Перейти до змісту

Бізнес-література


yures

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім!

Недавно прочитав Роберта КІйосакі і прокинулось бажання ще поглибити свої знання в цьому напрямі =)

Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брайан Трейси, Ричард Бренсон, Геннадий Балашов и т.д.

А в идеале читать обо всех великих людях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З бізнес літератури читала "Мистецтво війни" Сунь-дзи та "Велике переродження" Андерса Аслунда (останнє зосереджене на економіці більше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кто-то читал Яновского? У него, вроде, должна выйти книга скоро, или даже уже вышла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Привіт всім!

Недавно прочитав Роберта КІйосакі і прокинулось бажання ще поглибити свої знання в цьому напрямі =)

Що порадите?

 

Я б не радив читати книги так званих коучів типу Кійосакі, Ренді Гейджа, Бодо Шефера та ін. з серії "Як стати мільйонером". Я в свій час прочитав кілька десятків таких книжок, з яких виписав кілька сотень тез, але практичної користі з цих знань не було ніякого. Книжки такого плану розраховані на публіку, яка хоче нічого не робити та багато мати, але як казав Білл Гейтс "Між диваном та сракою долар не пролетить". Хоча серед тих книжок був хороший вислів "Вчитися треба не у тих хто вчить, а у тих, у кого є чому навчитися."

 

Тому, раджу читати практиків, імена яких варті пошани:

Генрі Форд - Моє життя мої досягнення

Карнегі Ендрю -  Історія мого життя

Майкл Делл -  Від DELL без посередників

 

Також раджу прочитати чудову книгу по тайм-менеджменту: Алан Лакейн - Искусство успевать 

 

UPD: Приєднуюсь до автора теми, але по критеріях описаних мною. Порадьте книги відомих промисловців, немає значення в яких роках були написані, головне щоб людина зробила вагомий внесок в економіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...