Перейти до змісту

Хто юзає телефон на вінді ?


Рекомендовані повідомлення

Власне , є бажання поміняти свій Пантек Дискавер на щось новіше , бо телефон щось почав підглючувати .

Вега Айрон надто дорогий

І захотілось спробувати телефон не на андроїді .

Айфони 5 мають малу діагональ екрана , а 6 занадто дорогий .

Тому , залишається вінда

По грошах підходить http://allo.ua/ru/pr...730-orange.html

Що скажете про ОС --- зручність користування і т.п. ?

Хочу дочекатися телефонів на він10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

півроку тому купив доньці Nokia 530. із власних спостережень, працює швидше за андроїд, простіше розібратись, для тих, хто не мав андроїд легше призвичаїтись. Телефон як для інтернету нормально, WI-FI завівся зразу, камера середня. Взагалі, телефон свої функції виконує, програм менше , ніж для андроїд, але альтернативу можна знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене зараз Nokia Lumia 720 на Win8.1, користуюсь вже більше ніж пів року.

Поки що всім влашловує, як вже зазаначалось вище - плюси віндофонів це більш дружній інтерфейс і швидкість роботи системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв МС 535 і ніразу не пожалів, є все що потрібно. Вінда працює шустро, всі програми що потрібно є. Після глючних андроїдів саме те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки, як я вже зазначав в одній із тем:

Найбільший облом - це те, що в українській розкладці немає українського словника, тобто клава не дає варіантів готових слів, коли ти починаєш щось набирати, орфографія не перевіряється, свайп не робить.

На англійській і російській розкладці ці функції працюють просто прекрасно, а в налаштуваннях в українській розкладці реально навіть опцій таких немає. :(

А сторонню клавіатуру на Вінду (як і на Яблуко) не поставиш на відміну від Андроід, тому звикаю дуже швидко друкувати символи без опечаток. Може колись виправлять, треба пошукати в неті куди петицію писати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би також спробувати вінду на телефоні. Але вже дуже до андроіда звик. Друзі в більшості в кого була вінда перешли на андроід через доступність і різноманітність софту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки, як я вже зазначав в одній із тем:

Найбільший облом - це те, що в українській розкладці немає українського словника, тобто клава не дає варіантів готових слів, коли ти починаєш щось набирати, орфографія не перевіряється, свайп не робить.

На англійській і російській розкладці ці функції працюють просто прекрасно, а в налаштуваннях в українській розкладці реально навіть опцій таких немає. :(

А сторонню клавіатуру на Вінду (як і на Яблуко) не поставиш на відміну від Андроід, тому звикаю дуже швидко друкувати символи без опечаток. Може колись виправлять, треба пошукати в неті куди петицію писати...

В десятці на ПК легко міняється інтерфейс на український шляхом докачування потрібного пакета мов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зовсім різні речі - десктопна вінда і мобільна. Інтерфейс нормальний, український.

Подивись налаштування клавіатури на кожну мову окремо:

s_1441009009_3799355_d9eca9793a.png s_1441009009_1517628_6e7b56e095.png s_1441009008_3997590_711cdefdee.png

Upd. До речі, власники інших моделей Віндофонів із ОС 8.1 можуть підтвердити такий баг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому , залишається вінда

є ще такий варіант Android 5.1 Lollipop c оболочкой Flyme 4.5

новенький, 5.5, не дорогий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився на Мейзу , прикольні апарати , але мені більше подобається Pantech Vega Iron 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Upd. До речі, власники інших моделей Віндофонів із ОС 8.1 можуть підтвердити такий баг.

Підтверджую, менюшки налаштування клавіатур виглядають аналогічно. Якщо чесно то я ніколи раніше не звертав уваги на ці налаштування і дискомфорту при наборі не відчував, хіба що трохи завузькі піктограми символів при вертикальному розміщенні телефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий прикол , що зробив скидання на заводські установки старому телефону і все стало літати , як раніше .

Добряче я його засмітив =)

Тепер і міняти не хочеться =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Софту для вінди вистачає. Користуюсь вже майже 2 роки і жодного разу не було такого, щоб не міг знайти потрібну програмуліну або аналог для тих самих задач. Кому мало, то це вже як на мене просто манія збирати весь не потріб.

Всі знайомі, які поюзали телефони на вінді, відзиваються дуже позитивно і згадую відроїд як страшний сон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, в мене Мейзу, я не дуже задоволений.

Найбільше - неможливістю ставити кастомні прошивки.

По залізній начинці - класний апарат, а програмне забезпечення добряче шкутильгає.

Xiaomi в рази приємніше враження справляє, хоча дизайн не такий гарний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі знайомі, які поюзали телефони на вінді, відзиваються дуже позитивно і згадую відроїд як страшний сон

А ну-ка випукни пару прог на вінді, що можуть переключити канал на твоєму ТВ, змінити СіДі на ченджері, ну і тд. Плитка во главу угла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі знайомі, які поюзали телефони на вінді, відзиваються дуже позитивно і згадую відроїд як страшний сон

А ну-ка випукни пару прог на вінді, що можуть переключити канал на твоєму ТВ, змінити СіДі на ченджері, ну і тд. Плитка во главу угла!

без образ, але якщо ви користуєтесь телефоном як пультом то вам дійсно краще сидіти на Андроїді ...

для управління телевізором (передача контента і функції Смарт ТВ) є проги які підтримують майже всі сучасні телевізори, але .. вони працюють через мережу .. в якості ІК-пультів - ніколи не шукав і небачу сенсу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості ІК-пультів - ніколи не шукав і небачу сенсу...

та да, не можу тому і не хочу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості ІК-пультів - ніколи не шукав і небачу сенсу...

та да, не можу тому і не хочу

не можу що ? добавити ІК-порт на телефон ? так, не можу .. бо мені він нафіг там не треба .. для телевізора в мене пульт є ... а ТВ підключений в мережу прекрасно працює з телефоном на вінді ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, Це тупо безкорисні програми.

та да. це повний відстій. для чого воно? нафіг треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов з андроіда на вінду. Рік користувався люмією 630, віддав дружині, взяв собі 640, оскільки у попереднього була замала діагональ. За рік часу жодних нарікань, програм вдосталь, особливо виручав рідний офіс. В апараті стояла робоча сімка, 80-100 дзвінків в день він витримував легко, за спостереженнями батарея не вбилась взагалі. 640 звраз так же працює в режимі нон стоп, заряду вистачає на півтори доби. Дружина 630ю задоволена. А так як маю планшет на 8.1 то звязка тел+планшет для мене є ідеальною - один профіль MS, повна синхронізація. А взагалі, якщо вибирати між 730 і 640, то у 730 менший екран, але AMOLED, картинка гарніша, оку приємніше, камера хоч і менше mpx,але цейсовська оптика, фото трошки кращі, хоча у 640 теж досить достойні. Ціна у них зараз однакова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...