Перейти до змісту

Коли вживані авто дешевшими стануть?


Martene

Рекомендовані повідомлення

Я так розумію ми мито платимо тому, що бюджет недотримує податків від офшорів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 559
  • Створено
  • Остання відповідь

Та канєшно не буде! 

Зверніть увагу в тексті йде мова про ввізне мито, а не про акциз (який набагато більший). Плюс. якби хотіли зменшити - то такий законопроект вже є і його розробляти не потрібно.

Цитата

 

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив  Міністерству фінансів України, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України і Державній фіскальній службі України підготувати проект закону щодо скасування імпортного ввізного мита на автомобілі, які були у вжитку. Про це йшлося на засіданні Уряду в середу, 6 квітня.

Глава Уряду наголосив, що відповідне рішення повинно поширюватися на всі вживані автомобілі, окрім авто походженням з Російської Федерації.

«Це буде правильний крок для того, щоби зняти навантаження на громадян, і в тому числі і збільшити можливості придбавати автомобілі», - зазначив він.

Відповідний законопроект, наголосив Прем'єр-міністр, має бути винесений на позачергове засідання Уряду 8 квітня для подальшого направлення до Верховної Ради України

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248943621&cat_id=244276429

Якійсь відсоток мита можуть зменшити, зато потім підняти акциз (щоб компенсувати) от і все. А народ дійсно ж треба відволікти ;)

Ну і якби це сказав не Яценюк, то хоч якась би надія була, а то я ще пам'ятаю як Яценюк вже підвищив всім пенсіонерам пенсії, вже зменшив ціну на бензин на АЗС і вже зменшив норми на газ ))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старі люди кажуть - обіцянка цяцянка дурневі радість.

Давайте не будемо тими дурнями.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз
12.04.2016 20:14
 

Украинский парламент принял за основу законопроект №3251, которым временно, до 31 декабря 2017 года, ставки акцизного сбора на бывшие в употреблении легковые автомобили снижаются от 2 до 28 раз.

 

Документ разработали с целью минимизации уклонения от уплаты налогов.

«В Украине налоговая нагрузка на новые автомобили составляет 47%, а на подержанные – 170%, т.е. акцизы непропорционально высокие», — подчеркнула нардеп Татьяна Острикова (Самопомощь).

 

В пояснительной записке к законопроекту, авторами которого являются около 100 народных депутатов, отмечается, что на фоне девальвации значительно снизились продажи автотранспортных средств, что приводит к сокращению рабочих мест как в производстве, так и в продажах авто и снижению поступлений в бюджет.

«Потребители не могут покупать новые импортные авто из-за их высокой стоимости в гривне, а подержанные импортные – из-за высоких ставок акцизного сбора, что делает их цену неконкурентоспособной», — отмечается в пояснительной записке.

В этих условиях граждане, особенно в приграничных областях, покупают авто в ЕС и используют их в Украине без уплаты налогов. В частности, широко распространены схемы временного ввоза нерезидентами и использования авто в таможенном режиме транзита.

В документе напоминалось, что в Украине с начала года действует стандарт Евро5 (т.е. ввозиться из Европы могут автомобили не старше 2009 года выпуска).

Максимальное снижение ставки акцизного сбора предусмотрено на авто с объемом цилиндра двигателя 1-1,5 л: их предлагается соответственно снизить в 21,7 раза и почти 28 раз — до EUR 0,063 за 1 куб. см объема двигателя.

Как отмечают эксперты отрасли, высокие ставки акцизного сбора были практически единственным барьером, препятствующим массовому ввозу в Украину подержанных легковых автомобилей.

 

По расчетам аналитиков AUTO-Consulting, с принятием законопроекта растаможка б/у автомобилей подешевеет в разы. Например, акцизный налог и его составляющая в финальном НДС с автомобиля 1,5 л составит всего 110-115 евро, против нынешних платежей в 3160 евро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все о продаже б/у авто: глава ВААИД и эксперты ответили на вопросы

19:05 14 квітня 2016 245
 
Все о продаже б/у авто: глава ВААИД и эксперты ответили на вопросы

Верховная Рада изменила правила обложения налогом сделки по продаже б/у автомобилей. Теперь налоговая нагрузка на покупателя такого средства передвижения значительно уменьшается.

Об этом говорится в законе Украины «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно стимулирования развития рынка автомобилей, бывших в употреблении», который был принят Верховной Радой 12 апреля 2016 года, передает Слово и Дело.

Так, если ранее налогом облагалась вся стоимость автомобиля, то сейчас налог нужно платить только с комиссионных платежей или маржи салона.

Если взять условную цены б/у автомобиля в размере $10 тыс., то по старым правилам покупатель заплатил бы дополнительно еще $3 тыс. Полная же стоимость авто составила бы $13 тыс. По новым правилам налогообложения, при сохранении условной цены авто покупатель заплатит налогов только $0,5-$1 тыс. в зависимости от условий покупки, что выльется в конечную цену авто не более $11 тыс.

Таким образом, новые правила налогообложения предоставляют возможность платить налогов от 17% до 33% от предыдущего объема налогообложения.

Более подробно смотрите на инфографике ниже:

17084-1_ru_large.jpg

Произошедшие буквально день назад изменения в законодательстве повлекли за собой массу вопросов у автовладельцев страны.

Как теперь будет происходить процесс купли-продажи, какие риски существуют, кто будет проводить экспертизу авто с пробегом и еще многие другие вопросы.

По этому поводу высказался и глава ВААИД Олег Назаренко и попробовал все объяснить в Фейсбук.

Вот, что он написал по этому поводу на своей страничке в социальной сети:

Screenshot_4.jpg

from-ua.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому прикол купувати б/у авто з комісійної площадки в салоні (не маючи НІЯКИХ гарантій правдивості даних про технічний стан авто) й переплачивути чи 1 чи 3 тис уо, замість того щоб купити в іншої людини (з такими ж *гарантіями*) й витратити умовно 100уо, так само перевіривши по базам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикол у "созданіі відімості пАкращень" клоунами типу рУйсман-порохнявий і усьо

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, MANJAK11 сказал:

в чому прикол купувати б/у авто з комісійної площадки в салоні (не маючи НІЯКИХ гарантій правдивості даних про технічний стан авто) й переплачивути чи 1 чи 3 тис уо, замість того щоб купити в іншої людини (з такими ж *гарантіями*) й витратити умовно 100уо, так само перевіривши по базам

А з чого ти взяв, що тут немає жодних гарантій? Є багато майданчиків ТрейдІн, які перевіряють, відновлють авто і дають гарантію за договором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, vaz75 сказал:

А з чого ти взяв, що тут немає жодних гарантій? Є багато майданчиків ТрейдІн, які перевіряють, відновлють авто і дають гарантію за договором.

ога ога, вони нові авто *шаманять* (доставка авто з країни виробника не завжди гладко виходить) й продають (не одну таку історію читав на автофорумі) й бивалі автомобілісти радять з товщиноміром навіть за новим авто йти, а тут якесь б/у *підлампічити* чи сотку другу пробігу скрутити, тю. Я перед тим як авто міняти півтора року почитав всякого, тому знаю, про що пишу. Й в тому то й проблема, що *відновлюють*, а потім чергове *нєбітнєкрашен*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, MANJAK11 сказал:

ога ога, вони нові авто *шаманять* (доставка авто з країни виробника не завжди гладко виходить) й продають (не одну таку історію читав на автофорумі) й бивалі автомобілісти радять з товщиноміром навіть за новим авто йти, а тут якесь б/у *підлампічити* чи сотку другу пробігу скрутити, тю. Я перед тим як авто міняти півтора року почитав всякого, тому знаю, про що пишу. Й в тому то й проблема, що *відновлюють*, а потім чергове *нєбітнєкрашен*

Ога, ога. А дядя Вася всю правду собі в збиток викладе і гарантію на нєбіт\ нє крашен дасть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MANJAK11 сказано:

ога ога, вони нові авто *шаманять*

Знаю. Шаманять.

8 годин тому, MANJAK11 сказано:

чи сотку другу пробігу скрутити,

Нівапрос. Роблять усі. Перші ж - продавці б.в. Власники. Наші спекулянти навчили. Потім гонщики-перекупщики ,які будуть накручувати ціну.

І на фіналі з 750 000 вийде ледь 350 000-400 000.

 

@vaz75  правду сказав. Купуючи б.в. авто в салоні - там дадуть гарантію. Хоч якусь.  Але дадуть! А той дядя Вася / Пєтя / Коля  завтра зникне із грошима. БО взагалі рівненський чи якийсь мухосранський. І в нього тут в МРЕО підмазано, щоб лівак проходив.

Торгові площадки несуть трошки більше відповідальності.

 

Було колись на Волинь-авто. Купили нову машину. китайця. Авто не доїхало з РІвненської навіть до ЦУМ-а. Застукав двигун. (трапляється..)

А тепер уяви - ти купив у якогось продавана авто (будь-яке, нове не нове) на авторинку. Проїхав з базару 3-5-10 км і став. Кого шукатимеш? Кому пред'яви?

Люди за гарантію на речі переплачують до 20% від ціни!

Чув фішку від  Lenovo чи інших брендів? +20-30% до ціни, і протягом 1-3 років безкоштовна заміна. Не ремонт! А просто заміна апарата. Якщо немає такого ж - повне повернення вартості апарату. у наш час, коли для людей 10К у.о. то таки відчутні гроші. І додаткових 1000$ при купівлі, за гарантію, я б дав. І таких як я, повір, ще будуть тисячі.

І тому дяді на базарі, нічого не лишиться, як почати возити конкурентні авто і давати свою гарантію тримати марку. Бо інакше, йому дорога на у той же автосалон менеджером на ЗП+% від продаж!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.04.2016 at 17:31, natalka) сказано:

Яценюк вже підвищив всім пенсіонерам пенсії,

Но-но! Він чувак, сказав і зробив!  В травні знову підвищать пенсії! Да! Аж на цілих 6%!  То х*йня, що світло подорожчало з березня на 25% а в вересні подорожчає ще на 30%. Пох*й. Чувак сказав що підніме пенсії - підняв. На 6%. Мінімалка була 1175грн - стане аж 1245!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 @Zheny@  з точки зору логіки, я з вами абсолютно згідний, воно так *має бути*, але нажаль здебільшого не є, автосалони зазвичай починають *морозитись* , переводити випадки в негарантійні, заставляти, на період гарантії, обслуговуватись виключно в них, деручи при цьому *дурні* гроші й таке інше. Саме головне, що крім *прізрачної* гарантії, маже ніякої різниці між автосалоном й *дядьою Васьою* - нема , в обох випадках вам можуть втулити підшаманяного *перевьортиша*, й коли проблеми з двіглом чи ходовою ще можна вирішити *великою чи малою кровью* , то серйозні проблеми з кузовом, то реальне попадалово на бабло (особливо при послідуючій продажі) й неспеціалісту однаково *стрьомно* купувати авто, що в салоні, що в перекупа й обовьязково потрібно залучати довіреного *спеціаліста* , тому нема смислу *пітать іллюзій* по відношенню до автосалону й вважати покупку б/у авто в салоні більш надійною й перспективною ніж в перекупа, ще й переплачувати такі гроші при *прочіх равних*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

автосалони зазвичай починають *морозитись*

Звісно. Всі так роблять!

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

переводити випадки в негарантійні,

Договір читати вдумливо і 2-3- рази. бажано, щоб юрист розжував.

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

заставляти, на період гарантії, обслуговуватись виключно в них деручи при цьому *дурні* гроші

Є таке. І реально гроші ні за що. 

Знаю випадки, коли приїхав дядько на Таврії, яку тримав від держави на халяву. Т О планове.

Йому нарахували таку суму, що він сказав - заберіть нафіг ту машину і не хочу я таких "подарунків". 

Інші ж одразу їхали "в гаражі", плюючи на гарантію.

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

маже ніякої різниці між автосалоном й *дядьою Васьою* - нема

Якщо в салона я можу хоч щось відсудити. То дядю я буду шукати хз де! І нічим не докажу факт купівлі авто в нього. А це попандос.

Крім того, можна так само "заручитися підтримкою" менеджера в салоні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Якщо в салона я можу хоч щось відсудити. То дядю я буду шукати хз де! І нічим не докажу факт купівлі авто в нього. А це попандос.

Крім того, можна так само "заручитися підтримкою" менеджера в салоні.

в любому випадку, при покупці в автосалоні переплачуєш декілька тисяч долларів й чим дорожче авто, тим більше, й при такій різниці в ціні, якщо вже дуже не повезе з перекупом то в авто можна виправити майже будь які дефекти, крім серйозних кузовних. А взагалі, треба дивитись на кожен конкретно взятий випадок, інколи дійсно вигідніше купити в салоні, але не в подавляючій більшості випадків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

А взагалі, треба дивитись на кожен конкретно взятий випадок

ВоТ!

Ясно, що коли людина шкребе кілька років 5-7 тисяч "на Лайнос", то переплачувати не захоче.

А хто готовий 10-15К потратити - до перекупа не піде.

Логічно.

І знову ж таки, хто хоч раз обпікся з перекупом - салон онлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

А хто готовий 10-15К потратити - до перекупа не піде.

а я пішов )) правда майже півтора роки слідкував за його діяльністю й *отзивами* про нього )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

правда майже півтора роки слідкував за його діяльністю й *отзивами* про нього

От бачиш! таки не хотів попасти на бабло!  І ще, у нас немає (поки що) достатньої кількості площадок, що продають б.в. авто.

Якби їх було 2-3-5, сумніваюся, що б ти шукав перекупа.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

От бачиш! таки не хотів попасти на бабло!  І ще, у нас немає (поки що) достатньої кількості площадок, що продають б.в. авто.

Якби їх було 2-3-5, сумніваюся, що б ти шукав перекупа.

 

Рано чи пізно ситуація вирівняється і перекупи вічно рулити не зможуть - це така ж сама ситуація як з пк. Раніше доводилось купувати в луцьких бариг в тридорога, зараз можна замовити через інтернет за адекватну ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

Раніше доводилось купувати в луцьких бариг в тридорога, зараз можна замовити через інтернет за адекватну ціну.

Або так, як казав @MANJAK11 Купувати у того, в кого репутація. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nikifor сказано:

Ой народ, брєд від ніщєти теї української говорите, машини по 10-15 штук купувати хочете гарантію ще, да ті машини які тут купують по 10-15 штук у європі вони в 2 рази дешевші, і там в случай поломкі їх ніхто не капіталить на свалку і все, навіть на дорогах скільки покидають машин нормальних, бо вони вартість теї автіки за пів місяця можуть заробити, що для них час дорожчий потрачений на ремонт теї автівки ніж її вартість, наприклад на вторинний смарт а там він стоїть 1000-1300 євро у німеччині тих тисчу євро якщо руки є і трохи голови можна за тиждень заробити.  А в нас в людей автівки як золоті корови,  вкладають в них кучу бабла бо неможуть купити нової, бо бідні... Треба робити реформи щоб люди багатшали, і вопрос з автівками відпаде самий собою, вони тоді самі подешевшають, і для людей авто тоді стане просто засобом для пересування, а не то тут ті пассати по 13 штук, а в німечині 6500 євро, немає в нас середнього класу і тому така срака з автівками була є і буде боки народ не стане багатшим. а зміна мита нас не спасе якщо в людей карманах пусто буде.

Все відносно, наприклад:

Мільярд людей нині голодують і 5 мільйонів дітей щороку помирають від голоду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо закон приймуть вцілому, то переобладнання черевичків і бусів знову стане масовим явищем  ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, BARAKUDA сказано:

переобладнання черевичків і бусів знову стане масовим явищем

ніби щось мінялося...

там, походу, їх прижимали десь трохи.

Буде попит на готові. І ціну вздують. Рівно на те, що зняли по-закону....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...