Перейти до змісту

Будь ласка ДОПОМОЖІТЬ


areshkov27

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора шановні бордівчани.

Ніколи недумав що буду просити Людей про допомогу, завжди розраховував на свої сили, але коли почув діагноз і суму яку потрібно я просто два дні невірив що це відбувається зімною. Почну з початку: 1 вересня померла Бабця у 94 роки, 8 вересня помер Люблячий Татусь ( рак шлунку 4 стадії). Після 40 днів по Татові різко стало погано Мамі, почала заговорюватись боліти голова. Коли завіз у лікарню і почув страшні слова у Вашої Мами пухлина головного мозгу, одна з найагресивніших пухлин. Є можливість зробити операцію але!! За що я неможу просто у це все повірити, ще рани незагоїлись по Татові з Бабусею а тут таке з Мамою. Просто бувть такі моменти що здається що уже все!, і руки опускаються алеж неможна.

Тому прошу Вас Будь ласка якщо може хтось чимось допомогти, допоможіть Будь ласка.

І дай Вам Боже міцного здоров'я.

Моя картка 4874 1078 0495 9227

Арешков А.М.post-20159-0-82100100-1446229780_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Не виходить скинути через приват24, картка іншого банку, хоче ще ім'я. Напишіть кому А... ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виходить скинути через приват24, картка іншого банку, хоче ще ім'я. Напишіть кому А... ?

Арешков Анатолій Михайлович

Дякую Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виходить скинути через приват24, картка іншого банку, хоче ще ім'я. Напишіть кому А... ?

Ага, те саме вчора було((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який банк?

На Приват матюжиться

Дайте повні реквізити

Це Uni credit bank Укрсоц колишній

ДЯКУЮ ВАМ УСІМ ЗА ПІДТРИМКУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя Вам порада, зробіть карту привата, і тоді без проблем Вам допоможуть... Закинути кошти на картку Укрсоца трохи проблематично, тим більше що виготовлення картки займає близько 20 хв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Новому Луцьку" що кажуть?

Неповірите але, тільки сьогодні дали мені довідку про хворобу. Наскільки знаю зараз допомагають тільки Луцькому району, можливо якщо пройдуть на виборах по Ківерцівському то щось допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виходить скинути через приват24, картка іншого банку, хоче ще ім'я. Напишіть кому А... ?

Ага, те саме вчора було((

Через сендмані від того ж Привата з карти на карту перекидає без проблем, імені-пізвища не питає... https://sendmoney.privatbank.ua/ua/

єдине - карта, з якої платиться, бажано повинна бути відкрита для розрахунків в ІНеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра ж робіть карту в приваті...

https://sendmoney.privatbank.ua/ua/ з карти привата на будь-яку карту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через сендмані закинув трохи грошей, вроді пішло перевірте... Завтра давайте номер карти приватбанку.....

post-10669-0-89639600-1446236489_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у темі Щиросердечна дяка користувачу vaz75 озвучена карта привату

Так, там картка привату. Це картка Тестя але вона кредитна щей голд, дуже велика комісія.

Та що від укрсоц. Вигідніша, зняття без комісії при щарахуванні 1% з іншого банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиросердечно Дякую усім Хто вже допомагає!!!

Дай Вам Боже здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роби карту Приватбанку, то займе 15-30 хв., не зволікай І зручно буде не тільки тобі, а й добродіям, оскільки не всі користуються Приват24, але знайти термінал Привата набагаааато легше, ніж Юнікредіта.

Удачі і швидкого одужання мамі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роби карту Приватбанку, то займе 15-30 хв., не зволікай І зручно буде не тільки тобі, а й добродіям, оскільки не всі користуються Приват24, але знайти термінал Привата набагаааато легше, ніж Юнікредіта.

Удачі і швидкого одужання мамі.

Щиро Дякую за співчуття.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5363 5423 0349 9082 Навроцький Сергій Васильович (ПРИВАТ БАНК)

Це картка мого Теся, просто у мене немає приватовскої. І з нею невигідно працювати вона кредитна і при знятті коштів знімає великий відсоток. З укрсоц карти при знятті комісії немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І з нею невигідно працювати вона кредитна і при знятті коштів знімає великий відсоток.

Зроби карту для виплат, якщо з нею разом дадуть кредитку, то ніхто нею користуватись не примушує, просто відклади, хоча часом може і знадобитись. Зняття готівки з карти для виплат без комісії, в багатьох аптеках ще й є "Бонус плюс" - будеш заробляти бонуси, за які потім теж можна купувати.

Неналягай на готівку, старайся по максиму розраховуватись в ПОС-терміналах економніше і безпечніше. Якщо часто купуєш в аптеках пошукай, попитай дисконтні картки цих аптек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І з нею невигідно працювати вона кредитна і при знятті коштів знімає великий відсоток.

Зроби карту для виплат, якщо з нею разом дадуть кредитку, то ніхто нею користуватись не примушує, просто відклади, хоча часом може і знадобитись. Зняття готівки з карти для виплат без комісії, в багатьох аптеках ще й є "Бонус плюс" - будеш заробляти бонуси, за які потім теж можна купувати.

Неналягай на готівку, старайся по максиму розраховуватись в ПОС-терміналах економніше і безпечніше. Якщо часто купуєш в аптеках пошукай, попитай дисконтні картки цих аптек.

Та я в основному тільки і розраховуюсь безналом. Просто буває що потрібна готівка і тоді змушений знімати на те саме мрт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...