Перейти до змісту

Коли вживані авто дешевшими стануть?


Martene

Рекомендовані повідомлення

Жаба давить(

Мене не дуже.

В нас можна купити машину, і ніхто не поцікавиться за які шиши. А там (як і у всій Європі) - прийдуть на наступний день. І спитають: де бабло взяв?

Я це до того, що ми не готові до їхніх порядків.

Допоки держава буде на*0пувати своїх же громадян, громадяни будуть робити те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 559
  • Створено
  • Остання відповідь

І вообщє, ти ж вроді як джентельмен, а джентельмени не питають у дівчаток скільки їм років і яка машина!!!!

шо ви гаварітє.

а що стидно сказати скільки років чи яка машина?

Костя, вона їх ремонтує. В неї своя майстерня. :)

І авто, ніби є, і ніби не вітчизняне. (тіпа не жигуль)

ну не знаю - дивно тоді. дороги, після вчорашніх доріг Львівської області - я скажу що на Волині дороги є.

і коли власниця автомайтерні говорить про дорогий ремонт - то мені цікаво - чи вона розуміється на машинах чи ні.

ремонт залежить від типу машини, експлуатації та станц автомобіля на момент купівлі.

- є машини, котрі дешеві в обслуговуванні та ремонті, а є дорогі - і це слід враховувати коли купуєш машину.

ну і залежить на який рівень доходів стоїть планка дорого чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і коли власниця автомайтерні говорить про дорогий ремонт - то мені цікаво - чи вона розуміється на машинах чи ні.

вона так і сказала. Написано чорним по білому

половина з тих ,хто купує іномарку, навряд чи уявляє реально, скільки коштуватиме її обслуговування.

Бо більшість, аби іномарка, аби не ВАЗ/ТАЗ. А коли доходить діло до "замінити запчастину на нову оригінальну" - тоді починають кричати "ойоклмнякдорого"!

Так, я згоден, що зарубіжне авто без ремонту може походити довше, як ВАЗ. Але все одно, обслуговування іномарки завжди дорожче. І народ не усвідомлює це при купівлі.

ремонт залежить від типу машини, експлуатації та станц автомобіля на момент купівлі.

Нє. В основному - від стану запущеності!

Якщо почув, що гуде і приїхав зразу - то це може бути одна ціна. Якщо почув, що гуде і пофіг метелики погуде і перестане, доїздився, що машина стала. То це інша ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про нове авто поки тільки мрію))))) поки що не той рівень доходів.

що в мене було з машин: москвич 408, москвич 2141, жигуль копійка, жигуль вісімка, жигуль дев'ятка, фіат уно, гольф тройка, пежо203,рено невада, фольксваген пасат в універсалі. зараз форд транзит. всі машини були старі, 85-95 роки. і всі старі машини- це бездонні ями для вкидання грошей. постійно щось ламається. тому добре знаю скільки коштує ремонт.до цих пір сумую за дев'яткою. повністю перебрати всю підвіску, замінити всі розхідники пару років тому обійшлося в дві тисячі грн. знайомий тоді само так само перебирав омегу на два роки молодшу жигуля. ледве вклався в п'ять.

для мене машина засіб пересування.

часто чую думку, що краще стару іномарку ніж новішого жигуля. ніфіга не краще.

раніше любила сидіти на польському отомото. тепер навіть не заходжу. не хочу розстроюватися. моє омріяне пежо 207 там тисячу -півтори доларів. щоб розмитнити треба ще чотири((( за бумажки((((

краще буду на жигульові їздити. хоча їх взагаліто терпіти не можу.

хто вважає що на волині є дороги, проїдьтеся до мене в село))))))

хто приїзджав той вже знає))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б особо губу не розкатував на 2016 рік з подешевшанням. Такий законопроект, який так сказать може просунуть - більш розглядаю як вброс, піар і окозамилювання. Я теж придивлявся до зміни авто на фоні ажіотажу, зараз призадумався. Особливо грамотні, які впевнено пишуть типу подешевшають, чи можуть подешевшати, спочатку запитайте на чому вони їздять, наскільки вони обізнані в нинішніх реаліях авторинку і взагалі які вони автомобілісти. Спецмито типу відмінили, але воно і так не на весь транспорт діяло, кожен повинен розуміти, що в Україні приймається тільки те, що люди хочуть чути, ніхто не заглиблюється в тонкощі, або просто не володіє інформацією і далекий від митниці. На кінцевого покупця це практично не скажеться. Різких змін не чекайте, живіть своїм життям і не надійтесь, що з влади хтось думає про народ. Все вище написане - моє їмхо, хоча теж хотілось би подешевшання.

Кому цікаво - подивіться просту аналітику, красномовніше і для тих хто в рожевих окулярах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про нове авто поки тільки мрію))))) поки що не той рівень доходів.

що в мене було з машин: москвич 408, москвич 2141, жигуль копійка, жигуль вісімка, жигуль дев'ятка, фіат уно, гольф тройка, пежо203,рено невада, фольксваген пасат в універсалі. зараз форд транзит. всі машини були старі, 85-95 роки. і всі старі машини- це бездонні ями для вкидання грошей. постійно щось ламається. тому добре знаю скільки коштує ремонт.до цих пір сумую за дев'яткою. повністю перебрати всю підвіску, замінити всі розхідники пару років тому обійшлося в дві тисячі грн. знайомий тоді само так само перебирав омегу на два роки молодшу жигуля. ледве вклався в п'ять.

для мене машина засіб пересування.

часто чую думку, що краще стару іномарку ніж новішого жигуля. ніфіга не краще.

раніше любила сидіти на польському отомото. тепер навіть не заходжу. не хочу розстроюватися. моє омріяне пежо 207 там тисячу -півтори доларів. щоб розмитнити треба ще чотири((( за бумажки((((

краще буду на жигульові їздити. хоча їх взагаліто терпіти не можу.

хто вважає що на волині є дороги, проїдьтеся до мене в село))))))

хто приїзджав той вже знає))))

я думаю, коли ви пересядете на щось новіше - ви зрозумієте наскільки помилково вважали раніше.

так, ремонт дорожчий, в певній мірі. але якщо замислюватись відразу про дорогий ремонт - то краще взагалі не купувати машину - не буде вона приносити задоволення і відчуття потреби у ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, коли ви пересядете на щось новіше - ви зрозумієте наскільки помилково вважали раніше. так, ремонт дорожчий, в певній мірі. але якщо замислюватись відразу про дорогий ремонт - то краще взагалі не купувати машину - не буде вона приносити задоволення і відчуття потреби у ній.

Підтримую. Теж в свій час стояв перед питанням: новий ТАЗ чи б/в німець. Вибрав другий варіант і ніскільки не жалію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо грамотні, які впевнено пишуть типу подешевшають, чи можуть подешевшати, спочатку запитайте на чому вони їздять, наскільки вони обізнані в нинішніх реаліях авторинку і взагалі які вони автомобілісти.

Ти, особо грамотний, розкажи для початку про себе, потім тут будеш умнічати. Їздиш на рено "може свому" і продаєш порошок на авторинку, це не значить що ти мега крутий авомобіліст. Чи може топ гир передивився? Я за останні місяці передивився таку кількість авто для себе, що ти стільки макаронів не продав. І про ціни знаю більше ніж ти, зрозумів? Автомібіліст..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, коли ви пересядете на щось новіше - ви зрозумієте наскільки помилково вважали раніше.

так, ремонт дорожчий, в певній мірі. але якщо замислюватись відразу про дорогий ремонт - то краще взагалі не купувати машину - не буде вона приносити задоволення і відчуття потреби у ній.

Люди понакупляють не щось новіше, а щось старіше і дуже дешеве.

Так що здешевлення або відміна розмитнення не дуже вичистить хлам із наших доріг перші роки.

Особливо грамотні, які впевнено пишуть типу подешевшають, чи можуть подешевшати, спочатку запитайте на чому вони їздять, наскільки вони обізнані в нинішніх реаліях авторинку і взагалі які вони автомобілісти.

Їздиш на рено "може свому"

Гадаєш тут замішана жінка ? :_08::_07:

Яке авто шукаєш ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо вживаних автомобілів

катаюсь з червня місяця на Renault Kangoo 1,5 DCI 2004 р.н. подовжений кузов. перероблена на пасажира (до мене). у мене вже біля 12 тис пробігу.

машина у своєму класі прекрасна. у багажник легко влазить двометрові листи гіпсокартону + триметровий профіль, і закриваю двері. вантаж 300-400 кг - нормально везе

потужності для маневрування на дорогах хватає з головою. завантажена тягне добре, навіть приспівує. відповідно без навантаєення ще краще.

катаюсь по Києву і околицях, 50-100 км щодня. плюс за цей час вже відкатав два великих машрути:

1) Київ -Затока-Луцьк - Київ

2) Київ - Львів - -Яремче - Київ (відповідно по горам теж трішки поїздив)

на трасі їду 100-120 - комфортна швидкість

розхід палива - в межах 5,5-7,5 в залежності від навантаження, швидкісного режиму та стилю їзди.

враховуючи, що машина вже відкатала майже 200 тис. потрішки ремонтую її. своєчасне обслуговування та необхідний ремонт роблять це не так помітним по бюджету, і тримають машину у належному стані.

відкрив дял себе два цікавих магазину запчастин dok.dbroker та buscentr - в останньому двічі замовляв деталі, котрі за добу приїзжали з Коломиї у Київ. у першому прекрасні консультанти допоможуть вибрати оптимальний варіант необхідних запчастин, відповідно по наявності та бюджету. люди розбираються у своїй справі.

я не маю досвіду катання на сучасних ладах, але думаю, що порівнювати їх нових із б/в іномарками 5-10 років навіть не варто - іномарки на крок попереду.

але кожному своє...

якщо зміняться правила розмитнення у кращу сторону - буде більший вибір та дешевші ціни, що дозволить купувати якісніші авто. будемо чекати на покращення та вірити у нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, ага. Моє то є моє, в чужий карман не лізу. якщо така мова просвітіть мене в особливостях митного законодавства автомобіля хоча б на сьогоднішній день, не знаю чи є сенс якийсь прогноз давати( тільки цифрами, наприклад на авто від 1,5 до 2л). А ходити по базару, дивитись машини в продаванів і хвалитись, що багато знаєш, як мінімум неадекватно, ми ж говоримо про іномарки, завезені в Україну. і так в мене Рено 5-ти річний, не самий гірший навіть серед так же, ніяких порошків і макаронів на ринку не продаю. Багато спілкуюсь з людьми(можна сказати практично родичі, а не бариги, які приписують цифри до вартості) які купують там автомобілі, маю перевірену людину яка розтаможує тут і більш менш плаваю в реальній ситуації. Не хочу уподобатись до таких бариганів, які шукають можливість на..рати в тему. І, да, тебе ж авто нема, в мене 190 тис. км за кермом, думаю не та вагова категорія і не тобі мене вчити. За сим удаляюсь з теми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, чоловіки... вже дві сторінки списали всякою хєрньою, яка не стосується теми. І що, до чого дійшли? В кого піська довша?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedir, не стану цитувати твій брєд, але ти мав помітити, що життєвий цикл авто зараз дуже скоротився, нікому не вигідно виготовляти монстри на кшталт W123-W124(останній доречі мало не похоронив Daimler AG через свою меганадійність). Разом з тим зростають вимоги до екологічності транспорту. Навіть до нас з 01.2016 заїжджає тільки Євро5. Те що в Україні збирають прикручують колеса бюджетним автівкам, а не ауді та бюікам - то вже зовсім інша байка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що в Україні збирають прикручують колеса бюджетним автівкам, а не ауді та бюікам

мерсюкам точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас напаки що мають дешевшати старіші машини то вони дорогшають, країна абсурду.

Не треба робити такі висновки тільки на основі однієї вдалої покупки. Наприклад, за останні 2 роки Мерси і Бумчики 90-их і ранніх 00-вих років впали в ціні в 1,5-2 рази :0123: . Рейстайли Мазди 6 1-ого покоління і Хонди Аккорд 7-ого покоління стали коштувати трохи дешевше, ніж колись дорестайли. За іншими тачками не дуже слідкував, але впевнений, що вони теж трохи посунулися в ціні (особливо ті, що хавали багато і були дорогі в облуговуванні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас напаки що мають дешевшати старіші машини то вони дорогшають, країна абсурду.

Не треба робити такі висновки тільки на основі однієї вдалої покупки. Наприклад, за останні 2 роки Мерси і Бумчики 90-их і ранніх 00-вих років впали в ціні в 1,5-2 рази :0123: . Рейстайли Мазди 6 1-ого покоління і Хонди Аккорд 7-ого покоління стали коштувати трохи дешевше, ніж колись дорестайли. За іншими тачками не дуже слідкував, але впевнений, що вони теж трохи посунулися в ціні (особливо ті, що хавали багато і були дорогі в облуговуванні).

згідний... Ще й не продати навіть бо спрос на такі авто впав не хило.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не висновки, це констатація фактів, нічого чоловіче не подешевшало то брєд

Рестайлова BMW E36 2.8 в хорошому стані 2 роки назад коштувала 11 - 13 тис. баксів, зараз можна знайти за 6,5 - 7,5 тис. баксів. BMW E46 2.5 в хорошому стані 2 роки назад коштувала 16 - 18 тис. баксів, зараз на клубі можна вцепити фуловий екземпляр за 10,5 тис. баксів (хз, може ще трохи подешевшав). Аналогічно, BMW E39, Honda Accord 7 дуже грохнулись в ціні.

Повторюю, це лише невеличкий список моделей, за якими я слідкував. Але в мене немає жодних сумнівів, що якщо, наприклад, BMW E36 впала в ціні, то і її конкурент Mercedes W202 з аналогічним двигуном і комплектацією теж опустився приблизно до тієї ж самої відмітки.

По-моєму, ти просто рахуєш не в доларах, а переводиш все в гривні. От тобі і здається буцім-то машини подорожчали. Так-то не машини подоражчали, а гривня просто девальвувала, але то вже трохи інша тема розмови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ще питання в тому, що основна маса має доходи в гривнях, а тому при цифрі в доларах відразу рахує,скільки ж то гривень виходить. Якщо відштовхуватись від цього, то авто подорожчали.Але доларах дещо подешевшало, і доречі, продавани стали сильніше ужиматися. Вже такої маржі, як кільки років назад нема. Хоча апетити в кожного різні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, ніразу на авторинку не продавав? Хто пиз%"н? Я чи ти? Ти! Куди наїздив 190тис? По Луцьку за 2 роки, чи по прямій в Польшу? На борді порошок не продавав? Ніхто твої кошти не рахує! Кому ти треба.. Все і так ясно. А от ти, називаєш людей продаванами/бариганами, підраховуєш хто як заробляє,. Яка тобі різниця хто як собі заробляє на хліб? На себе дивись.. Завтра ти підеш до того самого продавана/родича машину собі купляти.. Стоп, забув.. Ти ж себе рахуєш крутим тіпа "директором солідної фірми". До тебе треба на Ви і шопотом, самооцінка више криши...

На рахунок адекватності. Вот ти продаєш своє рено -

https://auto.ria.com...s_16128203.html
Пишеш пробіг оригінальний і машина 2010 року, хоча в техпаспорті більшість всього 2009. І їй не 5, а практично 7 років. Ти її брав з пробігом 30тис в 2013 році?? Аналогічні в середньому 9 коштують на ріа, ще й з торгом. В нас, Волинська обл. І стан в них не гірший. На ринку можливо і дешевше такі. Так з якої ти сторони адекватний? Ти моніторив ринок? Прокоментуй.. По цінам не орієнтуєшся зовсім, хоча доказуєш протилежне! Чи тобі родич підказав таку ціну поставити?

Якщо акциз зменшать, ссилку я давав, то ти її не то шо за 9, ти за 7 аби продав. Рено будуть сунути ще більше і ціни будуть падати ще стрімкіше на ті авто які вже поїздили по нашим дорогам.. Зараз такий час, що ідіотів вже немає. Всі в один день стали розумні, рахують кожну гривню. Тепер люди не купують авто "поїздив рік. нічого не робив, продав". Купують ті, кому дійсно треба транспорт. Всі хочуть ціну, стан і "свіжу". Нормальну машину в належному стані ніхто не продає, знаю, так як собі шукаю. Вже пішли кузова, bmw audi mercedes, повним ходом. Люди які купляли E39 за 17тис 2-3 роки тому, зараз за 11-12 неможуть продати. І не продадуть, тому що за 11.5 можна таку саму свіжу складаку купити сьогодні. Самому привезти, ще дешевше.. Як на мене, ціни надалі ще будуть припадати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Renault kangoo 2005 45квт - 76 тис км

Opel vivaro 2001 100к.с. 37 тис км

Renault kangoo 2008 51квт 14 тис км

Renault kangoo 2010 76 квт - 61 тис км на тепер. Ітого 188 тис км. - це тільки на своїх. Продавав на авторинку і продаю на даний момент це поняття зовсім різні. Ти в техпаспорт заглядав чи як? Ціна адекватна - пробіг оригінальний. По він коду є всі сервіси. Будь яка заміна запчастин в мене тільки на оригінал, про що є до єдиного чек чи накладна. Салон- складений повний оригінал. Ідеальний доглянутий стан. Жоден сервіс чи гаражист не знайде ні одного касяка- про це можу стверджувати на всі 100%. А на рахунок свіжості поняття розтяжиме - любий перекуп буде намагатись найбільше наварити, а тому варіант з дефектом чи невеликим пошкодженням вузла чи агрегата - це як гарячий пиріжок. Тому все це варіант лотереї. І да, я знаю, що в такому як в мене кузові рено і за 6.5 можна взяти в грузі, но кожному своє. Я продаю неспішно, на машину жалоб нема, попробував би щось ще. І вкінці кінців не блатуй, хто хто а я точно знаю, що ти з себе насправді являєш. Намагаєшся вчити автосправі, при чому ні авто ніколи не мав і на разі не маєш, я шпаклював, ставив музику і електрику крутив, коли ти ще не знав з якого боку ключ вставляється. Не намайся залишити собі красіве лічіко в темі, я ж то знаю правду. Доречі дуже смішно бачити на авторинку такі реношки поголовно з пробігом в 100 тис 2008 2010 року. Напевне не в курсі що бельгія німеччина франція 2011 рік з пробігом менше 150 тис практично нема. А в нас чудом стає 100 тис. Заїдьте на польські шроти і взнаєте який стан в машин в 50-100 тис дійсно оригінального - удар і на розбор. Я свою брав на новий рік 2014 року з пробігом 155 тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам ще - скажіть будь якому перекупу в європі про: Щоб був ідеальний стан, малий пробіг і свіжа за малі гроші( бо я ж багато не маю, але хочу супер тачилу) то отримаєте два варіанта: або засміє або зашаманить і втулить те, що ви як би хочете. Бачили, що в європі в великих містах одні недобитки? а тут далі два варіанта - або відремонтують машину якісно, або ви, враховуючи малий досвід в діагностиці несправностей купите з касяком, ні про що не догадуючись. Коли мова йде про е39, а6, w210 - то там тисяч 300-400 реального пробігу в кращому випадку, не говорю про окремо кузова і контракні мотори, там взагалі дрємучій ліс. Не ганяйтесь за дешевим авто, на базарі всі знають ринкову вартість, а ті виключні випадки про які вам розказують - оригінальний малий пробіг, сервісна книжка на "калєнкє" написана, то все басні Крилова, в європі машини мало не їздять і про бабушок, які в тільки в магазин машиною їздили, чьос чистої води. і раз вже пішла рекламого мого авто і заради принципу - то є і аргументи пробігу про який я писав, історії авто і замін оригінальних запчастин

Останній сервіс в франції, пробитий по він коду на Луцьк-Експо(Машина приїхала в грудні місяці)

post-9799-0-90468600-1445693995_thumb.jp

Комплект оригінального ремня ГРМ від 07,05,14р

post-9799-0-55780000-1445693932_thumb.jp post-9799-0-09145300-1445694290_thumb.jp

Комплект оригінального ремня ГРМ від 22,10,15р

post-9799-0-26567300-1445694368_thumb.jp

Оригінальна помпа (для профілактики) від 22,10,15р

post-9799-0-55347000-1445694415_thumb.jp

Антифриз Оригінал від 13,10,15р

post-9799-0-38568100-1445694504_thumb.jp

Помпа, ремінь і антифриз вже замінив вчора.

Папка з сервісом і історією машини, мною зібрана )))

post-9799-0-54105700-1445694570_thumb.jp

Пробіг на сьогоднішній день

post-9799-0-68157100-1445694598_thumb.jp

А тепер сходіть і взнайте, яку історію машини запропонують на базарі. Не бита, не крашена?!)) По своїй суті машини мало їздити не можуть, де б то не було з нинішньою інфраструктурою автобанів і суперстрад. Нічого поганого в великому пробігу авто нема, все залежить від власника і догляду за авто. Бачив машини по 40 тис пробігу в прямом смислі у ВБИТОМУ стані. Так що, якщо хочете купити авто зважте всі аргументи за і проти. Можна купити дешеве авто і потім вкласти в нього ще половину такого. П.С. - сьогодні маю трохи вільного часу, не міг пройти мимо камня в мій огород. І ДОСИТЬ ЦЮ ЄРЄСЬ РОЗВОДИТИ, ВОНА ТЕМИ НЕ СТОСУЄТЬСЯ. Перетворили тему в з"ясування в кого п..ська довша. Як писалось вище - в слона). Само собою, що всі за подешевшання авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого шо болить, може хтось неможе собі бабу найти самому підійти і проявити ініціатіву, той йому такі важливі питання про проституток, мені то трохи пофіг бо й безплатно дають та щей накормити можуть смачно)) то мені проституток тих з тею їхньою заразою в піхві нетреба, мені краще аби автівкі подешевшали, це куди краще було б , бо трахатися то завжди найдеться з ким а от дешевих машин немає )

Щасливий ти чоловік)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб багато не оффтопити, і люди щоб не створювали багато іллюзій відповім короко. Якщо людина гнида, я буду до неї відповідно так і ставитись. Я знаю що кажу і роблю. Всі свої слова до твоєї персони з завишеною самооцінкою, я можу обгрунтувати. Все що я написав, це відповідь на твоє написане. Де я прибрехав.? Я з себе автомобіліста не розблю, ти спитав хто на чому їздить і в чому розуміється, я як особо грамотний тобі відповів. Які проблеми? Пишеш багато, а підтвердити нічим не можеш. Зроби фото техпаспорта, глянем який рік, раз маєш вільний час.. Все що ти можеш, це писати мені.. Більш нічого! Приїдь скажи мені в очі, все те що ти мені писав. Ти навіть позвонити не можеш, переляк.. Те що ти знаєш, де я купую телефони, і цим мені потикаєш, просиш мене не писати в цій темі, і грозишся всім тут розказати де ця кантора, ти спочатку подумай 10 раз, а потім роби! Добре подумай! Конкурентів я люблю, особливо які лізуть на мій "город". З ними буде простіше, так як вони не будуть родичами моєї дружини. Так шо заглохни, і сиди рівно тихо там, півень.

Не люблю коли пишуть, ти такий сякий, я знаю хто ти і т.д. безпідставно.. Пусті балачки, нічим не підтверджені..

Вибачте за оффтоп!!! Більше не буду сюди писати не по темі.. Мені пишуть вже в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не просив!!! в темі не писати, я написав

Отправлено Сегодня, 14:07

Не буксуй, бо з таким успіхом як ти даєш ссилки на мої авто, будуть ссилки з координатами...

техпаспорт - будь ласка

, якщо бути точним то червень місяць 2010 року

Щодо моєї персони - це лише твоя думка, на мене вона не впливає, я людина самодостатня, просто не люблю самозванців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...