Перейти до змісту

який телефон купити.


Рекомендовані повідомлення

Якщо вибір із 2-ох запропонованих тс, я за S60, кращий процесор, 2 сімки, приємніше лежить в руці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Мое мнение

Android - только NEXUS устройства.

windows phone - nokia lumia 1020.

Mac - думаю и так понятно ;)

Выбор за вами, удачной покупки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка

В даному ціновому діапазоні все-таки варто звернути увагу на Lenovo

З цих двох запропонованих моделей, як на мене, краще взяти S60, бо (як уже зазначив Nokian) A - це бюджетна лінійка

Що до інших апаратів, я згідний є достойні моделі, то й же айфон (тут якраз не треба порівнювати характеристики) це не просто яблучко на кришці, це дійсно якісний та зручний апарат.

Але є одне "але": вартість айфона, вартість нексусів та інших апаратів такого ж рівня дещо більше 4к грн (в деяких випадках в декілька разів).

Міняю телефони досить часто (тому не мав змоги покористуватись флагманами), але було що порівняти. Зараз маю Lenovo, повністю задоволений.

Що до віндофонів, то це вже як кажуть "на вкус и цвет"...

Окремо хотілося згадати про китайців (так я знаю що леново це теж китаєць). Серед них є дійсно гарні апарати, потужні, недорогі, якісні. А коли купуєш апарат потрібно ще заглядати трохи в майбутнє.

Телефон захочеться потім поміняти, як показує практика продати б/в THL, Jiayu і подібні буде не так просто.

А ще телефон може зломатись. Знайти до того ж леново деталі не проблема (купував навіть окремо мікросхеми) та і ціни нормальні. А ви спробуйте знайти щось крім екрану, сенсора та батареї до THL, Jiayu, Fly, Gigabyte, Alcatel і т.п. Я вже не кажу про ціни на те що є.

Тут один з користувачів шукає де замінити сенсор на Jiayu, який йому обійдеться від 1500 до 2000 грн при вартості телефона трохи більше 3к

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S60 білого кольору, доставка один день, ціна на місці 3750 грн.

Плівка, або захисне скло за півціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь всі китайці, що мені попадались були з вкрай слабкою камерою (включаючи Lenovo). При недостатньому освітленні фото - ніякі, а "милить" так, що мимоволі закрадається підозра про нає.... інтерполяцію. Типовий приклад з того-ж S60

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь всі китайці, що мені попадались були з вкрай слабкою камерою (включаючи Lenovo)

Для багатьох моделей лікується встановленням кастомних камер та патчів з рекавері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була в магазині. відмовилася від обох моделей. завеликі для моєї руки. незручні абсолютно.

тому поки що віддала в ремонт свою нокіа 6300)))). для звінків вона мені ідеально підходить. для решти є планшет.

до речі, хто знає , в планшеті можна замінити камеру на потужнішу? мій леново влаштовує мене всім крім камери. п'ятірки реально не вистачає. особливо якщо недостатнє освітлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lanima, а ти подумала як при роботі маляра користуватись смартофоном ? :_02: Як руками у фарбі відповісти на дзвінок натискаючи на єкран. На роботі бродити по інету немає часу, а після роботи краще це робити на планшеті, ноутбуці..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робочий в мене є)))) нокіа 3310. пережив все що можливо і ще стільки переживе. мабуть жоден інший телефон не витримає стільки польотів об стіну)))) бо в мене настрій іноді поганий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також у пошуку рішення - можливо купити нормальний планшет + бюджетний телефон чисто для розмов ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також у пошуку рішення - можливо купити нормальний планшет + бюджетний телефон чисто для розмов ?

ок. борда, дозволимо?

п.с. вирішив, нах когось питати?

п.п.с. зайвий смарт, не буде зайвим, повір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це кожен сам собі вирішує. Хто скучає в офісі тому треба смарт, а хто працює водолазом , тому ніколи ним користуватись. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто працює водолазом , тому ніколи ним користуватись.

та дійсно, водолаз же сидить щодня під водою з 9 до 18 з понеділка до п'ятниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також у пошуку рішення - можливо купити нормальний планшет + бюджетний телефон чисто для розмов ?

колись вже в мене виникла така ідея, але як виявилось на практиці мати смартфон в рази практичніше та зручніше

планшет не завжди з собою потягаєш, а от смартфон завжди під рукою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ , потрібна допомога. знайомий купив собі в алло акційного смартфона леново а 6000. не працює передача даних. тобто навіть значок не засвічується. сьогодні забігла до них запитала, сказали що треба щось там прописати вручну в настройках, але немає того ,хто те знає ,сьогодні.

може хто в курсі, що там робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді скажіть чи вартий уваги ось такий смарт ? - http://allo.ua/ru/pr...ony_i_smartfony

якщо обирати з Lenovo

то майже за тіж гроші

S60 , вже краще

+

проц Snapdragon

компактніший

розширення 1280*720 для 5" в самий раз, проти 5,5"

13 мПікс

всетаки S-серія проти А ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ , потрібна допомога. знайомий купив собі в алло акційного смартфона леново а 6000. не працює передача даних. тобто навіть значок не засвічується. сьогодні забігла до них запитала, сказали що треба щось там прописати вручну в настройках, але немає того ,хто те знає ,сьогодні.

може хто в курсі, що там робити?

ви про інет ?

звоніть до оператора і просіть щоб скинув смс з автоматичними налаштуваннями інету для вашого телефону .. ну і перевірив чи підключений інет на картці ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автоматичні настройки не скидає. вручну прописували раз двадцять. ніц. на картці інет є.

на телефоні включаю значок передача даних проте на екрані нічого не появляється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автоматичні настройки не скидає. вручну прописували раз двадцять. ніц. на картці інет є.

на телефоні включаю значок передача даних проте на екрані нічого не появляється

тупе питання - після того як налаштували вручну, телефон перегрузили ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я давно звернув увагу на Xiaomi. Замовляв такі телефони серії redmi, крайні замовлення серії Xiaomi Redmi 2/2 (в нас вони також офіційно продаються в цитрусі і у офіційного представника але була тільки версія на 1 гіг) особисто мені та людям які стали їх власниками телефон дуже сподобався.

Замовляв також всі попередні версії цього телефону (правильні китайчики :)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...