Перейти до змісту

Продам моб. тел. GT-E1081T Samsung


Gipokratik

Рекомендовані повідомлення

Продам телефон, ідеальний варіант для школяра. Зручний у використанні. Дуже добре тримає заряд батареї. Простий звичайний телефон. Якщо школяр загубить, хоч не шкода буде. Чохол у подарунок. Стан хороший. Є потертості на корпусі. В іншому - все дуже добре. Все чітко і голосно чути, всі функції прекрасно працюють. Є ліхтарик, в комплекті йде зарядка, оригінальна упаковка, інструкція.

Ціна 200 грн. Без торгу.

post-28645-0-56822400-1440846943_thumb.jpost-28645-0-52375700-1440846953_thumb.jpost-28645-0-78401100-1440846963_thumb.jpost-28645-0-64603400-1440846972_thumb.jpost-28645-0-06905500-1440846911_thumb.jpost-28645-0-83351300-1440846917_thumb.j

Характеристики:

Стандарт GSM-900/1800

Звонок, набор номера

Вибровызов

Вес 64 г

Размеры 107,4×45,5×13,6

Корпус: пластиковый

Антенна: встроенная

Тип корпуса: моноблок

Характеристики дисплея CSTN 128×128 пикселей, 65 тысяч цветов

Тип аккумулятора Li-Ion

Емкость аккумулятора 800 мА×ч

Время работы в режиме ожидания 550 ч

Время работы в режиме разговора 7.5 ч

Встроенная память 1 Мб

Записная книжка память на 500 номеров

Стандартные возможности часы, будильник , калькулятор, громкая связь, органайзер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте за офтоп, але зараз школярі з такими не ходять) Їм Айфони подавай да ще й не прості, а золотіsveta.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте за офтоп, але зараз школярі з такими не ходять) Їм Айфони подавай да ще й не прості, а золотіsveta.gif

Я просто готувала цей телефон своєму племіннику, він в другий клас піде, але швагро гонорово купив новий такого ж плану телефон малому. Бачила у друга племінника, теж другокласника подібний телефон. Я всі номери і смс стерла, телефон почистила тай вирішила продавати. Думаю, що починати треба з такого телефону. Полюбому може загубити, а айфони золоті - шкода. Розглядаю зі своєї точки зору. Звязок треба в наш час з дитиною. А на айфони грошей не вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте за офтоп, але зараз школярі з такими не ходять) Їм Айфони подавай да ще й не прості, а золотіsveta.gif

Я просто готувала цей телефон своєму племіннику, він в другий клас піде, але швагро гонорово купив новий такого ж плану телефон малому. Бачила у друга племінника, теж другокласника подібний телефон. Я всі номери і смс стерла, телефон почистила тай вирішила продавати. Думаю, що починати треба з такого телефону. Полюбому може загубити, а айфони золоті - шкода. Розглядаю зі своєї точки зору. Звязок треба в наш час з дитиною. А на айфони грошей не вистачить.

Цілком з вами згідний, але як не крути - проходиш через 5 класничка, а в нього в руках який не який, Ipnone 5, якось не з того батьки дітей привчають ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком з вами згідний, але як не крути - проходиш через 5 класничка, а в нього в руках який не який, Ipnone 5, якось не з того батьки дітей привчають ;)

А потім ті батьки тероризують своє чадо, якщо щось станеться з тим Айфоном, буде атата. І дитина залякана аж труситься, якщо щось трапиться.

А ще звична картина - школярі після школи сидять на вулиці мовчки з планшетами, як зомбі. Я в дитинстві з друзями в "Казакі -разбойнікі" грала. А мій племінник навіть не знає, що то таке.

Анекдот в тему:

"Приходить мама дитину в садочок забирати. Дивиться, а всі діти в пісочниці з телефонами. А виховатилька спить на лавочці. Мама будить виховательку і каже:

- Просинайтесь, Ви що, у Вас же всі діти порозбігаються. А вихователька проснулась і відповідає:

-Та ні, у нас ВайФай тільки в межах пісочниці..." :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продано. Прошу закрити тему.

Хай гарно служить новим власникам! :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...