Перейти до змісту

який телефон купити.


Рекомендовані повідомлення

виникла потреба в новому телефоні.

вагаюся між цими двома

http://stylus.com.ua/ru/products/details/211595/index.html#tech-spec

http://stylus.com.ua/ru/products/details/229799/index.html#tech-spec

можливо порадите щось краще. бюджет до 4000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Скажу як вибирав сам, на сайтах вибрав два думав чи туди чи сюди, пішов в магазин потримав, подивився і купив доржчий який сподобався більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в A8 - потужніший процесор (8 ядер 1,7 ГГц в А8 проти 4 ядер 1,2 ГГц у S60), більше внутрішньої пам'яті (16 проти 8 Гб), до речі в А8 всі 16 Гб доступні для програм, немає розподілу на внутрішню пам'ять та флешку, більша ємність акумулятора (2500 мАг проти 2150 мАг), але 1 сім-карта.

за Вашим посиланням модель не А806, а А808Т, яка не підтримує наші 3G та 4G мережі, хоча візуально така ж сама, але випущена для внутрішньокитайського ринку.

маю в наявності А806, прошитий та перевірений. Телефон реально бомба.

але загалом вирішувати Вам, обзорів є багато, можете набрати, телефон в підписі, розкажу більш детально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не купуйте це леново-гавно, купіть айфон 5 б/в і радуйтеся собі!!! Повірьте наслово!!

смішний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з SanyaTT не купуй леново,візьми щось іньше, сам вибирав собі телефон майже 2 місяці назад, і взяв б\у в ідеальному стані motorola droid maxx xt1080m

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виникла потреба в новому телефоні.

вагаюся між цими двома

http://stylus.com.ua....html#tech-spec

http://stylus.com.ua....html#tech-spec

можливо порадите щось краще. бюджет до 4000грн.

чому у них гарантія 3 місяці?

Це "сірі" телефони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передивишь шось з THL. також китайоза, але кращий в якості, в 3 знаймоих такий, то довольні, а леново дійсно шось хр,,ново

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю. не звертала уваги. я там не братиму. просто характеристики телефонів взяла.

леново досить непогані телефони. якщо ними об стіни не кидати, звичайно.

айфон на мою думку крім яблука на кришці більше немає чим похвалитися. характеристики посередні.

крім того, я не хочу бв телефон. є причини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі вибирав-вибирав, читав-перечитував форуми, китайоз, яких клепають по 20-30 моделей в рік принципово не хотів брати (досвід користування та перешивання різних брендів є).

Леново особливо (хоча, в принципі, бренд поважаю) і Самсунга не хотів, бо них кругом навалом в усіх (ну от така в мене мулька :0155:).

За айфон я ще не готовий відвалити таких грошей, як він коштує.

В результаті купив собі Віндофон - Microsoft Lumia 640 DS 3g Black

Як не дивно, досить пристойний апарат, та і ОС, в принципі, непогана, треба тільки трохи звикнути, бо від усіх інших відрізняється досить суттєво.

Так, по софту магазин значно бідніший, ніж в ПлейМаркеті, та аналоги усіх потрібних мені програм знайшов.

З.І. Нічого не нав'язую, просто так для інформації, погляд трошки збоку. :)

З.І. Да, забув написати, при тих залізячних характеристиках апарату він реально не тормозить, все працює плавно і гарненько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вам потрібен телефон .. який має стандартний софт і працює без проблем - дивіться в сторону МС (на вінді) .. айфон - хороша річ, але .. там дійсно ви доплачуєте за бренд, тому якщо не готові викладати лишні гроші - не варто ... ну і якщо вам потрібно "розцяцькований" екран з "великими можливостями кастомізації" (для чого я так і не розумію досі) - дивіться на Андроід .. але щоб телефон на Андроіді "літав" потрібно досить хороше залізо ... а взагалі просто пройдіться по магазинах і подивіться все в руках .. не полінуйтесь глянути на всі "три типи" ...

p/s це особиста думка, до всіх власників телефонів - без образ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж дивилася на нокіа чи то пак майкрософт люмія. трохи відлякує те що перші йшли з великим прцентом браку як в них з цим зараз? ну і вінда .я вже звикла до андроїда. наскільки складно буде перенастроїтися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж дивилася на нокіа чи то пак майкрософт люмія. трохи відлякує те що перші йшли з великим прцентом браку як в них з цим зараз? ну і вінда .я вже звикла до андроїда. наскільки складно буде перенастроїтися?

перший раз чую про "великий % браку" .. третій рік користуюсь 800-ю Люмією і вистачає .. так, "кинули" з оновленням і не оновили на 8,1 ... тому зараз новий телефон потрібно дивитись з розрухунку переходу на він 10... на рахунок "складності" - просто візьміть в руки або подивіться огляди .. все досить просто і швидко працює ... телефон реально працює і його не потрібно перегружати "раз в тиждень чи місяць як більшість Андроїд телефонів" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в принципі ці Люмії, що зараз продаються, будуть обновлені до Віндовс Мобайл 10 (тому і брав, що в телефоні буде актуальна ОС). Вінда в користуванні, як на мене, навіть простіша від Андроїд, просто з першого погляду після Андроїда інтерфейс доволі дикий, та коли починаєш користуватися, звикаєш реально дуже швидко.

З.І. Браку немає (тьфу-тьфу). В Алло замовив, прийшов, покрутив в руках, позаглядав, все норм - купив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"раз в тиждень чи місяць як більшість Андроїд телефонів" ...

більше схоже на якийсь міф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б ще порекомендував на HTC звернути увагу. В такому ціновому діапазоні є кілька непоганих моделей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"раз в тиждень чи місяць як більшість Андроїд телефонів" ...

більше схоже на якийсь міф.

якщо ставити все підряд з маркету то і раз в годину :) стикався ще і не з такими "любителями" , да і апарати були досить потужні .. але всерівно - висне і глючить .. так, згідний .. причина - криві руки :) але справа в тому, що в віндових телефонах такого впринципі немає .. там просто все закрито :) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але справа в тому, що в віндових телефонах такого впринципі немає .. там просто все закрито

але ця відкритість також дає змогу кастомізуати свій телефон, рутувати його і ставити багато потрібних і не дуже приблуд.

і більшість користувачів не лізуть куди не треба - користуються і насолоджуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам вибирав телефон між Андроїдом, Айфоном і Віндою, а потім зрозумів шо мені потрібно щоб працював шустро, звонив гучно тай вибрав МС 535 ненарадуюсь, все шо потрібно є екран великий, не глючить тай програми всі є, а ну і ціна приваблива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я би порекомендував наступні варіанти:

1. Samsung Galaxy J1 Ace Duos J110 Black - 2 799 грн. http://allo.ua/ru/products/mobile/samsung-galaxy-j1-ace-duos-j110-black.html

2. Samsung Grand Prime VE G531H -3999 грн. http://rozetka.com.ua/samsung_sm_g531hzadsek/p3313940/

3. Samsung Galaxy J5 SM-J500H Black - 4999грн http://allo.ua/ru/products/mobile/samsung-galaxy-j5-sm-j500h-black.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я + за моторолку, леново та самсунг курить, батарейка на 3,6 тащіть.

бюджет звісно більше але ненабагато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В lenovo є велика різниця між А серією та S серією.Вся А серія це компроміси і дешеве виконання всередині.

Я би радив взяти S60.Звичайно за таку ціну не могли урізати якусь характеристику.Пока бачу лише акумулятор.

В lenovo є велика різниця між А серією та S серією.Вся А серія це компроміси і дешеве виконання всередині.

Я би радив взяти S60.Звичайно за таку ціну не могли урізати якусь характеристику.Пока бачу лише акумулятор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...