Перейти до змісту

Авто для Профессионала


difoto

Рекомендовані повідомлення

Я поки не знаю, що тут писати - вірші чи сльозні історії, але...

Дімон, которий Профессионал отримає від нас УАЗ "таблєтку".

Тарзанич - тобі як завжди подяка і многая літа, всім іншим - слідкуйте за цією темою.

Машина знайдена, в робочому стані, все зараз рішаєм. Напевно я її пожену другим водієм лічьно.

Хто бажає приєднатись - 5168742348047329 Приват.

Будь-які інші ніштякі від закруток до сала та термобілизни - плюс. Коли їдемо - не знаю, від тиждня до місяця, машину знайшли тільки сьогодні, я її навідь не бачив, але напарник сказав, що "завів і поїхав". А Дімону дуже потрібна машина.

Летс гоу, Борда!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

А... ну і ще - це буде чисто бордівська машинка, не самооборонівська, не моя - ніхто не буде нею хвастатись - тільки борда.

Обіцяю передати лічно Профессіо Дімону!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шалений день. Телефон - червоний. Зранку дзвінок Профессионала:

- Привіт, шо там машина?

- Всьо гуд, як раз рішаєм(Вован-напарник з 8 ранку був на конторі, яка списує УАЗ - вирішував всі діла)

- Вона на номерах?

- Нє - "метал"!

- Заібісь!

(Для довідки - авто на укр. реєстрації, навіть офіційно передане на баланс частини може за місяць вспливсти в далекому закарпатському селі, де буде возити картоплю родичам комбата. Без "номерів" - це купа металу, яка нікому, крім Професіонала не потрібна. Хоча... теж не факт, що не відіжмуть десь на другій лінії по горілку їздити.)

Протягом дня зняли таблєтку з реєстрації, виписали рахунок і оплатили.("гонщикам" таке тіко сниться :) ) Домовились з ПТУ№9 за ремонтну базу (а шо, хай пацани-слюсарі вчаться на реальних машинах!)

Обшем отаке. День був напружений. Йду по "Чернігівське".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за ту я не в курсі, напевно її нам fedot віддає на донора, якщо це та звісно.

ЙОЖИК - брате, дякую дуже за підгон гуми та акб!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто я йому гуму тоді теж підкинув... Якщо він її не використав, то може б ти забрав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо використовуєцця, ніхто нічого не спи*№ив, чотири шини йдуть в АТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що з тією?

А таки піде на донора...І все-все інше назбиране - теж. Навіть ще один кузов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо використовуєцця, ніхто нічого не спи*№ив, чотири шини йдуть в АТО.

Ага...в мене спи*№иш...

Через дорогу перетягнути - фігня питання. А там за фляжку прикопають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча... теж не факт, що не відіжмуть десь на другій лінії по горілку їздити.)

Хто? Аватари? Задовбуться віджимать і в ямах сидіть!!! в мене відіжмеш, ага. :-d

Головне щоб вона до мене доїхала. А далі нєразлєйвада :-)

Від закруток до термобілизни отставіть. Нічого не треба.

Я б тільки невеличку буржуйку з трубами попросив. На бетонний бліндаж, об'ємом.... такс 1,6м на 3,0 і на 2,5м, ага - 12 м.куб. :-) і все.

Кста, до 7 жовтня мій бойовий товариш - Сєрий в відпустці в Луцьку. Далі буде сюди, на свій блок-пост добиратись.

Може з вами поїде!? Другим чи третім водієм.

Мені поки відпустку не дають. :-( від передка - 8 км... Перестраховуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча... теж не факт, що не відіжмуть десь на другій лінії по горілку їздити.)

Хто? Аватари? Задовбуться віджимать і в ямах сидіть!!! в мене відіжмеш, ага. :-d

Головне щоб вона до мене доїхала. А далі нєразлєйвада :-)

Від закруток до термобілизни отставіть. Нічого не треба.

Я б тільки невеличку буржуйку з трубами попросив. На бетонний бліндаж, об'ємом.... такс 1,6м на 3,0 і на 2,5м, ага - 12 м.куб. :-) і все.

Кста, до 7 жовтня мій бойовий товариш - Сєрий в відпустці в Луцьку. Далі буде сюди, на свій блок-пост добиратись.

Може з вами поїде!? Другим чи третім водієм.

Мені поки відпустку не дають. :-( від передка - 8 км... Перестраховуються

Дай Бог, бо відправили з Партизанами Гранд Черокі, а там (не уточнюватиму частину, зрозуміло) "отці-каманідри" його віджали, "поставили" на баланс і катаються, збльовки єб@ні....Заодно спробували і тепловізор віджати, але не вийшло. От така #ня, малята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз машина в Ковелі, затирається-задувається. Приїде до Луцька - оціним стан і буду мати орієнтовну дату. З слів водіїв на ПМК - вона приїхала до них своїм ходом, просто була невостребувана і стояла. Всі шланги цілі, не хватає лише трамблера і стартера (але то всьо є в fedota) заведем - побачим стан резинок усіх і якшо двигун не мертвий - зразу женем.

І дай корєшу мій номер на всяк.

Буржуйку проб'ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машина перефарбована, ковельскі волонтери куплять навісне на двигун(стартер, трамплер і все інше), ковельські МЧС-ники допоможуть зібрати.

Завдяки Shkoder'у закрите питання з покраскою і навіть бензином до Луцька. 720 грн коштувала фарба, зелена і чорна(робота - безкоштовна) і 280 на бензин. Я ніколи не втомлюся тобі дякувати , друже. І , оскільки машина йде бордівцю (який точно знає твій нік) - твоє ім'я буде викарбоване на машині :) До речі - у машини вже є ім'я - "Наталка", на честь дівчини, яка її по суті купила :) (ні, це не моя дружина, спитайте у kmd хто така)

Народ! Нам потрібні кошти на бензин - загнати авто до Профессионала.

Ще раз нагадую: це чисто бордівська машинка, на ній буде напис BOARD.LUTSK.UA - кожен, хто перерахує від 100 грн буде увіковічений на кузові своїм ніком. Буде велика "НАТАЛКА", трохи менший Shkoder і купа вас, невеличких, але таких, кому Профессионал після дембеля зможе сказати "дякую".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафік було навісне купляти??? Є ж.

Ді, а мож туда ГБО всобачити??? Дешевше ж їздити буде..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, ГБО? 8 км від передка? Там буде добре, якщо бензи дадуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, ГБО? 8 км від передка? Там буде добре, якщо бензи дадуть!

Ну - було "замовлення" на одне авто, з потужним бензиновим двигуном і ОБОВ'ЯЗКОВО з ГБО. Було виконане. Авто було в самій Же.

Треба питати в майбутнього власника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, ГБО? 8 км від передка? Там буде добре, якщо бензи дадуть!

ГБО не потрібне. Ді правий на всі 100%. ДП без проблем. Бензин - трохи напряг... навіть на генератори і бензопили деколи жмуть. А газ то взагалі нереал... Він тут повністю відсутній.

Скоріш за все на бензин будемо скидуватись і на АЗС за "сталінградом" таритись. 5 км від мене. Хоча надія є, що й виділятимуть... Попробуємо домовитись.

Ну на крайняк ще Сєрий на ЗІЛу ганяє, будемо зливать по-можливості. Лише тара потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буржуйку проб'ю.

Балони фреонні маю штук 5... хто зварить ?

грошенят завтра підвезу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Буржуйку вже віджав тут, на місці. Випалив від смоли і встановив. :)

post-23021-0-17249800-1445001361_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, тобі поїде нормальна буржуйка, єслі шо, я вже пробив. Там і їжу готувати можна, і економна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обшем дивись: вибив я для вас дві!!! буржуйки-плитки. До кожної йде дві труби метрових і коліно для з'єднання під 45 градусів. На місці розберетесь, як вам зручніше. Можна спочатку коліно, і труби пустити під кутом 45 градусів під землею, можна труба-коліно-труба, або труба-труба-коліно(щоб вода не капала всередину.)

jcDWH.jpg

Є задвижка для регулювання підсосу - розігрітись - відкрили, на ніч - закрили, щоб довше горіло.

ODcnb.jpg

Колосник для дров - зйомний, попіл падає на дно.

7xR4z.jpg

Верхня варочно-жарочна поверхня з бортиком, можна просто налити олії або жиру і щось смажити.

yU1T.jpg

В ідеалі круто обкласти її камінням або кірпічами - щоб тепло акумулювалось і щоб часом не обпалитись об стінку.

В обшем - розберетесь і хай служить для нашої перемоги.

Другу буржуйку віддасиш кому вважаєш за потрібне, але попередь - на кожній пічці серійний номер і якщо не дай бог десь вспливе у продажі........ Але знаючи тебе, впевнений, що про це не треба попереджати :)

По машині - в пятницю завелась як часікі, завтра міняєм всі резинові прокладки, бо підтікає тосол. Звідки тече не будем виясняти, міняєм все. Плюс косметично поварити дещо.

PS дуже дякую одному бордівському вчоному коту за допомогу. Вчора не міг відповісти, бо отримав смс коли, забираючи буржуйки, заїхав до побратима - айдарівця "Серапатиста" Олега Михайлова. Згадував... Поздоровив з пройдешнім святом Захисника України.

CaQfV.jpg

2MYqZ.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і цейво - хлопці і дівчата, мушу сказати, що війна ще не скінчилась, тому дивимся на мій підпис і допомагаємо.

Допомагаємо побратимам на війні. тел. 099З07ОО8З. карта ПБ 5168742348047329

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, вези одну! Друга проїпеться 95%, кому б не віддав. Бо не зможу постійно контролювати. Ми прикомандировані на усилення і завжди так буде. Та й з транспортом біда. Перевірені не зможуть її таскати на своїх двох. Якщо комусь треба буде, то віддам цю, віджату, що зараз стоїть.

Труби в мене вже є - 120мм. такий діаметр виведений зі стіни в бетоні на висоті 2м від підлоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс. Друга піде іншим волинякам. Добавив фото труби з надітим коліном, теж 120 мм.

UyueX.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і цейво - хлопці і дівчата, мушу сказати, що війна ще не скінчилась, тому дивимся на мій підпис і допомагаємо.

Допомагаємо побратимам на війні. тел. 099З07ОО8З. карта ПБ 5168742348047329

+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...