціна пари наліпок - від 25 грн і до "скільки не жалко", купити можна в  мережі магазинів "Свій Час" - всі гроші "підуть в діло".

 

20151113183141.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

А я хочу кєпку.

Моя зносилася в хлам. Ну і зауваження :) Як ж не змовчу.

Під BOARD прямо під словом, справа внизу, додати lutsk.ua

 

Ну нє ?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Женя, спіцально для тебе:

НЕ зрозумів надтонкого гумору. Чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машини не маю на жаль? чи на щастя), а о  "кепку"  з логотипом борди, як в тебе дядько Дмитро, купив би. Якщо можна-ціна питання..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить прагматичне питання : як вона (наклейка) на здирання ? щоб потім з лакофарбовим покриттям не знялася

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


цікавить прагматичне питання : як вона (наклейка) на здирання ? щоб потім з лакофарбовим покриттям не знялася
здираєш, проходиш ваткою з 647-м розчинником і.... якщо машина небита/не крашена - немає слідів. 

НЕ зрозумів надтонкого гумору. Чесно.
Женік, я тобі показав перший логотип епл, ніякого гумору, прагматичність наше всьо!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три питання.

1. Чому саме на праву сторону клеїти? А можна на ліву, в мене там царапина)). 

2. Чи можна замовити наклейку з ніком і якщо так, то скільки мінімально вона буде коштувати?

3. Ви пишете, що ціна за пару наліпок. А навіщо по дві продаєте, одну не можливо купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YouRich, зазвичай ще наклейку ліплять на лобове скло, щоб пропустити інколи без черги повертаюче зустрічне авто :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Женік, я тобі показав перший логотип епл, ніякого гумору, прагматичність наше всьо!

засоромив.

Я ж не десігнер. Але суть думки уже зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


щоб пропустити інколи без черги повертаюче зустрічне авто :)
А без наклейки не можна пропустити зустрічне авто? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YouRich, та я так мислю, що й одну можно купити, ціна буде приблизно 25-100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Три питання.

difoto, можна відповісти на запитання? Я ж не з пустого інтересу питаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Нашому Часі в Там -Тамі - дівчина сказала - нічого не знаю, немає, а потім вдруг - можливо згадала - і каже - ""Нам ще не привезли, мають підвезти""" - ппц, що за лажа???

Там її напарник ще торгує, через день, то той в *тємє*, той зможе більш адекватно сказати, є чи нема, й коли будуть, якщо нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабудь краще купувать у Ді - там 100% гарантія, що пару лишніх грошей дійдуть до адресатів.... а ті всі "нє втємє" продавці.... то шото стрьомно якось їм гроші віддавать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спакуха - дійсно ще не довезли. Для довідки: весь чоловічий колектив мережі "Свій Час", від власника і до дизайнера-розробника годинників приймав активну участь у революції гідності, а також цей самий колектив у теперішній час має два чи то навіть три  повних екіпажа ГШР Самооборони(це 10-15 патрульних) - я з ними знайомий більше 10 років, разом їздили ще на революцію 2004 року, так що там нічого ніде не пропаде!

YouRich, можна клеїти де заманеться, з ніком можливо буде пізніше, можна купити одну наклейку по акції: "Тільки сьогодні! Одна - по ціні двох!!!" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...