Перейти до змісту

Хто юзає телефон на вінді ?


Рекомендовані повідомлення

Мда,  трохи дивно виглядають характеристики за такою ціною.  Але альтернатив нема для любителів віндофонів. Друге діло андроід,  за менші гроші були б кращі характеристики(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
21 часа назад, Mykola81 сказал:

Не пройшло і півроку  , як  я зважився купити .

Взяв в Алло Microsoft Lumia 640 XL DS Black .

Перед тим довго крутив  звучайну і  XL  . Взяв  " лаптя" =)

Буду освоювати .

650 вирішив не чекати , бо ,  пишуть , що буде тільки 5" версія  , а  фаблет не  випускатимуть . І  ціна очікується на рівні 220-240 у.о.  за 5"  , а ця 5,7"  виходить менш , як 170 .

http://rozetka.com.ua/microsoft_lumia_640xl_ds_black/p2306607/

Сестра такий юзає. Задоволена на всі 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв малому на день народження Lumia 640.

Покористувавшись ним троха – зрозумів що може то я даремно хочу айфон новий :)

Ніколи не розглядав як варіант для себе дроїд з багатьох причин. А віндофон виявився дуже навіть хорошим і, головне – суттєво дешевшим варіантом. Навіть на троха застарілому залізі ОСя і софт просто літають (що лишній раз доказує туфтовість одного з конкурентів) :) .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь і я декілька місяців...

Перших 2-3 дні звикала, а тепер насолоджуюсь використанням) 

Дуже подобається те, що записи синхронізуються з комп"ютером. Вся важлива інформація завжди під рукою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі , софту достатньо .

Вже закинув собі аналоги всього , що було на андроїді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Соромітник сказано:

Навіть на троха застарілому залізі ОСя і софт просто літають

я також приємно здивувався швидкості віндофона, коли налаштовував його для знайомої. тепер якось з кривлянням дивлюсь на той андроид

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вистачає проги , щоб дивитись  , де зараз маршрутки .

На андроїді було таких 2  .

 Зараз дивилюсь через браузер , але хочеться окремий клієнт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Не знаю чи це новина, але вже деякі смартфони на вінді 8.1 можна оновляти до 10-ї. Оновив тільки що свою 640-ву люмію

Цитувати

Компания Microsoft уже начала обновлять смартфоны под управлением операционной системы Windows Phone 8.1 до версии Windows 10 Mobile.

Сначала была информация, что обновление получат только смартфоны серьезного уровня, однако на днях в сети появился полный список всех моделей, причем список этот достаточно большой.

На официальном сайте Microsoft сообщается, что обновление до Windows 10 Mobile будет проводиться поэтапно. В первой волне обновление получат только несколько моделей, но в конце концов новая операционная система «прилетит» на большинство устройств. В первую волну вошли смартфоны Lumia 930 и 1520, а также недорогие и популярные Lumia 640, 640 XL и Lumia 520.
По словам Microsoft, доступность обновления до Windows 10 Mobile для смартфона на Windows Phone 8.1, зависит от таких факторов, как производитель устройства, модель, регион, оператор и так далее. Для того, чтобы пользователи могли легче разобраться, можно ли установить новую ОС на конкретный смартфон, Microsoft выпустила специальное приложение — Windows 10 Upgrade Advisor. Его необходимо установить с Windows Store на смартфон и проверить, доступно ли обновление для этого устройства.

Полный список моделей, которые Microsoft планирует обновить до Windows 10 Mobile, включает следующие модели: Microsoft Lumia 1520, 930, 640, 640XL, 730, 735, 830, 532, 535, 540, 635 1GB, 636 1GB, 638 1GB, 430, 435, а также BLU Win HD w510u, BLU Win HD LTE x150q і MCJ Madosma Q501.

Компания Microsoft не исключает, что в будущем этот список будет дополнен.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
Цитата

Смартфоны на Windows 10 Mobile получают обновление

сегодня 20:00

 

Сегодня компания Microsoft выпустила обновление для смартфонов и компьютеров, работающих на Windows 10 и не принимающих участие в программе предварительного тестирования.


Сборка под номером Build 14393.321 содержит различные исправления и улучшения, список которых для смартфонов выглядит следующим образом:
-улучшена поддержка сетей через добавление новых записей в базу данных Access Point Name (APN)
-исправлена проблема с чрезмерным расходом батареи при подключении по Wi-Fi
-исправлена проблема, из-за которой иногда не работали настройки сканера отпечатков пальцев и сканера радужной оболочки глаза
-исправлена проблема, из-за которой значительно повышалось использование процессора
-устранены неполадки с воспроизведением мультимедиа файлов, аутентификацией, Internet Explorer 11 и др.

 

Источник: allnokia.ru

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже доречно, я як раз придивляюсь до майкрософт люмиа. Мій знайомий розповідав про свій телефон, що там є такі проблеми, сподіваю, що тепер все вірішиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене на андроіді хоть обновлення програм регулярне і підтримують старі версії...а не то шо на віндовс вийшла новіша версія про стару забули...користувався самсунгом модель не повню...по фото, відео, батареї, звязку проблем небуло все на вищому рівні...но той віндовс то такий гемор ,зара на нього даже вайбер не можу поставити щось модери наобновляли...на скарги від коричтувачів ні як не реагують...а  хожу зара з s3  ото ракєта....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віндовс мобайл, то вже, фактично, мертва система. Як так Майкрософт умудрилися угробити доволі непогану ОС, то загадка.

Я купив собі минулого року Люмію 640 на ДН, в принципі, влаштовувала майже усім, обновився до Він10 - жах, 18.00 год, батарейка 10%, про різні глюки і тормоза то вже й мови немає. В магазині майже нічого нормального і майже всі розробники забили на цю платформу. :(

Місяці 3 тому продав той віндофон і повернувся назад на Андроід, все, вистачило експериментів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось читаю тут відгуки користувачів, і бажання купуваи собі телефон на вінді зникає... Може і правда взяти андроїд, тим більше, що вних і вибір величезний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Irina9779 сказано:

Шось читаю тут відгуки користувачів, і бажання купуваи собі телефон на вінді зникає... Може і правда взяти андроїд, тим більше, що вних і вибір величезний.

Правильне рішення :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, LSD сказал:

Правильне рішення :_25:

та мабуть шо так, бо я і не думала, що з тією віндою на телефонах стільки проблем... Здавалося, якщо на ноутбуці все добре, то і з телефоном має бути все гаразд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Irina9779 сказано:

Шось читаю тут відгуки користувачів, і бажання купуваи собі телефон на вінді зникає... Може і правда взяти андроїд, тим більше, що вних і вибір величезний.

Так зайдіть на якісь профільні форуми по мобільній Вінді і почитайте в коментарях, як ті ж фанати її обс*ють.

Наприклад, з останнього - Microsoft прекращает поддержку Skype для 85% пользователей Windows Phone

Це ж треба додуматися, на своїй же платформі припинити підтримку свого ж Скайпа, при тому, що Скайп запускається на доволі вже древньому 4 Андроіді. :0023:

P.S. Ну і ще ось - Глава Microsoft признал, что они упустили рынок смартфонов

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Віндовс мобайл, то вже, фактично, мертва система. Як так Майкрософт умудрилися угробити доволі непогану ОС, то загадка.

Мало того що непогану, в Windows Phone вперше був представлений так званий плаский дизайн, який потім перейняв Гугл і Епл.

Цитувати

та мабуть шо так, бо я і не думала, що з тією віндою на телефонах стільки проблем... Здавалося, якщо на ноутбуці все добре, то і з телефоном має бути все гаразд

Ну ви дивіться самі, якщо не треба гратись в ігри і купа програм, то в якості дзвонилки, переписки, пари соц. мереж може бути непоганий вибір до сих пір. В знайомої вінда, задоволена дуже, хоча перед тим був андроїд. Тим більше що ціни дуже цікаві

Наприклад http://allo.ua/ru/products/mobile/microsoft-lumia-550-lte-black.html

Що ви за такі гроші купите на Андроїді?!

Раніше ще була перевага, можна було купити новий 4 дюймовий пристрій, зараз нажаль мінімально лише 4.7

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, snouden сказано:

Тим більше що ціни дуже цікаві

Наприклад http://allo.ua/ru/products/mobile/microsoft-lumia-550-lte-black.html

Що ви за такі гроші купите на Андроїді?!

Раніше ще була перевага, можна було купити новий 4 дюймовий пристрій, зараз нажаль мінімально лише 4.7

за 100 баксів мільйон варіантів з бюджетних андроідо-трубок.

4" - Lumia 435/520/530/532 - за умови розширення кругозору дані ніж Алло


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

4" - Lumia 435/520/530/532 - за умови розширення кругозору дані ніж Алло

І їх можна купити новими? Де? Чи пук в калюжу?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тримай мастєр абломів початкових класів школи, фома нєвєрующій

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&LH_ItemCondition=1000|1500|2000&_sop=15&_nkw=lumia+unlocked&rt=nc&LH_BIN=1

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, я думав ти хоча б на хотлайн полізеш. Там хоча б 1-2 лінки зміг би найти.

Але пропонувати купувати зламки на Ebay (в яких навіть не вказано що вони Brand New а чесно вказується що вони відновлені, причому навіть без коробок) це повний злив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досі вдома два таких девайса: 640 в малого і 640XL в дружини.

Я б напевно засумував без нового софту, в малого незручностей особливо не виникає, а для дружини взагалі ідеальна трубка.

І досраки огляди та скарги з інтернету. Переважна більшість користувачів юзають телефон, камеру, фейсбук і браузер – з цим в віндофона все чудово. Плюс бонусом іде відсутність лагів, завісань, тупняків і всіх інших супер фіч відроїда, особливо в такому ціновому діапазоні.

Так, собі зараз би не взяв, враховуючи позиціонування Майкрософтом самих себе на ринку. Так що доведеться далі збирати на айфон :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...