Перейти до змісту

який телефон купити.


Рекомендовані повідомлення

телефон перезагружала.

в мене в планшеті є така фішка: передача даних лише через вайфай. може тут теж десь щось схоже є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Cubot не рекомендую. Без усяких падінь через тиждень накрився шлейф до екрану, мав мороку з продавцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Я б радив уважніше придивитись до таких фірм як THL i Cubot

THL рідкісне Г... На сервіс несуть пачками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не відписалася відразу в темі.. передачі даних не було, бо телефон не налаштований на нашу сітку. в алло при продажі" забули" про це сказати. потім люб'язно поставиои якусь програмку, за що взяли 40грн. питання не в грошах. а в витраченому часі, бо прийшлося знову їхати в місто.

також при покупці в кредит раджу всім добре дивитися, що підписуєте.

кумові в магазині "алло", що в портсіті,

без його відома консультант оформила страховку на 600грн. хоча він разів п'ять перепитав, чи немає ніяких додаткових платежів. зрозумів це тільки коли заплатив перший платіж по кредиту.

на його питання, що це таке, йому в магазині відповіли, що у договорі є пунктик. про перерахування платежу банком страховій. самого договору страхування йому не дали звичайно при оформленні кредиту. мабуть, щоб не було можливості вернути телефон чи написати в банк заяву про відміну платежу страховій. напевно так не на одному ньому нажилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки розумію, ця непогана пропозиція http://samsung.kyivstar.ua Але що робити тим, в кого вже є такий телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також хочу звернути увагу тих, хто задумується взхяти леново. Ні у якому разі цього не робіть! Був телефон від цієї "фірми", зламався екран. Купуючи, продавець умовив тим, що це бренд майкрософту, але здається то був чьос.

 

Рекомендую Соні, є багато бюджетних моделей з ціною ленови...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Купуючи, продавець умовив тим, що це бренд майкрософту, але здається то був чьос.

нокія  - так, під крилом мєлкомягких.

прикинь мерси і бмв теж ламаються, але це не причина казати фуфуфу, не купляйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продати за півціни і купити новий по тій пропозиції :)

Ні, там досить купити стартовий пакет і підключити акцію. Новий купляти не треба)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Продати за півціни і купити новий по тій пропозиції :)

Ні, там досить купити стартовий пакет і підключити акцію. Новий купляти не треба)))

 

При цім, Самсунг має бути Самсунгом, а не фігнею паленою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 05.01.2016 20:48, Deemon сказал:

нокія  - так, під крилом мєлкомягких.

прикинь мерси і бмв теж ламаються, але це не причина казати фуфуфу, не купляйте

чому не причина? на мій погляд треба називати гівно гіном, якщо воно гівно. А таким чином як ви міркуєте можна об'єднати бмв і умовний деу. Але ж хтось ламається частіше, вірно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ліново то дуже хр..ново!Купуйте щось від самсунг.Але 4 ядерне.1 ядерне старйо тормозить що аж страшно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Ruslan911 сказано:

Ліново то дуже хр..ново!Купуйте щось від самсунг.Але 4 ядерне.1 ядерне старйо тормозить що аж страшно

щось ти слабо береш. там, на першій сторінці радили iPhone купувати замість леново... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував самсунг гранд прайм за 2800грн.4 ядра 1 гіг опори.Працює як ракера.Проц так кочегарить що проги відкриваються фактично моментально.До цього був айфон 4s і сононі бюджетний.Самсунг їх натягує обох.Батарея при середньому навантаженні витягує 2 суток.Якщо ж постійно сидіти у неті і грати важкі ігри-1повний день.Тай айфон і рядом не стояв, тут 2 сімки!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

айфон, ліново, самсунг - люди не ведіть  себе як діти. у кожної компанії є хороші моделі і є погані, є  флагмани, а є провальні версії.

незалежно від торгової марки і типу обладнання - все ламається - така природа цього світу.

 

хочете помірятись чимось конкретним - то міряйте  одного цінового діапазону, класифікацій моделей і їх місця у модельному ряді. а також пряморукість та умови використання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.02.2016 at 08:32, Ruslan911 сказано:

Я купував самсунг гранд прайм за 2800грн. 

2800? Де це така халява? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу поради. Збираюся купити мобільний телефон з таких, що попростіше.

Основні критерії:

- кнопочний моноблок якісної зборки (наскільки це можливо);

- підтримка двох сім карт;

- Хороші динаміки аби добре було чути, і рингтон, і співрозмовника;

- батарея щоб витримувала хоча б 5 днів;

- ну щоб дисплей був нормальний в плані читабельності, так як телефон береться для старшої людини.

Планую вкластися в 900 грн. плюс/мінус сотня. Наявність ліхтарика буде плюсом, але не є критичним :)

Поки вибір став між nokia 130 dual sim та Nokia 215 Dual Sim.

Буду вдячний якщо хтось поділиться відгуками про ці моделі. Також буду радий якщо хтось порадить якісь інші моделі телефонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Nokian сказано:

215у можу продати за 790 грн.

130у за 590 грн.

050 67 69 006

098 05 64 170

Людина порадити просить,а не ціну питає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.02.2016 at 23:24, Riddleman сказано:

Прошу поради. Збираюся купити мобільний телефон з таких, що попростіше.

Основні критерії:

- кнопочний моноблок якісної зборки (наскільки це можливо);

- підтримка двох сім карт;

- Хороші динаміки аби добре було чути, і рингтон, і співрозмовника;

- батарея щоб витримувала хоча б 5 днів;

- ну щоб дисплей був нормальний в плані читабельності, так як телефон береться для старшої людини.

Планую вкластися в 900 грн. плюс/мінус сотня. Наявність ліхтарика буде плюсом, але не є критичним :)

Поки вибір став між nokia 130 dual sim та Nokia 215 Dual Sim.

Буду вдячний якщо хтось поділиться відгуками про ці моделі. Також буду радий якщо хтось порадить якісь інші моделі телефонів

Досі актуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нової теми, напишу тут.

Потрібен новий телефон, з гарантією.

Екран 5"-5.5"

Андроїд

Шустрий

Хороший екран

Хороша камера

Гучний, з хорошими динаміками.

Бажано 2sim-карти

Буде використовуватись для розмов, інтернету, інколи почитати книжку,переглянути відео, viber, ігрушка типу Hay Day...

Бюджет 6000 грн. 

Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна, то модель  Meizu, бо я в тому не розуміюсь. І як на рахунок гарантії?

Не в Китай же відправляти в разі чого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Voland95 сказано:

Якщо можна, то модель  Meizu,

 

Наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...