Перейти до змісту

Передова - допомога


difoto

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вночі повернулись "афганці", що об"їжджали передок. І вже зранку мені передзвонила знайома.

Дехто вже знає, що на передку почалась жопа. А оскільки я займаюсь турникетами, вона звернулась до мене.

За останні п"ять місяців я получив-відправив більше 500 кровоспинних турникетів САТ. Українського виробника, мого доброго знайомого.

Вартість українського турнікета не 700, не 400 і навіть не 200 грн. Собівартість: 75 грн. - це ціна життя бійця.

У звязку з загостренням ситуації - це річ першої необхідності на передовій.

Тому прошу всіх подумати про те, що ваша піца з пивом - це врятований боєць.

Ваша зарплатня за один день - це медик, який не буде ридати після обстрілу, коли в нього на руках помиратиме людина від втрати крові.

Не буде плакати мені в трубку дівчина, що повернулась з передової: "Діма, хлопці просять ХОЧА Б ПО ДВІ ШТУКИ НА ВЗВОД!!! Вони не просять харчів або форму, вони бачать, що таке крововтрата і просять турнікети. А зараз там почалась ЖОПА!"

Одже прошу вас, прямо зараз візьміть і перекиньте цих сраних 75 гривень, а я відправлю хлопцям ці срані джгути на цю срану війну!

За останню добу практично в усіх підрозділах, якими я опікуюсь є 200-ті. Двоє, з того що знаю - від втрати крові.

Підприємствам та підприємцім предоставлю б/н рахунок, всім іншим - номер телефону - у підписі.

Карта 5168742348047329 Сандалов Дмитро.

ПС давно хотів написати: ця карта ідентифікована Приватбанком як карта для збору коштів і по ній підвищено рівень аутентифікації - тобто я не можу з неї купити собі цигарки чи пиво, кожен раз я дзвоню у банк , відповідаю на серію запитань і після цього можу зняти або перерахувати вказану суму на потреби військових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюсик

ссилку на тему кинула дівчатам своїм на роботі. хай підключаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підприємствам та підприємцім предоставлю б/н рахунок,

Дайте рахунок проплачу з підприємця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

++

Хочу собі у аптечку (цивільний), чи можливо придбати за ринковою ціною, щоб сума без собівартості пішла на потреби хлопців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім велика подяка, нам вислали в борг 100 джгутів, але з такими темпами зможемо оплатити можливо і двісті! Не зупинимось!

++

Хочу собі у аптечку (цивільний), чи можливо придбати за ринковою ціною, щоб сума без собівартості пішла на потреби хлопців?

цивільної ціни немає, ці джгути шиються і продаються по собівартості лише волонтерам, пропоную оплатити два джгута - один солдату, один - вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...