Перейти до змісту

Коли вживані авто дешевшими стануть?


Martene

Рекомендовані повідомлення

Также ставки не применяются на авто произведенные до 1 января 2010 года и те, которые ввозятся на таможенную территорию Украины лицом для собственного использования или в пользу других лиц по договорам купли-продажи, поставки, комиссии, поручения, поручительства и тому подобное.  --- щось я не врубаюсь, що прийняли??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 559
  • Створено
  • Остання відповідь

машину згідно сьогоднішнього закону можна пригнати на людину лише 1 раз в рік. ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при рейтингу нижчому, аніж у легітимного в "піку кар"єри", ризикований крок таке зарубувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В четвер на автобазарі буде мерво.

Кому треба терміново гроші-може скидати ціну вдвічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він то гарно пояснить та обгрунтує :) та і нафіг рейтинг якщо ціла країна фанатів рошену

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

В четвер на автобазарі буде мерво.

Кому треба терміново гроші-може скидати ціну вдвічі.

Ну так вони останній місяць собі в збиток віддавали...

Про відміну акцизу ще з квітня знали. І з того часу сунуть сюди салони черевиків і бусів для переобладнання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Barugan сказано:

Также ставки не применяются на авто произведенные до 1 января 2010 года и те, которые ввозятся на таможенную территорию Украины лицом для собственного использования или в пользу других лиц по договорам купли-продажи, поставки, комиссии, поручения, поручительства и тому подобное.  --- щось я не врубаюсь, що прийняли??

 

в оригіналі пише:

Водночас зниження ставок акцизу не діє на вживані автомобілі, які:

- мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом України та/або визнаної державою-агресором щодо України відповідно до законодавства, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом України;

- вироблені до 1 січня 2010 року;

- ввозяться на митну територію України особою для власного використання або на користь інших осіб за договорами купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду у кількості понад один легковий автомобіль протягом календарного року.

 

- напевно цим хочуть сказати, що знижені ставки не діють, якщо ви будете ввозити авто не особисто, а через гонщика чи знайомого який катається за кордон. або якщо схочете пригнати собі більше одного авто протягом календарного року (При цьому календарний рік - це проміжок часу з 1 січня по 31 грудня.), хоча наші митники можуть вважати, що календарний рік треба рахувати від дати покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, alexvvv сказал:

Президент може вето накласти

Не накладе,його корпорація Богдан вже повним ходом будує завод з утилізації вживаних авто.Так що він в плюсі завжди,якщо не хочуть його корита купувати,то буде заробляти на утилізації старих корит.А те,що продаванів і дилерів зобов'язують заключити з ними угоду на утилізацію-100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось я не можу врубатися в цей момент

 

Цитата

Также сниженный акциз не распространяется на автомобили, произведенные до 1 января 2010 года или если они были ввезены для перепродажи. В частности, в случае смены владельца ввезенного по сниженной ставке автомобиля в течении года, его новый собственник будет обязан оплатить акцизный налог в полном размере. Также каждый гражданин сможет ввести в Украину с уплатой сниженного акциза не более одного автомобиля в год.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Arden сказал:

шось я не можу врубатися в цей момент

 

 

тільки для себе можна везти, й продавати лише через рік. Хоча скоріше за все, будуть ганяти під конкретного клієнта по довіреності, або під чиїсь документи за мзду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто які виробленні після 2010 року тільки попадають під цей акциз!!!! А скільки у нас людей купляють машини після 2010 року??? і для кого цей акциз дозволить купити іномарку???? Це якби на всі авто, то я згідний, що це гуд.. , а так толку з цього не дуже багато виходить.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Nikitamega said:

а так толку з цього не дуже багато виходить.... 

І так, і ні. На момент, коли цей закон запрацює (якщо запрацює ;) ), можна буде ввозити авто віком 6,5 років. Я ні разу не авто експерт, але як на мене, це не так вже й мало для таких авто, як шкода, рено, опель і навіть фольц в плані ціни (велику роль гратиме реальний кілометраж). Ну а мерси, бехи, ауді та інші лєхуси 2010 р/в коштують чимало, тут я згідний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой блин я тебе прошу... екологію...

Читайте уважно: "При цьому зниження ставок акцизу стосуватиметься авто, не старших 2009 року.". А такі авто за кордоном коштують від 9 тис. доларів. Я думаю що це нічого особливо незмінить. Чергова "лажа" від можновладців, які замилюють очі людям!

ОДНИМ СЛОВОМ НІФІГА НЕЗРОБИЛИ!!!!!!!! ДЛЯ ПРОСТОГО НАРОДУ **!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, legolas_soi сказано:

Борються за екологію. Після 2010го менше викидів у авто ;-)

Ну не знаю....нічого поганого б не сталось, якби можна було ввозити машини з 2000 року. А щоб боротись з екологією, то можна дерева менше вирубувати і більше насаджувати, і на великих заводах, ТЕЦ і т.д. встановити норми викидів, ну щоб викидів по менше:rolleyes: 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я ж легенько тролив, це і означав смайл вкінці.

Насправді вважаю: конкурентні по ціна\якість авто для українського споживача йдуть 2002 - 2008 років наразі, і таких на автобазарах найбільший вибір. Тому прийнявши цей закон  - і не сильно простим небагатим людям допомогли, - і вроді як зробили типу хорошу справу.

 

Так би мовити "і рибку сьесть..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Student91 сказал:

Про які ви 9 тисяч говорите

Я думаю, мались на увазі нормальні машини, а не битки, фургони і пластмасові дамські коробочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.05.2016 at 13:44, Zheny@ сказал:

Вартості чого?

Авто?

Ну то мені німець / поляк / француз  напише, що продав за 200 євро. і ще 40 я заплачу ПДВ? Так виходить?

Ти говориш про вже відому схему. Заниження чи завищення дійсної вартості товару з метою отримання прибутку.

ЩО може бути простіше.

Кубики - це цілком справедливо. + в'їзне мито ще якихось 1-2%. (митниці на хліб) Все. Ніяких ПДВ / ПФ / ЄСВ / TCP-IP і іншої лобуди!

Каталог Шваке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...