Перейти до змісту

Маленька злодюжка


keepo

Рекомендовані повідомлення

Товклися по магазину мама, доця і синочок. Майже 40хв ходили і мала таки вкрала хом"ячка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

і мала таки вкрала хом"ячка.

ТИ їх вже відрами продаєш? :)

А якщо серйозно - то вони ще прийдуть. За кліткою. ЧИ ще чимось. Думають же ж, що ти не знаєш. Мо ще щось перепаде. Пильнуй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно, але я не думаю що хомяки це така дорога штука, я б то в якості маркетинга спецом би оставив так щоб можна було "винести" :) треба ж мою гамати щось, а купувати де будуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю, що тема названа неправильно.

Хоч крала і дівчинка, але вона ж була не сама. Думаю, мама в курсі. Тому злодюжка там мама (навіть якщо не крала, то все-рівно не повернула).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мама могла й не знати взагалі - діти такі видумщики, тому не факт.

якщо мама не знала і досі не знає - то хом'ячка шкода :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б теж на маму заздалегідь не наговорював би.

Дітвора частенько таке робить насправді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б теж на маму заздалегідь не наговорював би.

Ще є таке як ВИХОВАННЯ. Значить мама не розказала, що красти не можна.

Дівчинка ще мала і не бездомна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є таке як ВИХОВАННЯ. Значить мама не розказала, що красти не можна. Дівчинка ще мала і не бездомна.

Крім мами є ще двір, садочок, школа, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б теж на маму заздалегідь не наговорював би.

Ще є таке як ВИХОВАННЯ. Значить мама не розказала, що красти не можна.

Дівчинка ще мала і не бездомна.

різні діти бувають - вдома чемна та слухняна, а насправді отаке трапляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой блін, ті діти, то таке зло... Пам'ятаю, якось був в селі на картоплі. Так вот, повз мене проїжджає мала в доволі такі вузьких джинсах на велосипеді, зупиняється і дістає з кармана каченя. Це все дійство бачить мати малої, сварить її і каже відвести каченя туда звідки взяла. Ну так мала знову запіхує його в карман, сідає на вел. і їде назад :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой блін, ті діти, то таке зло... Пам'ятаю, якось був в селі на картоплі. Так вот, повз мене проїжджає мала в доволі такі вузьких джинсах на велосипеді, зупиняється і дістає з кармана каченя. Це все дійство бачить мати малої, сварить її і каже відвести каченя туда звідки взяла. Ну так мала знову запіхує його в карман, сідає на вел. і їде назад :blink:

каченята рідко доживають до старості...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема для Борди?

"Маленька дівчинка поцупила хомячка в одному із зоомагазинів Луцька" Щітаю, мінімум, в CNN. Діти різні, батьки різні, всяко бува. А от так відразу злодюжка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема для Борди?

"Маленька дівчинка поцупила хомячка в одному із зоомагазинів Луцька" Щітаю, мінімум, в CNN. Діти різні, батьки різні, всяко бува. А от так відразу злодюжка...

любий, хто свідомо взяв чуже - злодій. Мотиви - то вже інший момент, але злодій всерівно - злодій, великий, маленький, не суть важливо. Це не маленька дитина в калясці, як несвідомо все тягне руками, але й там, батьки не для того, щоб за каляску триматись, а це вже здорова лобуряка, яка прекрасно розуміє що робить. Надавати б по дупі їй й батькам. Дехто сильно помиляєтся, що то поодинокі випадки серед дітей такого віку, й що при безкарності, в майбутньому, це не матиме продовження, з набагато серйознішими наслідками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дітьо, посередництвом борди, запустило вірусну рекламу магазину, -1 хом'як дасть дуже швидко +50 в еквіваленті на виручці, це мінімум :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не перегинайте палки, в такому віці діти ще живуть у власному світі. Тому приписувати закони для дорослих на дітей політ-некоректно..

не політкорректно було в Японії всю сімью злодія живцем закопувати, тим не меньше там це дало свої результати. Не політкорректно це було б, якби дитина це зробила в привичному (садок,школа) серидовищі й серед однолітків, бо хто його знає, про що вони там договорились, помінялись, образились й таке інше. Хоча й в школі зараз це набирає обертів , якщо в аудиторії вчатся декілька класів то коли щось забув = запий водою. Теж в свому світі там живуть. Вважаєте таку тенденцію нормальною ? Чи може дорослийц злодій жив жив в дитинстві нормально,нічого не крав, виріс й тут ррррраз й став злодієм ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...